www.kolagen.pro & Eye tour vol.5 - OPEN

Polska Federacja Squasha, turniej kategorii B+ (B4)

Pozycja Gracz Status Miasto Pozycja w rankingu* Pozycja końcowa
2 Fulneczek AdrianPotwierdzony Wrocław 101 1
1 Gajewski GrzegorzPotwierdzony Szczecin 36 2
3 Kleczyński MarcinPotwierdzony Lubin 162 3
4 Przygocki PrzemysławPotwierdzony Zielona Góra 181 4
8 Zieliński JakubPotwierdzony Wrocław 383 5
6 Bulczyński RafałPotwierdzony Zielone Góra 266 6
7 Jagiełowicz SylwesterPotwierdzony Zielona Góra 297 7
11 Bogdanowicz KatarzynaPotwierdzony Zielona Góra 554 8
9 Zieliński MateuszPotwierdzony Wrocław 399 9
10 Polakowski JanPotwierdzony Wrocław 520 10
16 Tabisz MałgorzataPotwierdzony Zielona Góra 11
5 Ripa AdamWalkover Świebodzin 213 12
13 Zaręba AnitaPotwierdzony Wrocław 1075 13
14 Kirszenstein PatrycjaPotwierdzony Wałbrzych 1598 14
12 Iwaniec MarcinWalkover Wrocław 721 16
15 Gierasimczyk IgaWalkover Zielona Góra 16


* Na podstawie notowania PFS OPEN z dnia 04-09-2017


Runda 1ĆwierćfinałPółfinałFinałZwycięzca
Gajewski Grzegorz
3
  11:4  11:6  11:3
Tabisz Małgorzata
0
Iwaniec Marcin
0
  6:11  5:11  10:12
Zieliński Jakub
3
Jagiełowicz Sylwester
3
  11:5  11:7  11:8
Polakowski Jan
0
Zaręba Anita
0
  2:11  4:11  2:11
Kleczyński Marcin
3
Przygocki Przemysław
3
  4:11  11:5  11:9  11:4
Zieliński Mateusz
1
Bulczyński Rafał
3
  11:7  11:6  11:5
Kirszenstein Patrycja
0
Ripa Adam
1
  4:11  11:8  10:12  6:11
Bogdanowicz Katarzyna
3
Gierasimczyk Iga
0
  2:11  1:11  4:11
Fulneczek Adrian
3
Gajewski Grzegorz
3
  7:11  11:3  9:11  11:9  11:9
Zieliński Jakub
2
Jagiełowicz Sylwester
0
  5:11  6:11  5:11
Kleczyński Marcin
3
Przygocki Przemysław
3
  7:11  11:4  11:3  10:12  11:2
Bulczyński Rafał
2
Bogdanowicz Katarzyna
0
  3:11  8:11  9:11
Fulneczek Adrian
3
Gajewski Grzegorz
3
  11:4  11:5  12:10
Kleczyński Marcin
0
Przygocki Przemysław
0
  7:11  7:11  5:11
Fulneczek Adrian
3
Gajewski Grzegorz
2
  5:11  8:11  11:4  11:5  8:11
Fulneczek Adrian
3
Fulneczek Adrian
Miejsca 3 - 4
Kleczyński Marcin
3
  11:6  11:2  11:6
Przygocki Przemysław
0
Kleczyński Marcin
Miejsca 5 - 8
Zieliński Jakub
3
  11:6  8:11  11:6  11:4
Jagiełowicz Sylwester
1
Bulczyński Rafał
3
  11:5  12:10  11:9
Bogdanowicz Katarzyna
0
Zieliński Jakub
3
  11:7  11:6  11:2
Bulczyński Rafał
0
Zieliński Jakub
Miejsca 7 - 8
Jagiełowicz Sylwester
3
WALKOVER
Bogdanowicz Katarzyna
W
Jagiełowicz Sylwester
Miejsca 9 - 16
Tabisz Małgorzata
3
WALKOVER
Iwaniec Marcin
W
Polakowski Jan
3
  11:5  11:6  11:3
Zaręba Anita
0
Zieliński Mateusz
3
  11:8  11:5  11:9
Kirszenstein Patrycja
0
Ripa Adam
3
WALKOVER
Gierasimczyk Iga
W
Tabisz Małgorzata
0
  4:11  9:11  5:11
Polakowski Jan
3
Zieliński Mateusz
3
WALKOVER
Ripa Adam
W
Polakowski Jan
2
  10:12  11:3  11:4  6:11  9:11
Zieliński Mateusz
3
Zieliński Mateusz
Miejsca 11 - 12
Tabisz Małgorzata
Bye
Tabisz Małgorzata
Miejsca 13 - 16
Bye
Zaręba Anita
Kirszenstein Patrycja
Bye
Zaręba Anita
3
  11:9  9:11  11:9  9:11  11:9
Kirszenstein Patrycja
2
Zaręba Anita
Miejsca 15 - 16
Bye
Bye
Bye
Stan na: 05:30:25 26-09-2017