www.kolagen.pro & Eye tour vol.1 - OPEN

Polska Federacja Squasha, turniej kategorii B+ (B4)

Pozycja Gracz Status Miasto Pozycja w rankingu* Pozycja końcowa
1 Gajewski GrzegorzPotwierdzony Szczecin 36 1
2 Fulneczek AdrianPotwierdzony Wrocław 116 2
3 Stachurski JakubPotwierdzony Szczecin 158 3
7 Krawczyk JanPotwierdzony 264 4
8 Robert PiotrPotwierdzony Zielona Góra 290 5
18 Bąk BorysPotwierdzony Zielona Góra 521 6
17 Wójcik MarcinPotwierdzony Wrocław 472 7
10 Jagiełowicz SylwesterWalkover Zielona Góra 306 8
12 Grishin SergeiPotwierdzony Poznań / Russia 372 9
4 Lechmański LechPotwierdzony Szczecin 187 10
9 Sawicki ŁukaszPotwierdzony Zielona Góra 293 11
6 Firfas RafałPotwierdzony Maksymilianowo 251 12
15 Szajder PrzemysławPotwierdzony Zielona Góra 409 13
5 Ripa AdamPotwierdzony Świebodzin 214 14
16 Pilarczyk MarcinPotwierdzony Wolsztyn 456 15
14 Szewczyk TomaszPotwierdzony Zielona Góra 16
11 Mohamed NaziaPotwierdzony Toruń 324 17
13 Piotrowski KarolPotwierdzony Szczecin 385 18
19 Bogdanowicz KatarzynaPotwierdzony Zielona Góra 571 19
20 Rozestwiński JacekPotwierdzony Zielona Góra 597 20
23 Zaręba AnitaPotwierdzony Wrocław 1938 21
22 Przepióra SylwesterPotwierdzony Zielona Góra 1581 23
21 Iwaniec MarcinWalkover Wrocław 688 32


* Na podstawie notowania PFS OPEN z dnia 10-07-2017


Runda 1Runda 2ĆwierćfinałPółfinałFinałZwycięzca
Gajewski Grzegorz
Bye
Bye
Szewczyk Tomasz
Sawicki Łukasz
2
  11:2  11:9
Bogdanowicz Katarzyna
0
Bye
Robert Piotr
Ripa Adam
Bye
Wójcik Marcin
2
  6:11  11:8  11:8
Mohamed Nazia
1
Grishin Sergei
2
WALKOVER
Iwaniec Marcin
W
Bye
Stachurski Jakub
Lechmański Lech
Bye
Przepióra Sylwester
0
  6:11  6:11
Jagiełowicz Sylwester
2
Szajder Przemysław
2
  11:7  11:7
Rozestwiński Jacek
0
Bye
Krawczyk Jan
Firfas Rafał
Bye
Bąk Borys
2
  10:12  11:0  11:7
Piotrowski Karol
1
Pilarczyk Marcin
2
  11:7  11:6
Zaręba Anita
0
Bye
Fulneczek Adrian
Gajewski Grzegorz
2
  11:3  11:3
Szewczyk Tomasz
0
Sawicki Łukasz
1
  7:11  15:13  5:11
Robert Piotr
2
Ripa Adam
1
  11:5  9:11  9:11
Wójcik Marcin
2
Grishin Sergei
0
  3:11  4:11
Stachurski Jakub
2
Lechmański Lech
1
  11:5  9:11  5:11
Jagiełowicz Sylwester
2
Szajder Przemysław
0
  3:11  6:11
Krawczyk Jan
2
Firfas Rafał
1
  10:12  11:6  10:12
Bąk Borys
2
Pilarczyk Marcin
0
  7:11  8:11
Fulneczek Adrian
2
Gajewski Grzegorz
3
  11:4  11:0  11:8
Robert Piotr
0
Wójcik Marcin
0
  4:11  7:11  7:11
Stachurski Jakub
3
Jagiełowicz Sylwester
2
  8:11  11:8  8:11  11:5  8:11
Krawczyk Jan
3
Bąk Borys
0
  0:11  10:12  2:11
Fulneczek Adrian
3
Gajewski Grzegorz
3
  11:8  11:5  8:11  11:6
Stachurski Jakub
1
Krawczyk Jan
0
  3:11  7:11  6:11
Fulneczek Adrian
3
Gajewski Grzegorz
3
  4:11  11:8  11:4  11:8
Fulneczek Adrian
1
Gajewski Grzegorz
Miejsca 3 - 4
Stachurski Jakub
3
  11:3  3:11  11:5  0:0  11:9
Krawczyk Jan
1
Stachurski Jakub
Miejsca 5 - 8
Robert Piotr
2
  9:11  12:10  11:5
Wójcik Marcin
1
Jagiełowicz Sylwester
0
  3:11  8:11
Bąk Borys
2
Robert Piotr
2
  11:6  11:6
Bąk Borys
0
Robert Piotr
Miejsca 7 - 8
Wójcik Marcin
2
WALKOVER
Jagiełowicz Sylwester
W
Wójcik Marcin
Miejsca 9 - 16
Szewczyk Tomasz
0
  2:11  9:11
Sawicki Łukasz
2
Ripa Adam
1
  2:11  11:9  12:14
Grishin Sergei
2
Lechmański Lech
2
  13:15  11:6  12:10
Szajder Przemysław
1
Firfas Rafał
2
  15:13  11:7
Pilarczyk Marcin
0
Sawicki Łukasz
1
  3:11  12:10  5:11
Grishin Sergei
2
Lechmański Lech
2
  12:10  11:7
Firfas Rafał
0
Grishin Sergei
2
  9:11  11:7  11:3
Lechmański Lech
1
Grishin Sergei
Miejsca 11 - 12
Sawicki Łukasz
2
  4:11  11:6  11:9
Firfas Rafał
1
Sawicki Łukasz
Miejsca 13 - 16
Szewczyk Tomasz
1
  11:9  5:11  5:11
Ripa Adam
2
Szajder Przemysław
2
  17:15  11:8
Pilarczyk Marcin
0
Ripa Adam
W
WALKOVER
Szajder Przemysław
2
Szajder Przemysław
Miejsca 15 - 16
Szewczyk Tomasz
0
  7:11  9:11
Pilarczyk Marcin
2
Pilarczyk Marcin
Miejsca 17 - 32
Bye
Bye
Bogdanowicz Katarzyna
Bye
Bye
Mohamed Nazia
Bye
Bye
Bye
Przepióra Sylwester
Rozestwiński Jacek
Bye
Bye
Piotrowski Karol
Zaręba Anita
Bye
Bye
Bogdanowicz Katarzyna
Mohamed Nazia
Bye
Przepióra Sylwester
0
  8:11  8:11
Rozestwiński Jacek
2
Piotrowski Karol
2
  11:8  11:3
Zaręba Anita
0
Bogdanowicz Katarzyna
0
  2:11  6:11
Mohamed Nazia
2
Rozestwiński Jacek
1
  11:7  4:11  10:12
Piotrowski Karol
2
Mohamed Nazia
2
  11:5  11:5
Piotrowski Karol
0
Mohamed Nazia
Miejsca 19 - 20
Bogdanowicz Katarzyna
2
  11:9  11:7
Rozestwiński Jacek
0
Bogdanowicz Katarzyna
Miejsca 21 - 24
Bye
Bye
Przepióra Sylwester
1
  11:8  3:11  5:11
Zaręba Anita
2
Bye
Zaręba Anita
Zaręba Anita
Miejsca 23 - 24
Bye
Przepióra Sylwester
Przepióra Sylwester
Miejsca 25 - 32
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Miejsca 27 - 28
Bye
Bye
Bye
Miejsca 29 - 32
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Miejsca 31 - 32
Bye
Bye
Bye
Stan na: 04:19:05 19-11-2017