Akademicki Puchar Polski w squashu - Kategoria MĘSKA

Polska Federacja Squasha, turniej kategorii C, Łódzki ranking squasha, turniej kategorii C

Pozycja Gracz Status Miasto Pozycja w rankingu* Pozycja końcowa
5 Marchelek MarcinWalkover Zabrze 1149
18 Skowronek IgorWalkover Raciążek
2 Wasilewski JakubPotwierdzony Zabrze 17 1
1 Matejski TomaszPotwierdzony Szczecin 9 2
3 Meckien BartoszPotwierdzony 118 3
27 Czyszanowski TomaszPotwierdzony Łódź 2310 4
6 Czechowicz MarekPotwierdzony Katowice 1302 5
4 Jędrocha GrzegorzPotwierdzony Jaworzno 849 6
15 Mikołajczyk MichałPotwierdzony Aleksandrów Łódzki 7
7 Miśkiewicz PawełPotwierdzony Pabianice 1724 8
8 Sroka MarekPotwierdzony Gliwice 2079 9
25 Suchański AdamPotwierdzony Katowice 10
9 Hadaś TomaszPotwierdzony Gliwice 3242 11
11 Suliński PiotrPotwierdzony 12
26 Cichosz MaciejPotwierdzony Katowice 13
16 Zajfert MaksymilianPotwierdzony Łódź 14
22 Szura MaciejPotwierdzony Kraków 15
12 Marcin StańczakPotwierdzony Łódź 16
29 Kowalski BartoszPotwierdzony Łódź 17
23 Migdal JakubPotwierdzony Limanowa 18
28 Szczepaniak BartoszPotwierdzony Żory 19
13 Wojciech AlwasiakPotwierdzony Lutomiersk 20
14 Owczarek BartoszPotwierdzony Szczecin 21
10 Głębski MaciejPotwierdzony Łódź 22
21 Markiewicz AdrianPotwierdzony Łódź 23
24 Gałkiewicz JanuszPotwierdzony Rzgów 24
20 Stępniewski MichałPotwierdzony Łódź 25
19 Stępniak ŁukaszPotwierdzony Łódź 26
17 Piasecki PawełPotwierdzony Busko-Zdrój 27


* Na podstawie notowania PFS OPEN z dnia 13-11-2017


Runda 1Runda 2ĆwierćfinałPółfinałFinałZwycięzca
Matejski Tomasz
Bye
Markiewicz Adrian
0
  4:11  3:11
Suliński Piotr
2
Wojciech Alwasiak
0
  2:11  1:11
Mikołajczyk Michał
2
Szura Maciej
2
WALKOVER
Marchelek Marcin
W
Sroka Marek
2
  11:5  11:3
Stępniewski Michał
0
Migdal Jakub
0
  2:11  2:11
Czyszanowski Tomasz
2
Głębski Maciej
0
  5:11  5:11
Cichosz Maciej
2
Bye
Jędrocha Grzegorz
Meckien Bartosz
2
  11:4  11:2
Gałkiewicz Janusz
0
Suchański Adam
2
  5:11  11:3  11:9
Owczarek Bartosz
1
Marcin Stańczak
2
  11:6  11:2
Piasecki Paweł
0
Szczepaniak Bartosz
0
  7:11  6:11
Miśkiewicz Paweł
2
Czechowicz Marek
2
  8:11  11:7  11:7
Kowalski Bartosz
1
Stępniak Łukasz
0
  3:11  8:11
Zajfert Maksymilian
2
Hadaś Tomasz
2
WALKOVER
Skowronek Igor
W
Bye
Wasilewski Jakub
Matejski Tomasz
1
  11:1  2:10
Suliński Piotr
0
Mikołajczyk Michał
2
  11:9  11:4
Szura Maciej
0
Sroka Marek
0
  2:11  3:11
Czyszanowski Tomasz
2
Cichosz Maciej
0
  5:11  5:11
Jędrocha Grzegorz
2
Meckien Bartosz
2
  11:5  11:8
Suchański Adam
0
Marcin Stańczak
0
  1:11  3:11
Miśkiewicz Paweł
2
Czechowicz Marek
2
  11:2  11:4
Zajfert Maksymilian
0
Hadaś Tomasz
0
  3:11  1:11
Wasilewski Jakub
2
Matejski Tomasz
2
  11:3  11:1
Mikołajczyk Michał
0
Czyszanowski Tomasz
2
  11:1  11:0
Jędrocha Grzegorz
0
Meckien Bartosz
2
  11:4  11:6
Miśkiewicz Paweł
0
Czechowicz Marek
0
  7:11  3:11
Wasilewski Jakub
2
Matejski Tomasz
2
  11:2  11:5
Czyszanowski Tomasz
0
Meckien Bartosz
1
  5:11  11:9  6:11
Wasilewski Jakub
2
Matejski Tomasz
1
  12:14  11:9  11:13
Wasilewski Jakub
2
Wasilewski Jakub
Miejsca 3 - 4
Czyszanowski Tomasz
0
  9:11  9:11
Meckien Bartosz
2
Meckien Bartosz
Miejsca 5 - 8
Mikołajczyk Michał
0
  4:11  3:11
Jędrocha Grzegorz
2
Miśkiewicz Paweł
0
  10:12  10:12
Czechowicz Marek
2
Jędrocha Grzegorz
1
  6:11  11:9  5:11
Czechowicz Marek
2
Czechowicz Marek
Miejsca 7 - 8
Mikołajczyk Michał
2
  6:11  12:10  11:9
Miśkiewicz Paweł
1
Mikołajczyk Michał
Miejsca 9 - 16
Suliński Piotr
2
  4:11  11:6  11:7
Szura Maciej
1
Sroka Marek
2
  11:7  11:1
Cichosz Maciej
0
Suchański Adam
2
  11:2  11:0
Marcin Stańczak
0
Zajfert Maksymilian
0
  2:11  2:11
Hadaś Tomasz
2
Suliński Piotr
0
  6:11  7:11
Sroka Marek
2
Suchański Adam
2
  11:9  11:9
Hadaś Tomasz
0
Sroka Marek
2
  11:8  11:6
Suchański Adam
0
Sroka Marek
Miejsca 11 - 12
Suliński Piotr
0
  8:11  5:11
Hadaś Tomasz
2
Hadaś Tomasz
Miejsca 13 - 16
Szura Maciej
0
  9:11  7:11
Cichosz Maciej
2
Marcin Stańczak
0
  3:11  2:11
Zajfert Maksymilian
2
Cichosz Maciej
2
  11:2  11:9
Zajfert Maksymilian
0
Cichosz Maciej
Miejsca 15 - 16
Szura Maciej
2
  11:1  11:1
Marcin Stańczak
0
Szura Maciej
Miejsca 17 - 32
Bye
Markiewicz Adrian
Wojciech Alwasiak
Bye
Stępniewski Michał
0
  5:11  1:11
Migdal Jakub
2
Głębski Maciej
Bye
Gałkiewicz Janusz
0
  1:11  4:11
Owczarek Bartosz
2
Piasecki Paweł
0
  5:11  5:11
Szczepaniak Bartosz
2
Kowalski Bartosz
2
  11:2  11:1
Stępniak Łukasz
0
Bye
Bye
Markiewicz Adrian
0
  8:11  8:11
Wojciech Alwasiak
2
Migdal Jakub
2
  11:3  11:4
Głębski Maciej
0
Owczarek Bartosz
0
  3:11  3:11
Szczepaniak Bartosz
2
Kowalski Bartosz
Bye
Wojciech Alwasiak
0
  5:11  7:11
Migdal Jakub
2
Szczepaniak Bartosz
1
  11:13  12:10  9:11
Kowalski Bartosz
2
Migdal Jakub
0
  2:11  5:11
Kowalski Bartosz
2
Kowalski Bartosz
Miejsca 19 - 20
Wojciech Alwasiak
0
  1:11  6:11
Szczepaniak Bartosz
2
Szczepaniak Bartosz
Miejsca 21 - 24
Markiewicz Adrian
0
  9:11  6:11
Głębski Maciej
2
Owczarek Bartosz
Bye
Głębski Maciej
0
  4:11  2:11
Owczarek Bartosz
2
Owczarek Bartosz
Miejsca 23 - 24
Markiewicz Adrian
Bye
Markiewicz Adrian
Miejsca 25 - 32
Bye
Bye
Stępniewski Michał
Bye
Gałkiewicz Janusz
2
  11:2  11:1
Piasecki Paweł
0
Stępniak Łukasz
Bye
Bye
Stępniewski Michał
Gałkiewicz Janusz
2
  11:3  11:6
Stępniak Łukasz
0
Stępniewski Michał
0
  11:13  8:11
Gałkiewicz Janusz
2
Gałkiewicz Janusz
Miejsca 27 - 28
Bye
Stępniak Łukasz
Stępniak Łukasz
Miejsca 29 - 32
Bye
Bye
Piasecki Paweł
Bye
Bye
Piasecki Paweł
Piasecki Paweł
Miejsca 31 - 32
Bye
Bye
Bye
Stan na: 13:00:00 20-11-2017