Turniej Klubowy kat. D - OPEN


Pozycja Gracz Status Miasto Pozycja w rankingu* Pozycja końcowa
11 Lewicki JakubPotwierdzony Poznań 2402 1
7 Kotowski MateuszPotwierdzony Poznań 1742 2
6 Baryła KajetanPotwierdzony Poznań 1702 3
27 Puszkiewicz KrzysztofPotwierdzony 4
1 Urbaniak PiotrPotwierdzony 819 5
12 Danielewicz Wojciech Potwierdzony Poznań 2822 6
10 Rożentalski MarcinPotwierdzony Poznań 2352 7
18 Socha MichałPotwierdzony Środa Wielkopolska 8
4 Jóźwiak PawełPotwierdzony Jarocin 1562 9
3 Bartkowiak JakubPotwierdzony 1545 10
5 Schwarz MarekPotwierdzony 1630 11
25 Szubiński MarcinPotwierdzony Poznań 12
22 Kopeć MateuszPotwierdzony Poznań 13
8 Purol MaciejPotwierdzony Plewiska 1952 14
2 Olejnik JeremiPotwierdzony Poznań 1238 15
30 Mikołajczak AdamPotwierdzony Poznań 16
21 Fornal MichałPotwierdzony Poznań 17
14 Stolecki LeonPotwierdzony Poznań 3094 18
13 Kanior AlbertPotwierdzony 3042 19
16 Gallicchio MarcoPotwierdzony Poznań 20
19 Stachowiak DariuszPotwierdzony 21
20 Józefowski DamianPotwierdzony Poznań 22
9 Majewski Radosław Potwierdzony Piła 2152 23
17 Pocztarek EwelinaPotwierdzony Poznań 24
26 Grybowicz MichałPotwierdzony Poznań 25
24 Szóstak RemigiuszPotwierdzony Luboń 26
29 Kurek ArturPotwierdzony Śrem 27
15 Stolecki FilipPotwierdzony Poznań 3110 28
28 Michalska AgnieszkaPotwierdzony Poznań 29
23 Marcinkowski HubertPotwierdzony Poznań 30


* Na podstawie notowania PFS OPEN z dnia 26-06-2017


Runda 1Runda 2ĆwierćfinałPółfinałFinałZwycięzca
Urbaniak Piotr
Bye
Mikołajczak Adam
2
  11:8  11:7
Stolecki Leon
0
Stolecki Filip
0
  2:11  8:11
Szubiński Marcin
2
Pocztarek Ewelina
0
  3:11  2:11
Baryła Kajetan
2
Kotowski Mateusz
2
  11:4  11:7
Szóstak Remigiusz
0
Kopeć Mateusz
2
  11:8  2:11  13:11
Kanior Albert
1
Rożentalski Marcin
2
  11:8  11:5
Stachowiak Dariusz
0
Michalska Agnieszka
0
  5:11  5:11
Bartkowiak Jakub
2
Jóźwiak Paweł
2
  11:7  11:13  11:5
Fornal Michał
1
Marcinkowski Hubert
0
  2:11  3:11
Lewicki Jakub
2
Danielewicz Wojciech
2
  11:4  11:8
Grybowicz Michał
0
Józefowski Damian
0
  9:11  3:11
Purol Maciej
2
Schwarz Marek
2
  11:2  11:6
Kurek Artur
0
Puszkiewicz Krzysztof
2
  11:8  11:8
Gallicchio Marco
0
Majewski Radosław
0
  4:11  4:11
Socha Michał
2
Bye
Olejnik Jeremi
Urbaniak Piotr
2
  11:8  11:1
Mikołajczak Adam
0
Szubiński Marcin
0
  3:11  7:11
Baryła Kajetan
2
Kotowski Mateusz
2
  11:7  11:6
Kopeć Mateusz
0
Rożentalski Marcin
2
  15:13  11:4
Bartkowiak Jakub
0
Jóźwiak Paweł
0
  4:11  4:11
Lewicki Jakub
2
Danielewicz Wojciech
2
  11:4  3:11  11:8
Purol Maciej
1
Schwarz Marek
0
  9:11  9:11
Puszkiewicz Krzysztof
2
Socha Michał
2
  11:8  13:11
Olejnik Jeremi
0
Urbaniak Piotr
1
  4:11  11:6  8:11
Baryła Kajetan
2
Kotowski Mateusz
2
  11:8  11:9
Rożentalski Marcin
0
Lewicki Jakub
2
  11:8  11:4
Danielewicz Wojciech
0
Puszkiewicz Krzysztof
2
  11:8  11:7
Socha Michał
0
Baryła Kajetan
0
  9:11  6:11
Kotowski Mateusz
2
Lewicki Jakub
2
  10:12  11:6  11:6
Puszkiewicz Krzysztof
1
Kotowski Mateusz
1
  11:9  7:11  6:11
Lewicki Jakub
2
Lewicki Jakub
Miejsca 3 - 4
Baryła Kajetan
2
  11:2  11:1
Puszkiewicz Krzysztof
0
Baryła Kajetan
Miejsca 5 - 8
Urbaniak Piotr
2
  21:19  11:13  11:7
Rożentalski Marcin
1
Danielewicz Wojciech
2
  12:10  8:11  12:10
Socha Michał
1
Urbaniak Piotr
2
  11:7  13:11
Danielewicz Wojciech
0
Urbaniak Piotr
Miejsca 7 - 8
Rożentalski Marcin
2
  12:10  11:13  11:4
Socha Michał
1
Rożentalski Marcin
Miejsca 9 - 16
Mikołajczak Adam
0
  4:11  9:11
Szubiński Marcin
2
Kopeć Mateusz
0
  6:11  9:11
Bartkowiak Jakub
2
Jóźwiak Paweł
2
  11:5  11:7
Purol Maciej
0
Schwarz Marek
2
  6:11  12:10  11:9
Olejnik Jeremi
1
Szubiński Marcin
1
  9:11  11:5  9:11
Bartkowiak Jakub
2
Jóźwiak Paweł
2
  11:7  11:6
Schwarz Marek
0
Bartkowiak Jakub
0
  4:11  5:11
Jóźwiak Paweł
2
Jóźwiak Paweł
Miejsca 11 - 12
Szubiński Marcin
0
  5:11  7:11
Schwarz Marek
2
Schwarz Marek
Miejsca 13 - 16
Mikołajczak Adam
0
  8:11  9:11
Kopeć Mateusz
2
Purol Maciej
2
  11:7  9:11  11:6
Olejnik Jeremi
1
Kopeć Mateusz
2
  11:2  7:11  11:9
Purol Maciej
1
Kopeć Mateusz
Miejsca 15 - 16
Mikołajczak Adam
0
  10:12  9:11
Olejnik Jeremi
2
Olejnik Jeremi
Miejsca 17 - 32
Bye
Stolecki Leon
Stolecki Filip
0
  8:11  4:11
Pocztarek Ewelina
2
Szóstak Remigiusz
0
  6:11  4:11
Kanior Albert
2
Stachowiak Dariusz
2
  11:2  11:9
Michalska Agnieszka
0
Fornal Michał
2
  11:3  11:6
Marcinkowski Hubert
0
Grybowicz Michał
1
  13:11  9:11  3:11
Józefowski Damian
2
Kurek Artur
0
  4:11  9:11
Gallicchio Marco
2
Majewski Radosław
Bye
Stolecki Leon
2
  11:5  11:1
Pocztarek Ewelina
0
Kanior Albert
2
  11:6  10:12  11:4
Stachowiak Dariusz
1
Fornal Michał
2
  11:6  11:4
Józefowski Damian
0
Gallicchio Marco
2
  6:11  11:4  11:8
Majewski Radosław
1
Stolecki Leon
2
  11:7  11:7
Kanior Albert
0
Fornal Michał
2
  11:9  11:5
Gallicchio Marco
0
Stolecki Leon
0
  3:11  8:11
Fornal Michał
2
Fornal Michał
Miejsca 19 - 20
Kanior Albert
2
  8:11  12:10  11:9
Gallicchio Marco
1
Kanior Albert
Miejsca 21 - 24
Pocztarek Ewelina
0
  9:11  6:11
Stachowiak Dariusz
2
Józefowski Damian
2
  11:9  11:4
Majewski Radosław
0
Stachowiak Dariusz
2
  11:8  6:11  11:8
Józefowski Damian
1
Stachowiak Dariusz
Miejsca 23 - 24
Pocztarek Ewelina
1
  1:11  11:8  8:11
Majewski Radosław
2
Majewski Radosław
Miejsca 25 - 32
Bye
Stolecki Filip
Szóstak Remigiusz
2
  3:11  11:3  12:10
Michalska Agnieszka
1
Marcinkowski Hubert
1
  11:5  7:11  10:12
Grybowicz Michał
2
Kurek Artur
Bye
Stolecki Filip
1
  9:11  11:9  3:11
Szóstak Remigiusz
2
Grybowicz Michał
2
  11:4  11:6
Kurek Artur
0
Szóstak Remigiusz
0
  6:11  6:11
Grybowicz Michał
2
Grybowicz Michał
Miejsca 27 - 28
Stolecki Filip
0
  9:11  8:11
Kurek Artur
2
Kurek Artur
Miejsca 29 - 32
Bye
Michalska Agnieszka
Marcinkowski Hubert
Bye
Michalska Agnieszka
2
  11:8  8:11  11:8
Marcinkowski Hubert
1
Michalska Agnieszka
Miejsca 31 - 32
Bye
Bye
Bye
Stan na: 21:30:42 21-09-2017