START KS SQUASH BIAŁYSTOK OPEN B+ - OPEN

Polska Federacja Squasha, turniej kategorii B+ (B3)

Pozycja Gracz Status Miasto Pozycja w rankingu* Pozycja końcowa
1 Popko ŁukaszPotwierdzony Białystok 30 1
2 Daniluk RafałPotwierdzony Białystok 40 2
3 Soszka StefanPotwierdzony Białystok 57 3
4 Królewski EdwardPotwierdzony Białystok 71 4
5 Busłowski LeszekPotwierdzony 106 5
8 Ginter JakubPotwierdzony 224 6
22 Czaban ŁukaszPotwierdzony Zaścianki 987 7
6 Gawryluk OlafPotwierdzony Białystok 166 8
13 Purzewski MateuszPotwierdzony Białystok 421 9
27 Czajkowski MarcinPotwierdzony Białystok 2767 10
26 Kulikowski SebastianPotwierdzony Białystok 2325 11
17 Tomczyk KonradPotwierdzony Białystok 695 12
14 Podleś DawidPotwierdzony 466 13
25 Mosiej ArturPotwierdzony Sokołów Podlaski 2050 14
11 Piekarski MichałPotwierdzony Białystok 314 15
20 Ostaszewski AdamPotwierdzony Białystok 939 16
9 Purta MaciejPotwierdzony Białystok 259 17
21 Grochocki TomaszPotwierdzony Białystok 981 18
24 Titov AndreiPotwierdzony Mińsk, Białoruś 1627 19
7 Wojszel PawełPotwierdzony Białystok 211 20
16 Łukaszewicz AdamPotwierdzony Białystok 667 21
19 Popko AleksandraPotwierdzony Białystok 800 22
18 Popko KingaPotwierdzony 749 23
10 Aksiucik PawełWalkover Białystok 264 24
23 Jatel FilipPotwierdzony Białystok 1350 25
12 Kułak PawełWalkover Białystok 408 26
15 Purta DariuszPotwierdzony Białystok 574 27


* Na podstawie notowania PFS OPEN z dnia 23-10-2017


Runda 1Runda 2ĆwierćfinałPółfinałFinałZwycięzca
Popko Łukasz
Bye
Piekarski Michał
3
  11:8  13:11  11:2
Grochocki Tomasz
0
Kulikowski Sebastian
3
  11:0  11:2  11:1
Popko Kinga
0
Bye
Busłowski Leszek
Gawryluk Olaf
3
  11:5  11:3  11:7
Titov Andrei
0
Kułak Paweł
0
  7:11  4:11  9:11
Czajkowski Marcin
3
Podleś Dawid
3
  11:9  11:3  11:2
Popko Aleksandra
0
Bye
Soszka Stefan
Królewski Edward
Bye
Mosiej Artur
3
  11:6  11:7  11:3
Aksiucik Paweł
0
Tomczyk Konrad
3
  11:2  11:3  11:5
Purta Dariusz
0
Purta Maciej
0
  6:11  7:11  4:11
Ginter Jakub
3
Wojszel Paweł
0
  0:11  2:11  4:11
Czaban Łukasz
3
Jatel Filip
1
  7:11  12:14  11:7  3:11
Ostaszewski Adam
3
Purzewski Mateusz
3
  11:7  11:6  11:6
Łukaszewicz Adam
0
Bye
Daniluk Rafał
Popko Łukasz
3
  11:2  11:2  11:3
Piekarski Michał
0
Kulikowski Sebastian
1
  2:11  11:8  7:11  7:11
Busłowski Leszek
3
Gawryluk Olaf
3
  11:8  11:5  11:7
Czajkowski Marcin
0
Podleś Dawid
0
  3:11  6:11  4:11
Soszka Stefan
3
Królewski Edward
3
  11:6  12:10  10:12  11:8
Mosiej Artur
1
Tomczyk Konrad
0
  8:11  3:11  9:11
Ginter Jakub
3
Czaban Łukasz
3
  11:7  11:8  11:4
Ostaszewski Adam
0
Purzewski Mateusz
0
  7:11  8:11  7:11
Daniluk Rafał
3
Popko Łukasz
3
  11:8  11:6  11:8
Busłowski Leszek
0
Gawryluk Olaf
0
  10:12  3:11  5:11
Soszka Stefan
3
Królewski Edward
3
  11:5  11:8  11:3
Ginter Jakub
0
Czaban Łukasz
0
  3:11  6:11  9:11
Daniluk Rafał
3
Popko Łukasz
3
  11:4  11:6  11:7
Soszka Stefan
0
Królewski Edward
2
  6:11  12:10  11:8  4:11  8:11
Daniluk Rafał
3
Popko Łukasz
3
  11:7  3:11  11:9  11:7
Daniluk Rafał
1
Popko Łukasz
Miejsca 3 - 4
Soszka Stefan
3
  12:10  8:11  11:3  15:13
Królewski Edward
1
Soszka Stefan
Miejsca 5 - 8
Busłowski Leszek
3
  11:5  11:7  11:8
Gawryluk Olaf
0
Ginter Jakub
3
  11:8  13:11  11:13  11:9
Czaban Łukasz
1
Busłowski Leszek
3
  11:13  11:4  11:7  11:9
Ginter Jakub
1
Busłowski Leszek
Miejsca 7 - 8
Gawryluk Olaf
0
  5:11  1:11  12:14
Czaban Łukasz
3
Czaban Łukasz
Miejsca 9 - 16
Piekarski Michał
2
  11:4  7:11  7:11  12:10  5:11
Kulikowski Sebastian
3
Czajkowski Marcin
3
  7:11  11:9  11:3  11:9
Podleś Dawid
1
Mosiej Artur
1
  6:11  8:11  11:5  9:11
Tomczyk Konrad
3
Ostaszewski Adam
0
  4:11  1:11  2:11
Purzewski Mateusz
3
Kulikowski Sebastian
1
  11:6  6:11  3:11  7:11
Czajkowski Marcin
3
Tomczyk Konrad
0
  9:11  4:11  14:16
Purzewski Mateusz
3
Czajkowski Marcin
0
  3:11  7:11  11:13
Purzewski Mateusz
3
Purzewski Mateusz
Miejsca 11 - 12
Kulikowski Sebastian
3
WALKOVER
Tomczyk Konrad
W
Kulikowski Sebastian
Miejsca 13 - 16
Piekarski Michał
1
  8:11  11:8  5:11  8:11
Podleś Dawid
3
Mosiej Artur
3
  11:2  6:11  11:5  11:4
Ostaszewski Adam
1
Podleś Dawid
3
  11:9  11:6  11:7
Mosiej Artur
0
Podleś Dawid
Miejsca 15 - 16
Piekarski Michał
3
  8:11  11:9  11:6  11:8
Ostaszewski Adam
1
Piekarski Michał
Miejsca 17 - 32
Bye
Grochocki Tomasz
Popko Kinga
Bye
Titov Andrei
3
  12:10  3:11  9:11  11:6  11:6
Kułak Paweł
2
Popko Aleksandra
Bye
Bye
Aksiucik Paweł
Purta Dariusz
0
  4:11  4:11  3:11
Purta Maciej
3
Wojszel Paweł
3
  11:9  11:6  11:9
Jatel Filip
0
Łukaszewicz Adam
Bye
Grochocki Tomasz
3
  11:9  7:11  11:9  13:11
Popko Kinga
1
Titov Andrei
3
  11:6  12:10  11:5
Popko Aleksandra
0
Aksiucik Paweł
W
WALKOVER
Purta Maciej
3
Wojszel Paweł
3
  7:11  11:6  11:5  9:11  11:4
Łukaszewicz Adam
2
Grochocki Tomasz
3
  12:10  9:11  11:9  11:9
Titov Andrei
1
Purta Maciej
3
  11:5  11:6  11:7
Wojszel Paweł
0
Grochocki Tomasz
2
  6:11  11:8  11:9  6:11  10:12
Purta Maciej
3
Purta Maciej
Miejsca 19 - 20
Titov Andrei
3
  9:11  11:7  7:11  11:5  11:1
Wojszel Paweł
2
Titov Andrei
Miejsca 21 - 24
Popko Kinga
0
  8:11  9:11  12:14
Popko Aleksandra
3
Bye
Łukaszewicz Adam
Popko Aleksandra
1
  11:13  9:11  11:7  9:11
Łukaszewicz Adam
3
Łukaszewicz Adam
Miejsca 23 - 24
Popko Kinga
Bye
Popko Kinga
Miejsca 25 - 32
Bye
Bye
Kułak Paweł
Bye
Bye
Purta Dariusz
Jatel Filip
Bye
Bye
Kułak Paweł
Purta Dariusz
1
  5:11  11:5  6:11  9:11
Jatel Filip
3
Kułak Paweł
W
WALKOVER
Jatel Filip
3
Jatel Filip
Miejsca 27 - 28
Bye
Purta Dariusz
Purta Dariusz
Miejsca 29 - 32
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Miejsca 31 - 32
Bye
Bye
Bye
Stan na: 08:25:07 22-11-2017