Pożegnanie lata 2017 - Ligowy turniej SQUASHA C OPEN w Radomsku

 

Opis i Regulamin:

1. Przystąpienie do rozgrywek jest jednoznaczne z akceptacją niniejszego regulaminu, a także regulaminu PFS dostępnego na stronie www.pfs.com.pl

2. Turniej zgłoszony do PFS z kategorią C.

3. Turniej przeznaczony w pierwszej kolejności dla zawodników z ligi, ale zapraszamy również zawodników którzy nie grają w lidze.

4. Turniej zaliczany dla ligowiczów jako turniej ligowy, punktacja zgodnie z regulaminem ligi bez uwzględnienia zawodników spoza ligi.

5. Turniej rozpocznie się 23.09.2017 (sobota) o godzinie 09:00 na korcie Powiatowej Hali Sportowej W Radomsku przy ul. Szkolnej 2.

6. Przewidywany czas trwania turnieju to około 10h (przy założeniu że będzie 16 zawodników) z racji tego że turniej będzie rozgrywany tylko na jednym korcie.

7. Maksymalna liczba zawodników w turnieju to 16 osób, decyduje w pierwszej kolejności przynależność do ligi (stan na koniec sierpnia) a następnie kolejność zgłoszeń.

8. Rozstawienie zgodnie z rankingiem PFS, a dla nieklasyfikowanych wg. pozycji w lidze (stan na koniec sierpnia)

9. Opłata wpisowa wynosi 60 PLN (w tym 10 PLN na PFS ).

10. Zgłoszenia przyjmowane są do 21.09.2017 do godz. 20:00 mailowo pod adresem squashradomsko@gmail.com lub poprzez aplikację bo5 (preferowane)

11. Losowanie zostanie przeprowadzone w dniu 21.09.2017 około godz. 22:00.

12. Drabinka turnieju oraz harmonogram pierwszej rundy zostaną udostępnione w bo5 oraz w wydarzeniu stworzonym na FB (Squash Radomsko) w dniu 21.09.2017r. po losowaniu.

13. Każdy zawodnik bierze udział w turnieju na własną odpowiedzialność. Organizator rozgrywek nie ponosi odpowiedzialności z tytułu uszczerbku na zdrowiu i mieniu osób uczestniczących w rozgrywkach. Zaleca się wszystkim zawodnikom rozgrywanie meczów w okularach ochronnych. Grę bez okularów podejmują na własne ryzyko.

14. Mecze rozgrywane będą w systemie Best of 3.

15. Zawodnik przegrywający swój mecz, sędziuje kolejny mecz z pomocą wygranego.

16. Pakiet startowy zawiera: napój izotoniczny, posiłek oraz przekąski podczas turnieju.

17. Piłką turniejową jest Dunlop (dwie żółte kropki).

18. Aby grać, wymagana jest licencja którą bezpłatnie można wyrobić na stronie: http://pfs.com.pl/turnieje/licencje-zawodnikow.html