Najdłuższy mecz

OPENDAMSKA
41"28'Krawczyk Jan3
Jagiełowicz Sylwester2
38"32'Krawczyk Jan1
Stachurski Jakub3
34"10'Fulneczek Adrian1
Gajewski Grzegorz3
33"56'Sawicki Łukasz1
Robert Piotr2
30"0'Bąk Borys2
Firfas Rafał1
29"28'Krawczyk Jan0
Fulneczek Adrian3
26"11'Wójcik Marcin2
Mohamed Nazia1
25"30'Robert Piotr2
Wójcik Marcin1
25"5'Grishin Sergei2
Sawicki Łukasz1
24"41'Gajewski Grzegorz3
Stachurski Jakub1
10"30'Zaręba Anita0
Bogdanowicz Katarzyna2
7"8'Kobyłt Anna0
Dauksza Dominika2
6"41'Bogdanowicz Katarzyna2
Dauksza Dominika0
6"20'Bogdanowicz Katarzyna2
Kobyłt Anna0
5"50'Zaręba Anita2
Dauksza Dominika0
5"29'Zaręba Anita2
Kobyłt Anna0

Najdłużej na korcie

OPENDAMSKA
Krawczyk Jan102"30'
Sawicki Łukasz91"27'
Robert Piotr83"58'
Gajewski Grzegorz80"34'
Fulneczek Adrian79"40'
Wójcik Marcin74"26'
Bąk Borys73"57'
Jagiełowicz Sylwester73"16'
Stachurski Jakub71"17'
Firfas Rafał67"0'
Bogdanowicz Katarzyna21"27'
Zaręba Anita20"5'
Dauksza Dominika18"4'
Kobyłt Anna17"22'

Czas setów

WSZYSTKIEOPENDAMSKA

712 min
47 s



11 h 52 min 47 s

674 min 18 s

13"49'
2 set
Sawicki Łukasz1
Robert Piotr2
12"29'
1 set
Krawczyk Jan0
Fulneczek Adrian3
10"54'
1 set
Bąk Borys2
Firfas Rafał1
10"36'
2 set
Robert Piotr2
Wójcik Marcin1
10"16'
1 set
Piotrowski Karol2
Zaręba Anita0
10"16'
1 set
Sawicki Łukasz1
Robert Piotr2
9"48'
3 set
Bąk Borys2
Firfas Rafał1
9"29'
4 set
Fulneczek Adrian1
Gajewski Grzegorz3
9"28'
3 set
Robert Piotr0
Gajewski Grzegorz3
9"5'
3 set
Krawczyk Jan3
Jagiełowicz Sylwester2

38 min 29 s

5"7'
2 set
Zaręba Anita0
Bogdanowicz Katarzyna2
3"54'
1 set
Zaręba Anita0
Bogdanowicz Katarzyna2
3"17'
1 set
Kobyłt Anna0
Dauksza Dominika2
3"17'
2 set
Bogdanowicz Katarzyna2
Dauksza Dominika0
3"14'
1 set
Zaręba Anita2
Dauksza Dominika0
3"7'
2 set
Bogdanowicz Katarzyna2
Kobyłt Anna0
3"3'
1 set
Bogdanowicz Katarzyna2
Dauksza Dominika0
2"59'
1 set
Bogdanowicz Katarzyna2
Kobyłt Anna0
2"41'
2 set
Kobyłt Anna0
Dauksza Dominika2
2"41'
2 set
Zaręba Anita2
Kobyłt Anna0

małych punktów

WSZYSTKIEOPENDAMSKA

2236

2050

Gajewski Grzegorz133
Stachurski Jakub131
Krawczyk Jan124
Fulneczek Adrian120
Sawicki Łukasz117
Bąk Borys108
Jagiełowicz Sylwester106
Lechmański Lech105
Grishin Sergei104
Pilarczyk Marcin102

186

Bogdanowicz Katarzyna66
Zaręba Anita57
Dauksza Dominika39
Kobyłt Anna24

Wszystkich rozegranych meczów

WSZYSTKIEOPENDAMSKA

49

43

6

Wszystkich rozegranych setów

WSZYSTKIEOPENDAMSKA

127

115

12

Szybkość zdobycia punktów

OPENDAMSKA
13.00'
1 set
Bąk Borys0
Fulneczek Adrian3
14.45'
1 set
Ripa Adam1
Grishin Sergei2
15.45'
2 set
Bąk Borys2
Piotrowski Karol1
16.91'
1 set
Piotrowski Karol0
Mohamed Nazia2
17.91'
3 set
Lechmański Lech1
Grishin Sergei2
18.00'
2 set
Piotrowski Karol0
Mohamed Nazia2
18.45'
3 set
Bąk Borys0
Fulneczek Adrian3
18.55'
1 set
Grishin Sergei0
Stachurski Jakub2
18.55'
1 set
Mohamed Nazia2
Bogdanowicz Katarzyna0
19.36'
1 set
Wójcik Marcin0
Stachurski Jakub3
13.82'
2 set
Zaręba Anita2
Dauksza Dominika0
14.27'
1 set
Zaręba Anita2
Kobyłt Anna0
14.64'
2 set
Kobyłt Anna0
Dauksza Dominika2
14.64'
2 set
Zaręba Anita2
Kobyłt Anna0
16.27'
1 set
Bogdanowicz Katarzyna2
Kobyłt Anna0
16.64'
1 set
Bogdanowicz Katarzyna2
Dauksza Dominika0
17.00'
2 set
Bogdanowicz Katarzyna2
Kobyłt Anna0
17.64'
1 set
Zaręba Anita2
Dauksza Dominika0
17.91'
1 set
Kobyłt Anna0
Dauksza Dominika2
17.91'
2 set
Bogdanowicz Katarzyna2
Dauksza Dominika0




Icons made by Freepik, Icons8 is licensed under CC BY 3.0