Urodziny szefowej B+ 30.09.2017 Juniorzy 8:00 Panie 9:00

Gracze

Kaczyński Emil

Borkowo, 1989  

OPEN 10:00

Greczka Dariusz

Lublewo Gdańskie, 1969  

OPEN 10:00

Wilski Marcin

Gdańsk, 1984  

OPEN 10:00

Mateusiak Bartosz

Elbląg, 1981  

OPEN 10:00

Paczesny Bartosz

 

OPEN 10:00

Kucharska Sara

Gdańsk  

OPEN 10:00, DAMSKA 9:00

Ziółkowski Daniel

Borkowo  

OPEN 10:00

Mateusiak Arkadiusz

Elbląg, 1977  

OPEN 10:00

Pawlak Arkadiusz

 

OPEN 10:00

Gidziński Andrzej

Gdańsk , 1968  

OPEN 10:00

Majcherski Karol

1985  

OPEN 10:00

Karpowicz Michał

Kowale  

OPEN 10:00

Demianiuk Michal

Gdansk  

OPEN 10:00

Grygrowski Radosław

Borkowo  

OPEN 10:00

Graczyk Paweł

Elbląg, 1983  

OPEN 10:00

Grunt Jarosław

Kwidzyn  

OPEN 10:00

Wyskiel Maciej

Gdańsk  

OPEN 10:00

Rabcewicz Tomasz

 

OPEN 10:00

Sikorski Marcin

Gdańsk, 2002  

OPEN 10:00

Kantor Daniel

 

OPEN 10:00

Raczyński Paweł

Gdańsk, 1986  

OPEN 10:00

Konopka Mikołaj

Gdańsk, 1971  

OPEN 10:00

Wójcik Artur

Gdańsk  

OPEN 10:00

Kleina Adam

Gdańsk  

OPEN 10:00

Zyziuk Piotr

Gdańsk, 1983  

OPEN 10:00

Sopińska Patrycja

Warszawa  

OPEN 10:00, DAMSKA 9:00

Kocoń Paweł

Katowice, 1986  

OPEN 10:00

Owczarz Jakub

Gdańsk, 1981  

OPEN 10:00

Jagiełka Robert

 

OPEN 10:00

Banacki Jarek

Gdańsk  

OPEN 10:00

Łuczak Radosław

Elbląg, 1986  

OPEN 10:00

Przyłucki Jarosław

Milejewo, 1982  

OPEN 10:00

Szumska Aleksandra

Gdańsk  

DAMSKA 9:00

Łukasik Małgorzata

Gdańsk  

DAMSKA 9:00

Szymańska Magdalena

1985  

DAMSKA 9:00

Łatosz Katarzyna

Olsztyn  

DAMSKA 9:00

Krygier Justyna

Gdańsk  

DAMSKA 9:00

Gora Natalia

Gdańsk  

DAMSKA 9:00

Witkowski Tomasz

 

JUNIOR-OU15 8:00

Lewański Daniel

Gdańsk  

JUNIOR-OU15 8:00

Czucha Michał

Gdańsk  

JUNIOR-OU15 8:00

Makowski Maksymilian

 

JUNIOR-OU15 8:00

Korzeniewski Nikodem

Gdynia  

JUNIOR-OU15 8:00

Kopalski Patryk

Straszyn  

JUNIOR-OU15 8:00

Józefkowicz Antoni

Gdańsk, 2004  

JUNIOR-OU15 8:00

Raczak Jakub Krzysztof

Gdańsk  

JUNIOR-OU15 8:00

Morawska Alicja

Gdańsk  

JUNIOR-OU13 8:00

Morawska Agnieszka

Gdańsk, 2015  

JUNIOR-OU13 8:00

Śpiewak Jakub

Gdańsk  

JUNIOR-OU13 8:00

Stanglewicz Marcelina

 

JUNIOR-OU13 8:00

Kędzierski Franciszek

Gdańsk  

JUNIOR-OU13 8:00

Urbański Kuba

Gdańsk  

JUNIOR-OU13 8:00