Stangiel Cup kat C 16.09.2017 godz. 10.00 - OPEN

Polska Federacja Squasha, turniej kategorii C

Pozycja Gracz Status Miasto Pozycja w rankingu* Pozycja końcowa
2 Wawrzonkowski NikodemPotwierdzony Gdańsk 272 1
1 Kieruzal PiotrPotwierdzony Poznań 127 2
6 Kaczyński EmilPotwierdzony Borkowo 455 3
12 Kocoń PawełPotwierdzony Katowice 729 4
4 Supeł TomaszPotwierdzony Łódź 446 5
5 Konopka MikołajPotwierdzony Gdańsk 451 6
8 Wójcik ArturPotwierdzony Gdańsk 493 7
9 Pawlak ArkadiuszPotwierdzony 587 8
7 Wilski MarcinPotwierdzony Gdańsk 469 9
3 Gidziński AndrzejPotwierdzony Gdańsk 337 10
11 Greczka DariuszPotwierdzony Lublewo Gdańskie 673 11
13 Makowski MaksymilianPotwierdzony 1167 12
15 Grygrowski RadosławBrak informacji Borkowo 13
14 Jagiełka RobertBrak informacji 1627 14
10 Kwaśniewska KarolinaPotwierdzony Poznań 653 15
16 Makowski PawełBrak informacji 1495 16


* Na podstawie notowania PFS OPEN z dnia 11-09-2017


Runda 1ĆwierćfinałPółfinałFinałZwycięzca
Kieruzal Piotr
2
  12:10  11:1
Makowski Paweł
0
Greczka Dariusz
1
  11:3  3:11  7:11
Pawlak Arkadiusz
2
Wilski Marcin
0
  8:11  2:11
Kocoń Paweł
2
Grygrowski Radosław
1
  12:10  8:11  7:11
Supeł Tomasz
2
Gidziński Andrzej
1
  11:9  9:11  11:13
Wójcik Artur
2
Kwaśniewska Karolina
0
  5:11  7:11
Kaczyński Emil
2
Konopka Mikołaj
2
  11:5  11:9
Jagiełka Robert
0
Makowski Maksymilian
0
  0:11  1:11
Wawrzonkowski Nikodem
2
Kieruzal Piotr
2
  11:6  11:4
Pawlak Arkadiusz
0
Kocoń Paweł
2
  11:13  11:5  11:6
Supeł Tomasz
1
Wójcik Artur
1
  8:11  11:8  7:11
Kaczyński Emil
2
Konopka Mikołaj
1
  11:4  4:11  7:11
Wawrzonkowski Nikodem
2
Kieruzal Piotr
3
  11:6  11:8  11:2
Kocoń Paweł
0
Kaczyński Emil
0
  8:11  4:11  9:11
Wawrzonkowski Nikodem
3
Kieruzal Piotr
0
  5:11  6:11  5:11
Wawrzonkowski Nikodem
3
Wawrzonkowski Nikodem
Miejsca 3 - 4
Kocoń Paweł
0
  8:11  8:11  7:11
Kaczyński Emil
3
Kaczyński Emil
Miejsca 5 - 8
Pawlak Arkadiusz
0
  9:11  7:11
Supeł Tomasz
2
Wójcik Artur
0
  6:11  7:11
Konopka Mikołaj
2
Supeł Tomasz
2
  11:6  11:6
Konopka Mikołaj
0
Supeł Tomasz
Miejsca 7 - 8
Pawlak Arkadiusz
1
  14:12  4:11  7:11
Wójcik Artur
2
Wójcik Artur
Miejsca 9 - 16
Makowski Paweł
0
  8:11  8:11
Greczka Dariusz
2
Wilski Marcin
2
  11:8  11:9
Grygrowski Radosław
0
Gidziński Andrzej
2
  11:7  8:11  11:5
Kwaśniewska Karolina
1
Jagiełka Robert
0
  12:14  7:11
Makowski Maksymilian
2
Greczka Dariusz
0
  2:11  6:11
Wilski Marcin
2
Gidziński Andrzej
2
  11:7  9:11  11:5
Makowski Maksymilian
1
Wilski Marcin
2
  11:9  7:11  11:5
Gidziński Andrzej
1
Wilski Marcin
Miejsca 11 - 12
Greczka Dariusz
2
  11:8  11:8
Makowski Maksymilian
0
Greczka Dariusz
Miejsca 13 - 16
Makowski Paweł
0
  1:11  6:11
Grygrowski Radosław
2
Kwaśniewska Karolina
1
  11:9  4:11  7:11
Jagiełka Robert
2
Grygrowski Radosław
2
  11:6  11:6
Jagiełka Robert
0
Grygrowski Radosław
Miejsca 15 - 16
Makowski Paweł
1
  9:11  13:11  13:15
Kwaśniewska Karolina
2
Kwaśniewska Karolina
Stan na: 04:13:56 19-11-2017