ASICS Kahuna Tour vol. 2 - OPEN

Polska Federacja Squasha, turniej kategorii B+ (B0)

Pozycja Gracz Status Miasto Pozycja w rankingu* Pozycja końcowa
1 Pełczyński AdamPotwierdzony Poznań 4 1
5 Jaworski JakubPotwierdzony Zakroczym 26 2
3 Kurek MichałPotwierdzony Szczecin 16 3
9 Pieńkowski KrzysztofPotwierdzony Strzelce Krajeńskie 47 4
8 Gnitecki PrzemysławPotwierdzony Warszawa 40 5
12 Michałowski KrzysztofPotwierdzony Lublin 66 6
7 Daniluk RafałPotwierdzony Białystok 39 7
15 Włodarczyk SzymonPotwierdzony Lublin 91 8
2 Kondratowicz ŁukaszPotwierdzony Warszawa 13 9
11 Soszka StefanPotwierdzony Białystok 57 10
13 Ratigowski MarcinPotwierdzony Warszawa 70 11
10 Szymczak MarcinWalkover Siedlce 50 12
16 Kozłowski RafałPotwierdzony Lublin 102 13
6 Popko ŁukaszPotwierdzony Białystok 30 14
29 Górski ArturPotwierdzony Lublin 298 15
14 Królewski EdwardPotwierdzony Białystok 74 16
18 Kowalik MaciejPotwierdzony Warszawa 119 17
48 Voute LouisWalkover Warszawa 998 18
25 Ryfa NataliaPotwierdzony Poznań 229 19
21 Kołodziński MichałPotwierdzony Lublin 161 20
45 Tadajewski JarosławPotwierdzony 898 21
26 Andrzejczyk AdrianPotwierdzony Warszawa 248 22
39 Purzewski MateuszPotwierdzony Białystok 458 23
19 Bakuła WojciechWalkover Warszawa 125 24
24 Filipek KarolPotwierdzony Biała Podlaska 216 25
22 Rogalski ArturPotwierdzony Warszawa 171 26
50 Kanton AleksanderPotwierdzony Warszawa 1236 27
17 Mikuła GrzegorzWalkover Poznań 117 28
34 Janiszewski PawełPotwierdzony Łódź 410 29
28 Sawicki ŁukaszPotwierdzony Zielona Góra 277 30
44 Tomczyk KonradPotwierdzony Białystok 842 31
4 Spoljar DomagojWalkover Chorwacja 18 32
20 Hrycaj MarcinPotwierdzony Warszawa 150 33
49 Rodzin AndrzejPotwierdzony 1144 34
42 Witkowska DominikaPotwierdzony Warszawa 721 35
35 Wójtowicz KamilPotwierdzony Warszawa 411 36
31 Wójcicki MarcinPotwierdzony Warszawa 363 37
33 Słowikowski AndrzejPotwierdzony Warszawa 402 38
36 Supeł TomaszPotwierdzony Łódź 415 39
30 Sienkiewicz LeszekWalkover Warszawa 340 40
23 Misiewicz PawełPotwierdzony Lublin 206 41
27 Purta MaciejPotwierdzony Białystok 265 42
40 Papiński MarcinPotwierdzony Biała Podlaska 555 43
32 Król RafałWalkover Lublin 386 44
47 Borowczyński PrzemysławPotwierdzony Łódź 987 45
46 Opęchowski TomaszPotwierdzony Olsztyn 983 46
43 Barański RafałPotwierdzony 791 47
41 Purta DariuszPotwierdzony Białystok 570 48
37 Wryk MaciejPotwierdzony 420 49
38 Kułak PawełPotwierdzony Białystok 448 50


* Na podstawie notowania PFS OPEN z dnia 09-10-2017


Runda 1Runda 2Runda 3ĆwierćfinałPółfinałFinałZwycięzca
Pełczyński Adam
Bye
Rogalski Artur
2
  13:11  11:1
Król Rafał
0
Hrycaj Marcin
0
  3:11  7:11
Kowalik Maciej
2
Bye
Kozłowski Rafał
Soszka Stefan
2
  11:3  11:8
Wójcicki Marcin
0
Wryk Maciej
0
  10:12  10:12
Andrzejczyk Adrian
2
Purta Dariusz
0
  0:11  2:11
Tomczyk Konrad
2
Bye
Gnitecki Przemysław
Daniluk Rafał
Bye
Supeł Tomasz
1
  14:12  14:16  5:11
Janiszewski Paweł
2
Purta Maciej
0
  6:11  3:11
Ryfa Natalia
2
Bye
Szymczak Marcin
Królewski Edward
Bye
Mikuła Grzegorz
2
  11:8  9:11  11:8
Wójtowicz Kamil
1
Borowczyński Przemysław
0
  3:11  3:11
Bakuła Wojciech
2
Bye
Kurek Michał
Spoljar Domagoj
Bye
Sienkiewicz Leszek
0
  3:11  3:11
Górski Artur
2
Purzewski Mateusz
2
  11:2  11:6
Papiński Marcin
0
Bye
Włodarczyk Szymon
Ratigowski Marcin
Bye
Barański Rafał
0
  7:11  3:11
Voute Louis
2
Filipek Karol
2
  11:3  3:11  11:9
Rodzin Andrzej
1
Bye
Jaworski Jakub
Popko Łukasz
Bye
Misiewicz Paweł
0
  6:11  12:14
Sawicki Łukasz
2
Kułak Paweł
0
  6:11  6:11
Tadajewski Jarosław
2
Witkowska Dominika
1
  3:11  11:9  5:11
Michałowski Krzysztof
2
Pieńkowski Krzysztof
Bye
Kołodziński Michał
2
  11:5  11:4
Słowikowski Andrzej
0
Kanton Aleksander
2
  11:9  11:5
Opęchowski Tomasz
0
Bye
Kondratowicz Łukasz
Pełczyński Adam
2
  11:3  11:3
Rogalski Artur
0
Kowalik Maciej
1
  4:11  11:9  8:11
Kozłowski Rafał
2
Soszka Stefan
2
  12:10  11:4
Andrzejczyk Adrian
0
Tomczyk Konrad
1
  4:11  11:9  9:11
Gnitecki Przemysław
2
Daniluk Rafał
2
  11:4  13:11
Janiszewski Paweł
0
Ryfa Natalia
0
  7:11  6:11
Szymczak Marcin
2
Królewski Edward
2
  11:6  11:7
Mikuła Grzegorz
0
Bakuła Wojciech
1
  11:8  7:11  9:11
Kurek Michał
2
Spoljar Domagoj
W
WALKOVER
Górski Artur
2
Purzewski Mateusz
1
  12:10  4:11  6:11
Włodarczyk Szymon
2
Ratigowski Marcin
2
  10:12  11:9  12:10
Voute Louis
1
Filipek Karol
0
  4:11  7:11
Jaworski Jakub
2
Popko Łukasz
2
  11:5  11:9
Sawicki Łukasz
0
Tadajewski Jarosław
0
  5:11  5:11
Michałowski Krzysztof
2
Pieńkowski Krzysztof
2
  11:0  11:6
Kołodziński Michał
0
Kanton Aleksander
0
  5:11  10:12
Kondratowicz Łukasz
2
Pełczyński Adam
2
  11:3  11:6
Kozłowski Rafał
0
Soszka Stefan
0
  5:11  7:11
Gnitecki Przemysław
2
Daniluk Rafał
2
  13:11  7:11  12:10
Szymczak Marcin
1
Królewski Edward
1
  17:15  9:11  9:11
Kurek Michał
2
Górski Artur
0
  5:11  7:11
Włodarczyk Szymon
2
Ratigowski Marcin
1
  7:11  11:8  2:11
Jaworski Jakub
2
Popko Łukasz
1
  12:10  8:11  6:11
Michałowski Krzysztof
2
Pieńkowski Krzysztof
2
  11:7  2:11  11:4
Kondratowicz Łukasz
1
Pełczyński Adam
2
  11:7  14:12
Gnitecki Przemysław
0
Daniluk Rafał
0
  5:11  8:11
Kurek Michał
2
Włodarczyk Szymon
0
  6:11  9:11
Jaworski Jakub
2
Michałowski Krzysztof
1
  2:11  11:8  4:11
Pieńkowski Krzysztof
2
Pełczyński Adam
3
  11:9  11:5  11:4
Kurek Michał
0
Jaworski Jakub
3
  10:12  8:11  11:6  11:3  11:4
Pieńkowski Krzysztof
2
Pełczyński Adam
3
  11:8  11:2  11:7
Jaworski Jakub
0
Pełczyński Adam
Miejsca 3 - 4
Kurek Michał
3
  11:6  9:11  3:11  11:8  12:10
Pieńkowski Krzysztof
2
Kurek Michał
Miejsca 5 - 8
Gnitecki Przemysław
2
  11:7  11:4
Daniluk Rafał
0
Włodarczyk Szymon
0
  7:11  8:11
Michałowski Krzysztof
2
Gnitecki Przemysław
2
  11:3  11:6
Michałowski Krzysztof
0
Gnitecki Przemysław
Miejsca 7 - 8
Daniluk Rafał
2
  11:9  11:9
Włodarczyk Szymon
0
Daniluk Rafał
Miejsca 9 - 16
Kozłowski Rafał
1
  8:11  12:10  8:11
Soszka Stefan
2
Szymczak Marcin
2
  11:2  11:7
Królewski Edward
0
Górski Artur
0
  5:11  8:11
Ratigowski Marcin
2
Popko Łukasz
1
  13:11  12:14  7:11
Kondratowicz Łukasz
2
Soszka Stefan
2
  11:5  11:8
Szymczak Marcin
0
Ratigowski Marcin
0
  6:11  3:11
Kondratowicz Łukasz
2
Soszka Stefan
1
  11:9  9:11  8:11
Kondratowicz Łukasz
2
Kondratowicz Łukasz
Miejsca 11 - 12
Szymczak Marcin
W
WALKOVER
Ratigowski Marcin
2
Ratigowski Marcin
Miejsca 13 - 16
Kozłowski Rafał
2
  11:8  14:12
Królewski Edward
0
Górski Artur
0
  5:11  3:11
Popko Łukasz
2
Kozłowski Rafał
2
  11:9  11:6
Popko Łukasz
0
Kozłowski Rafał
Miejsca 15 - 16
Królewski Edward
0
  9:11  9:11
Górski Artur
2
Górski Artur
Miejsca 17 - 32
Rogalski Artur
1
  11:4  8:11  1:11
Kowalik Maciej
2
Andrzejczyk Adrian
2
  12:10  11:6
Tomczyk Konrad
0
Janiszewski Paweł
0
  8:11  8:11
Ryfa Natalia
2
Mikuła Grzegorz
1
  11:5  7:11  8:11
Bakuła Wojciech
2
Spoljar Domagoj
W
WALKOVER
Purzewski Mateusz
2
Voute Louis
2
  9:11  11:5  12:10
Filipek Karol
1
Sawicki Łukasz
0
  6:11  5:11
Tadajewski Jarosław
2
Kołodziński Michał
2
  11:8  11:5
Kanton Aleksander
0
Kowalik Maciej
2
  13:11  12:10
Andrzejczyk Adrian
0
Ryfa Natalia
2
WALKOVER
Bakuła Wojciech
W
Purzewski Mateusz
0
  4:11  3:11
Voute Louis
2
Tadajewski Jarosław
0
  9:11  5:11
Kołodziński Michał
2
Kowalik Maciej
2
  11:4  11:4
Ryfa Natalia
0
Voute Louis
2
  12:10  12:10
Kołodziński Michał
0
Kowalik Maciej
2
WALKOVER
Voute Louis
W
Kowalik Maciej
Miejsca 19 - 20
Ryfa Natalia
2
  13:11  11:7
Kołodziński Michał
0
Ryfa Natalia
Miejsca 21 - 24
Andrzejczyk Adrian
Bye
Purzewski Mateusz
0
  8:11  7:11
Tadajewski Jarosław
2
Andrzejczyk Adrian
1
  11:7  9:11  13:15
Tadajewski Jarosław
2
Tadajewski Jarosław
Miejsca 23 - 24
Bye
Purzewski Mateusz
Purzewski Mateusz
Miejsca 25 - 32
Rogalski Artur
2
  11:9  6:11  11:1
Tomczyk Konrad
1
Janiszewski Paweł
1
  11:7  7:11  3:11
Mikuła Grzegorz
2
Bye
Filipek Karol
Sawicki Łukasz
1
  15:13  7:11  3:11
Kanton Aleksander
2
Rogalski Artur
2
  9:11  12:10  11:9
Mikuła Grzegorz
1
Filipek Karol
2
  11:9  11:9
Kanton Aleksander
0
Rogalski Artur
1
  10:12  15:13  7:11
Filipek Karol
2
Filipek Karol
Miejsca 27 - 28
Mikuła Grzegorz
W
WALKOVER
Kanton Aleksander
2
Kanton Aleksander
Miejsca 29 - 32
Tomczyk Konrad
1
  4:11  11:2  7:11
Janiszewski Paweł
2
Bye
Sawicki Łukasz
Janiszewski Paweł
2
  11:3  11:3
Sawicki Łukasz
0
Janiszewski Paweł
Miejsca 31 - 32
Tomczyk Konrad
Bye
Tomczyk Konrad
Miejsca 33 - 64
Bye
Król Rafał
Hrycaj Marcin
Bye
Wójcicki Marcin
2
  11:4  13:11
Wryk Maciej
0
Purta Dariusz
Bye
Bye
Supeł Tomasz
Purta Maciej
Bye
Bye
Wójtowicz Kamil
Borowczyński Przemysław
Bye
Bye
Sienkiewicz Leszek
Papiński Marcin
Bye
Bye
Barański Rafał
Rodzin Andrzej
Bye
Bye
Misiewicz Paweł
Kułak Paweł
0
  4:11  6:11
Witkowska Dominika
2
Bye
Słowikowski Andrzej
Opęchowski Tomasz
Bye
Król Rafał
0
  7:11  4:11
Hrycaj Marcin
2
Wójcicki Marcin
2
  11:4  11:3
Purta Dariusz
0
Supeł Tomasz
2
  11:7  11:4
Purta Maciej
0
Wójtowicz Kamil
2
  11:8  11:6
Borowczyński Przemysław
0
Sienkiewicz Leszek
2
  11:9  12:10
Papiński Marcin
0
Barański Rafał
0
  4:11  3:11
Rodzin Andrzej
2
Misiewicz Paweł
0
  9:11  8:11
Witkowska Dominika
2
Słowikowski Andrzej
2
  11:3  11:4
Opęchowski Tomasz
0
Hrycaj Marcin
2
  9:11  11:4  12:10
Wójcicki Marcin
1
Supeł Tomasz
0
  7:11  8:11
Wójtowicz Kamil
2
Sienkiewicz Leszek
0
  6:11  8:11
Rodzin Andrzej
2
Witkowska Dominika
2
  11:5  10:12  11:8
Słowikowski Andrzej
1
Hrycaj Marcin
2
  11:13  11:7  11:4
Wójtowicz Kamil
1
Rodzin Andrzej
2
  11:2  11:2
Witkowska Dominika
0
Hrycaj Marcin
2
  11:3  15:13
Rodzin Andrzej
0
Hrycaj Marcin
Miejsca 35 - 36
Wójtowicz Kamil
1
  13:11  5:11  9:11
Witkowska Dominika
2
Witkowska Dominika
Miejsca 37 - 40
Wójcicki Marcin
2
  12:10  11:9
Supeł Tomasz
0
Sienkiewicz Leszek
W
WALKOVER
Słowikowski Andrzej
2
Wójcicki Marcin
2
  11:9  11:9
Słowikowski Andrzej
0
Wójcicki Marcin
Miejsca 39 - 40
Supeł Tomasz
Bye
Supeł Tomasz
Miejsca 41 - 48
Król Rafał
2
  11:1  11:6
Purta Dariusz
0
Purta Maciej
2
  11:7  7:11  11:8
Borowczyński Przemysław
1
Papiński Marcin
2
  11:7  12:10
Barański Rafał
0
Misiewicz Paweł
2
  10:12  13:11  11:9
Opęchowski Tomasz
1
Król Rafał
0
  1:11  8:11
Purta Maciej
2
Papiński Marcin
1
  11:7  4:11  8:11
Misiewicz Paweł
2
Purta Maciej
1
  11:8  7:11  10:12
Misiewicz Paweł
2
Misiewicz Paweł
Miejsca 43 - 44
Król Rafał
W
WALKOVER
Papiński Marcin
2
Papiński Marcin
Miejsca 45 - 48
Purta Dariusz
0
  4:11  3:11
Borowczyński Przemysław
2
Barański Rafał
0
  9:11  7:11
Opęchowski Tomasz
2
Borowczyński Przemysław
2
  11:5  11:3
Opęchowski Tomasz
0
Borowczyński Przemysław
Miejsca 47 - 48
Purta Dariusz
0
  6:11  4:11
Barański Rafał
2
Barański Rafał
Miejsca 49 - 64
Bye
Bye
Wryk Maciej
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Kułak Paweł
Bye
Bye
Bye
Wryk Maciej
Bye
Bye
Bye
Bye
Kułak Paweł
Bye
Wryk Maciej
Bye
Bye
Kułak Paweł
Wryk Maciej
2
  11:1  12:10
Kułak Paweł
0
Wryk Maciej
Miejsca 51 - 52
Bye
Bye
Bye
Miejsca 53 - 56
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Miejsca 55 - 56
Bye
Bye
Bye
Miejsca 57 - 64
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Miejsca 59 - 60
Bye
Bye
Bye
Miejsca 61 - 64
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Miejsca 63 - 64
Bye
Bye
Bye
Stan na: 02:19:12 24-10-2017