Decathlon Cup vol. 1 kat. B+ 28.10.2017 godz. 9:00 - OPEN

Polska Federacja Squasha, turniej kategorii B+ (B4)

Pozycja Gracz Status Miasto Pozycja w rankingu* Pozycja końcowa
4 Paczesny BartoszPotwierdzony 174 1
5 Stasiak WojciechPotwierdzony Gdynia 184 2
6 Wawrzonkowski NikodemPotwierdzony Gdańsk 218 3
1 Wyskiel MaciejPotwierdzony Gdańsk 116 4
2 Łuczak RadosławPotwierdzony Elbląg 138 5
7 Majcherski KarolPotwierdzony 284 6
3 Sikorski MarcinPotwierdzony Gdańsk 158 7
15 Kocoń PawełPotwierdzony Katowice 619 8
23 Waszkiewicz MagdalenaPotwierdzony Gdańsk 1502 9
9 Wójcik ArturPotwierdzony Gdańsk 398 10
11 Wilski MarcinPotwierdzony Gdańsk 458 11
10 Mateusiak BartoszPotwierdzony Elbląg 413 12
14 Mucha JakubPotwierdzony Gdynia 575 13
8 Gidziński AndrzejPotwierdzony Gdańsk 328 14
20 Makowski MaksymilianPotwierdzony 1068 15
13 Pawlak ArkadiuszPotwierdzony 522 16
18 Małocha PawełPotwierdzony Gdynia 851 17
19 Kaczyński JakubPotwierdzony Gdynia 998 18
16 Przyłucki JarosławPotwierdzony Milejewo 639 19
21 Jagiełka RobertPotwierdzony 1293 20
17 Gołuchowski TomaszPotwierdzony Gdańsk 723 21
22 Kucharska SaraPotwierdzony Gdańsk 1340 22
12 Konopka MikołajWalkover Gdańsk 508 32


* Na podstawie notowania PFS OPEN z dnia 23-10-2017


Runda 1Runda 2ĆwierćfinałPółfinałFinałZwycięzca
Wyskiel Maciej
Bye
Bye
Mateusiak Bartosz
Kocoń Paweł
2
  8:11  11:6  15:13
Jagiełka Robert
1
Bye
Gidziński Andrzej
Majcherski Karol
Bye
Wójcik Artur
2
  10:12  11:4  11:4
Kucharska Sara
1
Makowski Maksymilian
2
  7:11  11:8  11:4
Małocha Paweł
1
Bye
Paczesny Bartosz
Sikorski Marcin
Bye
Przyłucki Jarosław
0
  8:11  9:11
Wilski Marcin
2
Pawlak Arkadiusz
2
  14:12  11:9
Gołuchowski Tomasz
0
Bye
Wawrzonkowski Nikodem
Stasiak Wojciech
Bye
Waszkiewicz Magdalena
2
  11:2  11:2
Kaczyński Jakub
0
Mucha Jakub
2
WALKOVER
Konopka Mikołaj
W
Bye
Łuczak Radosław
Wyskiel Maciej
2
  11:6  12:10
Mateusiak Bartosz
0
Kocoń Paweł
2
  11:8  11:8
Gidziński Andrzej
0
Majcherski Karol
2
  11:9  11:8
Wójcik Artur
0
Makowski Maksymilian
0
  2:11  3:11
Paczesny Bartosz
2
Sikorski Marcin
2
  11:3  12:10
Wilski Marcin
0
Pawlak Arkadiusz
0
  10:12  5:11
Wawrzonkowski Nikodem
2
Stasiak Wojciech
2
  14:12  11:7
Waszkiewicz Magdalena
0
Mucha Jakub
1
  11:7  7:11  5:11
Łuczak Radosław
2
Wyskiel Maciej
2
  11:8  11:7
Kocoń Paweł
0
Majcherski Karol
0
  3:11  10:12
Paczesny Bartosz
2
Sikorski Marcin
1
  8:11  11:6  9:11
Wawrzonkowski Nikodem
2
Stasiak Wojciech
2
  13:11  5:11  11:9
Łuczak Radosław
1
Wyskiel Maciej
1
  11:4  5:11  2:11  9:11
Paczesny Bartosz
3
Wawrzonkowski Nikodem
1
  11:13  9:11  11:7  7:11
Stasiak Wojciech
3
Paczesny Bartosz
3
  11:9  11:8  11:6
Stasiak Wojciech
0
Paczesny Bartosz
Miejsca 3 - 4
Wyskiel Maciej
2
  7:11  11:6  11:8  8:11  9:11
Wawrzonkowski Nikodem
3
Wawrzonkowski Nikodem
Miejsca 5 - 8
Kocoń Paweł
1
  10:12  11:2  3:11
Majcherski Karol
2
Sikorski Marcin
0
  9:11  15:17
Łuczak Radosław
2
Majcherski Karol
0
  5:11  9:11
Łuczak Radosław
2
Łuczak Radosław
Miejsca 7 - 8
Kocoń Paweł
0
  16:18  8:11
Sikorski Marcin
2
Sikorski Marcin
Miejsca 9 - 16
Mateusiak Bartosz
2
  11:8  3:11  11:8
Gidziński Andrzej
1
Wójcik Artur
2
  14:12  11:4
Makowski Maksymilian
0
Wilski Marcin
2
  11:6  11:4
Pawlak Arkadiusz
0
Waszkiewicz Magdalena
2
  11:5  11:5
Mucha Jakub
0
Mateusiak Bartosz
0
  6:11  8:11
Wójcik Artur
2
Wilski Marcin
1
  9:11  11:8  6:11
Waszkiewicz Magdalena
2
Wójcik Artur
0
  5:11  9:11
Waszkiewicz Magdalena
2
Waszkiewicz Magdalena
Miejsca 11 - 12
Mateusiak Bartosz
1
  5:11  11:9  6:11
Wilski Marcin
2
Wilski Marcin
Miejsca 13 - 16
Gidziński Andrzej
2
  11:9  11:3
Makowski Maksymilian
0
Pawlak Arkadiusz
1
  9:11  11:8  9:11
Mucha Jakub
2
Gidziński Andrzej
1
  12:10  19:21  8:11
Mucha Jakub
2
Mucha Jakub
Miejsca 15 - 16
Makowski Maksymilian
2
  11:8  7:11  15:13
Pawlak Arkadiusz
1
Makowski Maksymilian
Miejsca 17 - 32
Bye
Bye
Jagiełka Robert
Bye
Bye
Kucharska Sara
Małocha Paweł
Bye
Bye
Przyłucki Jarosław
Gołuchowski Tomasz
Bye
Bye
Kaczyński Jakub
Bye
Bye
Bye
Jagiełka Robert
Kucharska Sara
0
  8:11  3:11
Małocha Paweł
2
Przyłucki Jarosław
2
  10:12  11:8  12:10
Gołuchowski Tomasz
1
Kaczyński Jakub
Bye
Jagiełka Robert
0
  2:11  7:11
Małocha Paweł
2
Przyłucki Jarosław
1
  9:11  11:7  10:12
Kaczyński Jakub
2
Małocha Paweł
2
  11:3  11:8
Kaczyński Jakub
0
Małocha Paweł
Miejsca 19 - 20
Jagiełka Robert
1
  11:13  11:8  7:11
Przyłucki Jarosław
2
Przyłucki Jarosław
Miejsca 21 - 24
Bye
Kucharska Sara
Gołuchowski Tomasz
Bye
Kucharska Sara
0
  3:11  3:11
Gołuchowski Tomasz
2
Gołuchowski Tomasz
Miejsca 23 - 24
Bye
Bye
Bye
Miejsca 25 - 32
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Miejsca 27 - 28
Bye
Bye
Bye
Miejsca 29 - 32
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Miejsca 31 - 32
Bye
Bye
Bye
Stan na: 08:14:41 22-11-2017