SoSquash Open #23, (PFS kat.B+) - OPEN

Polska Federacja Squasha, turniej kategorii B+ (B3)

Pozycja Gracz Status Miasto Pozycja w rankingu* Pozycja końcowa
1 Spoljar DomagojPotwierdzony Chorwacja 17
2 Kabaciński MaciejPotwierdzony Poznań? 67
3 Żak MarcinPotwierdzony Wrocław 115 3
4 Śmiałek MaciejPotwierdzony Poznań 121
5 Mikuła GrzegorzPotwierdzony Poznań 122 7
6 Chlebowicz PiotrWalkover Gorzów Wielkopolski 143 16
7 Janiszewski MichałPotwierdzony Łódź 147
8 Kroll AdamPotwierdzony Bydgoszcz 164 8
9 Bobkowski PrzemysławWalkover Bydgoszcz 174 32
10 Cendal SzymonPotwierdzony Brodowo 194 11
11 Ripa AdamPotwierdzony Świebodzin 217
12 Sapierzyński RobertWalkover Szczecin 258 4
13 Michalak RadosławWalkover Konin 293 32
14 Jagiełowicz SylwesterPotwierdzony Zielona Góra 297 15
15 Jabłoński PawełPotwierdzony 312 13
16 Grzelczak WłodzimierzPotwierdzony Poznań 321
17 Grishin SergeiPotwierdzony Poznań / Russia 329 18
18 Chalimoniuk ŁukaszPotwierdzony Piła 367 25
19 Grzechowiak JarosławWalkover Poznań 372 24
20 Zielak JarosławPotwierdzony Kutno 378
21 Buczkowska EwaPotwierdzony Poznań 421 33
22 Chalimoniuk MariuszPotwierdzony Piła 442 19
23 Rusiłowski RomanPotwierdzony Poznań 489 23
24 Zarwański PiotrPotwierdzony Bojanowo 497 14
25 Piwecki MaciejWalkover 498 40
26 Skąpski BartłomiejPotwierdzony Szamotuły 599 39
27 Grala PawełPotwierdzony Poznań 612 26
28 Tadeusz MarcinPotwierdzony Konin 630 20
29 Kotkowiak MateuszPotwierdzony Mosina 679 17
30 Krymarys MarcinPotwierdzony Kalisz 711 34
31 Sikorski GrzegorzPotwierdzony Trzcianka 716 35
32 Pazdaj CezaryPotwierdzony Piła 887 12
33 Bruk AnnaPotwierdzony Poznań 928 27
34 Jabłoński AndrzejPotwierdzony Poznań 935 36
35 Małyszczak Paweł Potwierdzony Kiekrz 977 37
36 Ślązak MarcinPotwierdzony Biała 1011
37 Kabacińska JulitaPotwierdzony 1280 38
38 Gadecki RafałPotwierdzony Rokietnica 1384 28
39 Schefke TomaszPotwierdzony Oborniki - Kowanówko 1506 41
40 Grzechowiak DanutaPotwierdzony Poznań 2720 29
41 Grzechowiak MariuszWalkover Poznań 3186 32


* Na podstawie notowania PFS OPEN z dnia 18-09-2017


Runda 1Runda 2Runda 3ĆwierćfinałPółfinałFinałZwycięzca
Spoljar Domagoj
Bye
Bye
Kotkowiak Mateusz
Piwecki Maciej
W
WALKOVER
Grzechowiak Mariusz
2
Bye
Grzelczak Włodzimierz
Jagiełowicz Sylwester
Bye
Bye
Zielak Jarosław
Jabłoński Andrzej
0
  10:12  8:11
Bruk Anna
2
Bye
Kroll Adam
Janiszewski Michał
Bye
Bye
Chalimoniuk Mariusz
Krymarys Marcin
0
  6:11  16:18
Chalimoniuk Łukasz
2
Bye
Cendal Szymon
Bobkowski Przemysław
Bye
Bye
Zarwański Piotr
Kabacińska Julita
1
  7:11  11:8  9:11
Rusiłowski Roman
2
Bye
Żak Marcin
Śmiałek Maciej
Bye
Grzechowiak Jarosław
2
  11:7  11:8
Buczkowska Ewa
0
Schefke Tomasz
1
  8:11  11:7  1:11
Pazdaj Cezary
2
Bye
Michalak Radosław
Sapierzyński Robert
Bye
Małyszczak Paweł
1
  11:6  5:11  5:11
Tadeusz Marcin
2
Gadecki Rafał
Bye
Bye
Chlebowicz Piotr
Mikuła Grzegorz
Bye
Skąpski Bartłomiej
1
  4:11  11:8  9:11
Grishin Sergei
2
Grzechowiak Danuta
Bye
Bye
Ripa Adam
Jabłoński Paweł
Bye
Ślązak Marcin
2
  11:9  11:9
Sikorski Grzegorz
0
Grala Paweł
Bye
Bye
Kabaciński Maciej
Spoljar Domagoj
2
  11:2  11:4
Kotkowiak Mateusz
0
Grzechowiak Mariusz
W
WALKOVER
Grzelczak Włodzimierz
2
Jagiełowicz Sylwester
2
  12:10  7:11  11:9
Zielak Jarosław
1
Bruk Anna
1
  12:10  3:11  8:11
Kroll Adam
2
Janiszewski Michał
2
  11:6  11:9
Chalimoniuk Mariusz
0
Chalimoniuk Łukasz
0
  6:11  6:11
Cendal Szymon
2
Bobkowski Przemysław
W
WALKOVER
Zarwański Piotr
2
Rusiłowski Roman
0
  7:11  9:11
Żak Marcin
2
Śmiałek Maciej
2
  11:4  8:11  11:8
Grzechowiak Jarosław
1
Pazdaj Cezary
2
WALKOVER
Michalak Radosław
W
Sapierzyński Robert
2
  11:6  11:4
Tadeusz Marcin
0
Gadecki Rafał
0
  1:11  1:11
Chlebowicz Piotr
2
Mikuła Grzegorz
2
  11:5  11:7
Grishin Sergei
0
Grzechowiak Danuta
0
  3:11  4:11
Ripa Adam
2
Jabłoński Paweł
2
  12:14  11:6  11:8
Ślązak Marcin
1
Grala Paweł
0
  4:11  4:11
Kabaciński Maciej
2
Spoljar Domagoj
2
  11:4  11:4
Grzelczak Włodzimierz
0
Jagiełowicz Sylwester
1
  5:11  11:7  7:11
Kroll Adam
2
Janiszewski Michał
2
  11:8  6:11  11:7
Cendal Szymon
1
Zarwański Piotr
0
  9:11  7:11
Żak Marcin
2
Śmiałek Maciej
2
  11:8  12:10
Pazdaj Cezary
0
Sapierzyński Robert
2
  11:8  11:8
Chlebowicz Piotr
0
Mikuła Grzegorz
2
  11:6  8:11  11:4
Ripa Adam
1
Jabłoński Paweł
0
  4:11  3:11
Kabaciński Maciej
2
Spoljar Domagoj
2
  11:2  11:3
Kroll Adam
0
Janiszewski Michał
1
  2:11  11:5  9:11
Żak Marcin
2
Śmiałek Maciej
1
  8:11  11:9  6:11
Sapierzyński Robert
2
Mikuła Grzegorz
0
  5:11  5:11
Kabaciński Maciej
2
Spoljar Domagoj
3
  11:5  10:12  11:3  11:5
Żak Marcin
1
Sapierzyński Robert
W
WALKOVER
Kabaciński Maciej
3
Spoljar Domagoj
0
Kort 5, 23:22 22.09.2017
Kabaciński Maciej
0
Miejsca 3 - 4
Żak Marcin
Bye
Żak Marcin
Miejsca 5 - 8
Kroll Adam
1
  5:11  11:8  5:11
Janiszewski Michał
2
Śmiałek Maciej
2
  11:9  12:10
Mikuła Grzegorz
0
Janiszewski Michał
0
Kort 9, 23:06 22.09.2017
Śmiałek Maciej
0
Miejsca 7 - 8
Kroll Adam
0
  7:11  6:11
Mikuła Grzegorz
2
Mikuła Grzegorz
Miejsca 9 - 16
Grzelczak Włodzimierz
2
  11:4  12:10
Jagiełowicz Sylwester
0
Cendal Szymon
2
  11:4  6:11  11:8
Zarwański Piotr
1
Pazdaj Cezary
2
WALKOVER
Chlebowicz Piotr
W
Ripa Adam
2
  11:9  11:9
Jabłoński Paweł
0
Grzelczak Włodzimierz
2
  2:11  11:9  11:8
Cendal Szymon
1
Pazdaj Cezary
0
  7:11  9:11
Ripa Adam
2
Grzelczak Włodzimierz
0
Kort 3, 22:58 22.09.2017
Ripa Adam
0
Miejsca 11 - 12
Cendal Szymon
2
  11:4  11:5
Pazdaj Cezary
0
Cendal Szymon
Miejsca 13 - 16
Jagiełowicz Sylwester
0
  9:11  6:11
Zarwański Piotr
2
Bye
Jabłoński Paweł
Zarwański Piotr
1
  7:11  11:8  9:11
Jabłoński Paweł
2
Jabłoński Paweł
Miejsca 15 - 16
Jagiełowicz Sylwester
Bye
Jagiełowicz Sylwester
Miejsca 17 - 32
Kotkowiak Mateusz
2
WALKOVER
Grzechowiak Mariusz
W
Zielak Jarosław
2
  11:6  11:8
Bruk Anna
0
Chalimoniuk Mariusz
2
  11:4  11:9
Chalimoniuk Łukasz
0
Bobkowski Przemysław
W
WALKOVER
Rusiłowski Roman
2
Grzechowiak Jarosław
2
WALKOVER
Michalak Radosław
W
Tadeusz Marcin
2
  11:4  11:9
Gadecki Rafał
0
Grishin Sergei
2
  11:7  11:6
Grzechowiak Danuta
0
Ślązak Marcin
2
  11:7  11:6
Grala Paweł
0
Kotkowiak Mateusz
2
  11:13  11:5  11:5
Zielak Jarosław
1
Chalimoniuk Mariusz
2
  11:4  11:7
Rusiłowski Roman
0
Grzechowiak Jarosław
W
WALKOVER
Tadeusz Marcin
2
Grishin Sergei
2
  11:8  4:11  11:8
Ślązak Marcin
1
Kotkowiak Mateusz
2
  11:5  11:7
Chalimoniuk Mariusz
0
Tadeusz Marcin
1
  5:11  11:8  6:11
Grishin Sergei
2
Kotkowiak Mateusz
2
  7:11  11:3  11:3
Grishin Sergei
1
Kotkowiak Mateusz
Miejsca 19 - 20
Chalimoniuk Mariusz
2
  14:12  11:5
Tadeusz Marcin
0
Chalimoniuk Mariusz
Miejsca 21 - 24
Zielak Jarosław
2
  11:9  10:12  11:1
Rusiłowski Roman
1
Bye
Ślązak Marcin
Zielak Jarosław
0
Kort 4, 23:21 22.09.2017
Ślązak Marcin
0
Miejsca 23 - 24
Rusiłowski Roman
Bye
Rusiłowski Roman
Miejsca 25 - 32
Bye
Bruk Anna
Chalimoniuk Łukasz
Bye
Bye
Gadecki Rafał
Grzechowiak Danuta
0
  2:11  3:11
Grala Paweł
2
Bruk Anna
0
  5:11  4:11
Chalimoniuk Łukasz
2
Gadecki Rafał
0
  12:14  1:11
Grala Paweł
2
Chalimoniuk Łukasz
2
  12:10  15:13
Grala Paweł
0
Chalimoniuk Łukasz
Miejsca 27 - 28
Bruk Anna
2
  11:8  11:9
Gadecki Rafał
0
Bruk Anna
Miejsca 29 - 32
Bye
Bye
Bye
Grzechowiak Danuta
Bye
Grzechowiak Danuta
Grzechowiak Danuta
Miejsca 31 - 32
Bye
Bye
Bye
Miejsca 33 - 64
Bye
Bye
Piwecki Maciej
Bye
Bye
Bye
Jabłoński Andrzej
Bye
Bye
Bye
Krymarys Marcin
Bye
Bye
Bye
Kabacińska Julita
Bye
Bye
Buczkowska Ewa
Schefke Tomasz
Bye
Bye
Małyszczak Paweł
Bye
Bye
Bye
Skąpski Bartłomiej
Bye
Bye
Bye
Sikorski Grzegorz
Bye
Bye
Bye
Piwecki Maciej
Bye
Jabłoński Andrzej
Bye
Krymarys Marcin
Bye
Kabacińska Julita
Buczkowska Ewa
2
  11:6  5:11  15:13
Schefke Tomasz
1
Małyszczak Paweł
Bye
Skąpski Bartłomiej
Bye
Sikorski Grzegorz
Bye
Piwecki Maciej
W
WALKOVER
Jabłoński Andrzej
2
Krymarys Marcin
2
  11:6  11:5
Kabacińska Julita
0
Buczkowska Ewa
2
  11:8  11:3
Małyszczak Paweł
0
Skąpski Bartłomiej
1
  8:11  11:6  6:11
Sikorski Grzegorz
2
Jabłoński Andrzej
0
  2:11  11:13
Krymarys Marcin
2
Buczkowska Ewa
2
  11:8  11:0
Sikorski Grzegorz
0
Krymarys Marcin
1
  13:11  9:11  9:11
Buczkowska Ewa
2
Buczkowska Ewa
Miejsca 35 - 36
Jabłoński Andrzej
1
  9:11  11:5  10:12
Sikorski Grzegorz
2
Sikorski Grzegorz
Miejsca 37 - 40
Bye
Kabacińska Julita
Małyszczak Paweł
2
  8:11  11:6  11:9
Skąpski Bartłomiej
1
Kabacińska Julita
0
  6:11  8:11
Małyszczak Paweł
2
Małyszczak Paweł
Miejsca 39 - 40
Bye
Skąpski Bartłomiej
Skąpski Bartłomiej
Miejsca 41 - 48
Bye
Bye
Bye
Bye
Schefke Tomasz
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Schefke Tomasz
Bye
Bye
Schefke Tomasz
Schefke Tomasz
Miejsca 43 - 44
Bye
Bye
Bye
Miejsca 45 - 48
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Miejsca 47 - 48
Bye
Bye
Bye
Miejsca 49 - 64
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Miejsca 51 - 52
Bye
Bye
Bye
Miejsca 53 - 56
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Miejsca 55 - 56
Bye
Bye
Bye
Miejsca 57 - 64
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Miejsca 59 - 60
Bye
Bye
Bye
Miejsca 61 - 64
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Miejsca 63 - 64
Bye
Bye
Bye
Stan na: 03:37:35 24-09-2017