Powersquash OPEN 2017 B+ - OPEN

Polska Federacja Squasha, turniej kategorii B+ (B4)

Pozycja Gracz Status Miasto Pozycja w rankingu* Pozycja końcowa
2 Soszka StefanPotwierdzony Białystok 59 1
1 Daniluk RafałPotwierdzony Białystok 38 2
3 Królewski EdwardPotwierdzony Białystok 68 3
4 Busłowski LeszekPotwierdzony 103 4
7 Ginter JakubPotwierdzony 292 5
5 Gawryluk OlafPotwierdzony Białystok 170 6
15 Kukiełka ŁukaszPotwierdzony Białystok 724 7
6 Purta MaciejPotwierdzony Białystok 275 8
8 Piekarski MichałPotwierdzony Białystok 322 9
11 Wójcik MichałPotwierdzony Lublin 531 10
20 Tomczyk KonradPotwierdzony Białystok 1020 11
19 Wilińska JoannaPotwierdzony Warszawa 958 12
10 Purzewski MateuszPotwierdzony Białystok 474 13
12 Purta DariuszPotwierdzony Białystok 583 14
23 Jatel FilipPotwierdzony Białystok 1648 15
18 Popko AleksandraPotwierdzony Białystok 932 16
9 Kułak PawełPotwierdzony Białystok 440 17
25 Kulikowski SebastianPotwierdzony Białystok 18
21 Kraszewski BartoszPotwierdzony Białystok 1462 19
17 Suchowierski TomaszPotwierdzony 928 20
13 Królewska ElżbietaPotwierdzony 643 21
16 Sawicka AnnaPotwierdzony Białystok 880 22
14 Popko KingaPotwierdzony 715 23
22 Krutul DawidPotwierdzony Białystok 1583 24
24 Jackowski FranciszekPotwierdzony Białystok 25
26 Szymański KarolWalkover Suwałki 32


* Na podstawie notowania PFS OPEN z dnia 11-09-2017


Runda 1Runda 2ĆwierćfinałPółfinałFinałZwycięzca
Daniluk Rafał
Bye
Kułak Paweł
0
  4:11  4:11  5:11
Tomczyk Konrad
3
Purzewski Mateusz
3
  11:3  11:6  11:5
Krutul Dawid
0
Bye
Gawryluk Olaf
Piekarski Michał
3
  11:8  10:12  7:11  11:9  11:5
Królewska Elżbieta
2
Kukiełka Łukasz
3
  11:2  11:5  8:11  11:2
Jackowski Franciszek
1
Suchowierski Tomasz
1
  4:11  9:11  11:7  15:17
Jatel Filip
3
Bye
Królewski Edward
Busłowski Leszek
Bye
Sawicka Anna
0
  4:11  4:11  4:11
Wilińska Joanna
3
Szymański Karol
0
  9:11  11:13  9:11
Popko Aleksandra
3
Kulikowski Sebastian
0
  3:11  7:11  5:11
Purta Maciej
3
Ginter Jakub
Bye
Popko Kinga
2
  7:11  9:11  11:6  11:8  6:11
Purta Dariusz
3
Kraszewski Bartosz
0
  6:11  4:11  5:11
Wójcik Michał
3
Bye
Soszka Stefan
Daniluk Rafał
3
  11:4  11:4  11:4
Tomczyk Konrad
0
Purzewski Mateusz
0
  4:11  8:11  4:11
Gawryluk Olaf
3
Piekarski Michał
0
  3:11  7:11  7:11
Kukiełka Łukasz
3
Jatel Filip
1
  11:8  1:11  9:11  2:11
Królewski Edward
3
Busłowski Leszek
3
  11:4  11:3  11:7
Wilińska Joanna
0
Popko Aleksandra
0
  2:11  5:11  3:11
Purta Maciej
3
Ginter Jakub
3
  11:2  11:7  11:7
Purta Dariusz
0
Wójcik Michał
0
  5:11  5:11  3:11
Soszka Stefan
3
Daniluk Rafał
3
  11:5  11:8  11:3
Gawryluk Olaf
0
Kukiełka Łukasz
0
  8:11  9:11  5:11
Królewski Edward
3
Busłowski Leszek
3
  11:4  11:7  11:9
Purta Maciej
0
Ginter Jakub
0
  9:11  5:11  2:11
Soszka Stefan
3
Daniluk Rafał
3
  11:8  9:11  11:1  11:7
Królewski Edward
1
Busłowski Leszek
0
  7:11  7:11  7:11
Soszka Stefan
3
Daniluk Rafał
1
  13:11  11:13  8:11  9:11
Soszka Stefan
3
Soszka Stefan
Miejsca 3 - 4
Królewski Edward
3
  9:11  4:11  11:7  11:8  11:8
Busłowski Leszek
2
Królewski Edward
Miejsca 5 - 8
Gawryluk Olaf
2
  9:11  11:8  12:10
Kukiełka Łukasz
1
Purta Maciej
0
  11:13  9:11
Ginter Jakub
2
Gawryluk Olaf
0
  8:11  10:12
Ginter Jakub
2
Ginter Jakub
Miejsca 7 - 8
Kukiełka Łukasz
2
  11:7  10:12  11:6
Purta Maciej
1
Kukiełka Łukasz
Miejsca 9 - 16
Tomczyk Konrad
2
  12:10  13:11
Purzewski Mateusz
0
Piekarski Michał
2
  11:8  8:11  12:10
Jatel Filip
1
Wilińska Joanna
2
  11:7  11:7
Popko Aleksandra
0
Purta Dariusz
0
  4:11  5:11
Wójcik Michał
2
Tomczyk Konrad
0
  8:11  8:11
Piekarski Michał
2
Wilińska Joanna
0
  7:11  7:11
Wójcik Michał
2
Piekarski Michał
2
  9:11  11:7  12:10
Wójcik Michał
1
Piekarski Michał
Miejsca 11 - 12
Tomczyk Konrad
2
  12:10  11:8
Wilińska Joanna
0
Tomczyk Konrad
Miejsca 13 - 16
Purzewski Mateusz
2
  11:5  11:4
Jatel Filip
0
Popko Aleksandra
1
  11:6  10:12  9:11
Purta Dariusz
2
Purzewski Mateusz
2
  11:6  11:7
Purta Dariusz
0
Purzewski Mateusz
Miejsca 15 - 16
Jatel Filip
2
  11:8  11:5
Popko Aleksandra
0
Jatel Filip
Miejsca 17 - 32
Bye
Kułak Paweł
Krutul Dawid
Bye
Królewska Elżbieta
2
  11:9  8:11  11:4
Jackowski Franciszek
1
Suchowierski Tomasz
Bye
Bye
Sawicka Anna
Szymański Karol
W
WALKOVER
Kulikowski Sebastian
2
Bye
Popko Kinga
Kraszewski Bartosz
Bye
Kułak Paweł
2
  11:6  11:9
Krutul Dawid
0
Królewska Elżbieta
0
  6:11  6:11
Suchowierski Tomasz
2
Sawicka Anna
0
  3:11  4:11
Kulikowski Sebastian
2
Popko Kinga
0
  7:11  8:11
Kraszewski Bartosz
2
Kułak Paweł
2
  11:5  11:7
Suchowierski Tomasz
0
Kulikowski Sebastian
2
  11:3  11:4
Kraszewski Bartosz
0
Kułak Paweł
2
  11:8  11:5
Kulikowski Sebastian
0
Kułak Paweł
Miejsca 19 - 20
Suchowierski Tomasz
0
  2:11  3:11
Kraszewski Bartosz
2
Kraszewski Bartosz
Miejsca 21 - 24
Krutul Dawid
1
  11:8  9:11  9:11
Królewska Elżbieta
2
Sawicka Anna
2
  11:4  11:7
Popko Kinga
0
Królewska Elżbieta
2
  8:11  12:10  11:7
Sawicka Anna
1
Królewska Elżbieta
Miejsca 23 - 24
Krutul Dawid
0
  7:11  9:11
Popko Kinga
2
Popko Kinga
Miejsca 25 - 32
Bye
Bye
Jackowski Franciszek
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Jackowski Franciszek
Bye
Bye
Jackowski Franciszek
Bye
Jackowski Franciszek
Miejsca 27 - 28
Bye
Bye
Bye
Miejsca 29 - 32
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Miejsca 31 - 32
Bye
Bye
Bye
Stan na: 21:50:10 20-09-2017