Najdłuższy mecz

OPENDAMSKA
43"28'Gajewski Grzegorz2
Fulneczek Adrian3
34"43'Zieliński Mateusz3
Polakowski Jan2
29"49'Bulczyński Rafał2
Przygocki Przemysław3
25"53'Gajewski Grzegorz3
Zieliński Jakub2
23"33'Przygocki Przemysław3
Zieliński Mateusz1
22"45'Ripa Adam1
Bogdanowicz Katarzyna3
22"24'Jagiełowicz Sylwester3
Polakowski Jan0
21"29'Jagiełowicz Sylwester1
Zieliński Jakub3
18"39'Kirszenstein Patrycja0
Zieliński Mateusz3
17"47'Polakowski Jan3
Tabisz Małgorzata0
32"37'Zaręba Anita3
Bogdanowicz Katarzyna2
28"50'Kirszenstein Patrycja2
Zaręba Anita3
21"6'Zaręba Anita3
Tabisz Małgorzata2
14"14'Bogdanowicz Katarzyna3
Tabisz Małgorzata0
13"38'Kirszenstein Patrycja0
Bogdanowicz Katarzyna3
12"17'Kirszenstein Patrycja3
Tabisz Małgorzata0

Najdłużej na korcie

OPENDAMSKA
Polakowski Jan72"56'
Gajewski Grzegorz69"19'
Fulneczek Adrian66"7'
Przygocki Przemysław62"21'
Zieliński Mateusz59"58'
Bulczyński Rafał59"32'
Zieliński Jakub58"55'
Jagiełowicz Sylwester49"2'
Bogdanowicz Katarzyna45"22'
Kleczyński Marcin43"54'
Zaręba Anita65"24'
Bogdanowicz Katarzyna50"45'
Kirszenstein Patrycja45"55'
Tabisz Małgorzata41"0'

Czas setów

WSZYSTKIEOPENDAMSKA

443 min
53 s



7 h 23 min 53 s

342 min 21 s

9"54'
5 set
Gajewski Grzegorz2
Fulneczek Adrian3
8"33'
5 set
Zieliński Mateusz3
Polakowski Jan2
8"29'
3 set
Jagiełowicz Sylwester3
Polakowski Jan0
8"9'
2 set
Gajewski Grzegorz2
Fulneczek Adrian3
7"59'
1 set
Gajewski Grzegorz2
Fulneczek Adrian3
7"7'
4 set
Gajewski Grzegorz2
Fulneczek Adrian3
6"57'
4 set
Bulczyński Rafał2
Przygocki Przemysław3
5"55'
2 set
Polakowski Jan3
Tabisz Małgorzata0
5"50'
3 set
Przygocki Przemysław3
Zieliński Mateusz1
5"49'
3 set
Ripa Adam1
Bogdanowicz Katarzyna3

101 min 32 s

5"57'
1 set
Zaręba Anita3
Bogdanowicz Katarzyna2
5"36'
5 set
Zaręba Anita3
Bogdanowicz Katarzyna2
5"31'
2 set
Zaręba Anita3
Bogdanowicz Katarzyna2
5"29'
5 set
Kirszenstein Patrycja2
Zaręba Anita3
5"1'
1 set
Kirszenstein Patrycja2
Zaręba Anita3
4"58'
2 set
Kirszenstein Patrycja0
Bogdanowicz Katarzyna3
4"57'
3 set
Zaręba Anita3
Bogdanowicz Katarzyna2
4"48'
4 set
Zaręba Anita3
Bogdanowicz Katarzyna2
4"42'
4 set
Kirszenstein Patrycja2
Zaręba Anita3
4"27'
2 set
Bogdanowicz Katarzyna3
Tabisz Małgorzata0

małych punktów

WSZYSTKIEOPENDAMSKA

1871

1453

Gajewski Grzegorz159
Zieliński Jakub151
Fulneczek Adrian141
Polakowski Jan133
Przygocki Przemysław120
Kleczyński Marcin118
Bulczyński Rafał114
Zieliński Mateusz103
Kirszenstein Patrycja89
Bogdanowicz Katarzyna86

418

Zaręba Anita142
Bogdanowicz Katarzyna105
Kirszenstein Patrycja93
Tabisz Małgorzata78

Wszystkich rozegranych meczów

WSZYSTKIEOPENDAMSKA

30

24

6

Wszystkich rozegranych setów

WSZYSTKIEOPENDAMSKA

109

85

24

Szybkość zdobycia punktów

OPENDAMSKA
9.36'
2 set
Gierasimczyk Iga0
Fulneczek Adrian3
9.73'
3 set
Gierasimczyk Iga0
Fulneczek Adrian3
12.18'
1 set
Gierasimczyk Iga0
Fulneczek Adrian3
12.27'
2 set
Iwaniec Marcin0
Zieliński Jakub3
12.73'
2 set
Kleczyński Marcin3
Przygocki Przemysław0
14.00'
1 set
Zaręba Anita0
Kleczyński Marcin3
14.36'
2 set
Gajewski Grzegorz3
Zieliński Jakub2
14.91'
1 set
Bogdanowicz Katarzyna0
Fulneczek Adrian3
15.73'
3 set
Bulczyński Rafał0
Zieliński Jakub3
16.82'
3 set
Zaręba Anita0
Kleczyński Marcin3
14.55'
1 set
Kirszenstein Patrycja0
Bogdanowicz Katarzyna3
15.00'
2 set
Kirszenstein Patrycja2
Zaręba Anita3
16.73'
3 set
Zaręba Anita3
Tabisz Małgorzata2
17.27'
4 set
Zaręba Anita3
Tabisz Małgorzata2
17.36'
2 set
Zaręba Anita3
Tabisz Małgorzata2
17.73'
5 set
Zaręba Anita3
Tabisz Małgorzata2
19.73'
1 set
Kirszenstein Patrycja3
Tabisz Małgorzata0
20.00'
3 set
Bogdanowicz Katarzyna3
Tabisz Małgorzata0
21.27'
1 set
Zaręba Anita3
Tabisz Małgorzata2
22.18'
3 set
Kirszenstein Patrycja2
Zaręba Anita3




Icons made by Freepik, Icons8 is licensed under CC BY 3.0