Vera - Beginners Tournament vol. 3 - OPEN

Łódzki ranking squasha, turniej kategorii C

Pozycja Gracz Status Miasto Pozycja w rankingu* Pozycja końcowa
18 Sadowski ArturPotwierdzony Łódź 1
11 Brault GregoirePotwierdzony 2
7 Pawlik MarcinPotwierdzony Andrespol 3
13 Pająk TomaszPotwierdzony Łódź 4
8 Przybyłek PawełPotwierdzony Łódź 5
9 Pur TomaszPotwierdzony Łódź 6
2 Zawiasa PawełPotwierdzony Łódź 7
3 Mrugalski JacekPotwierdzony Łódź 8
12 Nyk BoguśPotwierdzony Łódź 9
17 Spinek GrzegorzPotwierdzony Łodź 10
15 Olszewski ZbigniewPotwierdzony Łódź 11
5 Magin PatrykPotwierdzony Łódź 12
14 Jurkiewicz ŁukaszPotwierdzony Łódź 13
4 Kłos Marcin Potwierdzony Łask 14
10 Salvat EricPotwierdzony Łódź 15
1 Roguski DanielPotwierdzony Łódź 16
6 Filipczak AnetaPotwierdzony Łódź 17
19 Michalski TomaszPotwierdzony Radom 18
16 Karczewski JanPotwierdzony Łódź 19




Runda 1Runda 2ĆwierćfinałPółfinałFinałZwycięzca
Karczewski Jan
0
  0:11  0:11
Spinek Grzegorz
2
Przybyłek Paweł
2
  11:0  11:0
Roguski Daniel
0
Jurkiewicz Łukasz
0
  0:11  0:11
Pająk Tomasz
2
Bye
Bye
Bye
Olszewski Zbigniew
Brault Gregoire
2
  11:0  11:0
Michalski Tomasz
0
Bye
Bye
Zawiasa Paweł
2
  11:0  11:0
Salvat Eric
0
Bye
Bye
Bye
Mrugalski Jacek
Bye
Bye
Sadowski Artur
Bye
Magin Patryk
2
  11:0  11:0
Filipczak Aneta
0
Pur Tomasz
Bye
Pawlik Marcin
2
  11:0  11:0
Kłos Marcin
0
Nyk Boguś
Bye
Spinek Grzegorz
0
  0:11  0:11
Przybyłek Paweł
2
Pająk Tomasz
Bye
Olszewski Zbigniew
0
  0:11  0:11
Brault Gregoire
2
Bye
Zawiasa Paweł
Bye
Mrugalski Jacek
Bye
Sadowski Artur
Magin Patryk
0
  0:11  0:11
Pur Tomasz
2
Pawlik Marcin
2
  11:0  11:0
Nyk Boguś
0
Przybyłek Paweł
0
  0:11  0:11
Pająk Tomasz
2
Brault Gregoire
2
  11:0  11:0
Zawiasa Paweł
0
Mrugalski Jacek
0
  0:11  0:11
Sadowski Artur
2
Pur Tomasz
0
  0:11  0:11
Pawlik Marcin
2
Pająk Tomasz
0
  0:11  0:11
Brault Gregoire
2
Sadowski Artur
2
  11:0  11:0
Pawlik Marcin
0
Brault Gregoire
0
  0:11  0:11
Sadowski Artur
2
Sadowski Artur
Miejsca 3 - 4
Pająk Tomasz
0
  0:11  0:11
Pawlik Marcin
2
Pawlik Marcin
Miejsca 5 - 8
Przybyłek Paweł
2
  11:0  11:0
Zawiasa Paweł
0
Mrugalski Jacek
0
  0:11  0:11
Pur Tomasz
2
Przybyłek Paweł
2
  11:0  11:0
Pur Tomasz
0
Przybyłek Paweł
Miejsca 7 - 8
Zawiasa Paweł
2
  11:0  11:0
Mrugalski Jacek
0
Zawiasa Paweł
Miejsca 9 - 16
Spinek Grzegorz
Bye
Olszewski Zbigniew
Bye
Bye
Bye
Magin Patryk
0
  0:11  0:11
Nyk Boguś
2
Spinek Grzegorz
2
  11:0  11:0
Olszewski Zbigniew
0
Bye
Nyk Boguś
Spinek Grzegorz
0
  0:11  0:11
Nyk Boguś
2
Nyk Boguś
Miejsca 11 - 12
Olszewski Zbigniew
Bye
Olszewski Zbigniew
Miejsca 13 - 16
Bye
Bye
Bye
Magin Patryk
Bye
Magin Patryk
Magin Patryk
Miejsca 15 - 16
Bye
Bye
Bye
Miejsca 17 - 32
Karczewski Jan
0
  0:11  0:11
Roguski Daniel
2
Jurkiewicz Łukasz
Bye
Bye
Michalski Tomasz
Bye
Salvat Eric
Bye
Bye
Bye
Bye
Filipczak Aneta
Bye
Kłos Marcin
Bye
Roguski Daniel
0
  0:11  0:11
Jurkiewicz Łukasz
2
Michalski Tomasz
0
  0:11  0:11
Salvat Eric
2
Bye
Bye
Filipczak Aneta
0
  0:11  0:11
Kłos Marcin
2
Jurkiewicz Łukasz
2
  11:0  11:0
Salvat Eric
0
Bye
Kłos Marcin
Jurkiewicz Łukasz
2
  11:0  11:0
Kłos Marcin
0
Jurkiewicz Łukasz
Miejsca 19 - 20
Salvat Eric
Bye
Salvat Eric
Miejsca 21 - 24
Roguski Daniel
2
  11:0  11:0
Michalski Tomasz
0
Bye
Filipczak Aneta
Roguski Daniel
2
  11:0  11:0
Filipczak Aneta
0
Roguski Daniel
Miejsca 23 - 24
Michalski Tomasz
Bye
Michalski Tomasz
Miejsca 25 - 32
Karczewski Jan
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Karczewski Jan
Bye
Bye
Bye
Karczewski Jan
Bye
Karczewski Jan
Miejsca 27 - 28
Bye
Bye
Bye
Miejsca 29 - 32
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Miejsca 31 - 32
Bye
Bye
Bye
Stan na: 20:03:59 17-11-2017