Dunlop Friday Tour - OPEN

Polska Federacja Squasha, turniej kategorii C

Pozycja Gracz Status Miasto Pozycja w rankingu* Pozycja końcowa
4 Stefański MikołajPotwierdzony Poznań 324 1
5 Stolecki PawełPotwierdzony Jaworzno 423 2
1 Cendal SzymonPotwierdzony Brodowo 209 3
2 Cieśluk PatrykPotwierdzony Poznań 312 4
7 Szymkowiak AleksanderPotwierdzony Poznań 556 5
3 Szymkowiak MariuszPotwierdzony Poznań 319 6
6 Jaworski MarcinPotwierdzony Poznań 445 7
9 Henshaw MatthewPotwierdzony 919 8
10 Jakubiak JacekPotwierdzony Poznań 1024 9
11 Jurkiewicz MarekPotwierdzony Poznań 1623 10
8 Jabłoński AndrzejPotwierdzony Poznań 882 11
14 Bogaczyński PiotrPotwierdzony 12
12 Oślizło KamilPotwierdzony Białe Błota 2710 13
13 Majkowski ŁukaszPotwierdzony Poznań - Komorniki 14
15 Szczepański SławekPotwierdzony 15


* Na podstawie notowania PFS OPEN z dnia 31-07-2017


Runda 1ĆwierćfinałPółfinałFinałZwycięzca
Cendal Szymon
Bye
Jurkiewicz Marek
0
  2:11  6:11  5:11
Szymkowiak Aleksander
3
Jaworski Marcin
3
  11:5  13:11  11:4
Oślizło Kamil
0
Bogaczyński Piotr
0
  5:11  10:12  7:11
Stefański Mikołaj
3
Szymkowiak Mariusz
3
  9:11  11:5  11:2  11:9
Jakubiak Jacek
1
Szczepański Sławek
0
  1:11  1:11  4:11
Stolecki Paweł
3
Jabłoński Andrzej
0
  9:11  2:11  10:12
Henshaw Matthew
3
Majkowski Łukasz
0
  3:11  6:11  1:11
Cieśluk Patryk
3
Cendal Szymon
3
  2:11  11:8  11:7  11:9
Szymkowiak Aleksander
1
Jaworski Marcin
1
  11:5  7:11  8:11  9:11
Stefański Mikołaj
3
Szymkowiak Mariusz
2
  9:11  11:9  4:11  11:8  9:11
Stolecki Paweł
3
Henshaw Matthew
0
  5:11  4:11  3:11
Cieśluk Patryk
3
Cendal Szymon
1
  11:6  3:11  9:11  8:11
Stefański Mikołaj
3
Stolecki Paweł
3
  11:6  11:6  11:4
Cieśluk Patryk
0
Stefański Mikołaj
3
  11:7  11:9  6:11  9:11  11:8
Stolecki Paweł
2
Stefański Mikołaj
Miejsca 3 - 4
Cendal Szymon
3
  11:5  11:7  11:8
Cieśluk Patryk
0
Cendal Szymon
Miejsca 5 - 8
Szymkowiak Aleksander
3
  11:8  7:11  11:7  11:8
Jaworski Marcin
1
Szymkowiak Mariusz
3
  11:6  13:11  11:9
Henshaw Matthew
0
Szymkowiak Aleksander
3
  7:11  11:4  11:8  11:8
Szymkowiak Mariusz
1
Szymkowiak Aleksander
Miejsca 7 - 8
Jaworski Marcin
3
  11:7  11:9  8:11  11:9
Henshaw Matthew
1
Jaworski Marcin
Miejsca 9 - 16
Bye
Jurkiewicz Marek
Oślizło Kamil
0
  4:11  6:11  9:11
Bogaczyński Piotr
3
Jakubiak Jacek
3
  11:3  11:4  11:1
Szczepański Sławek
0
Jabłoński Andrzej
3
  11:1  11:7  11:7
Majkowski Łukasz
0
Jurkiewicz Marek
3
  11:8  11:7  11:6
Bogaczyński Piotr
0
Jakubiak Jacek
3
  11:5  2:11  11:7  11:7
Jabłoński Andrzej
1
Jurkiewicz Marek
1
  11:5  5:11  5:11  5:11
Jakubiak Jacek
3
Jakubiak Jacek
Miejsca 11 - 12
Bogaczyński Piotr
1
  10:12  12:10  2:11  5:11
Jabłoński Andrzej
3
Jabłoński Andrzej
Miejsca 13 - 16
Bye
Oślizło Kamil
Szczepański Sławek
2
  9:11  8:11  11:8  11:9  4:11
Majkowski Łukasz
3
Oślizło Kamil
3
  11:6  11:6  11:4
Majkowski Łukasz
0
Oślizło Kamil
Miejsca 15 - 16
Bye
Szczepański Sławek
Szczepański Sławek
Stan na: 12:51:53 20-11-2017