Kahuna Cup 300+ vol. 1 - OPEN

Polska Federacja Squasha, turniej kategorii C

Pozycja Gracz Status Miasto Pozycja w rankingu* Pozycja końcowa
9 Dymel KrzysztofPotwierdzony Warszawa 874 1
12 Nowisz SławomirPotwierdzony Warszawa 1099 2
4 Kocieł PawełPotwierdzony Łańcut 504 3
10 Zając RafałPotwierdzony Warszawa 895 4
20 Łuniewski RobertPotwierdzony Warszawa 2206 5
22 Falkowski MaciejPotwierdzony Warszawa 2603 6
6 Kołodziejczyk MarcinPotwierdzony Warszawa 650 7
5 Podleś DawidWalkover 533 8
1 Mandrysz DamianPotwierdzony Rybnik 389 9
2 Słowikowski AndrzejPotwierdzony Warszawa 414 10
7 Skonieczny MateuszPotwierdzony Warszawa 731 11
18 Grodzki MariuszPotwierdzony 1680 12
8 Leszczyński StanisławPotwierdzony Warszawa 806 13
11 Kobylarz DominikPotwierdzony Bojanów 910 14
23 Parzuchowski KamilPotwierdzony Warszawa 15
3 Wójtowicz KamilWalkover Warszawa 467 16
14 Gorzelak PiotrPotwierdzony Łódź 1136 17
17 Kowieski AdamPotwierdzony Warszawa 1608 18
21 Karolak ŁukaszPotwierdzony Warszawa 2455 19
24 Trela ArturPotwierdzony Warszawa 20
15 Timofiejuk AdamPotwierdzony Warszawa 1427 21
16 Wójcik MaciejPotwierdzony Warszawa 1495 22
13 Kawecki TomaszPotwierdzony 1135 23
19 Nitka JacekPotwierdzony Warszawa 2086 24


* Na podstawie notowania PFS OPEN z dnia 18-09-2017


Runda 1Runda 2ĆwierćfinałPółfinałFinałZwycięzca
Mandrysz Damian
Bye
Dymel Krzysztof
2
  11:4  11:2
Trela Artur
0
Kobylarz Dominik
2
  11:3  11:7
Nitka Jacek
0
Bye
Kołodziejczyk Marcin
Skonieczny Mateusz
Bye
Wójcik Maciej
0
  6:11  6:11
Łuniewski Robert
2
Kowieski Adam
0
  6:11  3:11
Parzuchowski Kamil
2
Bye
Kocieł Paweł
Wójtowicz Kamil
Bye
Nowisz Sławomir
2
  11:3  11:8
Timofiejuk Adam
0
Grodzki Mariusz
2
  12:10  11:5
Karolak Łukasz
0
Bye
Podleś Dawid
Leszczyński Stanisław
Bye
Gorzelak Piotr
1
  9:11  11:8  7:11
Zając Rafał
2
Kawecki Tomasz
0
  4:11  10:12
Falkowski Maciej
2
Bye
Słowikowski Andrzej
Mandrysz Damian
0
  9:11  8:11
Dymel Krzysztof
2
Kobylarz Dominik
1
  8:11  11:2  9:11
Kołodziejczyk Marcin
2
Skonieczny Mateusz
0
  12:14  4:11
Łuniewski Robert
2
Parzuchowski Kamil
0
  3:11  5:11
Kocieł Paweł
2
Wójtowicz Kamil
0
  6:11  7:11
Nowisz Sławomir
2
Grodzki Mariusz
0
  5:11  7:11
Podleś Dawid
2
Leszczyński Stanisław
1
  9:11  11:8  8:11
Zając Rafał
2
Falkowski Maciej
2
  11:8  11:3
Słowikowski Andrzej
0
Dymel Krzysztof
2
  11:9  11:4
Kołodziejczyk Marcin
0
Łuniewski Robert
1
  11:8  10:12  6:11
Kocieł Paweł
2
Nowisz Sławomir
2
  11:9  12:10
Podleś Dawid
0
Zając Rafał
2
  11:6  11:2
Falkowski Maciej
0
Dymel Krzysztof
3
  11:7  11:8  11:6
Kocieł Paweł
0
Nowisz Sławomir
3
  11:4  10:12  11:9  11:5
Zając Rafał
1
Dymel Krzysztof
3
  7:11  11:9  11:8  11:8
Nowisz Sławomir
1
Dymel Krzysztof
Miejsca 3 - 4
Kocieł Paweł
3
  11:9  11:4  12:10
Zając Rafał
0
Kocieł Paweł
Miejsca 5 - 8
Kołodziejczyk Marcin
1
  11:9  6:11  10:12
Łuniewski Robert
2
Podleś Dawid
W
WALKOVER
Falkowski Maciej
2
Łuniewski Robert
2
  7:11  11:8  11:8
Falkowski Maciej
1
Łuniewski Robert
Miejsca 7 - 8
Kołodziejczyk Marcin
Bye
Kołodziejczyk Marcin
Miejsca 9 - 16
Mandrysz Damian
2
  4:11  11:5  11:5
Kobylarz Dominik
1
Skonieczny Mateusz
2
  11:7  6:11  11:3
Parzuchowski Kamil
1
Wójtowicz Kamil
1
  11:7  10:12  0:11
Grodzki Mariusz
2
Leszczyński Stanisław
0
  9:11  7:11
Słowikowski Andrzej
2
Mandrysz Damian
2
  11:4  11:3
Skonieczny Mateusz
0
Grodzki Mariusz
0
  5:11  10:12
Słowikowski Andrzej
2
Mandrysz Damian
2
  11:9  11:5
Słowikowski Andrzej
0
Mandrysz Damian
Miejsca 11 - 12
Skonieczny Mateusz
2
  12:10  13:11
Grodzki Mariusz
0
Skonieczny Mateusz
Miejsca 13 - 16
Kobylarz Dominik
2
  11:6  11:13  11:5
Parzuchowski Kamil
1
Wójtowicz Kamil
W
WALKOVER
Leszczyński Stanisław
2
Kobylarz Dominik
1
  11:4  10:12  8:11
Leszczyński Stanisław
2
Leszczyński Stanisław
Miejsca 15 - 16
Parzuchowski Kamil
Bye
Parzuchowski Kamil
Miejsca 17 - 32
Bye
Trela Artur
Nitka Jacek
Bye
Bye
Wójcik Maciej
Kowieski Adam
Bye
Bye
Timofiejuk Adam
Karolak Łukasz
Bye
Bye
Gorzelak Piotr
Kawecki Tomasz
Bye
Trela Artur
2
  11:5  11:4
Nitka Jacek
0
Wójcik Maciej
0
  8:11  8:11
Kowieski Adam
2
Timofiejuk Adam
0
  6:11  4:11
Karolak Łukasz
2
Gorzelak Piotr
2
  7:11  11:7  11:2
Kawecki Tomasz
1
Trela Artur
0
  5:11  10:12
Kowieski Adam
2
Karolak Łukasz
0
  10:12  12:14
Gorzelak Piotr
2
Kowieski Adam
0
  11:13  5:11
Gorzelak Piotr
2
Gorzelak Piotr
Miejsca 19 - 20
Trela Artur
0
  1:11  7:11
Karolak Łukasz
2
Karolak Łukasz
Miejsca 21 - 24
Nitka Jacek
0
  5:11  7:11
Wójcik Maciej
2
Timofiejuk Adam
2
  11:9  11:7
Kawecki Tomasz
0
Wójcik Maciej
0
  5:11  5:11
Timofiejuk Adam
2
Timofiejuk Adam
Miejsca 23 - 24
Nitka Jacek
0
  6:11  7:11
Kawecki Tomasz
2
Kawecki Tomasz
Miejsca 25 - 32
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Miejsca 27 - 28
Bye
Bye
Bye
Miejsca 29 - 32
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Miejsca 31 - 32
Bye
Bye
Bye
Stan na: 00:21:46 19-11-2017