Late Halloween - B+ w CK - OPEN

Polska Federacja Squasha, turniej kategorii B+ (B4)

Pozycja Gracz Status Miasto Pozycja w rankingu* Pozycja końcowa
2 Styczeń ArturPotwierdzony Kraków 189 1
3 Kowal MichałPotwierdzony Kielce 236 2
5 Leżuch GrzegorzPotwierdzony Kielce 426 3
4 Pędzik GrzegorzPotwierdzony Kielce 318 4
1 Rochecki JanPotwierdzony Rzeszów 167 5
7 Karwowski WojciechPotwierdzony Warszawa 476 6
15 Figarski JanPotwierdzony Skarżysko-Kamienna 1019 7
8 Wróbel WaldemarPotwierdzony 544 8
14 Kumański ŁukaszPotwierdzony Kielce 1008 9
9 Krysiak GrzegorzPotwierdzony Masłów 545 10
12 Piotrowski MariuszPotwierdzony Leżajsk 787 11
18 Pawelczyk KrzysztofPotwierdzony Kielce 1503 12
19 Wójcik MichałPotwierdzony Kielce 1786 13
17 Sieradzan Wojciech Potwierdzony Kielce 1487 14
16 Trybulak PawełPotwierdzony Masłów I 1109 15
6 Sieradzan MichałWalkover Kielce 455 16
11 Filipczak ArkadiuszPotwierdzony Wolbórz 713 17
13 Pawlik ArturPotwierdzony Kielce 957 18
10 Obara AdamWalkover Łączna 707 32


* Na podstawie notowania PFS OPEN z dnia 06-11-2017


Runda 1Runda 2ĆwierćfinałPółfinałFinałZwycięzca
Rochecki Jan
Bye
Bye
Trybulak Paweł
Kumański Łukasz
3
  11:5  11:9  11:7
Filipczak Arkadiusz
0
Bye
Leżuch Grzegorz
Wróbel Waldemar
Bye
Bye
Wójcik Michał
Obara Adam
W
WALKOVER
Piotrowski Mariusz
3
Bye
Kowal Michał
Pędzik Grzegorz
Bye
Bye
Krysiak Grzegorz
Sieradzan Wojciech
Bye
Bye
Karwowski Wojciech
Sieradzan Michał
Bye
Pawlik Artur
0
  5:11  9:11  6:11
Figarski Jan
3
Pawelczyk Krzysztof
Bye
Bye
Styczeń Artur
Rochecki Jan
3
  11:4  11:4  11:7
Trybulak Paweł
0
Kumański Łukasz
0
  1:11  5:11  9:11
Leżuch Grzegorz
3
Wróbel Waldemar
3
  11:8  11:7  11:3
Wójcik Michał
0
Piotrowski Mariusz
0
  8:11  4:11  6:11
Kowal Michał
3
Pędzik Grzegorz
3
  9:11  16:14  11:7  11:8
Krysiak Grzegorz
1
Sieradzan Wojciech
0
  7:11  4:11  4:11
Karwowski Wojciech
3
Sieradzan Michał
W
WALKOVER
Figarski Jan
3
Pawelczyk Krzysztof
0
  5:11  3:11  5:11
Styczeń Artur
3
Rochecki Jan
1
  11:8  7:11  3:11  3:11
Leżuch Grzegorz
3
Wróbel Waldemar
0
  5:11  7:11  8:11
Kowal Michał
3
Pędzik Grzegorz
3
  4:11  11:8  11:7  11:8
Karwowski Wojciech
1
Figarski Jan
0
  3:11  3:11  7:11
Styczeń Artur
3
Leżuch Grzegorz
0
  10:12  6:11  10:12
Kowal Michał
3
Pędzik Grzegorz
0
  9:11  10:12  6:11
Styczeń Artur
3
Kowal Michał
0
  9:11  6:11  11:13
Styczeń Artur
3
Styczeń Artur
Miejsca 3 - 4
Leżuch Grzegorz
3
  11:9  11:7  14:12
Pędzik Grzegorz
0
Leżuch Grzegorz
Miejsca 5 - 8
Rochecki Jan
3
  11:8  11:6  12:10
Wróbel Waldemar
0
Karwowski Wojciech
3
  11:8  12:14  11:6  11:6
Figarski Jan
1
Rochecki Jan
3
  11:8  11:7  11:4
Karwowski Wojciech
0
Rochecki Jan
Miejsca 7 - 8
Wróbel Waldemar
0
  7:11  9:11  6:11
Figarski Jan
3
Figarski Jan
Miejsca 9 - 16
Trybulak Paweł
0
  6:11  7:11  4:11
Kumański Łukasz
3
Wójcik Michał
2
  7:11  2:11  11:6  11:3  7:11
Piotrowski Mariusz
3
Krysiak Grzegorz
3
  11:3  12:10  11:5
Sieradzan Wojciech
0
Bye
Pawelczyk Krzysztof
Kumański Łukasz
3
  11:1  11:3  11:6
Piotrowski Mariusz
0
Krysiak Grzegorz
3
  11:5  11:6  11:2
Pawelczyk Krzysztof
0
Kumański Łukasz
3
  11:7  11:6  11:4
Krysiak Grzegorz
0
Kumański Łukasz
Miejsca 11 - 12
Piotrowski Mariusz
3
  8:11  11:3  9:11  11:3  11:7
Pawelczyk Krzysztof
2
Piotrowski Mariusz
Miejsca 13 - 16
Trybulak Paweł
0
  6:11  7:11  5:11
Wójcik Michał
3
Sieradzan Wojciech
Bye
Wójcik Michał
3
  11:4  11:9  14:12
Sieradzan Wojciech
0
Wójcik Michał
Miejsca 15 - 16
Trybulak Paweł
Bye
Trybulak Paweł
Miejsca 17 - 32
Bye
Bye
Filipczak Arkadiusz
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Pawlik Artur
Bye
Bye
Bye
Filipczak Arkadiusz
Bye
Bye
Bye
Bye
Pawlik Artur
Bye
Filipczak Arkadiusz
Bye
Bye
Pawlik Artur
Filipczak Arkadiusz
3
  5:11  14:12  11:7  11:0
Pawlik Artur
1
Filipczak Arkadiusz
Miejsca 19 - 20
Bye
Bye
Bye
Miejsca 21 - 24
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Miejsca 23 - 24
Bye
Bye
Bye
Miejsca 25 - 32
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Miejsca 27 - 28
Bye
Bye
Bye
Miejsca 29 - 32
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Miejsca 31 - 32
Bye
Bye
Bye
Stan na: 08:07:04 22-11-2017