Turniej Ligowy SquashFit Summer Games (zamknięty) - OPEN

Polska Federacja Squasha, turniej kategorii C

Pozycja Gracz Status Miasto Pozycja w rankingu* Pozycja końcowa
2 Chruściński BartoszBrak informacji Częstochowa 422 1
1 Gorczycki WojciechBrak informacji Tychy 332 2
4 Czakański MartinBrak informacji 593 3
3 Kopeć MichałBrak informacji Katowice 468 4
5 Zawartka AnnaBrak informacji Katowice 658 5
8 Bondarenko OleksiiBrak informacji Katowice 779 6
6 Danowski Zdziebło MichałPotwierdzony 731 7
7 Marcyniuk BeataBrak informacji 777 8
10 Jędrasik MariuszBrak informacji Katowice 1264 9
15 Nowak KrzysztofBrak informacji Katowice 10
11 Szarejko MarcinBrak informacji Katowice 1578 11
13 Kapica JolantaBrak informacji Katowice 1884 12
9 Nieznański MateuszBrak informacji Katowice 993 13
12 Karczewska KarolinaBrak informacji Katowice 1879 14
16 Pucher GrzegorzBrak informacji Katowice 15
14 Ratajczyk JacekWalkover 16


* Na podstawie notowania PFS OPEN z dnia 24-07-2017


Runda 1ĆwierćfinałPółfinałFinałZwycięzca
Gorczycki Wojciech
3
WALKOVER
Ratajczyk Jacek
W
Nowak Krzysztof
1
  7:11  11:9  8:11  11:13
Bondarenko Oleksii
3
Marcyniuk Beata
3
  11:5  11:2  9:11  11:3
Nieznański Mateusz
1
Kapica Jolanta
0
  3:11  7:11  5:11
Kopeć Michał
3
Czakański Martin
3
  12:10  11:8  12:10
Szarejko Marcin
0
Karczewska Karolina
0
  4:11  4:11  6:11
Danowski Zdziebło Michał
3
Zawartka Anna
3
  8:11  11:9  11:7  11:9
Jędrasik Mariusz
1
Pucher Grzegorz
0
  5:11  5:11  7:11
Chruściński Bartosz
3
Gorczycki Wojciech
3
  11:5  11:7  11:6
Bondarenko Oleksii
0
Marcyniuk Beata
1
  6:11  6:11  11:9  9:11
Kopeć Michał
3
Czakański Martin
3
  15:13  6:11  11:8  11:7
Danowski Zdziebło Michał
1
Zawartka Anna
1
  11:5  7:11  7:11  9:11
Chruściński Bartosz
3
Gorczycki Wojciech
3
  12:10  8:11  12:10  11:5
Kopeć Michał
1
Czakański Martin
0
  9:11  4:11  9:11
Chruściński Bartosz
3
Gorczycki Wojciech
0
  6:11  9:11  6:11
Chruściński Bartosz
3
Chruściński Bartosz
Miejsca 3 - 4
Kopeć Michał
1
  7:11  11:6  9:11  9:11
Czakański Martin
3
Czakański Martin
Miejsca 5 - 8
Bondarenko Oleksii
2
  11:9  11:9
Marcyniuk Beata
0
Danowski Zdziebło Michał
1
  0:11  11:0  0:11
Zawartka Anna
2
Bondarenko Oleksii
0
  8:11  8:11
Zawartka Anna
2
Zawartka Anna
Miejsca 7 - 8
Marcyniuk Beata
0
  8:11  9:11
Danowski Zdziebło Michał
2
Danowski Zdziebło Michał
Miejsca 9 - 16
Ratajczyk Jacek
W
WALKOVER
Nowak Krzysztof
2
Nieznański Mateusz
1
  11:8  10:12  9:11
Kapica Jolanta
2
Szarejko Marcin
2
  11:3  11:2
Karczewska Karolina
0
Jędrasik Mariusz
2
  11:4  11:5
Pucher Grzegorz
0
Nowak Krzysztof
2
  11:8  9:11  11:8
Kapica Jolanta
1
Szarejko Marcin
1
  11:13  11:5  8:11
Jędrasik Mariusz
2
Nowak Krzysztof
1
  10:12  13:11  9:11
Jędrasik Mariusz
2
Jędrasik Mariusz
Miejsca 11 - 12
Kapica Jolanta
0
  1:11  4:11
Szarejko Marcin
2
Szarejko Marcin
Miejsca 13 - 16
Bye
Nieznański Mateusz
Karczewska Karolina
2
  9:11  11:8  11:4
Pucher Grzegorz
1
Nieznański Mateusz
2
  11:9  11:5
Karczewska Karolina
0
Nieznański Mateusz
Miejsca 15 - 16
Bye
Pucher Grzegorz
Pucher Grzegorz
Stan na: 00:55:09 24-11-2017