WIELKIE OTWARCIE SEZONU W 11punkt + IMPREZA! - DAMSKA

Polska Federacja Squasha, turniej kategorii B+ (B0)

Pozycja Gracz Status Miasto Pozycja w rankingu* Pozycja końcowa
1 Szymaniak KingaPotwierdzony Poznań 3 1
2 Kornowska MałgorzataPotwierdzony Iława 5 2
4 Dominiak ZuzannaPotwierdzony Poznań 14 3
10 Franczuk EwelinaPotwierdzony 87 4
5 Maskiewicz MałgorzataPotwierdzony Wrocław 32 5
11 Lubińska DominikaPotwierdzony Poznań 119 6
8 Czerwinska IwonaPotwierdzony Łódź 57 7
3 Grzechowiak DorotaPotwierdzony Poznań 11 8
7 Bogdanowicz KatarzynaPotwierdzony Zielona Góra 45 9
12 Grzechowiak DanutaPotwierdzony Poznań 125 10
9 Huber EwaPotwierdzony Poznań 69 11
6 Surdziel AleksandraPotwierdzony Poznań 37 12


* Na podstawie notowania PFS DAMSKI z dnia 14-08-2017


Runda 1ĆwierćfinałPółfinałFinałZwycięzca
Szymaniak Kinga
Bye
Surdziel Aleksandra
W
WALKOVER
Lubińska Dominika
2
Grzechowiak Danuta
0
  3:11  3:11
Franczuk Ewelina
2
Bye
Grzechowiak Dorota
Dominiak Zuzanna
Bye
Czerwinska Iwona
2
  9:11  11:8  11:8
Huber Ewa
1
Maskiewicz Małgorzata
2
  14:12  9:11  11:4
Bogdanowicz Katarzyna
1
Bye
Kornowska Małgorzata
Szymaniak Kinga
2
WALKOVER
Lubińska Dominika
W
Franczuk Ewelina
3
WALKOVER
Grzechowiak Dorota
W
Dominiak Zuzanna
3
  11:2  11:2  11:8
Czerwinska Iwona
0
Maskiewicz Małgorzata
0
  5:11  3:11  9:11
Kornowska Małgorzata
3
Szymaniak Kinga
3
  11:1  11:5  11:6
Franczuk Ewelina
0
Dominiak Zuzanna
0
  6:11  9:11  3:11
Kornowska Małgorzata
3
Szymaniak Kinga
3
  11:6  11:9  11:8
Kornowska Małgorzata
0
Szymaniak Kinga
Miejsca 3 - 4
Franczuk Ewelina
0
  5:11  6:11  3:11
Dominiak Zuzanna
3
Dominiak Zuzanna
Miejsca 5 - 8
Lubińska Dominika
3
WALKOVER
Grzechowiak Dorota
W
Czerwinska Iwona
0
  3:11  3:11  5:11
Maskiewicz Małgorzata
3
Lubińska Dominika
W
WALKOVER
Maskiewicz Małgorzata
3
Maskiewicz Małgorzata
Miejsca 7 - 8
Grzechowiak Dorota
W
WALKOVER
Czerwinska Iwona
2
Czerwinska Iwona
Miejsca 9 - 16
Bye
Surdziel Aleksandra
Grzechowiak Danuta
Bye
Bye
Huber Ewa
Bogdanowicz Katarzyna
Bye
Surdziel Aleksandra
W
WALKOVER
Grzechowiak Danuta
3
Huber Ewa
0
  6:11  9:11  7:11
Bogdanowicz Katarzyna
3
Grzechowiak Danuta
0
  4:11  2:11  5:11
Bogdanowicz Katarzyna
3
Bogdanowicz Katarzyna
Miejsca 11 - 12
Surdziel Aleksandra
W
WALKOVER
Huber Ewa
2
Huber Ewa
Miejsca 13 - 16
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Miejsca 15 - 16
Bye
Bye
Bye
Stan na: 10:32:23 23-11-2017