Squash Fight Night vol. 2 - 2.10.17 - OPEN


Pozycja Gracz Status Miasto Pozycja w rankingu* Pozycja końcowa
1 Wieczorek MaciejBrak informacji Częstochowa 1
2 Bartolewski MarcinBrak informacji Częstochowa 2
3 Wolski MaciejBrak informacji Częstochowa 3
7 Nowak MariuszBrak informacji Wieluń/Częstochowa 4
4 Znojkiewicz RafałBrak informacji Częstochowa 5
8 Biernat PiotrBrak informacji Częstochowa 6
5 Misiak GrzegorzBrak informacji Częstochowa 7
6 Centkowski MikołajBrak informacji Częstochowa 8
11 Turek MateuszBrak informacji Częstochowa 9
9 Dobosz MariuszBrak informacji Kolonia Poczesna 10
13 Kowalski DariuszBrak informacji Częstochowa 11
10 Górski KrzysztofBrak informacji Jaskrów 12
12 Borkowski SebastianBrak informacji Częstochowa 13
14 Tomczak SławomirBrak informacji Częstochowa 14
15 Stasiński JerzyBrak informacji Częstochowa 15
16 Ćwik PaulaBrak informacji Częstochowa 16




Runda 1ĆwierćfinałPółfinałFinałZwycięzca
Wieczorek Maciej
2
  11:8  11:1
Ćwik Paula
0
Kowalski Dariusz
0
  9:11  11:13  11:13
Misiak Grzegorz
3
Biernat Piotr
2
  11:6  11:6
Dobosz Mariusz
0
Tomczak Sławomir
0
  9:11  5:11
Wolski Maciej
2
Znojkiewicz Rafał
2
  11:9  9:11  11:9
Borkowski Sebastian
1
Górski Krzysztof
0
  1:11  6:11
Nowak Mariusz
2
Centkowski Mikołaj
2
  11:8  11:2
Turek Mateusz
0
Stasiński Jerzy
0
  9:11  8:11
Bartolewski Marcin
2
Wieczorek Maciej
3
  11:3  11:4  11:3
Misiak Grzegorz
0
Biernat Piotr
1
  7:11  11:6  8:11  8:11
Wolski Maciej
3
Znojkiewicz Rafał
2
  11:9  11:8  9:11  7:11  8:11
Nowak Mariusz
3
Centkowski Mikołaj
1
  9:11  11:9  9:11  9:11
Bartolewski Marcin
3
Wieczorek Maciej
3
  11:7  11:7  11:7
Wolski Maciej
0
Nowak Mariusz
2
  9:11  11:9  9:11  11:9  9:11
Bartolewski Marcin
3
Wieczorek Maciej
3
  11:8  11:7  12:14  10:12  11:3
Bartolewski Marcin
2
Wieczorek Maciej
Miejsca 3 - 4
Wolski Maciej
3
WALKOVER
Nowak Mariusz
W
Wolski Maciej
Miejsca 5 - 8
Misiak Grzegorz
0
  12:14  8:11
Biernat Piotr
2
Znojkiewicz Rafał
3
  9:11  11:8  7:11  11:8  11:9
Centkowski Mikołaj
2
Biernat Piotr
1
  6:11  11:9  9:11
Znojkiewicz Rafał
2
Znojkiewicz Rafał
Miejsca 7 - 8
Misiak Grzegorz
2
  11:9  11:9
Centkowski Mikołaj
0
Misiak Grzegorz
Miejsca 9 - 16
Ćwik Paula
0
  5:11  8:11
Kowalski Dariusz
2
Dobosz Mariusz
2
  11:3  11:4
Tomczak Sławomir
0
Borkowski Sebastian
0
  7:11  7:11
Górski Krzysztof
2
Turek Mateusz
2
  11:3  11:4
Stasiński Jerzy
0
Kowalski Dariusz
1
  7:11  7:11  11:7
Dobosz Mariusz
2
Górski Krzysztof
0
  4:11  4:11
Turek Mateusz
2
Dobosz Mariusz
1
  7:11  11:8  8:11
Turek Mateusz
2
Turek Mateusz
Miejsca 11 - 12
Kowalski Dariusz
3
  11:8  11:8  11:9
Górski Krzysztof
0
Kowalski Dariusz
Miejsca 13 - 16
Ćwik Paula
0
  7:11  7:11
Tomczak Sławomir
2
Borkowski Sebastian
2
  11:7  11:7
Stasiński Jerzy
0
Tomczak Sławomir
0
  7:11  9:11
Borkowski Sebastian
2
Borkowski Sebastian
Miejsca 15 - 16
Ćwik Paula
0
  9:11  7:11
Stasiński Jerzy
2
Stasiński Jerzy
Stan na: 12:47:43 20-11-2017