50-ka Jacka Kowalewskiego - OPEN

Polska Federacja Squasha, turniej kategorii B+ (B3)

Pozycja Gracz Status Miasto Pozycja w rankingu* Pozycja końcowa
1 Przybysz GrzegorzPotwierdzony Polkowice 19 1
5 Piechotka TomaszPotwierdzony Warszawa 83 2
6 Fulneczek AdrianPotwierdzony Wrocław 92 3
4 Podgórski BartłomiejPotwierdzony Wrocław 64 4
2 Rogalski MikołajPotwierdzony Wrocław 33 5
16 Choma DamianPotwierdzony Wrocław 202 6
12 Kowalewski JacekPotwierdzony Wrocław 178 7
11 Misiński MaciejPotwierdzony Wrocław 157 8
26 Kowalewski KonradPotwierdzony Czenica 700 9
8 Kawalec IreneuszPotwierdzony 130 10
15 Wasilewski JanPotwierdzony Wrocław 192 11
9 Kleczyński MarcinWalkover Lubin 149 12
24 Zakręta WojciechPotwierdzony 536 13
10 Gotówko DamianPotwierdzony Wałbrzych 151 14
38 Kwieciński RafałPotwierdzony Bolesławiec 15
18 Dziewanowski MarekPotwierdzony Wrocław 244 16
13 Lisiewicz ŁukaszPotwierdzony Bolesławiec 181 17
32 Górka GrzegorzPotwierdzony Wrocław 1235 18
21 Płaczek MaciejPotwierdzony 400 19
34 Durkalec MichałPotwierdzony Wrocław 1531 20
19 Krawczyk JanPotwierdzony 252 21
7 Żak MarcinPotwierdzony Wrocław 115 22
23 Menżyk KrzysztofPotwierdzony Wrocław 522 23
25 Bartyzel ArturPotwierdzony Szprotawa 550 24
17 Młyński OskarPotwierdzony Wrocław 211 25
33 Florczak DawidPotwierdzony Bogatynia 1440 26
27 Iwaniec MarcinPotwierdzony Wrocław 708 27
37 Morka TomaszWalkover Racibórz 28
30 Mierzejewski MichałPotwierdzony Wrocław 1198 29
22 Rzeszotek GrzegorzPotwierdzony Wrocław 502 30
3 Świąder MichałWalkover Wrocław 61 32
14 Rowba SergiuszWalkover Wschowa 191 32
35 Tronina WojciechPotwierdzony Wrocław 2076 33
20 Śledziński RajmundPotwierdzony Bolesławiec 381 34
28 Krawczyk TobiaszPotwierdzony 818 35
36 Rutyna JarosławPotwierdzony Bolesławiec 2638 36
29 Franczyk ZbigniewPotwierdzony 880 37
40 Chodorowski KrzysztofWalkover Oleśnica 40
31 Lis Andrii Walkover 1218 64
39 Inglot PawełWalkover Wrocław 64


* Na podstawie notowania PFS OPEN z dnia 18-09-2017


Runda 1Runda 2Runda 3ĆwierćfinałPółfinałFinałZwycięzca
Przybysz Grzegorz
Bye
Bye
Rzeszotek Grzegorz
Kowalewski Konrad
2
  11:9  11:3
Śledziński Rajmund
0
Bye
Lisiewicz Łukasz
Choma Damian
Bye
Bye
Florczak Dawid
Lis Andrii
W
WALKOVER
Dziewanowski Marek
2
Bye
Żak Marcin
Fulneczek Adrian
Bye
Bye
Bartyzel Artur
Rutyna Jarosław
0
  2:11  6:11
Iwaniec Marcin
2
Bye
Kleczyński Marcin
Misiński Maciej
Bye
Bye
Durkalec Michał
Inglot Paweł
W
WALKOVER
Zakręta Wojciech
2
Bye
Świąder Michał
Podgórski Bartłomiej
Bye
Tronina Wojciech
0
  6:11  3:11
Górka Grzegorz
2
Mierzejewski Michał
Bye
Bye
Gotówko Damian
Kowalewski Jacek
Bye
Chodorowski Krzysztof
1
  9:11  11:5  8:11
Krawczyk Jan
2
Morka Tomasz
Bye
Bye
Kawalec Ireneusz
Piechotka Tomasz
Bye
Płaczek Maciej
2
  11:2  11:4
Krawczyk Tobiasz
0
Kwieciński Rafał
Bye
Bye
Rowba Sergiusz
Wasilewski Jan
Bye
Młyński Oskar
2
  11:6  11:4
Franczyk Zbigniew
0
Menżyk Krzysztof
Bye
Bye
Rogalski Mikołaj
Przybysz Grzegorz
2
  11:9  11:3
Rzeszotek Grzegorz
0
Kowalewski Konrad
2
  11:5  11:7
Lisiewicz Łukasz
0
Choma Damian
2
  11:7  11:4
Florczak Dawid
0
Dziewanowski Marek
2
  11:7  8:11  11:8
Żak Marcin
1
Fulneczek Adrian
2
  11:8  11:4
Bartyzel Artur
0
Iwaniec Marcin
0
  8:11  4:11
Kleczyński Marcin
2
Misiński Maciej
2
  11:2  11:5
Durkalec Michał
0
Zakręta Wojciech
2
  11:5  11:9
Świąder Michał
0
Podgórski Bartłomiej
2
  5:11  11:8  11:7
Górka Grzegorz
1
Mierzejewski Michał
1
  11:7  7:11  8:11
Gotówko Damian
2
Kowalewski Jacek
2
  11:2  11:9
Krawczyk Jan
0
Morka Tomasz
0
  9:11  7:11
Kawalec Ireneusz
2
Piechotka Tomasz
2
  11:9  11:5
Płaczek Maciej
0
Kwieciński Rafał
2
  13:11  11:9
Rowba Sergiusz
0
Wasilewski Jan
2
  13:11  9:11  11:8
Młyński Oskar
1
Menżyk Krzysztof
0
  6:11  3:11
Rogalski Mikołaj
2
Przybysz Grzegorz
2
  11:6  11:9
Kowalewski Konrad
0
Choma Damian
2
  12:10  1:11  11:6
Dziewanowski Marek
1
Fulneczek Adrian
2
  11:7  11:8
Kleczyński Marcin
0
Misiński Maciej
2
  11:8  6:11  11:6
Zakręta Wojciech
1
Podgórski Bartłomiej
2
  8:11  11:8  11:8
Gotówko Damian
1
Kowalewski Jacek
2
  11:6  11:2
Kawalec Ireneusz
0
Piechotka Tomasz
2
  11:5  11:7
Kwieciński Rafał
0
Wasilewski Jan
0
  2:11  2:11
Rogalski Mikołaj
2
Przybysz Grzegorz
2
  11:8  10:12  11:5
Choma Damian
1
Fulneczek Adrian
2
  11:6  11:7
Misiński Maciej
0
Podgórski Bartłomiej
2
  11:6  8:11  11:7
Kowalewski Jacek
1
Piechotka Tomasz
2
  7:11  11:7  12:10
Rogalski Mikołaj
1
Przybysz Grzegorz
3
  12:10  12:10  13:11
Fulneczek Adrian
0
Podgórski Bartłomiej
2
  7:11  11:6  4:11  11:6  3:11
Piechotka Tomasz
3
Przybysz Grzegorz
3
  11:2  11:6  11:3
Piechotka Tomasz
0
Przybysz Grzegorz
Miejsca 3 - 4
Fulneczek Adrian
3
WALKOVER
Podgórski Bartłomiej
W
Fulneczek Adrian
Miejsca 5 - 8
Choma Damian
2
  11:4  11:5
Misiński Maciej
0
Kowalewski Jacek
0
  4:11  9:11
Rogalski Mikołaj
2
Choma Damian
0
  7:11  9:11
Rogalski Mikołaj
2
Rogalski Mikołaj
Miejsca 7 - 8
Misiński Maciej
0
  8:11  9:11
Kowalewski Jacek
2
Kowalewski Jacek
Miejsca 9 - 16
Kowalewski Konrad
2
  11:8  7:11  13:11
Dziewanowski Marek
1
Kleczyński Marcin
2
  11:8  11:5
Zakręta Wojciech
0
Gotówko Damian
0
  7:11  7:11
Kawalec Ireneusz
2
Kwieciński Rafał
1
  6:11  11:9  9:11
Wasilewski Jan
2
Kowalewski Konrad
2
WALKOVER
Kleczyński Marcin
W
Kawalec Ireneusz
2
  9:11  11:5  11:5
Wasilewski Jan
1
Kowalewski Konrad
2
  11:9  11:9
Kawalec Ireneusz
0
Kowalewski Konrad
Miejsca 11 - 12
Bye
Wasilewski Jan
Wasilewski Jan
Miejsca 13 - 16
Dziewanowski Marek
1
  11:7  4:11  1:11
Zakręta Wojciech
2
Gotówko Damian
2
  11:8  11:9
Kwieciński Rafał
0
Zakręta Wojciech
2
  11:2  9:11  11:2
Gotówko Damian
1
Zakręta Wojciech
Miejsca 15 - 16
Dziewanowski Marek
W
WALKOVER
Kwieciński Rafał
2
Kwieciński Rafał
Miejsca 17 - 32
Rzeszotek Grzegorz
0
  9:11  9:11
Lisiewicz Łukasz
2
Florczak Dawid
1
  3:11  11:6  8:11
Żak Marcin
2
Bartyzel Artur
2
  11:9  12:10
Iwaniec Marcin
0
Durkalec Michał
2
WALKOVER
Świąder Michał
W
Górka Grzegorz
2
  11:2  11:9
Mierzejewski Michał
0
Krawczyk Jan
2
  11:9  11:7
Morka Tomasz
0
Płaczek Maciej
2
WALKOVER
Rowba Sergiusz
W
Młyński Oskar
0
  6:11  8:11
Menżyk Krzysztof
2
Lisiewicz Łukasz
2
  11:7  9:11  11:2
Żak Marcin
1
Bartyzel Artur
0
  10:12  4:11
Durkalec Michał
2
Górka Grzegorz
2
  11:8  11:8
Krawczyk Jan
0
Płaczek Maciej
2
  11:3  11:4
Menżyk Krzysztof
0
Lisiewicz Łukasz
2
  11:6  11:8
Durkalec Michał
0
Górka Grzegorz
2
  11:9  7:11  14:12
Płaczek Maciej
1
Lisiewicz Łukasz
2
  13:11  11:13  14:12
Górka Grzegorz
1
Lisiewicz Łukasz
Miejsca 19 - 20
Durkalec Michał
0
  5:11  3:11
Płaczek Maciej
2
Płaczek Maciej
Miejsca 21 - 24
Żak Marcin
2
  11:9  11:2
Bartyzel Artur
0
Krawczyk Jan
2
  12:10  11:8
Menżyk Krzysztof
0
Żak Marcin
0
  6:11  3:11
Krawczyk Jan
2
Krawczyk Jan
Miejsca 23 - 24
Bartyzel Artur
0
  7:11  5:11
Menżyk Krzysztof
2
Menżyk Krzysztof
Miejsca 25 - 32
Rzeszotek Grzegorz
0
  7:11  4:11
Florczak Dawid
2
Iwaniec Marcin
Bye
Mierzejewski Michał
1
  11:7  6:11  11:13
Morka Tomasz
2
Bye
Młyński Oskar
Florczak Dawid
2
  11:3  11:3
Iwaniec Marcin
0
Morka Tomasz
W
WALKOVER
Młyński Oskar
2
Florczak Dawid
1
  11:6  7:11  7:11
Młyński Oskar
2
Młyński Oskar
Miejsca 27 - 28
Iwaniec Marcin
Bye
Iwaniec Marcin
Miejsca 29 - 32
Rzeszotek Grzegorz
Bye
Mierzejewski Michał
Bye
Rzeszotek Grzegorz
0
  9:11  7:11
Mierzejewski Michał
2
Mierzejewski Michał
Miejsca 31 - 32
Bye
Bye
Bye
Miejsca 33 - 64
Bye
Bye
Śledziński Rajmund
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Rutyna Jarosław
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Tronina Wojciech
Bye
Bye
Bye
Chodorowski Krzysztof
Bye
Bye
Bye
Krawczyk Tobiasz
Bye
Bye
Bye
Franczyk Zbigniew
Bye
Bye
Bye
Śledziński Rajmund
Bye
Bye
Bye
Rutyna Jarosław
Bye
Bye
Tronina Wojciech
Bye
Chodorowski Krzysztof
Bye
Krawczyk Tobiasz
Bye
Franczyk Zbigniew
Bye
Śledziński Rajmund
Bye
Rutyna Jarosław
Bye
Tronina Wojciech
2
  5:11  11:8  11:4
Chodorowski Krzysztof
1
Krawczyk Tobiasz
2
  11:2  11:3
Franczyk Zbigniew
0
Śledziński Rajmund
2
  11:4  11:5
Rutyna Jarosław
0
Tronina Wojciech
2
  7:11  11:7  11:4
Krawczyk Tobiasz
1
Śledziński Rajmund
0
  9:11  8:11
Tronina Wojciech
2
Tronina Wojciech
Miejsca 35 - 36
Rutyna Jarosław
0
  6:11  10:12
Krawczyk Tobiasz
2
Krawczyk Tobiasz
Miejsca 37 - 40
Bye
Bye
Chodorowski Krzysztof
W
WALKOVER
Franczyk Zbigniew
2
Bye
Franczyk Zbigniew
Franczyk Zbigniew
Miejsca 39 - 40
Bye
Bye
Bye
Miejsca 41 - 48
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Miejsca 43 - 44
Bye
Bye
Bye
Miejsca 45 - 48
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Miejsca 47 - 48
Bye
Bye
Bye
Miejsca 49 - 64
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Miejsca 51 - 52
Bye
Bye
Bye
Miejsca 53 - 56
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Miejsca 55 - 56
Bye
Bye
Bye
Miejsca 57 - 64
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Miejsca 59 - 60
Bye
Bye
Bye
Miejsca 61 - 64
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Miejsca 63 - 64
Bye
Bye
Bye
Stan na: 20:02:51 20-11-2017