WIELKIE OTWARCIE SEZONU W 11punkt + IMPREZA! - OPEN

Polska Federacja Squasha, turniej kategorii C

Pozycja Gracz Status Miasto Pozycja w rankingu* Pozycja końcowa
3 Rydz RomualdPotwierdzony Poznań 626 1
1 Cieśluk PatrykPotwierdzony Poznań 308 2
4 Czarnota KacperPotwierdzony Poznań 745 3
8 Wróblewski MichałPotwierdzony Poznań 1191 4
5 Janik TomaszPotwierdzony Poznań 1052 5
6 Olejnik JeremiPotwierdzony Poznań 1055 6
2 Skąpski BartłomiejPotwierdzony Szamotuły 594 7
18 Kanior AlbertPotwierdzony 3064 8
9 Kudela KarolPotwierdzony Poznań 1348 9
22 Podobiński MarcinPotwierdzony Kraków 10
26 Jaworski MateuszPotwierdzony Poznań 11
29 Józefowski DamianBrak informacji Poznań 12
13 Jóźwiak PawełPotwierdzony Jarocin 1584 13
17 Sadło JacekPotwierdzony Poznań 3030 14
31 Solawa JakubBrak informacji Poznań 15
28 Michalski PrzemysławBrak informacji Poznań 16
19 Szelągiewicz TomaszPotwierdzony Poznań 3159 17
14 Majewski Radosław Potwierdzony Piła 1811 18
24 Jackowski MichałPotwierdzony Poznań 19
7 Szarafiński MikołajPotwierdzony 1070 20
15 Forreiter AdamPotwierdzony Poznań 2228 21
21 Celm MaksymilianWalkover Puszczykowo 3225 22
11 Jędrzejczak MarcinPotwierdzony Koziegłowy 1571 23
25 Liśkiewicz TomaszWalkover Poznań 24
12 Socha MichałPotwierdzony Środa Wielkopolska 1579 25
23 Czerniak JakubPotwierdzony Poznań 26
27 Mikołajczak AdamPotwierdzony Poznań 27
10 Ziemniak OskarPotwierdzony Poznań 1386 28
30 Bernaciak HubertBrak informacji Poznań 29
20 Grzechowiak MariuszWalkover Poznań 3191 32
16 Kruszona MichałWalkover Luboń 2883 32
32 Eliminacje 32


* Na podstawie notowania PFS OPEN z dnia 04-09-2017


Runda 1Runda 2ĆwierćfinałPółfinałFinałZwycięzca
Cieśluk Patryk
2
  11:9  11:5
Szelągiewicz Tomasz
0
Kudela Karol
2
  11:4  11:5
Czerniak Jakub
0
Sadło Jacek
2
  11:4  11:4
Jędrzejczak Marcin
0
W
WALKOVER
Olejnik Jeremi
2
Szarafiński Mikołaj
1
  7:11  16:14  6:11
Kanior Albert
2
Solawa Jakub
2
WALKOVER
Grzechowiak Mariusz
W
Ziemniak Oskar
0
  8:11  9:11
Józefowski Damian
2
Celm Maksymilian
0
  5:11  6:11
Czarnota Kacper
2
Rydz Romuald
2
  11:5  11:6
Jackowski Michał
0
Mikołajczak Adam
0
  9:11  7:11
Jaworski Mateusz
2
Kruszona Michał
W
WALKOVER
Michalski Przemysław
2
Liśkiewicz Tomasz
0
  0:11  4:11
Janik Tomasz
2
Wróblewski Michał
2
  11:5  8:11  11:6
Majewski Radosław
1
Podobiński Marcin
2
  11:9  11:4
Bernaciak Hubert
0
Jóźwiak Paweł
2
  11:8  11:5
Socha Michał
0
Forreiter Adam
1
  11:8  2:11  14:16
Skąpski Bartłomiej
2
Cieśluk Patryk
2
  11:5  6:11  11:6
Kudela Karol
1
Sadło Jacek
0
  2:11  6:11
Olejnik Jeremi
2
Kanior Albert
2
  12:14  11:9  11:8
Solawa Jakub
1
Józefowski Damian
0
  3:11  5:11
Czarnota Kacper
2
Rydz Romuald
2
  11:4  11:1
Jaworski Mateusz
0
Michalski Przemysław
0
  2:11  2:11
Janik Tomasz
2
Wróblewski Michał
2
  11:6  11:4
Podobiński Marcin
0
Jóźwiak Paweł
0
  7:11  3:11
Skąpski Bartłomiej
2
Cieśluk Patryk
2
  11:3  11:5
Olejnik Jeremi
0
Kanior Albert
0
  1:11  3:11
Czarnota Kacper
2
Rydz Romuald
2
  11:6  9:11  11:8
Janik Tomasz
1
Wróblewski Michał
2
  7:11  11:3  11:4
Skąpski Bartłomiej
1
Cieśluk Patryk
2
  11:6  11:8
Czarnota Kacper
0
Rydz Romuald
2
  11:9  11:5
Wróblewski Michał
0
Cieśluk Patryk
0
  10:12  9:11
Rydz Romuald
2
Rydz Romuald
Miejsca 3 - 4
Czarnota Kacper
2
  11:5  11:4
Wróblewski Michał
0
Czarnota Kacper
Miejsca 5 - 8
Olejnik Jeremi
2
  14:12  11:9
Kanior Albert
0
Janik Tomasz
2
  9:11  11:4  11:5
Skąpski Bartłomiej
1
Olejnik Jeremi
0
  1:11  5:11
Janik Tomasz
2
Janik Tomasz
Miejsca 7 - 8
Kanior Albert
0
  1:11  6:11
Skąpski Bartłomiej
2
Skąpski Bartłomiej
Miejsca 9 - 16
Kudela Karol
2
  11:7  11:5
Sadło Jacek
0
Solawa Jakub
0
  10:12  11:13
Józefowski Damian
2
Jaworski Mateusz
2
  11:1  11:2
Michalski Przemysław
0
Podobiński Marcin
2
  11:6  11:6
Jóźwiak Paweł
0
Kudela Karol
2
  12:10  11:7
Józefowski Damian
0
Jaworski Mateusz
0
  4:11  3:11
Podobiński Marcin
2
Kudela Karol
2
  11:3  11:4
Podobiński Marcin
0
Kudela Karol
Miejsca 11 - 12
Józefowski Damian
0
  9:11  14:16
Jaworski Mateusz
2
Jaworski Mateusz
Miejsca 13 - 16
Sadło Jacek
2
  11:9  11:2
Solawa Jakub
0
Michalski Przemysław
0
  0:11  6:11
Jóźwiak Paweł
2
Sadło Jacek
0
  1:11  3:11
Jóźwiak Paweł
2
Jóźwiak Paweł
Miejsca 15 - 16
Solawa Jakub
2
  9:11  11:9  11:4
Michalski Przemysław
1
Solawa Jakub
Miejsca 17 - 32
Szelągiewicz Tomasz
2
  9:11  11:7  11:5
Czerniak Jakub
1
Jędrzejczak Marcin
Bye
Szarafiński Mikołaj
Bye
Ziemniak Oskar
0
  5:11  10:12
Celm Maksymilian
2
Jackowski Michał
2
  11:3  12:10
Mikołajczak Adam
0
Bye
Liśkiewicz Tomasz
Majewski Radosław
2
  11:7  11:4
Bernaciak Hubert
0
Socha Michał
0
  9:11  9:11
Forreiter Adam
2
Szelągiewicz Tomasz
2
  11:0  11:0
Jędrzejczak Marcin
0
Szarafiński Mikołaj
2
  11:13  11:6  15:13
Celm Maksymilian
1
Jackowski Michał
2
  11:3  11:7
Liśkiewicz Tomasz
0
Majewski Radosław
2
  18:16  12:10
Forreiter Adam
0
Szelągiewicz Tomasz
2
  9:11  11:3  11:6
Szarafiński Mikołaj
1
Jackowski Michał
1
  11:9  4:11  9:11
Majewski Radosław
2
Szelągiewicz Tomasz
2
  11:7  11:7
Majewski Radosław
0
Szelągiewicz Tomasz
Miejsca 19 - 20
Szarafiński Mikołaj
0
  0:11  0:11
Jackowski Michał
2
Jackowski Michał
Miejsca 21 - 24
Jędrzejczak Marcin
W
WALKOVER
Celm Maksymilian
2
Liśkiewicz Tomasz
W
WALKOVER
Forreiter Adam
2
Celm Maksymilian
W
WALKOVER
Forreiter Adam
2
Forreiter Adam
Miejsca 23 - 24
Jędrzejczak Marcin
Bye
Jędrzejczak Marcin
Miejsca 25 - 32
Czerniak Jakub
Bye
Bye
Ziemniak Oskar
Mikołajczak Adam
Bye
Bernaciak Hubert
0
  5:11  8:11
Socha Michał
2
Czerniak Jakub
2
  11:7  11:3
Ziemniak Oskar
0
Mikołajczak Adam
0
  1:11  2:11
Socha Michał
2
Czerniak Jakub
0
  6:11  17:19
Socha Michał
2
Socha Michał
Miejsca 27 - 28
Ziemniak Oskar
0
  4:11  8:11
Mikołajczak Adam
2
Mikołajczak Adam
Miejsca 29 - 32
Bye
Bye
Bye
Bernaciak Hubert
Bye
Bernaciak Hubert
Bernaciak Hubert
Miejsca 31 - 32
Bye
Bye
Bye
Stan na: 10:28:52 23-11-2017