Najdłuższy mecz

OPENDAMSKA
47"3'Płaczek Maciej2
Ripa Adam3
39"34'Jagiełowicz Sylwester3
Łuczak Michał2
34"18'Turowski Maciej1
Rembowiecki Arkadiusz3
33"58'Płaczek Maciej1
Jagiełowicz Sylwester3
31"8'Armatys Agnieszka2
Zaręba Anita3
31"7'Rozestwiński Jacek1
Turowski Maciej3
30"45'Sawicki Łukasz3
Rembowiecki Arkadiusz2
30"39'Płaczek Aldona3
Bąk Borys2
30"31'Fulneczek Adrian3
Gajewski Grzegorz1
28"44'Rozestwiński Jacek3
Przepióra Sylwester2
16"27'Armatys Agnieszka0
Zaręba Anita3
15"49'Armatys Agnieszka0
Płaczek Aldona3
15"17'Zaręba Anita3
Płaczek Aldona0
14"32'Brzozowska Ewa1
Zaręba Anita3
12"4'Armatys Agnieszka3
Brzozowska Ewa0
8"4'Brzozowska Ewa0
Płaczek Aldona3

Najdłużej na korcie

OPENDAMSKA
Płaczek Maciej99"0'
Jagiełowicz Sylwester93"34'
Rembowiecki Arkadiusz91"8'
Ripa Adam85"53'
Sawicki Łukasz84"31'
Rozestwiński Jacek80"57'
Łuczak Michał77"1'
Fulneczek Adrian71"33'
Bąk Borys70"44'
Turowski Maciej69"33'
Zaręba Anita39"53'
Armatys Agnieszka33"25'
Płaczek Aldona31"12'
Brzozowska Ewa30"48'

Czas setów

WSZYSTKIEOPENDAMSKA

640 min
29 s



10 h 40 min 29 s

572 min 50 s

14"23'
4 set
Płaczek Maciej1
Jagiełowicz Sylwester3
9"52'
4 set
Płaczek Maciej2
Ripa Adam3
9"19'
2 set
Fulneczek Adrian3
Sawicki Łukasz0
9"13'
4 set
Jagiełowicz Sylwester3
Łuczak Michał2
9"5'
5 set
Płaczek Maciej2
Ripa Adam3
8"43'
3 set
Fulneczek Adrian3
Sawicki Łukasz0
8"37'
2 set
Przygocki Przemysław3
Rembowiecki Arkadiusz0
8"37'
2 set
Jagiełowicz Sylwester3
Łuczak Michał2
8"19'
4 set
Fulneczek Adrian3
Gajewski Grzegorz1
8"16'
4 set
Rozestwiński Jacek1
Turowski Maciej3

67 min 39 s

5"34'
2 set
Zaręba Anita3
Płaczek Aldona0
5"18'
2 set
Brzozowska Ewa1
Zaręba Anita3
4"57'
3 set
Armatys Agnieszka0
Zaręba Anita3
4"52'
2 set
Armatys Agnieszka0
Zaręba Anita3
4"27'
4 set
Brzozowska Ewa1
Zaręba Anita3
4"19'
2 set
Armatys Agnieszka0
Płaczek Aldona3
4"17'
3 set
Brzozowska Ewa1
Zaręba Anita3
3"42'
1 set
Zaręba Anita3
Płaczek Aldona0
3"31'
1 set
Armatys Agnieszka0
Zaręba Anita3
3"30'
1 set
Armatys Agnieszka0
Płaczek Aldona3

małych punktów

WSZYSTKIEOPENDAMSKA

2257

1922

Rembowiecki Arkadiusz146
Łuczak Michał144
Płaczek Maciej143
Jagiełowicz Sylwester138
Fulneczek Adrian137
Bąk Borys136
Gajewski Grzegorz132
Rozestwiński Jacek129
Ripa Adam126
Przygocki Przemysław120

335

Zaręba Anita109
Płaczek Aldona89
Armatys Agnieszka78
Brzozowska Ewa59

Wszystkich rozegranych meczów

WSZYSTKIEOPENDAMSKA

36

30

6

Wszystkich rozegranych setów

WSZYSTKIEOPENDAMSKA

128

109

19

Szybkość zdobycia punktów

OPENDAMSKA
13.00'
1 set
Fulneczek Adrian3
Ripa Adam0
13.82'
3 set
Fulneczek Adrian3
Ripa Adam0
15.27'
2 set
Łuczak Michał3
Przepióra Sylwester1
15.36'
2 set
Przygocki Przemysław0
Gajewski Grzegorz3
15.64'
2 set
Bąk Borys3
Armatys Agnieszka0
16.36'
1 set
Armatys Agnieszka0
Przepióra Sylwester3
17.73'
2 set
Armatys Agnieszka0
Przepióra Sylwester3
17.82'
2 set
Płaczek Maciej3
Armatys Agnieszka0
18.09'
2 set
Sawicki Łukasz3
Rembowiecki Arkadiusz2
18.18'
3 set
Armatys Agnieszka0
Przepióra Sylwester3
1.36'
1 set
Brzozowska Ewa1
Zaręba Anita3
10.55'
1 set
Brzozowska Ewa0
Płaczek Aldona3
13.73'
2 set
Brzozowska Ewa0
Płaczek Aldona3
15.18'
3 set
Armatys Agnieszka3
Brzozowska Ewa0
15.82'
2 set
Armatys Agnieszka3
Brzozowska Ewa0
16.36'
3 set
Zaręba Anita3
Płaczek Aldona0
17.18'
1 set
Armatys Agnieszka3
Brzozowska Ewa0
17.64'
3 set
Brzozowska Ewa0
Płaczek Aldona3
18.73'
3 set
Armatys Agnieszka0
Płaczek Aldona3
19.09'
1 set
Armatys Agnieszka0
Płaczek Aldona3




Icons made by Freepik, Icons8 is licensed under CC BY 3.0