ROZPOCZĘCIE SEZONU 2017-2018 - Stacja Squash Cup vol.1 - OPEN

Polska Federacja Squasha, turniej kategorii C+ (C0)

Pozycja Gracz Status Miasto Pozycja w rankingu* Pozycja końcowa
20 Szymaczek PiotrPotwierdzony Bogucin 1134 1
25 Przyłuski PawełPotwierdzony Poznań 1522 2
3 Konopa BartoszPotwierdzony Solec Kujawski 246 3
8 Grzechowiak JarosławPotwierdzony Poznań 439 4
6 Grzelczak WłodzimierzPotwierdzony Poznań 332 5
2 Cendal SzymonPotwierdzony Brodowo 191 6
7 Gudaczewski PawełPotwierdzony Bydgoszcz 395 7
1 Drążkowiak SebastianPotwierdzony Poznań 152 8
27 Zdrojewski DanielPotwierdzony 1867 9
5 Bulczyński RafałPotwierdzony Zielone Góra 262 10
23 Kanas MarcinPotwierdzony Potasze 1393 11
22 Szymaczek MichałPotwierdzony 1348 12
4 Firfas RafałPotwierdzony Maksymilianowo 251 13
10 Kowalczyk EmilPotwierdzony Kościan 626 14
14 Jakubiak JacekPotwierdzony Poznań 1021 15
32 Chojnacki JakubBrak informacji Poznań 1633 16
9 Mazur PiotrPotwierdzony Poznań 542 17
29 Wojciechowski JakubBrak informacji 1692 18
30 Schefke TomaszBrak informacji Oborniki - Kowanówko 1653 19
31 Kochański ArkadiuszBrak informacji 1779 20
15 Dyczkowski JakubPotwierdzony Poznań 1025 21
13 Kroll WojciechPotwierdzony Poznań 897 22
12 Kałmuczak MonikaPotwierdzony Poznań 802 23
21 Walterowicz RafałPotwierdzony Śrem 1155 24
28 Górecki ArnoldBrak informacji Poznań 25
11 Firfas DamianPotwierdzony Maksymilianowo 647 26
16 Huber EwaPotwierdzony Poznań 1038 27
17 Sierżant AdrianPotwierdzony Poznań 1085 28
18 Zawalski BartoszPotwierdzony Poznań 1099 29
19 Juszczak GrzegorzPotwierdzony Kwileń 1114 31
26 Marcinkowski MateuszWalkover Poznań 1529 32
24 Wasiela JacekWalkover Poznań 1434 32


* Na podstawie notowania PFS OPEN z dnia 11-09-2017


Runda 1Runda 2ĆwierćfinałPółfinałFinałZwycięzca
Drążkowiak Sebastian
2
  12:10  11:4
Górecki Arnold
0
Kałmuczak Monika
0
  8:11  6:11
Jakubiak Jacek
2
Schefke Tomasz
0
  1:11  8:11
Zdrojewski Daniel
2
Juszczak Grzegorz
0
  7:11  3:11
Grzechowiak Jarosław
2
Grzelczak Włodzimierz
2
  11:4  11:8
Mazur Piotr
0
Zawalski Bartosz
1
  13:11  3:11  8:11
Szymaczek Michał
2
Przyłuski Paweł
2
  11:9  11:7
Dyczkowski Jakub
0
Huber Ewa
0
  5:11  8:11
Firfas Rafał
2
Konopa Bartosz
2
  11:8  11:3
Kroll Wojciech
0
Kanas Marcin
2
WALKOVER
Wasiela Jacek
W
Chojnacki Jakub
2
  11:13  11:7  11:9
Sierżant Adrian
1
Wojciechowski Jakub
0
  6:11  11:13
Gudaczewski Paweł
2
Bulczyński Rafał
2
WALKOVER
Marcinkowski Mateusz
W
Szymaczek Piotr
2
  11:8  11:3
Walterowicz Rafał
0
Firfas Damian
0
  6:11  6:11
Kowalczyk Emil
2
Kochański Arkadiusz
0
  5:11  3:11
Cendal Szymon
2
Drążkowiak Sebastian
2
  11:9  8:11  11:8
Jakubiak Jacek
1
Zdrojewski Daniel
0
  5:11  9:11
Grzechowiak Jarosław
2
Grzelczak Włodzimierz
2
  11:8  11:5
Szymaczek Michał
0
Przyłuski Paweł
2
  11:3  11:6
Firfas Rafał
0
Konopa Bartosz
2
  11:6  11:9
Kanas Marcin
0
Chojnacki Jakub
0
  7:11  6:11
Gudaczewski Paweł
2
Bulczyński Rafał
0
  3:11  9:11
Szymaczek Piotr
2
Kowalczyk Emil
0
  3:11  7:11
Cendal Szymon
2
Drążkowiak Sebastian
0
  10:12  10:12
Grzechowiak Jarosław
2
Grzelczak Włodzimierz
0
  7:11  9:11
Przyłuski Paweł
2
Konopa Bartosz
2
  11:6  9:11  11:8
Gudaczewski Paweł
1
Szymaczek Piotr
2
  11:5  12:10
Cendal Szymon
0
Grzechowiak Jarosław
1
  11:3  5:11  6:11  9:11
Przyłuski Paweł
3
Konopa Bartosz
0
  3:11  5:11  9:11
Szymaczek Piotr
3
Przyłuski Paweł
0
  8:11  5:11  9:11
Szymaczek Piotr
3
Szymaczek Piotr
Miejsca 3 - 4
Grzechowiak Jarosław
W
WALKOVER
Konopa Bartosz
3
Konopa Bartosz
Miejsca 5 - 8
Drążkowiak Sebastian
0
  7:11  3:11
Grzelczak Włodzimierz
2
Gudaczewski Paweł
1
  11:8  5:11  6:11
Cendal Szymon
2
Grzelczak Włodzimierz
2
  11:1  11:4
Cendal Szymon
0
Grzelczak Włodzimierz
Miejsca 7 - 8
Drążkowiak Sebastian
W
WALKOVER
Gudaczewski Paweł
2
Gudaczewski Paweł
Miejsca 9 - 16
Jakubiak Jacek
0
  5:11  4:11
Zdrojewski Daniel
2
Szymaczek Michał
2
  11:8  11:4
Firfas Rafał
0
Kanas Marcin
2
  11:9  11:4
Chojnacki Jakub
0
Bulczyński Rafał
2
  9:11  11:3  11:3
Kowalczyk Emil
1
Zdrojewski Daniel
2
  11:4  11:4
Szymaczek Michał
0
Kanas Marcin
0
  2:11  5:11
Bulczyński Rafał
2
Zdrojewski Daniel
2
  11:8  11:7
Bulczyński Rafał
0
Zdrojewski Daniel
Miejsca 11 - 12
Szymaczek Michał
0
  6:11  6:11
Kanas Marcin
2
Kanas Marcin
Miejsca 13 - 16
Jakubiak Jacek
1
  11:9  9:11  5:11
Firfas Rafał
2
Chojnacki Jakub
1
  11:8  7:11  7:11
Kowalczyk Emil
2
Firfas Rafał
2
  8:11  11:6  13:11
Kowalczyk Emil
1
Firfas Rafał
Miejsca 15 - 16
Jakubiak Jacek
2
  11:9  8:11  11:9
Chojnacki Jakub
1
Jakubiak Jacek
Miejsca 17 - 32
Górecki Arnold
1
  7:11  11:5  0:11
Kałmuczak Monika
2
Schefke Tomasz
2
  11:8  11:9
Juszczak Grzegorz
0
Mazur Piotr
2
  11:7  11:2
Zawalski Bartosz
0
Dyczkowski Jakub
2
  11:4  11:7
Huber Ewa
0
Kroll Wojciech
Bye
Sierżant Adrian
0
  3:11  7:11
Wojciechowski Jakub
2
Bye
Walterowicz Rafał
Firfas Damian
0
  4:11  6:11
Kochański Arkadiusz
2
Kałmuczak Monika
0
  3:11  13:15
Schefke Tomasz
2
Mazur Piotr
2
  9:11  11:7  11:6
Dyczkowski Jakub
1
Kroll Wojciech
0
  6:11  5:11
Wojciechowski Jakub
2
Walterowicz Rafał
1
  11:4  11:13  5:11
Kochański Arkadiusz
2
Schefke Tomasz
0
  11:13  5:11
Mazur Piotr
2
Wojciechowski Jakub
2
WALKOVER
Kochański Arkadiusz
W
Mazur Piotr
2
  16:14  11:2
Wojciechowski Jakub
0
Mazur Piotr
Miejsca 19 - 20
Schefke Tomasz
2
WALKOVER
Kochański Arkadiusz
W
Schefke Tomasz
Miejsca 21 - 24
Kałmuczak Monika
0
  10:12  7:11
Dyczkowski Jakub
2
Kroll Wojciech
W
WALKOVER
Walterowicz Rafał
2
Dyczkowski Jakub
2
WALKOVER
Kroll Wojciech
W
Dyczkowski Jakub
Miejsca 23 - 24
Kałmuczak Monika
2
WALKOVER
Walterowicz Rafał
W
Kałmuczak Monika
Miejsca 25 - 32
Górecki Arnold
2
  11:7  11:3
Juszczak Grzegorz
0
Zawalski Bartosz
0
  6:11  8:11
Huber Ewa
2
Bye
Sierżant Adrian
Bye
Firfas Damian
Górecki Arnold
2
  11:6  5:11  12:10
Huber Ewa
1
Sierżant Adrian
1
  10:12  11:2  6:11
Firfas Damian
2
Górecki Arnold
2
  11:7  11:3
Firfas Damian
0
Górecki Arnold
Miejsca 27 - 28
Huber Ewa
2
  12:10  11:6
Sierżant Adrian
0
Huber Ewa
Miejsca 29 - 32
Juszczak Grzegorz
1
  3:11  12:10  9:11
Zawalski Bartosz
2
Bye
Bye
Zawalski Bartosz
Bye
Zawalski Bartosz
Miejsca 31 - 32
Juszczak Grzegorz
Bye
Juszczak Grzegorz
Stan na: 10:27:55 23-11-2017