Najdłuższy mecz

OPENDAMSKADAMSKA - EliminacjeJUNIORSKA OU17JUNIORSKA OU15
52"12'Daniluk Rafał3
Królewski Edward2
40"5'Królewski Edward1
Soszka Stefan3
33"12'Czaban Łukasz1
Ginter Jakub3
33"7'Daniluk Rafał1
Popko Łukasz3
32"55'Titov Andrei3
Kułak Paweł2
32"45'Purta Maciej3
Grochocki Tomasz2
31"44'Wojszel Paweł2
Titov Andrei3
30"20'Soszka Stefan0
Popko Łukasz3
28"45'Titov Andrei1
Grochocki Tomasz3
28"25'Popko Kinga1
Grochocki Tomasz3
25"21'Popko Kinga1
Sawicka Anna3
24"18'Łatosz Katarzyna3
Popko Aleksandra2
16"17'Popko Kinga0
Łatosz Katarzyna3
15"33'Sawicka Anna3
Kosiorek Iwona0
15"1'Łatosz Katarzyna0
Nideraus-Martyniak Katarzyna3
15"0'Sawicka Anna0
Nideraus-Martyniak Katarzyna3
14"45'Gawryluk Monika0
Nideraus-Martyniak Katarzyna3
14"5'Konopko Karolina0
Popko Kinga3
10"55'Konopko Karolina0
Gawryluk Monika2
9"3'Popko Aleksandra2
Kosiorek Iwona0
20"0'Piekutowska Aneta0
Tyszkiewicz Ewelina2
10"29'Jeleniewski Bartosz0
Popko Aleksandra2
10"14'Rudziński Adrian2
Nos Julia1
9"20'Jeleniewski Bartosz2
Kaca Bartosz0
8"30'Rudziński Adrian0
Jeleniewski Bartosz2
8"9'Rudziński Adrian0
Kaca Bartosz2
6"45'Rudziński Adrian0
Popko Aleksandra2
6"9'Kaca Bartosz2
Nos Julia0
5"38'Kaca Bartosz0
Popko Aleksandra2
5"30'Nos Julia0
Popko Aleksandra2
12"31'Jeleniewski Bartosz1
Nos Julia2
10"53'Jeleniewski Bartosz2
Kragiel Cyprian Błażej0
10"14'Wawiernia Filip0
Kragiel Cyprian Błażej2
7"59'Rauba Mateusz2
Wawiernia Filip0
7"48'Rauba Mateusz0
Jeleniewski Bartosz2
7"40'Rauba Mateusz0
Kragiel Cyprian Błażej2
7"23'Wawiernia Filip0
Jeleniewski Bartosz2
7"18'Rauba Mateusz0
Popko Aleksandra2
6"23'Wawiernia Filip0
Popko Aleksandra2
6"0'Rauba Mateusz0
Nos Julia2

Najdłużej na korcie

OPENDAMSKADAMSKA - EliminacjeJUNIORSKA OU17JUNIORSKA OU15
Królewski Edward113"44'
Daniluk Rafał103"8'
Titov Andrei98"6'
Ginter Jakub97"10'
Wojszel Paweł95"9'
Soszka Stefan91"50'
Grochocki Tomasz88"48'
Czaban Łukasz86"55'
Piekarski Michał85"40'
Ostaszewski Adam83"39'
Łatosz Katarzyna46"13'
Popko Kinga45"39'
Sawicka Anna44"57'
Popko Aleksandra37"47'
Nideraus-Martyniak Katarzyna35"37'
Konopko Karolina28"53'
Kosiorek Iwona27"11'
Gawryluk Monika25"25'
Tyszkiewicz Ewelina9'
Piekutowska Aneta9'
Rudziński Adrian31"2'
Kaca Bartosz28"10'
Jeleniewski Bartosz26"24'
Popko Aleksandra26"8'
Nos Julia19"50'
Kragiel Cyprian Błażej38"32'
Jeleniewski Bartosz35"55'
Wawiernia Filip35"19'
Rauba Mateusz35"17'
Nos Julia26"23'
Popko Aleksandra18"44'

Czas setów

1290 min
40 s



21 h 30 min 40 s

983 min 48 s

16"43'
4 set
Królewski Edward1
Soszka Stefan3
11"16'
5 set
Daniluk Rafał3
Królewski Edward2
10"20'
1 set
Tomczyk Konrad0
Purzewski Mateusz3
9"53'
3 set
Soszka Stefan0
Popko Łukasz3
9"45'
3 set
Daniluk Rafał3
Królewski Edward2
9"31'
2 set
Soszka Stefan0
Popko Łukasz3
9"20'
3 set
Czaban Łukasz3
Gawryluk Olaf0
9"15'
4 set
Daniluk Rafał3
Królewski Edward2
8"55'
2 set
Daniluk Rafał3
Królewski Edward2
8"36'
1 set
Jatel Filip0
Wojszel Paweł3

145 min 51 s

5"48'
3 set
Łatosz Katarzyna3
Popko Aleksandra2
5"38'
2 set
Popko Kinga1
Sawicka Anna3
5"24'
1 set
Konopko Karolina0
Gawryluk Monika2
5"21'
2 set
Popko Kinga0
Łatosz Katarzyna3
5"7'
1 set
Popko Kinga1
Sawicka Anna3
5"4'
2 set
Sawicka Anna3
Kosiorek Iwona0
5"2'
1 set
Łatosz Katarzyna0
Nideraus-Martyniak Katarzyna3
4"48'
1 set
Popko Aleksandra2
Kosiorek Iwona0
4"45'
1 set
Konopko Karolina0
Popko Kinga3
4"45'
3 set
Popko Kinga1
Sawicka Anna3

0 min 9 s

5'
2 set
Piekutowska Aneta0
Tyszkiewicz Ewelina2
4'
1 set
Piekutowska Aneta0
Tyszkiewicz Ewelina2

65 min 47 s

4"55'
2 set
Jeleniewski Bartosz2
Kaca Bartosz0
4"52'
2 set
Jeleniewski Bartosz0
Popko Aleksandra2
4"24'
1 set
Jeleniewski Bartosz0
Popko Aleksandra2
4"24'
2 set
Rudziński Adrian0
Jeleniewski Bartosz2
4"17'
1 set
Rudziński Adrian0
Kaca Bartosz2
4"8'
1 set
Jeleniewski Bartosz2
Kaca Bartosz0
3"54'
2 set
Rudziński Adrian0
Popko Aleksandra2
3"41'
1 set
Rudziński Adrian0
Jeleniewski Bartosz2
3"27'
2 set
Rudziński Adrian0
Kaca Bartosz2
3"23'
1 set
Kaca Bartosz2
Nos Julia0

95 min 5 s

6"34'
1 set
Jeleniewski Bartosz2
Kragiel Cyprian Błażej0
5"50'
2 set
Wawiernia Filip0
Kragiel Cyprian Błażej2
4"17'
2 set
Wawiernia Filip0
Jeleniewski Bartosz2
4"11'
1 set
Jeleniewski Bartosz1
Nos Julia2
4"7'
3 set
Jeleniewski Bartosz1
Nos Julia2
4"4'
1 set
Wawiernia Filip0
Kragiel Cyprian Błażej2
4"2'
2 set
Jeleniewski Bartosz2
Kragiel Cyprian Błażej0
3"51'
2 set
Rauba Mateusz2
Wawiernia Filip0
3"50'
1 set
Rauba Mateusz2
Wawiernia Filip0
3"46'
2 set
Rauba Mateusz0
Kragiel Cyprian Błażej2

małych punktów

WSZYSTKIEOPENDAMSKADAMSKA - EliminacjeJUNIORSKA OU17JUNIORSKA OU15JUNIORSKA OU13

5308

3496

Titov Andrei183
Mosiej Artur164
Czaban Łukasz161
Ginter Jakub161
Purzewski Mateusz161
Piekarski Michał157
Królewski Edward155
Czajkowski Marcin153
Podleś Dawid152
Daniluk Rafał151

564

Nideraus-Martyniak Katarzyna99
Sawicka Anna86
Popko Kinga83
Łatosz Katarzyna83
Popko Aleksandra81
Gawryluk Monika58
Konopko Karolina53
Kosiorek Iwona21

93

Tyszkiewicz Ewelina34
Konopko Karolina22
Kosiorek Iwona22
Piekutowska Aneta15

408

Popko Aleksandra88
Jeleniewski Bartosz88
Rudziński Adrian84
Nos Julia71
Kaca Bartosz60
Jackowski Franciszek17

524

Popko Aleksandra132
Jeleniewski Bartosz106
Nos Julia98
Rauba Mateusz65
Kragiel Cyprian Błażej60
Wawiernia Filip47
Jackowski Franciszek16

223

Kragiel Cyprian Błażej66
Rauba Mateusz59
Wawiernia Filip52
Dąbrowski Olgierd46

Wszystkich rozegranych meczów

WSZYSTKIEOPENDAMSKADAMSKA - EliminacjeJUNIORSKA OU17JUNIORSKA OU15JUNIORSKA OU13

103

55

12

3

11

16

6

Wszystkich rozegranych setów

WSZYSTKIEOPENDAMSKADAMSKA - EliminacjeJUNIORSKA OU17JUNIORSKA OU15JUNIORSKA OU13

307

197

35

6

24

33

12

Szybkość zdobycia punktów

OPENDAMSKADAMSKA - EliminacjeJUNIORSKA OU17JUNIORSKA OU15
1.18'
1 set
Mosiej Artur3
Aksiucik Paweł0
1.55'
2 set
Mosiej Artur3
Aksiucik Paweł0
12.45'
5 set
Wojszel Paweł2
Titov Andrei3
12.55'
1 set
Wojszel Paweł0
Czaban Łukasz3
12.64'
3 set
Piekarski Michał0
Popko Łukasz3
12.64'
3 set
Kulikowski Sebastian3
Popko Kinga0
12.82'
2 set
Purzewski Mateusz3
Ostaszewski Adam0
14.64'
3 set
Purta Maciej3
Purta Dariusz0
14.91'
1 set
Kulikowski Sebastian3
Popko Kinga0
15.09'
2 set
Purta Maciej3
Purta Dariusz0
14.45'
2 set
Kosiorek Iwona0
Gawryluk Monika2
15.27'
1 set
Łatosz Katarzyna3
Popko Aleksandra2
15.73'
3 set
Łatosz Katarzyna0
Nideraus-Martyniak Katarzyna3
15.91'
2 set
Gawryluk Monika0
Nideraus-Martyniak Katarzyna3
16.45'
2 set
Konopko Karolina0
Gawryluk Monika2
18.18'
1 set
Kosiorek Iwona0
Gawryluk Monika2
18.27'
3 set
Gawryluk Monika0
Nideraus-Martyniak Katarzyna3
18.36'
3 set
Sawicka Anna3
Kosiorek Iwona0
19.45'
2 set
Konopko Karolina0
Popko Kinga3
19.55'
1 set
Sawicka Anna0
Nideraus-Martyniak Katarzyna3
0.36'
1 set
Piekutowska Aneta0
Tyszkiewicz Ewelina2
0.45'
2 set
Piekutowska Aneta0
Tyszkiewicz Ewelina2
11.82'
2 set
Kaca Bartosz0
Popko Aleksandra2
12.91'
1 set
Nos Julia0
Popko Aleksandra2
13.45'
1 set
Rudziński Adrian0
Popko Aleksandra2
13.91'
2 set
Kaca Bartosz2
Nos Julia0
14.09'
1 set
Rudziński Adrian2
Nos Julia1
14.64'
2 set
Nos Julia0
Popko Aleksandra2
16.64'
2 set
Rudziński Adrian2
Nos Julia1
17.55'
3 set
Rudziński Adrian2
Nos Julia1
17.91'
1 set
Kaca Bartosz0
Popko Aleksandra2
18.45'
1 set
Kaca Bartosz2
Nos Julia0
11.18'
1 set
Wawiernia Filip0
Nos Julia2
11.82'
1 set
Nos Julia2
Kragiel Cyprian Błażej0
12.64'
1 set
Kragiel Cyprian Błażej0
Popko Aleksandra2
14.27'
2 set
Wawiernia Filip0
Nos Julia2
14.36'
2 set
Nos Julia2
Kragiel Cyprian Błażej0
14.73'
1 set
Wawiernia Filip0
Jeleniewski Bartosz2
14.82'
2 set
Jeleniewski Bartosz1
Nos Julia2
14.91'
2 set
Wawiernia Filip0
Popko Aleksandra2
16.00'
2 set
Rauba Mateusz0
Nos Julia2
16.18'
1 set
Rauba Mateusz0
Nos Julia2




Icons made by Freepik, Icons8 is licensed under CC BY 3.0