3kaZPrzodu, czyli turniej urodzinowy IWONY PFS B+ - OPEN

Polska Federacja Squasha, turniej kategorii B+ (B4), Łódzki ranking squasha, turniej kategorii B+ (B4)

Pozycja Gracz Status Miasto Pozycja w rankingu* Pozycja końcowa
6 Winiarski TomaszPotwierdzony Łódź 244 1
14 Kijewicz PiotrPotwierdzony Łódź 691 2
5 Hrycaj MarcinPotwierdzony Warszawa 156 3
7 Gwóźdź MarcinPotwierdzony Łódź 288 4
1 Florczyk PawełPotwierdzony Łódź 66 5
2 Piskórz TomaszPotwierdzony Lublin 120 6
10 Rybarczyk KamilPotwierdzony Łódź 482 7
4 Gajos JakubPotwierdzony Łódź 153 8
9 Janiszewski PawełPotwierdzony Łódź 472 9
13 Mościcki ArturPotwierdzony Łódź 681 10
16 Michałowski TomaszPotwierdzony Łódź 865 11
3 Janiszewski MichałPotwierdzony Łódź 146 12
12 Sanz Blanco EnriquePotwierdzony Radom/Gran Canaria 617 13
20 Pardyka PawełPotwierdzony Łódź 1465 14
8 Przybyłek PawełPotwierdzony Łódź 375 15
15 Ciszewski MarcinWalkover Łódź 703 16
21 Krysicki TomaszPotwierdzony Łódź 1555 17
19 Owczarek MałgorzataPotwierdzony Łódź 1196 18
17 Rosiak RobertPotwierdzony Pabianice 941 19
22 Czerwinska IwonaPotwierdzony Łódź 3030 20
18 Borowczyński PrzemysławPotwierdzony Łódź 986 21
24 Chwiała WłodzimierzPotwierdzony Ozorków 22
23 Suchanowski KamilPotwierdzony Łódź 23
11 Jędras JakubWalkover Pabianice 577 24


* Na podstawie notowania PFS OPEN z dnia 04-09-2017


Runda 1Runda 2ĆwierćfinałPółfinałFinałZwycięzca
Florczyk Paweł
Bye
Mościcki Artur
2
  11:3  11:4
Chwiała Włodzimierz
0
Owczarek Małgorzata
0
  5:11  15:17
Ciszewski Marcin
2
Bye
Winiarski Tomasz
Gwóźdź Marcin
Bye
Czerwinska Iwona
0
  4:11  6:11
Michałowski Tomasz
2
Pardyka Paweł
2
  11:3  11:2
Suchanowski Kamil
0
Bye
Gajos Jakub
Janiszewski Michał
Bye
Kijewicz Piotr
2
  11:6  11:9
Krysicki Tomasz
0
Rybarczyk Kamil
2
  11:8  11:6
Borowczyński Przemysław
0
Bye
Przybyłek Paweł
Hrycaj Marcin
Bye
Janiszewski Paweł
2
  11:6  11:4
Rosiak Robert
0
Jędras Jakub
0
  10:12  0:11
Sanz Blanco Enrique
2
Bye
Piskórz Tomasz
Florczyk Paweł
2
  11:4  11:2
Mościcki Artur
0
Ciszewski Marcin
0
  6:11  0:11
Winiarski Tomasz
2
Gwóźdź Marcin
2
  11:3  11:6
Michałowski Tomasz
0
Pardyka Paweł
0
  3:11  0:11
Gajos Jakub
2
Janiszewski Michał
0
  7:11  8:11
Kijewicz Piotr
2
Rybarczyk Kamil
2
  10:12  11:6  11:7
Przybyłek Paweł
1
Hrycaj Marcin
2
  11:7  11:8
Janiszewski Paweł
0
Sanz Blanco Enrique
0
  8:11  9:11
Piskórz Tomasz
2
Florczyk Paweł
1
  7:11  11:4  6:11  8:11
Winiarski Tomasz
3
Gwóźdź Marcin
3
  11:9  15:17  11:5  6:11  11:8
Gajos Jakub
2
Kijewicz Piotr
3
  11:4  8:11  11:5  11:7
Rybarczyk Kamil
1
Hrycaj Marcin
3
  9:11  9:11  11:9  11:6  11:8
Piskórz Tomasz
2
Winiarski Tomasz
3
  11:6  11:4  11:9
Gwóźdź Marcin
0
Kijewicz Piotr
3
  11:3  11:4  11:5
Hrycaj Marcin
0
Winiarski Tomasz
3
  7:11  9:11  11:7  11:6  11:8
Kijewicz Piotr
2
Winiarski Tomasz
Miejsca 3 - 4
Gwóźdź Marcin
0
  3:11  0:11  3:11
Hrycaj Marcin
3
Hrycaj Marcin
Miejsca 5 - 8
Florczyk Paweł
3
  14:12  11:4  13:15  12:14  11:5
Gajos Jakub
2
Rybarczyk Kamil
1
  3:11  12:10  8:11  6:11
Piskórz Tomasz
3
Florczyk Paweł
3
  11:4  11:8  11:6
Piskórz Tomasz
0
Florczyk Paweł
Miejsca 7 - 8
Gajos Jakub
0
  6:11  1:11  5:11
Rybarczyk Kamil
3
Rybarczyk Kamil
Miejsca 9 - 16
Mościcki Artur
2
WALKOVER
Ciszewski Marcin
W
Michałowski Tomasz
2
  11:7  7:11  11:6
Pardyka Paweł
1
Janiszewski Michał
2
  11:7  12:10
Przybyłek Paweł
0
Janiszewski Paweł
2
  11:2  3:11  11:5
Sanz Blanco Enrique
1
Mościcki Artur
3
  11:7  4:11  11:8  11:4
Michałowski Tomasz
1
Janiszewski Michał
W
WALKOVER
Janiszewski Paweł
3
Mościcki Artur
2
  11:9  9:11  9:11  15:13  6:11
Janiszewski Paweł
3
Janiszewski Paweł
Miejsca 11 - 12
Michałowski Tomasz
3
WALKOVER
Janiszewski Michał
W
Michałowski Tomasz
Miejsca 13 - 16
Bye
Pardyka Paweł
Przybyłek Paweł
1
  12:10  5:11  3:11  8:11
Sanz Blanco Enrique
3
Pardyka Paweł
0
  4:11  1:11  1:11
Sanz Blanco Enrique
3
Sanz Blanco Enrique
Miejsca 15 - 16
Bye
Przybyłek Paweł
Przybyłek Paweł
Miejsca 17 - 32
Bye
Chwiała Włodzimierz
Owczarek Małgorzata
Bye
Bye
Czerwinska Iwona
Suchanowski Kamil
Bye
Bye
Krysicki Tomasz
Borowczyński Przemysław
Bye
Bye
Rosiak Robert
Jędras Jakub
Bye
Chwiała Włodzimierz
0
  6:11  4:11
Owczarek Małgorzata
2
Czerwinska Iwona
2
  11:5  11:2
Suchanowski Kamil
0
Krysicki Tomasz
2
  11:5  11:13  12:10
Borowczyński Przemysław
1
Rosiak Robert
2
WALKOVER
Jędras Jakub
W
Owczarek Małgorzata
3
  11:5  9:11  11:5  11:2
Czerwinska Iwona
1
Krysicki Tomasz
3
  11:5  13:11  11:4
Rosiak Robert
0
Owczarek Małgorzata
0
  7:11  6:11  6:11
Krysicki Tomasz
3
Krysicki Tomasz
Miejsca 19 - 20
Czerwinska Iwona
0
  8:11  5:11  3:11
Rosiak Robert
3
Rosiak Robert
Miejsca 21 - 24
Chwiała Włodzimierz
3
  11:0  11:3  11:2
Suchanowski Kamil
0
Borowczyński Przemysław
Bye
Chwiała Włodzimierz
0
  3:11  6:11  4:11
Borowczyński Przemysław
3
Borowczyński Przemysław
Miejsca 23 - 24
Suchanowski Kamil
Bye
Suchanowski Kamil
Miejsca 25 - 32
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Miejsca 27 - 28
Bye
Bye
Bye
Miejsca 29 - 32
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Miejsca 31 - 32
Bye
Bye
Bye
Stan na: 10:31:59 23-11-2017