Najdłuższy mecz

OPENDAMSKAJUNIORSKA GU11JUNIORSKA GU13JUNIORSKA BU11JUNIORSKA BU13JUNIORSKA BU15
37"55'Daniluk Rafał2
Szymczak Marcin1
35"12'Popko Łukasz1
Michałowski Krzysztof2
34"14'Pieńkowski Krzysztof2
Jaworski Jakub3
32"43'Pieńkowski Krzysztof2
Kurek Michał3
29"20'Królewski Edward1
Kurek Michał2
28"53'Supeł Tomasz1
Janiszewski Paweł2
26"15'Voute Louis1
Ratigowski Marcin2
25"46'Tadajewski Jarosław2
Andrzejczyk Adrian1
24"13'Mikuła Grzegorz1
Rogalski Artur2
23"45'Mikuła Grzegorz2
Wójtowicz Kamil1
21"33'Ring Aleksandra1
Sopińska Patrycja3
21"9'Kaniewska Emilia0
Rzeszutko Małgorzata3
17"13'Rzeszutko Małgorzata0
Witkowska Dominika3
16"38'Wilińska Joanna2
Łatosz Katarzyna1
15"5'Kaniewska Emilia3
Sopińska Patrycja0
14"32'Łatosz Katarzyna2
Dąbrowska Małgorzata1
14"27'Egeman Anna0
Rzeszutko Małgorzata3
14"4'Egeman Anna1
Ring Aleksandra2
12"5'Wilińska Joanna0
Kaniewska Emilia3
11"21'Jędrzejczak Kamila0
Witkowska Dominika3
36"20'Łukawska Natalia2
Wilk Alicja3
33"56'Kuratczyk Ewa2
Wilk Alicja3
25"20'Pietrzyk Wiktoria3
Łukawska Natalia1
25"16'Pietrzyk Wiktoria3
Kuratczyk Ewa1
23"22'Kuratczyk Ewa1
Łukawska Natalia3
20"34'Ryba Hanna1
Wilk Alicja3
15"30'Ryba Hanna0
Łukawska Natalia3
14"49'Pietrzyk Wiktoria3
Wilk Alicja0
14"42'Ryba Hanna0
Kuratczyk Ewa3
14"38'Pietrzyk Wiktoria3
Ryba Hanna0
17"8'Goluch Hanna0
Wilk Joanna3
15"50'Parafiniuk Zofia3
Wilk Joanna0
11"35'Parafiniuk Zofia0
Popko Aleksandra3
11"16'Wilk Joanna0
Popko Aleksandra3
10"30'Goluch Hanna0
Parafiniuk Zofia3
8"2'Goluch Hanna0
Popko Aleksandra3
12"27'Lohmann Mateusz3
Gnitecki Aleksander0
12"26'Lohmann Szymon3
Gnitecki Aleksander0
11"45'Lohmann Mateusz0
Lohmann Szymon3
32"13'Anisiewicz Igor2
Kazanowski Nikodem3
32"1'Mozer Dominik2
Kazanowski Nikodem3
22"24'Jakubiec Antek3
Anisiewicz Igor1
20"0'Jakubiec Antek3
Sienkiewicz Michał2
20"0'Winter Alex0
Anisiewicz Igor3
16"14'Binasik Antoni3
Winter Alex0
16"4'Kazanowski Nikodem0
Sienkiewicz Michał3
12"53'Binasik Antoni3
Mozer Dominik0
12"18'Jakubiec Antek3
Binasik Antoni0
36"16'Nagalski Jakub2
Kuc Krzysztof3
34"52'Sienkiewicz Michał3
Kuc Krzysztof2
29"17'Nagalski Jakub1
Szcześniak Jan3
24"25'Szcześniak Jan1
Sienkiewicz Michał3
22"22'Szcześniak Jan1
Kuc Krzysztof3
20"20'Kazanowski Nikodem1
Sienkiewicz Michał3
19"16'Kazanowski Nikodem0
Szcześniak Jan3
17"57'Kazanowski Nikodem0
Kuc Krzysztof3
15"44'Nagalski Jakub3
Kazanowski Nikodem0
14"28'Nagalski Jakub0
Sienkiewicz Michał3

Najdłużej na korcie

OPENDAMSKAJUNIORSKA GU11JUNIORSKA GU13JUNIORSKA BU11JUNIORSKA BU13JUNIORSKA BU15
Michałowski Krzysztof110"12'
Pieńkowski Krzysztof95"42'
Kurek Michał91"23'
Mikuła Grzegorz87"55'
Janiszewski Paweł84"26'
Popko Łukasz81"44'
Soszka Stefan81"7'
Rogalski Artur80"19'
Misiewicz Paweł77"55'
Tadajewski Jarosław77"6'
Rzeszutko Małgorzata43"23'
Sopińska Patrycja39"38'
Kaniewska Emilia39"22'
Egeman Anna38"33'
Wilińska Joanna36"49'
Ring Aleksandra35"49'
Witkowska Dominika33"29'
Łatosz Katarzyna24"57'
Jędrzejczak Kamila22"41'
Dąbrowska Małgorzata19"37'
Wilk Alicja76"7'
Kuratczyk Ewa76"5'
Łukawska Natalia72"54'
Pietrzyk Wiktoria62"42'
Ryba Hanna50"18'
Wilk Joanna34"27'
Parafiniuk Zofia30"55'
Goluch Hanna28"51'
Popko Aleksandra25"7'
Lohmann Mateusz20"24'
Gnitecki Aleksander19"34'
Lohmann Szymon19"22'
Kazanowski Nikodem65"47'
Anisiewicz Igor60"32'
Jakubiec Antek48"22'
Mozer Dominik35"40'
Sienkiewicz Michał35"24'
Binasik Antoni32"48'
Winter Alex29"33'
Kuc Krzysztof87"0'
Nagalski Jakub78"53'
Szcześniak Jan76"26'
Sienkiewicz Michał72"3'
Kazanowski Nikodem58"20'

Czas setów

WSZYSTKIEOPENDAMSKAJUNIORSKA GU11JUNIORSKA GU13JUNIORSKA BU11JUNIORSKA BU13JUNIORSKA BU15

2316 min
20 s



38 h 36 min 20 s

1550 min 24 s

13"15'
1 set
Daniluk Rafał2
Szymczak Marcin1
12"28'
1 set
Królewski Edward1
Kurek Michał2
12"24'
2 set
Misiewicz Paweł0
Sawicki Łukasz2
12"18'
2 set
Popko Łukasz1
Michałowski Krzysztof2
11"32'
3 set
Tadajewski Jarosław2
Andrzejczyk Adrian1
11"14'
2 set
Gnitecki Przemysław0
Pełczyński Adam2
11"1'
2 set
Sawicki Łukasz0
Popko Łukasz2
10"38'
1 set
Supeł Tomasz1
Janiszewski Paweł2
10"27'
3 set
Daniluk Rafał2
Szymczak Marcin1
9"59'
2 set
Rodzin Andrzej0
Hrycaj Marcin2

167 min 9 s

7"25'
1 set
Kaniewska Emilia0
Rzeszutko Małgorzata3
7"23'
1 set
Ring Aleksandra1
Sopińska Patrycja3
6"5'
2 set
Kaniewska Emilia0
Rzeszutko Małgorzata3
5"40'
1 set
Wilińska Joanna2
Łatosz Katarzyna1
5"25'
3 set
Egeman Anna1
Ring Aleksandra2
5"21'
3 set
Kaniewska Emilia3
Sopińska Patrycja0
5"11'
1 set
Rzeszutko Małgorzata0
Witkowska Dominika3
4"50'
2 set
Rzeszutko Małgorzata0
Witkowska Dominika3
4"37'
2 set
Kaniewska Emilia3
Sopińska Patrycja0
4"30'
3 set
Rzeszutko Małgorzata0
Witkowska Dominika3

169 min 3 s

6"26'
1 set
Kuratczyk Ewa2
Wilk Alicja3
5"55'
3 set
Pietrzyk Wiktoria3
Kuratczyk Ewa1
5"49'
2 set
Pietrzyk Wiktoria3
Kuratczyk Ewa1
5"37'
4 set
Kuratczyk Ewa2
Wilk Alicja3
5"28'
5 set
Łukawska Natalia2
Wilk Alicja3
5"20'
5 set
Kuratczyk Ewa2
Wilk Alicja3
5"9'
1 set
Pietrzyk Wiktoria3
Łukawska Natalia1
5"0'
1 set
Ryba Hanna1
Wilk Alicja3
4"52'
3 set
Pietrzyk Wiktoria3
Łukawska Natalia1
4"48'
4 set
Pietrzyk Wiktoria3
Łukawska Natalia1

59 min 40 s

5"44'
3 set
Goluch Hanna0
Wilk Joanna3
4"54'
3 set
Parafiniuk Zofia3
Wilk Joanna0
4"52'
2 set
Parafiniuk Zofia3
Wilk Joanna0
4"16'
1 set
Goluch Hanna0
Wilk Joanna3
3"54'
1 set
Parafiniuk Zofia0
Popko Aleksandra3
3"27'
1 set
Parafiniuk Zofia3
Wilk Joanna0
3"20'
2 set
Goluch Hanna0
Wilk Joanna3
3"0'
3 set
Wilk Joanna0
Popko Aleksandra3
2"57'
3 set
Parafiniuk Zofia0
Popko Aleksandra3
2"52'
2 set
Goluch Hanna0
Popko Aleksandra3

29 min 40 s

4"2'
2 set
Lohmann Mateusz0
Lohmann Szymon3
3"50'
3 set
Lohmann Mateusz3
Gnitecki Aleksander0
3"42'
2 set
Lohmann Mateusz3
Gnitecki Aleksander0
3"35'
3 set
Lohmann Szymon3
Gnitecki Aleksander0
3"17'
1 set
Lohmann Mateusz0
Lohmann Szymon3
3"9'
1 set
Lohmann Szymon3
Gnitecki Aleksander0
2"47'
3 set
Lohmann Mateusz0
Lohmann Szymon3
2"46'
1 set
Lohmann Mateusz3
Gnitecki Aleksander0
2"32'
2 set
Lohmann Szymon3
Gnitecki Aleksander0

154 min 3 s

9"22'
4 set
Mozer Dominik2
Kazanowski Nikodem3
7"22'
1 set
Winter Alex0
Anisiewicz Igor3
6"8'
5 set
Anisiewicz Igor2
Kazanowski Nikodem3
6"4'
4 set
Jakubiec Antek3
Anisiewicz Igor1
5"44'
5 set
Jakubiec Antek3
Sienkiewicz Michał2
5"39'
3 set
Anisiewicz Igor2
Kazanowski Nikodem3
5"30'
2 set
Jakubiec Antek3
Anisiewicz Igor1
5"25'
1 set
Binasik Antoni3
Winter Alex0
5"9'
4 set
Anisiewicz Igor2
Kazanowski Nikodem3
5"7'
2 set
Anisiewicz Igor2
Kazanowski Nikodem3

186 min 21 s

8"37'
3 set
Nagalski Jakub1
Szcześniak Jan3
7"16'
5 set
Nagalski Jakub2
Kuc Krzysztof3
6"47'
2 set
Kazanowski Nikodem0
Kuc Krzysztof3
6"26'
3 set
Nagalski Jakub2
Kuc Krzysztof3
6"6'
4 set
Nagalski Jakub1
Szcześniak Jan3
6"5'
2 set
Nagalski Jakub2
Kuc Krzysztof3
5"58'
5 set
Sienkiewicz Michał3
Kuc Krzysztof2
5"37'
3 set
Sienkiewicz Michał3
Kuc Krzysztof2
5"27'
1 set
Nagalski Jakub1
Szcześniak Jan3
5"24'
1 set
Sienkiewicz Michał3
Kuc Krzysztof2

małych punktów

WSZYSTKIEOPENDAMSKAJUNIORSKA GU11JUNIORSKA GU13JUNIORSKA BU11JUNIORSKA BU13JUNIORSKA BU15

8134

5084

Pieńkowski Krzysztof158
Kurek Michał153
Rogalski Artur142
Jaworski Jakub142
Soszka Stefan139
Janiszewski Paweł137
Pełczyński Adam135
Kondratowicz Łukasz134
Michałowski Krzysztof133
Witkowska Dominika132

696

Witkowska Dominika99
Rzeszutko Małgorzata87
Kaniewska Emilia84
Egeman Anna81
Ring Aleksandra80
Sopińska Patrycja78
Wilińska Joanna70
Łatosz Katarzyna56
Dąbrowska Małgorzata38
Jędrzejczak Kamila23

697

Wilk Alicja167
Kuratczyk Ewa159
Pietrzyk Wiktoria153
Łukawska Natalia146
Ryba Hanna72

275

Popko Aleksandra99
Parafiniuk Zofia75
Wilk Joanna63
Goluch Hanna38

127

Lohmann Szymon66
Lohmann Mateusz39
Gnitecki Aleksander22

567

Jakubiec Antek122
Kazanowski Nikodem114
Anisiewicz Igor104
Sienkiewicz Michał75
Binasik Antoni74
Mozer Dominik53
Winter Alex25

688

Kuc Krzysztof166
Sienkiewicz Michał163
Nagalski Jakub143
Szcześniak Jan134
Kazanowski Nikodem82

Wszystkich rozegranych meczów

WSZYSTKIEOPENDAMSKAJUNIORSKA GU11JUNIORSKA GU13JUNIORSKA BU11JUNIORSKA BU13JUNIORSKA BU15

172

119

15

10

6

3

9

10

Wszystkich rozegranych setów

WSZYSTKIEOPENDAMSKAJUNIORSKA GU11JUNIORSKA GU13JUNIORSKA BU11JUNIORSKA BU13JUNIORSKA BU15

461

282

42

38

18

9

34

38

Szybkość zdobycia punktów

OPENDAMSKAJUNIORSKA GU11JUNIORSKA GU13JUNIORSKA BU11JUNIORSKA BU13JUNIORSKA BU15
12.18'
1 set
Purta Dariusz0
Tomczyk Konrad2
12.18'
1 set
Purta Maciej2
Król Rafał0
13.18'
2 set
Witkowska Dominika0
Rodzin Andrzej2
13.45'
1 set
Kołodziński Michał0
Pieńkowski Krzysztof2
13.64'
1 set
Purta Dariusz0
Król Rafał2
13.64'
1 set
Janiszewski Paweł2
Sawicki Łukasz0
14.00'
2 set
Purta Dariusz0
Tomczyk Konrad2
14.27'
2 set
Wójcicki Marcin2
Purta Dariusz0
14.91'
1 set
Witkowska Dominika0
Rodzin Andrzej2
15.18'
3 set
Tomczyk Konrad1
Rogalski Artur2
13.09'
1 set
Jędrzejczak Kamila0
Witkowska Dominika3
13.64'
1 set
Sopińska Patrycja0
Witkowska Dominika3
14.09'
1 set
Kaniewska Emilia3
Sopińska Patrycja0
14.09'
2 set
Wilińska Joanna0
Kaniewska Emilia3
14.73'
2 set
Wilińska Joanna2
Jędrzejczak Kamila0
14.82'
1 set
Wilińska Joanna0
Kaniewska Emilia3
15.00'
2 set
Ring Aleksandra2
Jędrzejczak Kamila0
15.55'
2 set
Egeman Anna1
Ring Aleksandra2
15.82'
1 set
Łatosz Katarzyna2
Dąbrowska Małgorzata1
15.91'
1 set
Ring Aleksandra2
Jędrzejczak Kamila0
17.18'
2 set
Ryba Hanna0
Łukawska Natalia3
17.36'
2 set
Ryba Hanna0
Kuratczyk Ewa3
18.00'
3 set
Pietrzyk Wiktoria3
Ryba Hanna0
18.09'
4 set
Ryba Hanna1
Wilk Alicja3
18.73'
1 set
Pietrzyk Wiktoria3
Wilk Alicja0
19.91'
2 set
Ryba Hanna1
Wilk Alicja3
20.55'
3 set
Pietrzyk Wiktoria3
Wilk Alicja0
20.91'
3 set
Ryba Hanna1
Wilk Alicja3
21.09'
1 set
Ryba Hanna0
Kuratczyk Ewa3
21.18'
1 set
Pietrzyk Wiktoria3
Ryba Hanna0
11.91'
1 set
Wilk Joanna0
Popko Aleksandra3
12.36'
1 set
Goluch Hanna0
Popko Aleksandra3
13.00'
3 set
Goluch Hanna0
Popko Aleksandra3
14.00'
1 set
Goluch Hanna0
Parafiniuk Zofia3
14.73'
3 set
Goluch Hanna0
Parafiniuk Zofia3
14.82'
2 set
Wilk Joanna0
Popko Aleksandra3
14.91'
2 set
Goluch Hanna0
Parafiniuk Zofia3
15.55'
2 set
Parafiniuk Zofia0
Popko Aleksandra3
15.64'
2 set
Goluch Hanna0
Popko Aleksandra3
16.09'
3 set
Parafiniuk Zofia0
Popko Aleksandra3
13.82'
2 set
Lohmann Szymon3
Gnitecki Aleksander0
15.09'
1 set
Lohmann Mateusz3
Gnitecki Aleksander0
15.18'
3 set
Lohmann Mateusz0
Lohmann Szymon3
17.18'
1 set
Lohmann Szymon3
Gnitecki Aleksander0
17.91'
1 set
Lohmann Mateusz0
Lohmann Szymon3
19.55'
3 set
Lohmann Szymon3
Gnitecki Aleksander0
20.18'
2 set
Lohmann Mateusz3
Gnitecki Aleksander0
20.91'
3 set
Lohmann Mateusz3
Gnitecki Aleksander0
22.00'
2 set
Lohmann Mateusz0
Lohmann Szymon3
14.00'
2 set
Jakubiec Antek3
Binasik Antoni0
14.45'
1 set
Jakubiec Antek3
Anisiewicz Igor1
16.73'
1 set
Jakubiec Antek3
Binasik Antoni0
17.36'
3 set
Binasik Antoni3
Mozer Dominik0
17.36'
3 set
Jakubiec Antek3
Anisiewicz Igor1
18.45'
3 set
Jakubiec Antek3
Sienkiewicz Michał2
19.00'
2 set
Binasik Antoni3
Mozer Dominik0
19.09'
2 set
Mozer Dominik2
Kazanowski Nikodem3
19.27'
3 set
Jakubiec Antek3
Binasik Antoni0
19.55'
4 set
Jakubiec Antek3
Sienkiewicz Michał2
17.27'
1 set
Kazanowski Nikodem0
Kuc Krzysztof3
18.36'
3 set
Nagalski Jakub3
Kazanowski Nikodem0
18.64'
3 set
Nagalski Jakub0
Sienkiewicz Michał3
19.00'
1 set
Nagalski Jakub0
Sienkiewicz Michał3
19.73'
1 set
Nagalski Jakub3
Kazanowski Nikodem0
20.55'
2 set
Sienkiewicz Michał3
Kuc Krzysztof2
21.55'
2 set
Kazanowski Nikodem1
Sienkiewicz Michał3
21.91'
1 set
Kazanowski Nikodem1
Sienkiewicz Michał3
22.09'
1 set
Szcześniak Jan1
Kuc Krzysztof3
22.64'
4 set
Kazanowski Nikodem1
Sienkiewicz Michał3




Icons made by Freepik, Icons8 is licensed under CC BY 3.0