FitFabric PSqL Tour.C - OPEN

Łódzki ranking squasha, turniej kategorii C

Pozycja Gracz Status Miasto Pozycja w rankingu* Pozycja końcowa
2 Suwalski HubertPotwierdzony Koluszki 1
1 Rybarczyk KamilPotwierdzony Łódź 2
3 Woldanowski MichałPotwierdzony Pabianice 3
6 Sycz PawełPotwierdzony 4
8 Trepczyński KamilPotwierdzony Zgierz 5
5 Rosiak RobertPotwierdzony Pabianice 6
10 Owczarek MałgorzataPotwierdzony Łódź 7
13 Michałowski TomaszPotwierdzony Łódź 8
7 Polinceusz DariuszPotwierdzony Piotrków Trybunalski 9
14 Zdzieszyński MarcinPotwierdzony 10
16 Mościcki ArturPotwierdzony Łódź 11
9 Jankowski PawełPotwierdzony Radom 12
4 Przybyłek PawełPotwierdzony Łódź 13
11 Kucharski MarcinPotwierdzony Łódź 14
12 Dąbrowski ArturPotwierdzony 15
15 Kośliński SebastianPotwierdzony Łódź 16




Runda 1ĆwierćfinałPółfinałFinałZwycięzca
Rybarczyk Kamil
2
  11:2  11:9
Kośliński Sebastian
0
Rosiak Robert
2
  7:11  11:9  11:8
Jankowski Paweł
1
Owczarek Małgorzata
2
  11:9  9:11  11:6
Polinceusz Dariusz
1
Kucharski Marcin
0
  10:12  9:11
Woldanowski Michał
2
Przybyłek Paweł
1
  5:11  11:7  7:11
Sycz Paweł
2
Michałowski Tomasz
2
  11:6  11:3
Zdzieszyński Marcin
0
Mościcki Artur
1
  7:11  12:10  9:11
Trepczyński Kamil
2
Dąbrowski Artur
0
  6:11  0:11
Suwalski Hubert
2
Rybarczyk Kamil
2
  11:6  11:8
Rosiak Robert
0
Owczarek Małgorzata
1
  11:4  7:11  4:11
Woldanowski Michał
2
Sycz Paweł
2
  11:7  11:4
Michałowski Tomasz
0
Trepczyński Kamil
1
  11:9  1:11  7:11
Suwalski Hubert
2
Rybarczyk Kamil
2
  12:10  11:6
Woldanowski Michał
0
Sycz Paweł
1
  5:11  14:12  11:13
Suwalski Hubert
2
Rybarczyk Kamil
1
  11:9  5:11  10:12
Suwalski Hubert
2
Suwalski Hubert
Miejsca 3 - 4
Woldanowski Michał
2
  14:12  11:5
Sycz Paweł
0
Woldanowski Michał
Miejsca 5 - 8
Rosiak Robert
2
  9:11  12:10  11:7
Owczarek Małgorzata
1
Michałowski Tomasz
1
  11:9  8:11  8:11
Trepczyński Kamil
2
Rosiak Robert
1
  11:13  12:10  3:11
Trepczyński Kamil
2
Trepczyński Kamil
Miejsca 7 - 8
Owczarek Małgorzata
2
  11:8  6:11  11:9
Michałowski Tomasz
1
Owczarek Małgorzata
Miejsca 9 - 16
Kośliński Sebastian
1
  11:6  5:11  2:11
Jankowski Paweł
2
Polinceusz Dariusz
2
  11:6  11:5
Kucharski Marcin
0
Przybyłek Paweł
0
  8:11  8:11
Zdzieszyński Marcin
2
Mościcki Artur
2
  11:7  16:14
Dąbrowski Artur
0
Jankowski Paweł
1
  8:11  14:12  8:11
Polinceusz Dariusz
2
Zdzieszyński Marcin
2
  11:6  11:7
Mościcki Artur
0
Polinceusz Dariusz
2
  11:8  8:11  11:7
Zdzieszyński Marcin
1
Polinceusz Dariusz
Miejsca 11 - 12
Jankowski Paweł
0
  8:11  8:11
Mościcki Artur
2
Mościcki Artur
Miejsca 13 - 16
Kośliński Sebastian
0
  9:11  8:11
Kucharski Marcin
2
Przybyłek Paweł
2
  11:3  13:11
Dąbrowski Artur
0
Kucharski Marcin
1
  8:11  11:9  13:15
Przybyłek Paweł
2
Przybyłek Paweł
Miejsca 15 - 16
Kośliński Sebastian
1
  6:11  11:7  15:17
Dąbrowski Artur
2
Dąbrowski Artur
Stan na: 00:09:01 21-01-2018