www.kolagen.pro & Eye tour vol.3 - OPEN

Polska Federacja Squasha, turniej kategorii B (B5)

Pozycja Gracz Status Miasto Pozycja w rankingu* Pozycja końcowa
15 Sowa Grzegorz TigerPotwierdzony Zielona Góra 687 1
2 Meckien BartoszPotwierdzony 121 2
1 Fulneczek AdrianBrak informacji Wrocław 111 3
3 Ripa AdamPotwierdzony Świebodzin 220 4
7 Jagiełowicz SylwesterBrak informacji Zielona Góra 307 5
11 Pilarczyk MarcinPotwierdzony Wolsztyn 449 6
6 Sawicki ŁukaszPotwierdzony Zielona Góra 284 7
8 Grishin SergeiPotwierdzony Poznań / Russia 365 8
9 Krysiak JerzyPotwierdzony Zielona Góra 389 9
4 Przygocki PrzemysławBrak informacji Zielona Góra 223 10
12 Polakowski JanBrak informacji Wrocław 511 11
13 Kucza PrzemysławPotwierdzony Gubin 541 12
10 Szajder PrzemysławPotwierdzony Zielona Góra 407 13
16 Bok JakubPotwierdzony Nowy Tomyśl 937 14
5 Firfas RafałPotwierdzony Maksymilianowo 251 15
14 Rozestwiński JacekPotwierdzony Zielona Góra 565 16
19 Waniak IgorBrak informacji 2385 17
17 Przepióra SylwesterPotwierdzony Zielona Góra 1455 18
18 Kirszenstein PatrycjaPotwierdzony Wałbrzych 1874 19
20 Winnik ŁukaszBrak informacji Wrocław 3179 20


* Na podstawie notowania PFS OPEN z dnia 31-07-2017


Runda 1Runda 2ĆwierćfinałPółfinałFinałZwycięzca
Fulneczek Adrian
Bye
Bye
Polakowski Jan
Pilarczyk Marcin
3
  11:9  11:6  11:2
Waniak Igor
0
Bye
Firfas Rafał
Grishin Sergei
Bye
Bye
Bok Jakub
Sowa Grzegorz Tiger
3
  11:3  11:4  11:6
Przepióra Sylwester
0
Bye
Przygocki Przemysław
Ripa Adam
Bye
Winnik Łukasz
0
  3:11  1:11  1:11
Krysiak Jerzy
3
Szajder Przemysław
Bye
Bye
Sawicki Łukasz
Jagiełowicz Sylwester
Bye
Kirszenstein Patrycja
1
  15:13  7:11  2:11  8:11
Kucza Przemysław
3
Rozestwiński Jacek
Bye
Bye
Meckien Bartosz
Fulneczek Adrian
3
  11:5  11:2  11:4
Polakowski Jan
0
Pilarczyk Marcin
3
  15:13  11:7  11:9
Firfas Rafał
0
Grishin Sergei
3
  11:7  13:11  11:4
Bok Jakub
0
Sowa Grzegorz Tiger
3
  10:12  11:7  9:11  11:7  11:8
Przygocki Przemysław
2
Ripa Adam
3
  4:11  8:11  11:7  12:10  11:7
Krysiak Jerzy
2
Szajder Przemysław
1
  11:9  9:11  6:11  11:13
Sawicki Łukasz
3
Jagiełowicz Sylwester
3
  11:7  11:8  11:8
Kucza Przemysław
0
Rozestwiński Jacek
0
  1:11  3:11  6:11
Meckien Bartosz
3
Fulneczek Adrian
3
  11:4  11:8  11:8
Pilarczyk Marcin
0
Grishin Sergei
0
  5:11  6:11  1:11
Sowa Grzegorz Tiger
3
Ripa Adam
3
  11:6  17:15  5:11  11:9
Sawicki Łukasz
1
Jagiełowicz Sylwester
1
  8:11  7:11  12:10  9:11
Meckien Bartosz
3
Fulneczek Adrian
2
  11:5  8:11  11:8  8:11  8:11
Sowa Grzegorz Tiger
3
Ripa Adam
0
  0:11  6:11  8:11
Meckien Bartosz
3
Sowa Grzegorz Tiger
2
  2:11  11:9  6:11  14:12  6:8
Meckien Bartosz
2
Sowa Grzegorz Tiger
Miejsca 3 - 4
Fulneczek Adrian
3
  11:8  11:6  11:6
Ripa Adam
0
Fulneczek Adrian
Miejsca 5 - 8
Pilarczyk Marcin
3
  11:8  11:7  11:13  11:8
Grishin Sergei
1
Sawicki Łukasz
0
  12:14  2:11  8:11
Jagiełowicz Sylwester
3
Pilarczyk Marcin
2
  11:13  10:12  13:11  11:0  6:11
Jagiełowicz Sylwester
3
Jagiełowicz Sylwester
Miejsca 7 - 8
Grishin Sergei
W
WALKOVER
Sawicki Łukasz
3
Sawicki Łukasz
Miejsca 9 - 16
Polakowski Jan
3
  6:11  11:7  5:11  14:12  11:2
Firfas Rafał
2
Bok Jakub
0
  9:11  6:11  2:11
Przygocki Przemysław
3
Krysiak Jerzy
3
  11:3  7:11  11:3  4:11  11:8
Szajder Przemysław
2
Kucza Przemysław
3
  11:9  11:5  8:11  11:8
Rozestwiński Jacek
1
Polakowski Jan
0
  6:11  10:12  9:11
Przygocki Przemysław
3
Krysiak Jerzy
3
  12:10  12:10  10:12  11:8
Kucza Przemysław
1
Przygocki Przemysław
2
  11:9  6:11  12:10  7:11  11:13
Krysiak Jerzy
3
Krysiak Jerzy
Miejsca 11 - 12
Polakowski Jan
3
  11:7  11:7  8:11  7:11  13:11
Kucza Przemysław
2
Polakowski Jan
Miejsca 13 - 16
Firfas Rafał
1
  11:13  11:3  12:14  7:11
Bok Jakub
3
Szajder Przemysław
3
  11:6  11:4  11:7
Rozestwiński Jacek
0
Bok Jakub
0
  1:11  10:12  5:11
Szajder Przemysław
3
Szajder Przemysław
Miejsca 15 - 16
Firfas Rafał
3
WALKOVER
Rozestwiński Jacek
W
Firfas Rafał
Stan na: 04:21:35 19-11-2017

    o miejsce 17 Kirszenstein PatrycjaWaniak IgorWinnik ŁukaszPrzepióra Sylwester Miejsce wygrane mecze sety punkty
    z/s z-s z/s z-s
    Kirszenstein PatrycjaX
    0 3 7 6 7    
    11 11 11    
    3 1 11 9 11 11  
    7 11 6 6  
    2 3 11 11 4 8 9
    6 5 11 11 11
    Waniak Igor
    3 0 11 11 11    
    7 6 7    
    X
    3 0 11 11 11    
    5 9 7    
    2 0 11 11      
    5 9      
    Winnik Łukasz
    1 3 7 11 6 6  
    11 9 11 11  
    0 3 5 9 7    
    11 11 11    
    X
    0 3 7 7 5    
    11 11 11    
    Przepióra Sylwester
    3 2 6 5 11 11 11
    11 11 4 8 9
    0 2 5 9      
    11 11      
    3 0 11 11 11    
    7 7 5    
    X