Squash Fight Night vol. 1-18.09.17 - OPEN


Pozycja Gracz Status Miasto Pozycja w rankingu* Pozycja końcowa
1 Wieczorek MaciejBrak informacji Częstochowa 1
3 Bartolewski MarcinBrak informacji Częstochowa 2
4 Znojkiewicz RafałBrak informacji Częstochowa 3
6 Nowak MariuszBrak informacji Wieluń/Częstochowa 4
12 Misiak GrzegorzBrak informacji Częstochowa 5
7 Lachowski KarolBrak informacji Częstochowa 6
2 Wolski MaciejBrak informacji Częstochowa 7
11 Kampschoer IgorBrak informacji 8
5 Biernat PiotrBrak informacji Częstochowa 9
8 Dobosz MariuszBrak informacji Kolonia Poczesna 10
9 Turek MateuszBrak informacji Częstochowa 11
15 Stasiński JerzyBrak informacji Częstochowa 12
13 Lis RafałBrak informacji Częstochowa 13
10 Kowalski DariuszBrak informacji Częstochowa 14
14 Karoń ŁukaszBrak informacji Częstochowa 15
16 Tomczak SławomirBrak informacji Częstochowa 16




Runda 1ĆwierćfinałPółfinałFinałZwycięzca
Wieczorek Maciej
2
  11:7  12:10
Karoń Łukasz
0
Kampschoer Igor
2
  9:11  11:9  11:9
Dobosz Mariusz
1
Lachowski Karol
2
  11:6  11:7
Lis Rafał
0
Turek Mateusz
1
  6:11  11:9  4:11
Znojkiewicz Rafał
2
Wolski Maciej
2
  13:15  11:6  11:8
Kowalski Dariusz
1
Stasiński Jerzy
1
  3:11  11:5  6:11
Nowak Mariusz
2
Biernat Piotr
0
  7:11  8:11
Misiak Grzegorz
2
Tomczak Sławomir
0
  9:11  7:11
Bartolewski Marcin
2
Wieczorek Maciej
3
  11:7  11:3  11:5
Kampschoer Igor
0
Lachowski Karol
0
  9:11  6:11  8:11
Znojkiewicz Rafał
3
Wolski Maciej
2
  11:9  9:11  11:9  9:11  9:11
Nowak Mariusz
3
Misiak Grzegorz
1
  9:11  11:7  9:11  14:16
Bartolewski Marcin
3
Wieczorek Maciej
3
  11:9  12:10  11:8
Znojkiewicz Rafał
0
Nowak Mariusz
0
  11:13  12:14  10:12
Bartolewski Marcin
3
Wieczorek Maciej
3
  11:9  9:11  11:9  9:11  11:9
Bartolewski Marcin
2
Wieczorek Maciej
Miejsca 3 - 4
Znojkiewicz Rafał
3
  11:5  6:11  11:4  11:7
Nowak Mariusz
1
Znojkiewicz Rafał
Miejsca 5 - 8
Kampschoer Igor
0
  8:11  9:11
Lachowski Karol
2
Wolski Maciej
0
  6:11  5:11
Misiak Grzegorz
2
Lachowski Karol
0
  5:11  4:11  3:11
Misiak Grzegorz
3
Misiak Grzegorz
Miejsca 7 - 8
Kampschoer Igor
0
  8:11  9:11
Wolski Maciej
2
Wolski Maciej
Miejsca 9 - 16
Karoń Łukasz
0
  4:11  4:11
Dobosz Mariusz
2
Lis Rafał
0
  6:11  9:11
Turek Mateusz
2
Kowalski Dariusz
1
  11:4  13:15  5:11
Stasiński Jerzy
2
Biernat Piotr
2
  11:9  11:7
Tomczak Sławomir
0
Dobosz Mariusz
2
  11:8  11:9
Turek Mateusz
0
Stasiński Jerzy
1
  8:11  11:9  8:11
Biernat Piotr
2
Dobosz Mariusz
1
  9:11  11:7  9:11
Biernat Piotr
2
Biernat Piotr
Miejsca 11 - 12
Turek Mateusz
2
  9:11  11:6  11:8
Stasiński Jerzy
1
Turek Mateusz
Miejsca 13 - 16
Karoń Łukasz
0
  5:11  3:11
Lis Rafał
2
Kowalski Dariusz
2
  11:6  11:7
Tomczak Sławomir
0
Lis Rafał
2
  11:9  7:11  11:9
Kowalski Dariusz
1
Lis Rafał
Miejsca 15 - 16
Karoń Łukasz
2
  4:11  11:5  11:6
Tomczak Sławomir
1
Karoń Łukasz
Stan na: 12:47:09 20-11-2017