TURNIEJ B- ZAKOŃCZENIE XXII EDYCJI LIGI SPORTSpark - OPEN

Polska Federacja Squasha, turniej kategorii B (B5)

Pozycja Gracz Status Miasto Pozycja w rankingu* Pozycja końcowa
1 Martynowski MichałPotwierdzony Lublin 163 1
3 Górski ArturPotwierdzony Lublin 323 2
2 Misiewicz PawełPotwierdzony Lublin 208 3
6 Król RafałPotwierdzony Lublin 425 4
5 Kopeć ŁukaszPotwierdzony 406 5
8 Wryk MaciejPotwierdzony 464 6
16 Anasiewicz ŁukaszPotwierdzony Bełżyce 2944 7
7 Zienkiewicz PawełPotwierdzony Lublin 445 8
11 Kotowski ZbigniewPotwierdzony Lublin 730 9
10 Nocuń MarcinPotwierdzony Lublin 594 10
15 Janiszewski PrzemysławPotwierdzony Lublin 1638 11
12 Dziewa ErnestPotwierdzony Lublin 817 12
9 Wójcik MichałPotwierdzony Lublin 550 13
13 Drath AdamPotwierdzony Lublin 1275 14
14 Dmuch PrzemysławPotwierdzony Chełm 1359 15
4 Jasiński PawełPotwierdzony Siedlce 399 16


* Na podstawie notowania PFS OPEN z dnia 17-07-2017


Runda 1ĆwierćfinałPółfinałFinałZwycięzca
Martynowski Michał
2
  11:8  11:6
Nocuń Marcin
0
Drath Adam
0
  7:11  2:11
Kopeć Łukasz
2
Król Rafał
2
  12:10  11:6
Janiszewski Przemysław
0
Anasiewicz Łukasz
2
  11:7  11:9
Jasiński Paweł
0
Górski Artur
2
  11:2  11:8
Wójcik Michał
0
Kotowski Zbigniew
0
  2:11  12:14
Zienkiewicz Paweł
2
Wryk Maciej
2
  13:11  11:7
Dmuch Przemysław
0
Dziewa Ernest
0
  5:11  5:11
Misiewicz Paweł
2
Martynowski Michał
2
  11:7  11:3
Kopeć Łukasz
0
Król Rafał
2
  11:5  11:4
Anasiewicz Łukasz
0
Górski Artur
2
  11:5  11:5
Zienkiewicz Paweł
0
Wryk Maciej
0
  10:12  4:11
Misiewicz Paweł
2
Martynowski Michał
3
  11:4  9:11  11:6  11:5
Król Rafał
1
Górski Artur
3
  11:8  12:10  11:9
Misiewicz Paweł
0
Martynowski Michał
3
  12:14  12:10  11:6  11:3
Górski Artur
1
Martynowski Michał
Miejsca 3 - 4
Król Rafał
1
  9:11  12:10  7:11  9:11
Misiewicz Paweł
3
Misiewicz Paweł
Miejsca 5 - 8
Kopeć Łukasz
2
  11:6  11:3
Anasiewicz Łukasz
0
Zienkiewicz Paweł
0
  4:11  7:11
Wryk Maciej
2
Kopeć Łukasz
2
  11:4  11:9
Wryk Maciej
0
Kopeć Łukasz
Miejsca 7 - 8
Anasiewicz Łukasz
2
  11:5  11:5
Zienkiewicz Paweł
0
Anasiewicz Łukasz
Miejsca 9 - 16
Nocuń Marcin
2
  11:6  11:4
Drath Adam
0
Janiszewski Przemysław
2
  11:4  11:7
Jasiński Paweł
0
Wójcik Michał
0
  10:12  3:11
Kotowski Zbigniew
2
Dmuch Przemysław
0
  6:11  3:11
Dziewa Ernest
2
Nocuń Marcin
2
  11:3  11:8
Janiszewski Przemysław
0
Kotowski Zbigniew
2
  11:6  11:4
Dziewa Ernest
0
Nocuń Marcin
0
  7:11  3:11
Kotowski Zbigniew
2
Kotowski Zbigniew
Miejsca 11 - 12
Janiszewski Przemysław
2
  7:11  11:9  11:5
Dziewa Ernest
1
Janiszewski Przemysław
Miejsca 13 - 16
Drath Adam
2
  11:4  11:6
Jasiński Paweł
0
Wójcik Michał
2
  11:5  11:6
Dmuch Przemysław
0
Drath Adam
1
  7:11  11:7  3:11
Wójcik Michał
2
Wójcik Michał
Miejsca 15 - 16
Jasiński Paweł
0
  6:11  8:11
Dmuch Przemysław
2
Dmuch Przemysław
Stan na: 04:20:07 19-11-2017