Wszystkiego Najlepszego Kamil! 18 lat! - OPEN

Polska Federacja Squasha, turniej kategorii B+ (B0)

Pozycja Gracz Status Miasto Pozycja w rankingu* Pozycja końcowa
1 Khan FaizanPotwierdzony 5 1
5 Hemmerling PiotrPotwierdzony Poznań 21 2
2 Matejski TomaszPotwierdzony Szczecin 9 3
3 Spoljar DomagojBrak informacji Chorwacja 18 4
6 Przybitkowski KamilPotwierdzony Bydgoszcz 51 5
7 Chomicki PiotrPotwierdzony Szczecin 57 6
8 Kabaciński MaciejPotwierdzony Poznań? 82 7
4 Khan KaleemullahPotwierdzony Łódź 20 8
13 Hełminiak PiotrPotwierdzony Bydgoszcz 160 9
9 Kapuściński BartoszPotwierdzony Bydgoszcz 118 10
11 Wyskiel MaciejPotwierdzony Gdańsk 126 11
17 Sikorski MarcinPotwierdzony Gdańsk 190 12
10 Meckien BartoszPotwierdzony 122 13
14 Mikołajczak PiotrBrak informacji Poznań 166 14
12 Stachurski JakubPotwierdzony Szczecin 152 15
16 Bobkowski PrzemysławPotwierdzony Bydgoszcz 175 16
23 Wawrzonkowski NikodemPotwierdzony Trójmiasto 371 17
19 Rabcewicz TomaszPotwierdzony 304 18
21 Grishin SergeiPotwierdzony Poznań / Russia 356 19
22 Rybarczyk HubertPotwierdzony Toruń 368 20
20 Sokołowski AndrzejPotwierdzony Bydgoszcz 326 21
31 Albigowska-Sodo KatarzynaBrak informacji Katowice 1172 22
30 Przybitkowski JarosławPotwierdzony Bydgoszcz 1098 23
25 Sodo WojciechPotwierdzony Sosnowiec 491 24
26 Murawski PiotrPotwierdzony Szczecin 537 25
24 Sobków SzymonBrak informacji Zielona Góra 478 26
32 Kmieć MichałBrak informacji Szczecin 3218 27
28 Niklas JakubPotwierdzony Bydgoszcz 787 28
27 Zakrzewski MateuszPotwierdzony Ciele 670 29
18 Firfas RafałPotwierdzony Maksymilianowo 251 30
29 Krymarys MarcinWalkover Kalisz 1006 32
15 Kroll AdamWalkover Bydgoszcz 171 32


* Na podstawie notowania PFS OPEN z dnia 07-08-2017


Runda 1Runda 2ĆwierćfinałPółfinałFinałZwycięzca
Khan Faizan
2
  11:3  11:4
Krymarys Marcin
0
Grishin Sergei
0
  3:11  4:11
Stachurski Jakub
2
Hełminiak Piotr
3
  11:8  11:6  11:0
Sodo Wojciech
0
Niklas Jakub
0
  7:11  6:11
Chomicki Piotr
2
Kabaciński Maciej
3
  11:2  11:3  11:0
Zakrzewski Mateusz
0
Rabcewicz Tomasz
0
  12:14  8:11  0:11
Meckien Bartosz
3
Wyskiel Maciej
2
  11:2  11:3
Albigowska-Sodo Katarzyna
0
Murawski Piotr
0
  3:11  2:11
Spoljar Domagoj
2
Khan Kaleemullah
3
  11:5  10:12  16:14  11:0
Firfas Rafał
1
Sokołowski Andrzej
0
  5:11  3:11
Mikołajczak Piotr
2
Kapuściński Bartosz
2
  12:10  11:9
Sobków Szymon
0
Rybarczyk Hubert
0
  7:11  10:12
Hemmerling Piotr
2
Przybitkowski Kamil
2
  11:4  11:7
Kmieć Michał
0
Przybitkowski Jarosław
0
  5:11  9:11
Bobkowski Przemysław
2
Kroll Adam
0
  7:11  8:11
Sikorski Marcin
2
Wawrzonkowski Nikodem
0
  7:11  6:11
Matejski Tomasz
2
Khan Faizan
2
  11:2  11:7
Stachurski Jakub
0
Hełminiak Piotr
1
  11:8  8:11  3:11
Chomicki Piotr
2
Kabaciński Maciej
2
  11:4  10:12  11:5
Meckien Bartosz
1
Wyskiel Maciej
0
  6:11  0:11
Spoljar Domagoj
2
Khan Kaleemullah
2
  11:1  11:13  11:2
Mikołajczak Piotr
1
Kapuściński Bartosz
1
  7:11  11:8  9:11
Hemmerling Piotr
2
Przybitkowski Kamil
2
  11:4  9:11  11:2
Bobkowski Przemysław
1
Sikorski Marcin
0
  7:11  5:11
Matejski Tomasz
2
Khan Faizan
2
  11:4  11:4
Chomicki Piotr
0
Kabaciński Maciej
0
  3:11  3:11
Spoljar Domagoj
2
Khan Kaleemullah
W
WALKOVER
Hemmerling Piotr
2
Przybitkowski Kamil
0
  4:11  10:12
Matejski Tomasz
2
Khan Faizan
3
  11:9  9:11  8:11  11:4  11:7
Spoljar Domagoj
2
Hemmerling Piotr
3
  6:11  9:11  11:8  11:5  16:14
Matejski Tomasz
2
Khan Faizan
3
  13:11  11:7  11:9
Hemmerling Piotr
0
Khan Faizan
Miejsca 3 - 4
Spoljar Domagoj
1
  11:9  10:12  9:11  9:11
Matejski Tomasz
3
Matejski Tomasz
Miejsca 5 - 8
Chomicki Piotr
2
  11:3  11:7
Kabaciński Maciej
0
Khan Kaleemullah
W
WALKOVER
Przybitkowski Kamil
2
Chomicki Piotr
0
  6:11  0:11
Przybitkowski Kamil
2
Przybitkowski Kamil
Miejsca 7 - 8
Kabaciński Maciej
2
WALKOVER
Khan Kaleemullah
W
Kabaciński Maciej
Miejsca 9 - 16
Stachurski Jakub
0
  4:11  11:13
Hełminiak Piotr
2
Meckien Bartosz
0
  4:11  6:11
Wyskiel Maciej
2
Mikołajczak Piotr
0
  6:11  10:12
Kapuściński Bartosz
2
Bobkowski Przemysław
1
  13:11  4:11  7:11
Sikorski Marcin
2
Hełminiak Piotr
2
  11:13  11:2  11:6
Wyskiel Maciej
1
Kapuściński Bartosz
2
  7:11  11:9  12:10
Sikorski Marcin
1
Hełminiak Piotr
2
  12:10  11:5
Kapuściński Bartosz
0
Hełminiak Piotr
Miejsca 11 - 12
Wyskiel Maciej
2
  10:12  11:7  11:7
Sikorski Marcin
1
Wyskiel Maciej
Miejsca 13 - 16
Stachurski Jakub
0
  8:11  4:11
Meckien Bartosz
2
Mikołajczak Piotr
2
  9:11  11:3  11:2
Bobkowski Przemysław
1
Meckien Bartosz
2
  11:5  11:2
Mikołajczak Piotr
0
Meckien Bartosz
Miejsca 15 - 16
Stachurski Jakub
2
  9:11  11:3  13:11
Bobkowski Przemysław
1
Stachurski Jakub
Miejsca 17 - 32
Krymarys Marcin
W
WALKOVER
Grishin Sergei
2
Sodo Wojciech
2
  11:3  11:1
Niklas Jakub
0
Zakrzewski Mateusz
0
  2:11  3:11
Rabcewicz Tomasz
2
Albigowska-Sodo Katarzyna
2
  5:11  13:11  12:10
Murawski Piotr
1
Firfas Rafał
0
  7:11  3:11
Sokołowski Andrzej
2
Sobków Szymon
0
  8:11  7:11
Rybarczyk Hubert
2
Kmieć Michał
0
  2:11  5:11
Przybitkowski Jarosław
2
Kroll Adam
W
WALKOVER
Wawrzonkowski Nikodem
2
Grishin Sergei
2
  3:11  11:3  11:4
Sodo Wojciech
1
Rabcewicz Tomasz
2
  11:8  11:3
Albigowska-Sodo Katarzyna
0
Sokołowski Andrzej
0
  12:14  3:11
Rybarczyk Hubert
2
Przybitkowski Jarosław
0
  5:11  6:11
Wawrzonkowski Nikodem
2
Grishin Sergei
0
  4:11  3:11
Rabcewicz Tomasz
2
Rybarczyk Hubert
0
  9:11  6:11
Wawrzonkowski Nikodem
2
Rabcewicz Tomasz
1
  8:11  15:13  11:13
Wawrzonkowski Nikodem
2
Wawrzonkowski Nikodem
Miejsca 19 - 20
Grishin Sergei
2
  11:9  11:8
Rybarczyk Hubert
0
Grishin Sergei
Miejsca 21 - 24
Sodo Wojciech
1
  9:11  11:9  9:11
Albigowska-Sodo Katarzyna
2
Sokołowski Andrzej
2
  11:8  11:9
Przybitkowski Jarosław
0
Albigowska-Sodo Katarzyna
0
  5:11  7:11
Sokołowski Andrzej
2
Sokołowski Andrzej
Miejsca 23 - 24
Sodo Wojciech
W
WALKOVER
Przybitkowski Jarosław
2
Przybitkowski Jarosław
Miejsca 25 - 32
Bye
Niklas Jakub
Zakrzewski Mateusz
0
  1:11  10:12
Murawski Piotr
2
Firfas Rafał
1
  11:9  10:12  3:11
Sobków Szymon
2
Kmieć Michał
Bye
Niklas Jakub
0
  5:11  8:11
Murawski Piotr
2
Sobków Szymon
2
  11:3  5:11  11:8
Kmieć Michał
1
Murawski Piotr
2
  11:9  13:15  11:8
Sobków Szymon
1
Murawski Piotr
Miejsca 27 - 28
Niklas Jakub
0
  6:11  6:11
Kmieć Michał
2
Kmieć Michał
Miejsca 29 - 32
Bye
Zakrzewski Mateusz
Firfas Rafał
Bye
Zakrzewski Mateusz
2
WALKOVER
Firfas Rafał
W
Zakrzewski Mateusz
Miejsca 31 - 32
Bye
Bye
Bye
Stan na: 04:41:53 25-09-2017