Head S4S Silesia Cup vol 13 - OPEN

Polska Federacja Squasha, turniej kategorii C

Pozycja Gracz Status Miasto Pozycja w rankingu* Pozycja końcowa
9 Kastelik PawełPotwierdzony Zabrze 861 1
6 Kossowski KrzysztofPotwierdzony Bytom 814 2
1 Piasecki ŁukaszPotwierdzony 592 3
7 Skuplik MarcinPotwierdzony Bytom 843 4
4 Rakoszek JacekPotwierdzony Katowice 723 5
5 Pindur AdamPotwierdzony Bytom 813 6
13 Wac ŁukaszPotwierdzony Zabrze 1066 7
12 Sołtys JarosławPotwierdzony Bytom 1057 8
16 Strużyna PiotrPotwierdzony Chorzów 1215 9
2 Kowalewski TomaszPotwierdzony Bytom 636 10
25 Sitko HonoriuszPotwierdzony Zabrze 3014 11
11 Irach MarcinPotwierdzony Chorzów 954 12
19 Borysowski MarcinPotwierdzony Bytom 1694 13
10 Bekus RadosławPotwierdzony Dąbrowa Górnicza 942 14
27 Wójcik KrzysztofPotwierdzony Świętochłowice 3175 15
3 Danowski Zdziebło MichałWalkover 676 16
20 Łodej MichałPotwierdzony Gliwice 1756 17
21 Kacperski AdrianPotwierdzony 1772 18
14 Zarzycki RafałPotwierdzony Bytom 1098 19
8 Widera RafałPotwierdzony 856 20
29 Łukasz LutyPotwierdzony 21
22 Achtelik ArkadiuszPotwierdzony Zabrze 1889 22
17 Jaworska DagmaraPotwierdzony Katowice 1486 23
18 Tyma AgataPotwierdzony Żernica 1530 25
23 Thorz MarekPotwierdzony Chorzów 2322 26
28 Szyjka MateuszPotwierdzony Sosnowiec 27
26 Lech PiotrPotwierdzony Jastrzębie-Zdrój 3045 28
15 Marchelek MarcinWalkover Zabrze 1142 32
24 Mazurkiewicz MaciejWalkover Zabrze 2705 32


* Na podstawie notowania PFS OPEN z dnia 11-09-2017


Runda 1Runda 2ĆwierćfinałPółfinałFinałZwycięzca
Piasecki Łukasz
Bye
Strużyna Piotr
2
  11:2  11:7
Łukasz Luty
0
Lech Piotr
0
  5:11  4:11
Bekus Radosław
2
Wac Łukasz
2
  11:8  11:7
Widera Rafał
0
Kossowski Krzysztof
2
  11:5  11:9
Kacperski Adrian
0
Irach Marcin
2
  11:7  12:10
Tyma Agata
0
Mazurkiewicz Maciej
W
WALKOVER
Wójcik Krzysztof
2
Bye
Rakoszek Jacek
Danowski Zdziebło Michał
2
WALKOVER
Marchelek Marcin
W
Sołtys Jarosław
2
  11:4  11:6
Jaworska Dagmara
0
Thorz Marek
0
  6:11  5:11
Sitko Honoriusz
2
Zarzycki Rafał
0
  6:11  9:11
Skuplik Marcin
2
Pindur Adam
2
  11:8  11:4
Achtelik Arkadiusz
0
Borysowski Marcin
2
  11:5  11:3
Szyjka Mateusz
0
Kastelik Paweł
2
  11:4  11:3
Łodej Michał
0
Bye
Kowalewski Tomasz
Piasecki Łukasz
3
  9:11  11:8  14:12  11:7
Strużyna Piotr
1
Bekus Radosław
1
  11:8  7:11  9:11  8:11
Wac Łukasz
3
Kossowski Krzysztof
3
  11:8  11:9  11:3
Irach Marcin
0
Wójcik Krzysztof
0
  1:11  7:11  3:11
Rakoszek Jacek
3
Danowski Zdziebło Michał
W
WALKOVER
Sołtys Jarosław
3
Sitko Honoriusz
1
  11:4  10:12  6:11  8:11
Skuplik Marcin
3
Pindur Adam
3
  11:7  11:8  11:7
Borysowski Marcin
0
Kastelik Paweł
3
  12:10  13:11  3:11  9:11  12:10
Kowalewski Tomasz
2
Piasecki Łukasz
3
  10:12  15:13  11:7  11:7
Wac Łukasz
1
Kossowski Krzysztof
3
  10:12  11:8  11:9  11:7
Rakoszek Jacek
1
Sołtys Jarosław
0
  5:11  9:11  4:11
Skuplik Marcin
3
Pindur Adam
0
  1:11  9:11  8:11
Kastelik Paweł
3
Piasecki Łukasz
0
  9:11  11:13  2:11
Kossowski Krzysztof
3
Skuplik Marcin
0
  2:11  4:11  8:11
Kastelik Paweł
3
Kossowski Krzysztof
0
  5:11  8:11  6:11
Kastelik Paweł
3
Kastelik Paweł
Miejsca 3 - 4
Piasecki Łukasz
3
  11:3  11:5  11:8
Skuplik Marcin
0
Piasecki Łukasz
Miejsca 5 - 8
Wac Łukasz
0
  9:11  9:11
Rakoszek Jacek
2
Sołtys Jarosław
0
  8:11  8:11
Pindur Adam
2
Rakoszek Jacek
2
  11:0  11:0
Pindur Adam
0
Rakoszek Jacek
Miejsca 7 - 8
Wac Łukasz
2
  12:10  11:4
Sołtys Jarosław
0
Wac Łukasz
Miejsca 9 - 16
Strużyna Piotr
2
  3:11  12:10  11:8
Bekus Radosław
1
Irach Marcin
2
  11:8  11:5
Wójcik Krzysztof
0
Bye
Sitko Honoriusz
Borysowski Marcin
0
  3:11  9:11
Kowalewski Tomasz
2
Strużyna Piotr
2
  11:0  11:0
Irach Marcin
0
Sitko Honoriusz
0
  4:11  5:11
Kowalewski Tomasz
2
Strużyna Piotr
2
  11:7  11:8
Kowalewski Tomasz
0
Strużyna Piotr
Miejsca 11 - 12
Irach Marcin
0
  0:11  0:11
Sitko Honoriusz
2
Sitko Honoriusz
Miejsca 13 - 16
Bekus Radosław
2
  11:4  11:8
Wójcik Krzysztof
0
Bye
Borysowski Marcin
Bekus Radosław
0
  13:15  9:11
Borysowski Marcin
2
Borysowski Marcin
Miejsca 15 - 16
Wójcik Krzysztof
Bye
Wójcik Krzysztof
Miejsca 17 - 32
Bye
Łukasz Luty
Lech Piotr
0
  4:11  4:11
Widera Rafał
2
Kacperski Adrian
2
  11:7  12:10
Tyma Agata
0
Bye
Bye
Bye
Jaworska Dagmara
Thorz Marek
0
  7:11  3:11
Zarzycki Rafał
2
Achtelik Arkadiusz
2
  11:6  11:1
Szyjka Mateusz
0
Łodej Michał
Bye
Łukasz Luty
1
  11:9  7:11  10:12
Widera Rafał
2
Kacperski Adrian
Bye
Jaworska Dagmara
0
  3:11  4:11
Zarzycki Rafał
2
Achtelik Arkadiusz
0
  3:11  6:11
Łodej Michał
2
Widera Rafał
0
  4:11  7:11
Kacperski Adrian
2
Zarzycki Rafał
0
  8:11  6:11
Łodej Michał
2
Kacperski Adrian
0
  4:11  8:11
Łodej Michał
2
Łodej Michał
Miejsca 19 - 20
Widera Rafał
0
  10:12  9:11
Zarzycki Rafał
2
Zarzycki Rafał
Miejsca 21 - 24
Łukasz Luty
Bye
Jaworska Dagmara
1
  10:12  11:8  3:11
Achtelik Arkadiusz
2
Łukasz Luty
2
  11:9  14:12
Achtelik Arkadiusz
0
Łukasz Luty
Miejsca 23 - 24
Bye
Jaworska Dagmara
Jaworska Dagmara
Miejsca 25 - 32
Bye
Lech Piotr
Tyma Agata
Bye
Bye
Thorz Marek
Szyjka Mateusz
Bye
Lech Piotr
0
  8:11  4:11
Tyma Agata
2
Thorz Marek
2
  13:11  11:6
Szyjka Mateusz
0
Tyma Agata
2
  11:8  11:8
Thorz Marek
0
Tyma Agata
Miejsca 27 - 28
Lech Piotr
1
  11:6  11:13  5:11
Szyjka Mateusz
2
Szyjka Mateusz
Miejsca 29 - 32
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Miejsca 31 - 32
Bye
Bye
Bye
Stan na: 10:32:59 23-11-2017