Malta Squash Cup Henclewski & Wyjatek Adwokaci Twojego Biznesu - DAMSKA


Pozycja Gracz Status Miasto Pozycja w rankingu* Pozycja końcowa
5 Tyma KarinaPotwierdzony Gorzów Wlkp. 6 1
1 Kamińska MagdaPotwierdzony Bogatynia 1 2
3 Witkowska DominikaPotwierdzony Warszawa 4 3
9 Owcarz KatarzynaPotwierdzony Wrocław 13 4
8 Mohamed NaziaPotwierdzony Toruń 12 5
7 Grzechowiak DorotaPotwierdzony Poznań 10 6
10 Rzeszutko MałgorzataPotwierdzony Warszawa 15 7
2 Szymaniak KingaWalkover Poznań 3 8
16 Surdziel AleksandraPotwierdzony Poznań 36 9
11 Huseynova AnnaPotwierdzony Katowice 20 10
24 Lubińska DominikaPotwierdzony Poznań 116 11
4 Kornowska MałgorzataWalkover Iława 5 12
6 Zawartka AnnaPotwierdzony Katowice 9 13
18 Ogrodnik JuliaPotwierdzony Kraków 44 14
19 Bogdanowicz KatarzynaPotwierdzony Zielona Góra 46 15
21 Huber EwaPotwierdzony Poznań 70 16
13 Maskiewicz MałgorzataPotwierdzony Wrocław 30 17
14 Sawicka AgnieszkaPotwierdzony 33 18
20 Kwaśniewska KarolinaPotwierdzony Poznań 54 19
12 Owczarek MałgorzataWalkover Łódź 26 20
17 Wasilewska KingaPotwierdzony Wrocław 40 21
22 Franczuk EwelinaPotwierdzony 78 22
23 Kirszenstein PatrycjaPotwierdzony Wałbrzych 87 25
15 Kabacińska JulitaWalkover 35 26


* Na podstawie notowania PFS DAMSKI z dnia 11-09-2017


Runda 1Runda 2ĆwierćfinałPółfinałFinałZwycięzca
Tyma Karina
Bye
Maskiewicz Małgorzata
0
  3:11  9:11  3:11
Surdziel Aleksandra
3
Wasilewska Kinga
2
  9:11  11:6  11:6  5:11  10:12
Bogdanowicz Katarzyna
3
Kirszenstein Patrycja
0
  2:11  3:11  2:11
Grzechowiak Dorota
3
Zawartka Anna
Bye
Owczarek Małgorzata
0
  5:11  4:11  6:11
Rzeszutko Małgorzata
3
Lubińska Dominika
Bye
Bye
Witkowska Dominika
Szymaniak Kinga
Bye
Franczuk Ewelina
0
  8:11  8:11  12:14
Ogrodnik Julia
3
Owcarz Katarzyna
3
  11:5  11:4  11:3
Kwaśniewska Karolina
0
Bye
Kornowska Małgorzata
Mohamed Nazia
3
  11:7  11:9  10:12  11:7
Sawicka Agnieszka
1
Kabacińska Julita
1
  4:11  11:7  9:11  8:11
Huseynova Anna
3
Bye
Huber Ewa
Bye
Kamińska Magda
Tyma Karina
3
  11:4  11:0  11:4
Surdziel Aleksandra
0
Bogdanowicz Katarzyna
0
  7:11  5:11  1:11
Grzechowiak Dorota
3
Zawartka Anna
2
  11:5  9:11  5:11  11:6  6:11
Rzeszutko Małgorzata
3
Lubińska Dominika
0
  3:11  2:11  7:11
Witkowska Dominika
3
Szymaniak Kinga
3
  11:5  11:1  11:3
Ogrodnik Julia
0
Owcarz Katarzyna
3
  11:8  9:11  8:11  11:4  11:5
Kornowska Małgorzata
2
Mohamed Nazia
3
  9:11  11:6  11:5  11:2
Huseynova Anna
1
Huber Ewa
0
  3:11  4:11  4:11
Kamińska Magda
3
Tyma Karina
3
  11:5  11:4  11:0
Grzechowiak Dorota
0
Rzeszutko Małgorzata
0
  5:11  6:11  6:11
Witkowska Dominika
3
Szymaniak Kinga
2
  11:6  11:13  4:11  11:5  12:14
Owcarz Katarzyna
3
Mohamed Nazia
0
  0:11  1:11  2:11
Kamińska Magda
3
Tyma Karina
3
  11:3  11:4  11:5
Witkowska Dominika
0
Owcarz Katarzyna
0
  2:11  6:11  0:11
Kamińska Magda
3
Tyma Karina
3
  8:11  16:14  11:4  11:1
Kamińska Magda
1
Tyma Karina
Miejsca 3 - 4
Witkowska Dominika
3
  11:4  11:5  11:5
Owcarz Katarzyna
0
Witkowska Dominika
Miejsca 5 - 8
Grzechowiak Dorota
3
  11:3  11:9  13:11
Rzeszutko Małgorzata
0
Szymaniak Kinga
0
  6:11  9:11  7:11
Mohamed Nazia
3
Grzechowiak Dorota
0
  6:11  6:11  8:11
Mohamed Nazia
3
Mohamed Nazia
Miejsca 7 - 8
Rzeszutko Małgorzata
3
WALKOVER
Szymaniak Kinga
W
Rzeszutko Małgorzata
Miejsca 9 - 16
Surdziel Aleksandra
3
  12:10  15:13  11:9
Bogdanowicz Katarzyna
0
Zawartka Anna
0
  7:11  7:11  9:11
Lubińska Dominika
3
Ogrodnik Julia
0
  6:11  2:11  5:11
Kornowska Małgorzata
3
Huseynova Anna
3
  11:9  11:7  11:8
Huber Ewa
0
Surdziel Aleksandra
3
  12:10  11:7  11:6
Lubińska Dominika
0
Kornowska Małgorzata
W
WALKOVER
Huseynova Anna
3
Surdziel Aleksandra
3
  9:11  5:11  11:4  11:3  11:8
Huseynova Anna
2
Surdziel Aleksandra
Miejsca 11 - 12
Lubińska Dominika
Bye
Lubińska Dominika
Miejsca 13 - 16
Bogdanowicz Katarzyna
1
  11:7  7:11  1:11  9:11
Zawartka Anna
3
Ogrodnik Julia
3
  11:8  11:4  12:10
Huber Ewa
0
Zawartka Anna
3
  11:3  11:7  11:1
Ogrodnik Julia
0
Zawartka Anna
Miejsca 15 - 16
Bogdanowicz Katarzyna
3
  11:6  8:11  11:2  11:8
Huber Ewa
1
Bogdanowicz Katarzyna
Miejsca 17 - 32
Bye
Maskiewicz Małgorzata
Wasilewska Kinga
3
  11:7  12:10  11:4
Kirszenstein Patrycja
0
Bye
Owczarek Małgorzata
Bye
Bye
Bye
Franczuk Ewelina
Kwaśniewska Karolina
Bye
Sawicka Agnieszka
3
  11:6  11:7  9:11  11:8
Kabacińska Julita
1
Bye
Bye
Maskiewicz Małgorzata
3
  11:7  7:11  11:5  13:11
Wasilewska Kinga
1
Owczarek Małgorzata
Bye
Franczuk Ewelina
2
  9:11  11:2  11:5  9:11  5:11
Kwaśniewska Karolina
3
Sawicka Agnieszka
Bye
Maskiewicz Małgorzata
3
WALKOVER
Owczarek Małgorzata
W
Kwaśniewska Karolina
0
  6:11  2:11  5:11
Sawicka Agnieszka
3
Maskiewicz Małgorzata
3
  9:11  11:6  11:8  12:10
Sawicka Agnieszka
1
Maskiewicz Małgorzata
Miejsca 19 - 20
Bye
Kwaśniewska Karolina
Kwaśniewska Karolina
Miejsca 21 - 24
Wasilewska Kinga
Bye
Franczuk Ewelina
Bye
Wasilewska Kinga
3
  11:4  11:3  11:7
Franczuk Ewelina
0
Wasilewska Kinga
Miejsca 23 - 24
Bye
Bye
Bye
Miejsca 25 - 32
Bye
Kirszenstein Patrycja
Bye
Bye
Bye
Bye
Kabacińska Julita
Bye
Kirszenstein Patrycja
Bye
Bye
Kabacińska Julita
Kirszenstein Patrycja
3
WALKOVER
Kabacińska Julita
W
Kirszenstein Patrycja
Miejsca 27 - 28
Bye
Bye
Bye
Miejsca 29 - 32
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Miejsca 31 - 32
Bye
Bye
Bye
Stan na: 00:17:19 19-11-2017