Urodziny szefowej B+ 30.09.2017 Juniorzy 8:00 Panie 9:00 - OPEN 10:00

Polska Federacja Squasha, turniej kategorii B+ (B4)

Pozycja Gracz Status Miasto Pozycja w rankingu* Pozycja końcowa
4 Sikorski MarcinPotwierdzony Gdańsk 180 1
3 Kantor DanielPotwierdzony 166 2
1 Łuczak RadosławPotwierdzony Elbląg 117 3
2 Wyskiel MaciejPotwierdzony Gdańsk 119 4
7 Majcherski KarolPotwierdzony 316 5
13 Wójcik ArturPotwierdzony Gdańsk 459 6
15 Konopka MikołajPotwierdzony Gdańsk 483 7
5 Paczesny BartoszPotwierdzony 188 8
6 Rabcewicz TomaszPotwierdzony 288 9
10 Kaczyński EmilPotwierdzony Borkowo 374 10
11 Owczarz JakubPotwierdzony Gdańsk 384 11
12 Mateusiak ArkadiuszPotwierdzony Elbląg 455 12
17 Raczyński PawełPotwierdzony Gdańsk 535 13
18 Pawlak ArkadiuszPotwierdzony 598 14
23 Graczyk PawełPotwierdzony Elbląg 879 15
9 Mateusiak BartoszPotwierdzony Elbląg 352 16
20 Kocoń PawełPotwierdzony Katowice 651 17
14 Wilski MarcinPotwierdzony Gdańsk 470 18
8 Gidziński AndrzejPotwierdzony Gdańsk 338 19
31 Kleina AdamPotwierdzony Gdańsk 20
32 Banacki JarekPotwierdzony Gdańsk 21
19 Greczka DariuszPotwierdzony Lublewo Gdańskie 609 22
21 Grunt JarosławPotwierdzony Kwidzyn 665 23
24 Jagiełka RobertPotwierdzony 1459 25
22 Przyłucki JarosławPotwierdzony Milejewo 727 26
25 Ziółkowski DanielPotwierdzony Borkowo 1694 27
27 Sopińska PatrycjaPotwierdzony Warszawa 1879 28
26 Kucharska SaraPotwierdzony Gdańsk 1750 29
28 Karpowicz MichałWalkover Kowale 2032 32
30 Demianiuk MichalWalkover Gdansk 32
29 Grygrowski RadosławWalkover Borkowo 2764 32
16 Zyziuk PiotrWalkover Gdańsk 515 32


* Na podstawie notowania PFS OPEN z dnia 25-09-2017


Runda 1Runda 2ĆwierćfinałPółfinałFinałZwycięzca
Łuczak Radosław
2
  11:4  11:4
Sopińska Patrycja
0
Raczyński Paweł
2
  11:7  11:9
Greczka Dariusz
0
Konopka Mikołaj
2
WALKOVER
Zyziuk Piotr
W
Kleina Adam
0
  1:11  3:11
Rabcewicz Tomasz
2
Majcherski Karol
2
  11:8  11:5
Wilski Marcin
0
Mateusiak Bartosz
2
  11:6  11:3
Jagiełka Robert
0
Mateusiak Arkadiusz
2
WALKOVER
Demianiuk Michal
W
Grygrowski Radosław
W
WALKOVER
Sikorski Marcin
2
Kantor Daniel
2
  11:9  11:5
Ziółkowski Daniel
0
Owczarz Jakub
2
  11:9  11:4
Grunt Jarosław
0
Graczyk Paweł
2
  11:4  11:6
Kucharska Sara
0
Kocoń Paweł
0
  8:11  3:11
Paczesny Bartosz
2
Gidziński Andrzej
1
  7:11  13:11  7:11
Wójcik Artur
2
Pawlak Arkadiusz
2
  11:13  11:4  11:6
Przyłucki Jarosław
1
Kaczyński Emil
2
  11:6  10:12  11:9
Banacki Jarek
1
Karpowicz Michał
W
WALKOVER
Wyskiel Maciej
2
Łuczak Radosław
2
  11:7  11:7
Raczyński Paweł
0
Konopka Mikołaj
2
  11:6  9:11  11:7
Rabcewicz Tomasz
1
Majcherski Karol
2
  11:6  11:8
Mateusiak Bartosz
0
Mateusiak Arkadiusz
1
  11:7  2:11  7:11
Sikorski Marcin
2
Kantor Daniel
2
  11:3  14:12
Owczarz Jakub
0
Graczyk Paweł
0
  1:11  1:11
Paczesny Bartosz
2
Wójcik Artur
2
  11:5  11:7
Pawlak Arkadiusz
0
Kaczyński Emil
0
  4:11  4:11
Wyskiel Maciej
2
Łuczak Radosław
2
  11:4  11:6
Konopka Mikołaj
0
Majcherski Karol
0
  3:11  5:11
Sikorski Marcin
2
Kantor Daniel
2
  8:11  11:7  11:8
Paczesny Bartosz
1
Wójcik Artur
0
  8:11  6:11
Wyskiel Maciej
2
Łuczak Radosław
0
  11:13  9:11  5:11
Sikorski Marcin
3
Kantor Daniel
3
  4:11  11:5  11:8  6:11  11:7
Wyskiel Maciej
2
Sikorski Marcin
3
WALKOVER
Kantor Daniel
W
Sikorski Marcin
Miejsca 3 - 4
Łuczak Radosław
3
  11:5  6:11  13:11  11:6
Wyskiel Maciej
1
Łuczak Radosław
Miejsca 5 - 8
Konopka Mikołaj
0
  7:11  6:11
Majcherski Karol
2
Paczesny Bartosz
W
WALKOVER
Wójcik Artur
2
Majcherski Karol
2
  11:6  11:5
Wójcik Artur
0
Majcherski Karol
Miejsca 7 - 8
Konopka Mikołaj
2
WALKOVER
Paczesny Bartosz
W
Konopka Mikołaj
Miejsca 9 - 16
Raczyński Paweł
0
  10:12  1:11
Rabcewicz Tomasz
2
Mateusiak Bartosz
0
  6:11  9:11
Mateusiak Arkadiusz
2
Owczarz Jakub
2
  14:12  11:9
Graczyk Paweł
0
Pawlak Arkadiusz
1
  5:11  11:8  3:11
Kaczyński Emil
2
Rabcewicz Tomasz
2
  7:11  11:5  11:7
Mateusiak Arkadiusz
1
Owczarz Jakub
1
  11:5  5:11  11:13
Kaczyński Emil
2
Rabcewicz Tomasz
2
  7:11  11:7  11:7
Kaczyński Emil
1
Rabcewicz Tomasz
Miejsca 11 - 12
Mateusiak Arkadiusz
0
  11:13  4:11
Owczarz Jakub
2
Owczarz Jakub
Miejsca 13 - 16
Raczyński Paweł
2
  11:5  11:6
Mateusiak Bartosz
0
Graczyk Paweł
1
  11:7  5:11  10:12
Pawlak Arkadiusz
2
Raczyński Paweł
2
  17:15  12:14  13:11
Pawlak Arkadiusz
1
Raczyński Paweł
Miejsca 15 - 16
Mateusiak Bartosz
1
  9:11  11:6  12:14
Graczyk Paweł
2
Graczyk Paweł
Miejsca 17 - 32
Sopińska Patrycja
1
  9:11  11:9  8:11
Greczka Dariusz
2
Bye
Kleina Adam
Wilski Marcin
2
  11:4  11:8
Jagiełka Robert
0
Bye
Bye
Ziółkowski Daniel
0
  8:11  6:11
Grunt Jarosław
2
Kucharska Sara
0
  5:11  8:11
Kocoń Paweł
2
Gidziński Andrzej
2
  11:8  11:8
Przyłucki Jarosław
0
Banacki Jarek
Bye
Greczka Dariusz
0
  6:11  5:11
Kleina Adam
2
Wilski Marcin
Bye
Grunt Jarosław
0
  8:11  6:11
Kocoń Paweł
2
Gidziński Andrzej
2
  11:6  12:10
Banacki Jarek
0
Kleina Adam
1
  11:7  7:11  5:11
Wilski Marcin
2
Kocoń Paweł
2
  11:7  11:9
Gidziński Andrzej
0
Wilski Marcin
0
  4:11  5:11
Kocoń Paweł
2
Kocoń Paweł
Miejsca 19 - 20
Kleina Adam
0
  8:11  4:11
Gidziński Andrzej
2
Gidziński Andrzej
Miejsca 21 - 24
Greczka Dariusz
Bye
Grunt Jarosław
0
  7:11  0:11
Banacki Jarek
2
Greczka Dariusz
0
  9:11  5:11
Banacki Jarek
2
Banacki Jarek
Miejsca 23 - 24
Bye
Grunt Jarosław
Grunt Jarosław
Miejsca 25 - 32
Sopińska Patrycja
Bye
Jagiełka Robert
Bye
Ziółkowski Daniel
2
  11:8  8:11  11:3
Kucharska Sara
1
Przyłucki Jarosław
Bye
Sopińska Patrycja
1
  12:10  7:11  7:11
Jagiełka Robert
2
Ziółkowski Daniel
1
  8:11  11:7  10:12
Przyłucki Jarosław
2
Jagiełka Robert
2
  11:7  9:11  11:9
Przyłucki Jarosław
1
Jagiełka Robert
Miejsca 27 - 28
Sopińska Patrycja
0
  14:16  8:11
Ziółkowski Daniel
2
Ziółkowski Daniel
Miejsca 29 - 32
Bye
Bye
Kucharska Sara
Bye
Bye
Kucharska Sara
Kucharska Sara
Miejsca 31 - 32
Bye
Bye
Bye
Stan na: 00:11:16 19-11-2017