I Turniej Ligowy B - OPEN

Polska Federacja Squasha, turniej kategorii B (B5)

Pozycja Gracz Status Miasto Pozycja w rankingu* Pozycja końcowa
1 Martynowski MichałPotwierdzony Lublin 144 1
2 Kołodziński MichałPotwierdzony Lublin 161 2
3 Osiniak BartłomiejPotwierdzony Lublin 222 3
4 Król RafałPotwierdzony Lublin 386 4
5 Wryk MaciejPotwierdzony 420 5
8 Nocuń MarcinPotwierdzony Lublin 586 6
9 Kotowski ZbigniewPotwierdzony Lublin 610 7
7 Wróbel AdamPotwierdzony 573 8
15 Kozioł MarcinPotwierdzony 2369 9
11 Drwal JacekPotwierdzony Lublin 784 10
12 Janiszewski PrzemysławPotwierdzony Lublin 1166 11
10 Bargenda IwonaPotwierdzony 704 12
6 Wójcik MichałPotwierdzony Lublin 494 13
16 Koziej WojciechBrak informacji Garbów 2591 14
13 Kargol MichałPotwierdzony Motycz 1917 15
14 Sekuła DanielPotwierdzony Lublin 2369 16


* Na podstawie notowania PFS OPEN z dnia 09-10-2017


Runda 1ĆwierćfinałPółfinałFinałZwycięzca
Martynowski Michał
2
  11:3  11:8
Bargenda Iwona
0
Wryk Maciej
2
  11:2  11:4
Sekuła Daniel
0
Kotowski Zbigniew
2
  7:11  11:7  11:8
Wójcik Michał
1
Drwal Jacek
0
  7:11  5:11
Osiniak Bartłomiej
2
Król Rafał
2
  11:2  11:6
Janiszewski Przemysław
0
Nocuń Marcin
2
  10:12  13:11  11:8
Koziej Wojciech
1
Kargol Michał
1
  5:11  11:7  6:11
Wróbel Adam
2
Kozioł Marcin
0
  7:11  3:11
Kołodziński Michał
2
Martynowski Michał
2
  11:7  11:3
Wryk Maciej
0
Kotowski Zbigniew
0
  6:11  5:11
Osiniak Bartłomiej
2
Król Rafał
2
  11:7  11:6
Nocuń Marcin
0
Wróbel Adam
0
  6:11  3:11
Kołodziński Michał
2
Martynowski Michał
3
  11:8  11:5  11:3
Osiniak Bartłomiej
0
Król Rafał
0
  5:11  11:13  6:11
Kołodziński Michał
3
Martynowski Michał
3
  11:7  2:11  9:11  12:10  11:6
Kołodziński Michał
2
Martynowski Michał
Miejsca 3 - 4
Osiniak Bartłomiej
3
  11:2  11:9  13:11
Król Rafał
0
Osiniak Bartłomiej
Miejsca 5 - 8
Wryk Maciej
2
  9:11  11:4  11:4
Kotowski Zbigniew
1
Nocuń Marcin
2
  2:11  11:6  11:5
Wróbel Adam
1
Wryk Maciej
2
  11:4  11:4
Nocuń Marcin
0
Wryk Maciej
Miejsca 7 - 8
Kotowski Zbigniew
2
  12:10  11:5
Wróbel Adam
0
Kotowski Zbigniew
Miejsca 9 - 16
Bargenda Iwona
2
  11:1  11:4
Sekuła Daniel
0
Wójcik Michał
1
  8:11  11:7  10:12
Drwal Jacek
2
Janiszewski Przemysław
2
  11:4  11:7
Koziej Wojciech
0
Kargol Michał
0
  2:11  5:11
Kozioł Marcin
2
Bargenda Iwona
1
  11:6  3:11  5:11
Drwal Jacek
2
Janiszewski Przemysław
0
  4:11  7:11
Kozioł Marcin
2
Drwal Jacek
0
  6:11  3:11
Kozioł Marcin
2
Kozioł Marcin
Miejsca 11 - 12
Bargenda Iwona
1
  11:9  3:11  3:11
Janiszewski Przemysław
2
Janiszewski Przemysław
Miejsca 13 - 16
Sekuła Daniel
0
  4:11  4:11
Wójcik Michał
2
Koziej Wojciech
2
  11:5  17:15
Kargol Michał
0
Wójcik Michał
2
  11:6  9:11  11:8
Koziej Wojciech
1
Wójcik Michał
Miejsca 15 - 16
Sekuła Daniel
0
  7:11  4:11
Kargol Michał
2
Kargol Michał
Stan na: 03:59:08 18-11-2017