Turniej Rozpoczęcia Bydgoskiej Ligi Squasha - kat. B+ - OPEN

Polska Federacja Squasha, turniej kategorii B+ (B4)

Pozycja Gracz Status Miasto Pozycja w rankingu* Pozycja końcowa
7 Wawrzonkowski NikodemPotwierdzony Gdańsk 274 1
1 Przybitkowski KamilPotwierdzony Bydgoszcz 54 2
2 Kapuściński BartoszBrak informacji Bydgoszcz 113 3
4 Kroll AdamPotwierdzony Bydgoszcz 174 4
13 Grochowski PatrykPotwierdzony Bydgoszcz 548 5
12 Urbański RobertBrak informacji Toruń 529 6
6 Firfas RafałBrak informacji Maksymilianowo 249 7
8 Kapuściński RafałBrak informacji Bydgoszcz 329 8
11 Supeł TomaszPotwierdzony Łódź 446 9
9 Rybarczyk HubertBrak informacji Toruń 342 10
3 Bobkowski PrzemysławPotwierdzony Bydgoszcz 172 11
5 Michalak PawełPotwierdzony Bydgoszcz 200 12
10 Majewski KamilPotwierdzony Bydgoszcz 352 13
14 Zakrzewski MateuszBrak informacji Ciele 637 14
16 Skarbińska AgnieszkaBrak informacji Bydgoszcz 723 15
15 Niklas JakubPotwierdzony Bydgoszcz 679 16


* Na podstawie notowania PFS OPEN z dnia 04-09-2017


Runda 1ĆwierćfinałPółfinałFinałZwycięzca
Przybitkowski Kamil
3
  9:11  11:7  11:3  11:4
Supeł Tomasz
1
Firfas Rafał
3
  11:9  11:4  14:12
Skarbińska Agnieszka
0
Majewski Kamil
0
  5:11  9:11  10:12
Grochowski Patryk
3
Michalak Paweł
0
  6:11  10:12  7:11
Kroll Adam
3
Bobkowski Przemysław
0
  10:12  9:11  9:11
Wawrzonkowski Nikodem
3
Zakrzewski Mateusz
0
  6:11  9:11  10:12
Urbański Robert
3
Kapuściński Rafał
3
  11:7  11:9  11:8
Niklas Jakub
0
Rybarczyk Hubert
0
  9:11  8:11  9:11
Kapuściński Bartosz
3
Przybitkowski Kamil
3
  11:4  11:0  11:3
Firfas Rafał
0
Grochowski Patryk
1
  10:12  11:13  12:10  9:11
Kroll Adam
3
Wawrzonkowski Nikodem
3
  11:4  11:6  11:7
Urbański Robert
0
Kapuściński Rafał
0
  8:11  10:12  8:11
Kapuściński Bartosz
3
Przybitkowski Kamil
3
  19:17  11:9  11:4
Kroll Adam
0
Wawrzonkowski Nikodem
3
  8:11  11:4  11:9  6:11  11:8
Kapuściński Bartosz
2
Przybitkowski Kamil
2
  11:1  7:11  13:11  8:11  8:11
Wawrzonkowski Nikodem
3
Wawrzonkowski Nikodem
Miejsca 3 - 4
Kroll Adam
1
  8:11  13:11  17:19  8:11
Kapuściński Bartosz
3
Kapuściński Bartosz
Miejsca 5 - 8
Firfas Rafał
2
  11:8  6:11  8:11  18:16  7:11
Grochowski Patryk
3
Urbański Robert
3
  6:11  9:11  11:4  11:7  11:7
Kapuściński Rafał
2
Grochowski Patryk
3
  11:6  11:8  11:9
Urbański Robert
0
Grochowski Patryk
Miejsca 7 - 8
Firfas Rafał
3
  11:1  6:11  11:2  11:6
Kapuściński Rafał
1
Firfas Rafał
Miejsca 9 - 16
Supeł Tomasz
3
  11:5  11:2  11:6
Skarbińska Agnieszka
0
Majewski Kamil
1
  6:11  9:11  11:9  7:11
Michalak Paweł
3
Bobkowski Przemysław
3
  11:9  11:8  11:3
Zakrzewski Mateusz
0
Niklas Jakub
0
  7:11  8:11  9:11
Rybarczyk Hubert
3
Supeł Tomasz
3
  11:5  12:10  7:11  11:8
Michalak Paweł
1
Bobkowski Przemysław
1
  5:11  9:11  11:7  8:11
Rybarczyk Hubert
3
Supeł Tomasz
3
  11:5  12:14  14:12  6:11  11:9
Rybarczyk Hubert
2
Supeł Tomasz
Miejsca 11 - 12
Michalak Paweł
1
  8:11  8:11  11:9  12:14
Bobkowski Przemysław
3
Bobkowski Przemysław
Miejsca 13 - 16
Skarbińska Agnieszka
2
  7:11  5:11  11:8  11:8  4:11
Majewski Kamil
3
Zakrzewski Mateusz
3
  11:4  11:4  11:5
Niklas Jakub
0
Majewski Kamil
3
  11:4  11:5  11:6
Zakrzewski Mateusz
0
Majewski Kamil
Miejsca 15 - 16
Skarbińska Agnieszka
3
  11:8  8:11  11:9  11:9
Niklas Jakub
1
Skarbińska Agnieszka
Stan na: 10:32:04 23-11-2017