Wszystkiego Najlepszego Kamil! 18 lat! - DAMSKA

Polska Federacja Squasha, turniej kategorii B+ (B0)

Pozycja Gracz Status Miasto Pozycja w rankingu* Pozycja końcowa
3 Waszkiewicz MagdalenaBrak informacji Gdańsk 18 1
1 Mohamed NaziaBrak informacji Toruń 12 2
2 Buczkowska EwaBrak informacji Poznań 16 3
8 Sopińska PatrycjaPotwierdzony Warszawa 43 4
7 Surdziel AleksandraBrak informacji Poznań 39 5
5 Owczarek MałgorzataPotwierdzony Łódź 29 6
6 Kabacińska JulitaBrak informacji 33 7
4 Skarbińska AgnieszkaPotwierdzony Bydgoszcz 25 8
14 Sonik JuliaBrak informacji Sosnowiec 91 9
13 Bruk AnnaBrak informacji Poznań 75 10
11 Czerwinska IwonaPotwierdzony Łódź 58 11
9 Bogdanowicz KatarzynaBrak informacji Zielona Góra 45 12
12 Przybitkowska JoannaBrak informacji Bydgoszcz 66 13
10 Marcinkowska KarolinaPotwierdzony 53 14
22 Szulc DominikaBrak informacji Toruń 159 15
16 Zielińska JoannaBrak informacji Białe Błota 97 16
17 Szumska AleksandraBrak informacji Gdańsk 101 17
21 Bełkowska PaulinaBrak informacji Mała Nieszawka 144 18
18 Błaszkiewicz MartaPotwierdzony Zielona Góra 115 19
20 Jułga WeronikaBrak informacji Bydgoszcz 133 20
19 Łukasik MałgorzataBrak informacji Gdańsk 120 21
15 Zakrzewska AgataBrak informacji 93 22


* Na podstawie notowania PFS DAMSKI z dnia 07-08-2017


Runda 1Runda 2ĆwierćfinałPółfinałFinałZwycięzca
Mohamed Nazia
Bye
Bye
Czerwinska Iwona
Przybitkowska Joanna
3
  11:2  11:4  11:0
Bełkowska Paulina
0
Bye
Surdziel Aleksandra
Sopińska Patrycja
Bye
Szulc Dominika
3
  11:13  11:3  11:7  11:0
Zakrzewska Agata
1
Bruk Anna
3
  11:0  11:1  11:0
Jułga Weronika
0
Bye
Skarbińska Agnieszka
Waszkiewicz Magdalena
Bye
Łukasik Małgorzata
0
  2:11  2:11  6:11
Sonik Julia
3
Marcinkowska Karolina
3
  11:7  11:5  11:0
Błaszkiewicz Marta
0
Bye
Owczarek Małgorzata
Kabacińska Julita
Bye
Szumska Aleksandra
1
  8:11  3:11  11:0  0:11
Bogdanowicz Katarzyna
3
Zielińska Joanna
Bye
Bye
Buczkowska Ewa
Mohamed Nazia
3
  11:2  11:6  11:0
Czerwinska Iwona
0
Przybitkowska Joanna
0
  8:11  6:11
Surdziel Aleksandra
2
Sopińska Patrycja
2
  11:8  11:9
Szulc Dominika
0
Bruk Anna
1
  12:10  11:13  3:11
Skarbińska Agnieszka
2
Waszkiewicz Magdalena
2
  11:7  11:6
Sonik Julia
0
Marcinkowska Karolina
0
  12:14  7:11
Owczarek Małgorzata
2
Kabacińska Julita
2
  13:11  11:7
Bogdanowicz Katarzyna
0
Zielińska Joanna
0
  2:11  4:11
Buczkowska Ewa
2
Mohamed Nazia
2
  14:12  11:8
Surdziel Aleksandra
0
Sopińska Patrycja
2
  11:9  11:5
Skarbińska Agnieszka
0
Waszkiewicz Magdalena
2
  11:6  12:10
Owczarek Małgorzata
0
Kabacińska Julita
0
  8:11  4:11
Buczkowska Ewa
2
Mohamed Nazia
3
  11:4  11:4  11:2
Sopińska Patrycja
0
Waszkiewicz Magdalena
3
  11:8  2:11  11:4  11:9
Buczkowska Ewa
1
Mohamed Nazia
1
  10:12  1:11  12:10  10:12
Waszkiewicz Magdalena
3
Waszkiewicz Magdalena
Miejsca 3 - 4
Sopińska Patrycja
0
  4:11  7:11  3:11
Buczkowska Ewa
3
Buczkowska Ewa
Miejsca 5 - 8
Surdziel Aleksandra
2
  11:5  11:7
Skarbińska Agnieszka
0
Owczarek Małgorzata
2
  14:12  10:12  11:6
Kabacińska Julita
1
Surdziel Aleksandra
2
  10:12  11:7  11:5
Owczarek Małgorzata
1
Surdziel Aleksandra
Miejsca 7 - 8
Skarbińska Agnieszka
1
  11:7  3:11  3:11
Kabacińska Julita
2
Kabacińska Julita
Miejsca 9 - 16
Czerwinska Iwona
2
  9:11  11:3  11:3
Przybitkowska Joanna
1
Szulc Dominika
0
  1:11  8:11
Bruk Anna
2
Sonik Julia
2
  11:6  11:6
Marcinkowska Karolina
0
Bogdanowicz Katarzyna
2
  11:3  11:3
Zielińska Joanna
0
Czerwinska Iwona
1
  17:19  11:2  9:11
Bruk Anna
2
Sonik Julia
2
WALKOVER
Bogdanowicz Katarzyna
W
Bruk Anna
0
  9:11  8:11
Sonik Julia
2
Sonik Julia
Miejsca 11 - 12
Czerwinska Iwona
2
WALKOVER
Bogdanowicz Katarzyna
W
Czerwinska Iwona
Miejsca 13 - 16
Przybitkowska Joanna
2
  11:6  8:11  11:4
Szulc Dominika
1
Marcinkowska Karolina
2
  11:1  11:7
Zielińska Joanna
0
Przybitkowska Joanna
2
WALKOVER
Marcinkowska Karolina
W
Przybitkowska Joanna
Miejsca 15 - 16
Szulc Dominika
2
  11:5  11:1
Zielińska Joanna
0
Szulc Dominika
Miejsca 17 - 32
Bye
Bye
Bełkowska Paulina
Bye
Bye
Zakrzewska Agata
Jułga Weronika
Bye
Bye
Łukasik Małgorzata
Błaszkiewicz Marta
Bye
Bye
Szumska Aleksandra
Bye
Bye
Bye
Bełkowska Paulina
Zakrzewska Agata
1
  9:11  12:10  8:11
Jułga Weronika
2
Łukasik Małgorzata
0
  7:11  9:11
Błaszkiewicz Marta
2
Szumska Aleksandra
Bye
Bełkowska Paulina
2
  11:8  7:11  11:8
Jułga Weronika
1
Błaszkiewicz Marta
0
  7:11  7:11
Szumska Aleksandra
2
Bełkowska Paulina
0
  2:11  4:11
Szumska Aleksandra
2
Szumska Aleksandra
Miejsca 19 - 20
Jułga Weronika
1
  2:11  11:6  4:11
Błaszkiewicz Marta
2
Błaszkiewicz Marta
Miejsca 21 - 24
Bye
Zakrzewska Agata
Łukasik Małgorzata
Bye
Zakrzewska Agata
0
  10:12  2:11
Łukasik Małgorzata
2
Łukasik Małgorzata
Miejsca 23 - 24
Bye
Bye
Bye
Miejsca 25 - 32
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Miejsca 27 - 28
Bye
Bye
Bye
Miejsca 29 - 32
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Miejsca 31 - 32
Bye
Bye
Bye
Stan na: 07:32:16 18-11-2017