LEAGUE OPEN KAT. C - OPEN


Pozycja Gracz Status Miasto Pozycja w rankingu* Pozycja końcowa
1 Włodarczyk PawełPotwierdzony Czerwonak 133 1
2 Śmiałek MaciejPotwierdzony Poznań 139 2
27 Dobrzyński WojciechPotwierdzony Kiekrz 3
12 Szymaniak KingaPotwierdzony Poznań 1087 4
6 Dyrtkowski DariuszPotwierdzony Turek 517 5
4 Jabłoński PawełPotwierdzony 321 6
3 Cieśluk PatrykPotwierdzony Poznań 317 7
22 Stankowski AdamPotwierdzony Poznań 2194 8
5 Jaworski MarcinPotwierdzony Poznań 452 9
10 Nowacki PiotrPotwierdzony 906 10
23 Lewicki JakubPotwierdzony Poznań 2408 11
7 Kowalczyk EmilPotwierdzony Kościan 618 12
9 Kroll WojciechPotwierdzony Poznań 844 13
16 Baryła KajetanPotwierdzony Poznań 1718 14
26 Socha MichałPotwierdzony 15
15 Schwarz MarekPotwierdzony 1652 16
11 Czarnota KacperPotwierdzony Poznań 1019 17
8 Rydz RomualdPotwierdzony Poznań 821 18
14 Pazdaj CezaryPotwierdzony Piła 1502 19
20 Purol MaciejPotwierdzony Plewiska 1958 20
19 Bednarek BartoszPotwierdzony Poznań 1833 21
24 Danielewicz Wojciech Potwierdzony Poznań 2809 22
13 Olejnik JeremiPotwierdzony Poznań 1244 23
18 Chojnacki JakubWalkover Poznań 1795 24
28 Szelągiewicz TomaszPotwierdzony Poznań 25
17 Lubińska DominikaPotwierdzony Poznań 1791 26
21 Majewski Radosław Potwierdzony Piła 2169 27
29 Drożyński ArturPotwierdzony 29
30 Buczkowska MartaWalkover Poznań 32
25 Michniewicz BogdanWalkover Poznań 32


* Na podstawie notowania PFS OPEN z dnia 10-07-2017


Runda 1Runda 2ĆwierćfinałPółfinałFinałZwycięzca
Włodarczyk Paweł
Bye
Danielewicz Wojciech
1
  9:11  11:5  9:11
Schwarz Marek
2
Czarnota Kacper
1
  10:12  11:4  5:11
Stankowski Adam
2
Lubińska Dominika
1
  11:5  6:11  9:11
Kowalczyk Emil
2
Jaworski Marcin
2
  11:1  11:8
Purol Maciej
0
Buczkowska Marta
W
WALKOVER
Szymaniak Kinga
2
Kroll Wojciech
2
  11:9  11:8
Chojnacki Jakub
0
Michniewicz Bogdan
W
WALKOVER
Jabłoński Paweł
2
Cieśluk Patryk
2
  11:4  11:7
Drożyński Artur
0
Bednarek Bartosz
1
  11:9  10:12  2:11
Baryła Kajetan
2
Nowacki Piotr
2
  11:6  11:4
Majewski Radosław
0
Dobrzyński Wojciech
2
  11:8  11:7
Rydz Romuald
0
Dyrtkowski Dariusz
2
  11:8  11:7
Szelągiewicz Tomasz
0
Lewicki Jakub
2
  11:6  12:10
Pazdaj Cezary
0
Olejnik Jeremi
1
  6:11  11:6  3:11
Socha Michał
2
Bye
Śmiałek Maciej
Włodarczyk Paweł
2
  11:2  11:0
Schwarz Marek
0
Stankowski Adam
2
  11:4  11:7
Kowalczyk Emil
0
Jaworski Marcin
1
  11:4  9:11  4:11
Szymaniak Kinga
2
Kroll Wojciech
0
  9:11  2:11
Jabłoński Paweł
2
Cieśluk Patryk
2
  11:6  11:1
Baryła Kajetan
0
Nowacki Piotr
0
  11:13  4:11
Dobrzyński Wojciech
2
Dyrtkowski Dariusz
2
  11:8  11:5
Lewicki Jakub
0
Socha Michał
0
  5:11  5:11
Śmiałek Maciej
2
Włodarczyk Paweł
2
  11:4  11:6
Stankowski Adam
0
Szymaniak Kinga
2
  11:9  5:11  11:8
Jabłoński Paweł
1
Cieśluk Patryk
0
  9:11  5:11
Dobrzyński Wojciech
2
Dyrtkowski Dariusz
0
  7:11  10:12
Śmiałek Maciej
2
Włodarczyk Paweł
2
  11:4  11:9
Szymaniak Kinga
0
Dobrzyński Wojciech
1
  5:11  11:8  4:11
Śmiałek Maciej
2
Włodarczyk Paweł
2
  12:10  10:12  11:3
Śmiałek Maciej
1
Włodarczyk Paweł
Miejsca 3 - 4
Szymaniak Kinga
0
  11:13  7:11
Dobrzyński Wojciech
2
Dobrzyński Wojciech
Miejsca 5 - 8
Stankowski Adam
0
  5:11  10:12
Jabłoński Paweł
2
Cieśluk Patryk
1
  11:7  8:11  3:11
Dyrtkowski Dariusz
2
Jabłoński Paweł
0
  11:13  11:13
Dyrtkowski Dariusz
2
Dyrtkowski Dariusz
Miejsca 7 - 8
Stankowski Adam
0
  2:11  8:11
Cieśluk Patryk
2
Cieśluk Patryk
Miejsca 9 - 16
Schwarz Marek
0
  10:12  10:12
Kowalczyk Emil
2
Jaworski Marcin
2
  11:9  11:7
Kroll Wojciech
0
Baryła Kajetan
1
  8:11  11:2  6:11
Nowacki Piotr
2
Lewicki Jakub
2
  11:9  11:9
Socha Michał
0
Kowalczyk Emil
0
  6:11  10:12
Jaworski Marcin
2
Nowacki Piotr
2
  11:7  11:6
Lewicki Jakub
0
Jaworski Marcin
2
  6:11  11:9  14:12
Nowacki Piotr
1
Jaworski Marcin
Miejsca 11 - 12
Kowalczyk Emil
1
  3:11  11:7  6:11
Lewicki Jakub
2
Lewicki Jakub
Miejsca 13 - 16
Schwarz Marek
0
  6:11  2:11
Kroll Wojciech
2
Baryła Kajetan
2
  11:7  16:14
Socha Michał
0
Kroll Wojciech
2
  11:4  11:7
Baryła Kajetan
0
Kroll Wojciech
Miejsca 15 - 16
Schwarz Marek
0
  3:11  6:11
Socha Michał
2
Socha Michał
Miejsca 17 - 32
Bye
Danielewicz Wojciech
Czarnota Kacper
2
  11:5  11:7
Lubińska Dominika
0
Purol Maciej
Bye
Chojnacki Jakub
Bye
Drożyński Artur
0
  4:11  9:11
Bednarek Bartosz
2
Majewski Radosław
0
  3:11  11:13
Rydz Romuald
2
Szelągiewicz Tomasz
1
  8:11  11:8  4:11
Pazdaj Cezary
2
Olejnik Jeremi
Bye
Danielewicz Wojciech
0
  8:11  5:11
Czarnota Kacper
2
Purol Maciej
2
  12:10  11:4
Chojnacki Jakub
0
Bednarek Bartosz
0
  5:11  3:11
Rydz Romuald
2
Pazdaj Cezary
2
  11:5  11:5
Olejnik Jeremi
0
Czarnota Kacper
2
  11:1  8:11  11:2
Purol Maciej
1
Rydz Romuald
2
  11:5  11:7
Pazdaj Cezary
0
Czarnota Kacper
2
  11:9  10:12  11:8
Rydz Romuald
1
Czarnota Kacper
Miejsca 19 - 20
Purol Maciej
1
  9:11  15:13  3:11
Pazdaj Cezary
2
Pazdaj Cezary
Miejsca 21 - 24
Danielewicz Wojciech
2
WALKOVER
Chojnacki Jakub
W
Bednarek Bartosz
2
  11:5  11:7
Olejnik Jeremi
0
Danielewicz Wojciech
0
  7:11  8:11
Bednarek Bartosz
2
Bednarek Bartosz
Miejsca 23 - 24
Bye
Olejnik Jeremi
Olejnik Jeremi
Miejsca 25 - 32
Bye
Lubińska Dominika
Bye
Bye
Drożyński Artur
1
  11:6  2:11  6:11
Majewski Radosław
2
Szelągiewicz Tomasz
Bye
Lubińska Dominika
Bye
Majewski Radosław
0
  4:11  7:11
Szelągiewicz Tomasz
2
Lubińska Dominika
0
  9:11  4:11
Szelągiewicz Tomasz
2
Szelągiewicz Tomasz
Miejsca 27 - 28
Bye
Majewski Radosław
Majewski Radosław
Miejsca 29 - 32
Bye
Bye
Drożyński Artur
Bye
Bye
Drożyński Artur
Drożyński Artur
Miejsca 31 - 32
Bye
Bye
Bye
Stan na: 12:47:52 23-07-2017