Najdłuższy mecz

OPENOPEN - EliminacjeDAMSKADAMSKA - EliminacjeJUNIORSKA GU11JUNIORSKA GU13JUNIORSKA OU11JUNIORSKA OU13JUNIORSKA OU15
63"4'Spoljar Domagoj1
Pełczyński Adam3
33"19'Gnitecki Przemysław2
Królewski Edward1
30"56'Pełczyński Adam2
Nowak Piotr1
30"51'Bakuła Wojciech1
Słaboszewski Bartłomiej2
30"11'Soszka Stefan1
Michałowski Krzysztof2
28"54'Gnitecki Przemysław1
Spoljar Domagoj3
27"57'Popko Łukasz1
Rubczyński Szczepan2
27"16'Gnitecki Przemysław2
Kurek Michał1
26"9'Włodarczyk Szymon1
Popko Łukasz2
25"43'Daniluk Rafał2
Sapierzyński Robert1
19"28'Sztyber Jakub1
Supeł Tomasz2
13"18'Supeł Tomasz0
Szumowski Jan2
13"18'Supeł Tomasz2
Pozo Angel Garcia del0
11"7'Janiszewski Paweł2
Pozo Angel Garcia del0
11"7'Supeł Tomasz2
Grochocki Tomasz0
10"53'Łopaciuk Piotr0
Pozo Angel Garcia del2
10"36'Grochocki Tomasz2
Kraszewski Bartosz0
10"19'Pilarczyk Marcin2
Sztyber Jakub0
9"2'Grochocki Tomasz0
Plencler Janusz2
9"2'Pozo Angel Garcia del2
Kraszewski Bartosz0
43"35'Dąbrowska Iwona3
Popko Aleksandra2
33"55'Rzeszutko Małgorzata3
Kaniewska Emilia1
18"0'Dąbrowska Małgorzata2
Sikora-Bobolewska Magdalena1
16"40'Dąbrowska Iwona3
Sikora-Bobolewska Magdalena0
15"20'Dąbrowska Małgorzata0
Popko Aleksandra3
13"47'Ring Aleksandra2
Dąbrowska Małgorzata1
13"21'Rzeszutko Małgorzata3
Bruk Anna0
12"59'Dąbrowska Iwona0
Rzeszutko Małgorzata3
9"59'Ring Aleksandra0
Kaniewska Emilia3
9"35'Kaniewska Emilia3
Popko Aleksandra0
16"15'Jędrzejczak Kamila1
Beli Monika2
10"15'Jędrzejczak Kamila0
Dąbrowska Małgorzata2
7"2'Popko Aleksandra2
Beli Monika0
30"44'Łukawska Natalia3
Wilk Alicja1
27"17'Pietrzyk Wiktoria3
Łukawska Natalia1
16"35'Pietrzyk Wiktoria3
Wilk Alicja0
15"24'Goluch Hanna0
Wilk Joanna3
13"57'Parafiniuk Zofia0
Popko Aleksandra3
12"55'Popko Aleksandra3
Wilk Joanna0
12"8'Goluch Hanna0
Parafiniuk Zofia3
10"58'Kaźmierowska Pola0
Goluch Hanna3
17"28'Lohmann Mateusz0
Lohmann Szymon3
15"9'Lohmann Mateusz3
Szczepanik Maciej0
14"40'Święch Dawid0
Szczepanik Maciej3
14"35'Szczepanik Maciej0
Lohmann Szymon3
14"22'Lisonek Tymon0
Święch Dawid3
13"20'Lohmann Mateusz3
Święch Dawid0
12"50'Lisonek Tymon0
Lohmann Mateusz3
11"19'Lisonek Tymon0
Szczepanik Maciej3
10"35'Lisonek Tymon0
Lohmann Szymon3
7"30'Święch Dawid0
Lohmann Szymon3
37"5'Lohmann Mateusz2
Winter Alex3
36"36'Lohmann Szymon3
Kazanowski Nikodem2
29"28'Winter Alex2
Lohmann Szymon3
21"10'Winter Alex1
Mozer Dominik3
14"24'Lohmann Mateusz3
Kijko Jakub0
12"15'Lohmann Szymon3
Kijko Jakub0
9"51'Mozer Dominik0
Kazanowski Nikodem3
22"11'Kazanowski Nikodem1
Kuc Krzysztof3
17"33'Sztyber Aleksander0
Kazanowski Nikodem3
16"2'Jackowski Franciszek1
Kuc Krzysztof3
12"54'Łomżyński Jan0
Sztyber Aleksander3
12"14'Sztyber Aleksander0
Jackowski Franciszek3
'Jackowski Franciszek3
Malec TymoteuszW

Najdłużej na korcie

OPENOPEN - EliminacjeDAMSKADAMSKA - EliminacjeJUNIORSKA GU11JUNIORSKA GU13JUNIORSKA OU11JUNIORSKA OU13JUNIORSKA OU15
Pełczyński Adam117"0'
Spoljar Domagoj116"57'
Królewski Edward105"10'
Gnitecki Przemysław101"25'
Piskórz Tomasz78"50'
Michałowski Krzysztof76"12'
Rubczyński Szczepan72"20'
Bakuła Wojciech71"40'
Kozłowski Rafał69"56'
Wojtecki Aleksander69"36'
Supeł Tomasz48"52'
Pozo Angel Garcia del38"10'
Sztyber Jakub31"53'
Grochocki Tomasz26"33'
Kraszewski Bartosz24"54'
Łopaciuk Piotr20"16'
Szumowski Jan11"24'
Janiszewski Paweł9"34'
Pilarczyk Marcin8"42'
Plencler Janusz7"43'
Dąbrowska Iwona62"34'
Popko Aleksandra56"0'
Rzeszutko Małgorzata49"4'
Kaniewska Emilia44"44'
Sikora-Bobolewska Magdalena38"51'
Dąbrowska Małgorzata38"45'
Ring Aleksandra27"0'
Bruk Anna24"52'
Jędrzejczak Kamila21"35'
Beli Monika18"45'
Dąbrowska Małgorzata8"40'
Popko Aleksandra5"50'
Łukawska Natalia39"18'
Wilk Alicja34"10'
Pietrzyk Wiktoria30"16'
Goluch Hanna25"34'
Popko Aleksandra22"7'
Parafiniuk Zofia21"31'
Wilk Joanna17"7'
Kaźmierowska Pola9"3'
Lohmann Mateusz46"1'
Szczepanik Maciej44"31'
Święch Dawid40"43'
Lohmann Szymon40"39'
Lisonek Tymon38"38'
Winter Alex73"17'
Lohmann Szymon59"44'
Lohmann Mateusz45"55'
Kazanowski Nikodem36"41'
Mozer Dominik25"34'
Kijko Jakub21"15'
Sztyber Aleksander33"39'
Kazanowski Nikodem33"24'
Kuc Krzysztof30"55'
Jackowski Franciszek27"6'
Łomżyński Jan8"58'
Malec Tymoteusz4"54'

Czas setów

WSZYSTKIEOPENOPEN - EliminacjeDAMSKADAMSKA - EliminacjeJUNIORSKA GU11JUNIORSKA GU13JUNIORSKA OU11JUNIORSKA OU13JUNIORSKA OU15

1760 min
39 s



29 h 20 min 39 s

1036 min 48 s

17"55'
1 set
Spoljar Domagoj1
Pełczyński Adam3
16"51'
4 set
Spoljar Domagoj1
Pełczyński Adam3
16"11'
1 set
Królewski Edward2
Prokop Piotr0
15"26'
3 set
Soszka Stefan1
Michałowski Krzysztof2
14"36'
1 set
Spoljar Domagoj2
Pieńkowski Krzysztof0
13"44'
1 set
Piskórz Tomasz2
Pilarczyk Marcin0
13"4'
3 set
Bakuła Wojciech1
Słaboszewski Bartłomiej2
11"38'
2 set
Gnitecki Przemysław2
Królewski Edward1
11"25'
2 set
Pilarczyk Marcin2
Kocieł Paweł0
11"22'
3 set
Spoljar Domagoj1
Pełczyński Adam3

120 min 1 s

6"24'
1 set
Supeł Tomasz0
Szumowski Jan2
6"5'
1 set
Supeł Tomasz2
Pozo Angel Garcia del0
5"46'
3 set
Sztyber Jakub1
Supeł Tomasz2
5"41'
2 set
Sztyber Jakub1
Supeł Tomasz2
5"23'
2 set
Supeł Tomasz2
Pozo Angel Garcia del0
5"20'
2 set
Supeł Tomasz2
Grochocki Tomasz0
5"17'
2 set
Grochocki Tomasz2
Kraszewski Bartosz0
5"16'
1 set
Łopaciuk Piotr0
Pozo Angel Garcia del2
5"11'
1 set
Janiszewski Paweł2
Pozo Angel Garcia del0
5"4'
1 set
Sztyber Jakub1
Supeł Tomasz2

170 min 55 s

13"38'
1 set
Dąbrowska Iwona3
Popko Aleksandra2
10"17'
4 set
Rzeszutko Małgorzata3
Kaniewska Emilia1
8"21'
3 set
Dąbrowska Iwona3
Popko Aleksandra2
7"49'
2 set
Dąbrowska Iwona3
Sikora-Bobolewska Magdalena0
7"19'
2 set
Rzeszutko Małgorzata3
Kaniewska Emilia1
6"9'
1 set
Rzeszutko Małgorzata3
Kaniewska Emilia1
5"38'
3 set
Dąbrowska Małgorzata2
Sikora-Bobolewska Magdalena1
5"33'
5 set
Dąbrowska Iwona3
Popko Aleksandra2
5"21'
3 set
Rzeszutko Małgorzata3
Kaniewska Emilia1
5"10'
2 set
Dąbrowska Małgorzata2
Sikora-Bobolewska Magdalena1

27 min 25 s

5"29'
2 set
Jędrzejczak Kamila0
Dąbrowska Małgorzata2
5"15'
3 set
Jędrzejczak Kamila1
Beli Monika2
3"50'
1 set
Jędrzejczak Kamila1
Beli Monika2
3"50'
2 set
Jędrzejczak Kamila1
Beli Monika2
3"11'
1 set
Jędrzejczak Kamila0
Dąbrowska Małgorzata2
3"2'
2 set
Popko Aleksandra2
Beli Monika0
2"48'
1 set
Popko Aleksandra2
Beli Monika0

51 min 52 s

6"9'
2 set
Łukawska Natalia3
Wilk Alicja1
6"2'
1 set
Łukawska Natalia3
Wilk Alicja1
5"19'
2 set
Pietrzyk Wiktoria3
Łukawska Natalia1
5"4'
4 set
Łukawska Natalia3
Wilk Alicja1
4"42'
2 set
Pietrzyk Wiktoria3
Wilk Alicja0
4"21'
3 set
Łukawska Natalia3
Wilk Alicja1
4"21'
3 set
Pietrzyk Wiktoria3
Łukawska Natalia1
4"16'
4 set
Pietrzyk Wiktoria3
Łukawska Natalia1
4"11'
1 set
Pietrzyk Wiktoria3
Wilk Alicja0
3"46'
1 set
Pietrzyk Wiktoria3
Łukawska Natalia1

47 min 41 s

4"39'
1 set
Parafiniuk Zofia0
Popko Aleksandra3
4"12'
3 set
Popko Aleksandra3
Wilk Joanna0
3"46'
3 set
Parafiniuk Zofia0
Popko Aleksandra3
3"43'
2 set
Kaźmierowska Pola0
Goluch Hanna3
3"33'
1 set
Goluch Hanna0
Wilk Joanna3
3"31'
2 set
Parafiniuk Zofia0
Popko Aleksandra3
3"29'
2 set
Popko Aleksandra3
Wilk Joanna0
3"25'
2 set
Goluch Hanna0
Parafiniuk Zofia3
3"23'
2 set
Goluch Hanna0
Wilk Joanna3
3"17'
3 set
Goluch Hanna0
Parafiniuk Zofia3

105 min 16 s

5"34'
3 set
Lohmann Mateusz3
Szczepanik Maciej0
5"26'
1 set
Lohmann Mateusz0
Lohmann Szymon3
5"23'
2 set
Lohmann Mateusz0
Lohmann Szymon3
5"3'
1 set
Szczepanik Maciej0
Lohmann Szymon3
5"0'
3 set
Lisonek Tymon0
Święch Dawid3
4"41'
1 set
Święch Dawid0
Szczepanik Maciej3
4"12'
3 set
Lohmann Mateusz0
Lohmann Szymon3
4"11'
1 set
Lisonek Tymon0
Szczepanik Maciej3
4"3'
1 set
Lohmann Mateusz3
Szczepanik Maciej0
4"1'
1 set
Lisonek Tymon0
Święch Dawid3

131 min 13 s

10"54'
1 set
Lohmann Mateusz2
Winter Alex3
8"45'
4 set
Lohmann Szymon3
Kazanowski Nikodem2
6"28'
5 set
Lohmann Mateusz2
Winter Alex3
6"26'
4 set
Lohmann Mateusz2
Winter Alex3
6"11'
4 set
Winter Alex1
Mozer Dominik3
5"43'
2 set
Lohmann Szymon3
Kazanowski Nikodem2
5"37'
2 set
Lohmann Mateusz2
Winter Alex3
5"33'
4 set
Winter Alex2
Lohmann Szymon3
5"31'
3 set
Lohmann Szymon3
Kazanowski Nikodem2
5"1'
2 set
Lohmann Mateusz3
Kijko Jakub0

69 min 28 s

7"18'
1 set
Sztyber Aleksander0
Kazanowski Nikodem3
5"49'
4 set
Kazanowski Nikodem1
Kuc Krzysztof3
4"54'
1 set
Jackowski Franciszek3
Malec TymoteuszW
4"36'
2 set
Jackowski Franciszek1
Kuc Krzysztof3
4"35'
3 set
Kazanowski Nikodem1
Kuc Krzysztof3
4"33'
2 set
Kazanowski Nikodem1
Kuc Krzysztof3
4"22'
2 set
Sztyber Aleksander0
Kazanowski Nikodem3
3"49'
1 set
Kazanowski Nikodem1
Kuc Krzysztof3
3"47'
2 set
Sztyber Aleksander0
Jackowski Franciszek3
3"46'
4 set
Jackowski Franciszek1
Kuc Krzysztof3

małych punktów

WSZYSTKIEOPENOPEN - EliminacjeDAMSKADAMSKA - EliminacjeJUNIORSKA GU11JUNIORSKA GU13JUNIORSKA OU11JUNIORSKA OU13JUNIORSKA OU15

5801

2979

Pełczyński Adam158
Spoljar Domagoj149
Gnitecki Przemysław146
Soszka Stefan142
Królewski Edward135
Jankowski Marek132
Daniluk Rafał117
Janiszewski Paweł107
Kozłowski Rafał107
Kowalik Maciej106

441

Supeł Tomasz86
Pozo Angel Garcia del70
Sztyber Jakub56
Grochocki Tomasz41
Kraszewski Bartosz33
Łopaciuk Piotr23
Tomczyk Konrad22
Kocieł Paweł22
Janiszewski Paweł22
Pilarczyk Marcin22

619

Rzeszutko Małgorzata109
Kaniewska Emilia98
Dąbrowska Iwona91
Popko Aleksandra83
Dąbrowska Małgorzata78
Ring Aleksandra58
Sikora-Bobolewska Magdalena53
Bruk Anna49

112

Jędrzejczak Kamila38
Beli Monika29
Dąbrowska Małgorzata23
Popko Aleksandra22

212

Łukawska Natalia82
Pietrzyk Wiktoria71
Wilk Alicja59

235

Popko Aleksandra66
Goluch Hanna58
Parafiniuk Zofia52
Wilk Joanna48
Kaźmierowska Pola11

412

Lohmann Szymon132
Lohmann Mateusz118
Szczepanik Maciej84
Święch Dawid50
Lisonek Tymon28

483

Lohmann Szymon135
Winter Alex127
Kazanowski Nikodem83
Lohmann Mateusz72
Mozer Dominik42
Kijko Jakub24

308

Kuc Krzysztof86
Jackowski Franciszek70
Kazanowski Nikodem69
Sztyber Aleksander60
Łomżyński Jan14
Malec Tymoteusz9

Wszystkich rozegranych meczów

WSZYSTKIEOPENOPEN - EliminacjeDAMSKADAMSKA - EliminacjeJUNIORSKA GU11JUNIORSKA GU13JUNIORSKA OU11JUNIORSKA OU13JUNIORSKA OU15

125

67

13

12

3

3

5

10

7

5

Wszystkich rozegranych setów

WSZYSTKIEOPENOPEN - EliminacjeDAMSKADAMSKA - EliminacjeJUNIORSKA GU11JUNIORSKA GU13JUNIORSKA OU11JUNIORSKA OU13JUNIORSKA OU15

335

162

27

37

7

11

15

30

28

18

Szybkość zdobycia punktów

OPENOPEN - EliminacjeDAMSKADAMSKA - EliminacjeJUNIORSKA GU11JUNIORSKA GU13JUNIORSKA OU11JUNIORSKA OU13JUNIORSKA OU15
1.64'
1 set
Soszka Stefan1
Daniluk Rafał2
1.80'
1 set
Soszka Stefan1
Daniluk Rafał2
2.31'
2 set
Soszka Stefan1
Daniluk Rafał2
2.47'
3 set
Soszka Stefan1
Daniluk Rafał2
2.73'
2 set
Soszka Stefan1
Daniluk Rafał2
2.85'
3 set
Soszka Stefan1
Daniluk Rafał2
12.36'
1 set
Kurek Michał0
Pieńkowski Krzysztof2
15.45'
1 set
Tomczyk Konrad2
Purzewski Mateusz0
17.00'
2 set
Kurek Michał0
Pieńkowski Krzysztof2
17.27'
1 set
Nowak Piotr2
Purzewski Mateusz0
11.91'
1 set
Kocieł Paweł2
Łopaciuk Piotr0
12.82'
2 set
Kocieł Paweł2
Łopaciuk Piotr0
15.45'
2 set
Łopaciuk Piotr0
Sztyber Jakub2
17.55'
1 set
Grochocki Tomasz0
Plencler Janusz2
20.00'
1 set
Tomczyk Konrad2
Kraszewski Bartosz0
20.73'
2 set
Łopaciuk Piotr0
Pozo Angel Garcia del2
20.82'
2 set
Tomczyk Konrad2
Kraszewski Bartosz0
20.91'
1 set
Łopaciuk Piotr0
Sztyber Jakub2
21.64'
1 set
Pozo Angel Garcia del2
Kraszewski Bartosz0
22.18'
1 set
Grochocki Tomasz2
Kraszewski Bartosz0
10.82'
1 set
Kaniewska Emilia3
Popko Aleksandra0
11.27'
3 set
Kaniewska Emilia3
Popko Aleksandra0
13.64'
1 set
Dąbrowska Iwona0
Rzeszutko Małgorzata3
13.82'
1 set
Ring Aleksandra0
Kaniewska Emilia3
15.27'
2 set
Kaniewska Emilia3
Popko Aleksandra0
16.45'
3 set
Ring Aleksandra0
Kaniewska Emilia3
16.55'
1 set
Dąbrowska Małgorzata0
Popko Aleksandra3
17.18'
1 set
Ring Aleksandra0
Bruk Anna2
17.36'
2 set
Rzeszutko Małgorzata3
Bruk Anna0
17.45'
1 set
Ring Aleksandra2
Dąbrowska Małgorzata1
15.27'
1 set
Popko Aleksandra2
Beli Monika0
16.55'
2 set
Popko Aleksandra2
Beli Monika0
17.36'
1 set
Jędrzejczak Kamila0
Dąbrowska Małgorzata2
20.91'
2 set
Jędrzejczak Kamila1
Beli Monika2
20.91'
1 set
Jędrzejczak Kamila1
Beli Monika2
27.42'
2 set
Jędrzejczak Kamila0
Dąbrowska Małgorzata2
28.64'
3 set
Jędrzejczak Kamila1
Beli Monika2
20.09'
3 set
Pietrzyk Wiktoria3
Wilk Alicja0
20.55'
1 set
Pietrzyk Wiktoria3
Łukawska Natalia1
22.82'
1 set
Pietrzyk Wiktoria3
Wilk Alicja0
23.27'
4 set
Pietrzyk Wiktoria3
Łukawska Natalia1
23.50'
2 set
Pietrzyk Wiktoria3
Wilk Alicja0
23.73'
3 set
Pietrzyk Wiktoria3
Łukawska Natalia1
23.73'
3 set
Łukawska Natalia3
Wilk Alicja1
26.36'
2 set
Łukawska Natalia3
Wilk Alicja1
27.64'
4 set
Łukawska Natalia3
Wilk Alicja1
29.00'
2 set
Pietrzyk Wiktoria3
Łukawska Natalia1
12.00'
3 set
Kaźmierowska Pola0
Goluch Hanna3
13.64'
1 set
Popko Aleksandra3
Wilk Joanna0
15.73'
1 set
Goluch Hanna0
Parafiniuk Zofia3
17.09'
1 set
Kaźmierowska Pola0
Goluch Hanna3
17.91'
3 set
Goluch Hanna0
Parafiniuk Zofia3
18.45'
2 set
Goluch Hanna0
Wilk Joanna3
18.64'
2 set
Goluch Hanna0
Parafiniuk Zofia3
19.00'
2 set
Popko Aleksandra3
Wilk Joanna0
19.18'
2 set
Parafiniuk Zofia0
Popko Aleksandra3
19.36'
1 set
Goluch Hanna0
Wilk Joanna3
11.55'
3 set
Święch Dawid0
Lohmann Szymon3
11.73'
2 set
Lisonek Tymon0
Szczepanik Maciej3
12.73'
3 set
Lisonek Tymon0
Lohmann Szymon3
13.09'
2 set
Lisonek Tymon0
Lohmann Szymon3
13.27'
1 set
Święch Dawid0
Lohmann Szymon3
13.36'
2 set
Święch Dawid0
Lohmann Szymon3
13.64'
2 set
Lohmann Mateusz3
Szczepanik Maciej0
13.73'
1 set
Lisonek Tymon0
Lohmann Szymon3
14.45'
1 set
Lisonek Tymon0
Lohmann Mateusz3
14.55'
2 set
Szczepanik Maciej0
Lohmann Szymon3
12.64'
1 set
Lohmann Szymon3
Kijko Jakub0
13.00'
1 set
Mozer Dominik0
Kazanowski Nikodem3
13.36'
3 set
Mozer Dominik0
Kazanowski Nikodem3
15.64'
1 set
Winter Alex1
Mozer Dominik3
16.00'
2 set
Winter Alex2
Lohmann Szymon3
17.73'
3 set
Lohmann Szymon3
Kijko Jakub0
17.82'
1 set
Lohmann Mateusz3
Kijko Jakub0
17.91'
2 set
Mozer Dominik0
Kazanowski Nikodem3
18.73'
2 set
Lohmann Szymon3
Kijko Jakub0
21.64'
3 set
Lohmann Mateusz3
Kijko Jakub0
1.09'
1 set
Jackowski Franciszek1
Kuc Krzysztof3
14.00'
2 set
Łomżyński Jan0
Sztyber Aleksander3
15.45'
1 set
Łomżyński Jan0
Sztyber Aleksander3
16.18'
3 set
Sztyber Aleksander0
Kazanowski Nikodem3
16.82'
3 set
Sztyber Aleksander0
Jackowski Franciszek3
17.36'
1 set
Sztyber Aleksander0
Jackowski Franciszek3
19.45'
3 set
Łomżyński Jan0
Sztyber Aleksander3
19.55'
3 set
Jackowski Franciszek1
Kuc Krzysztof3
20.55'
4 set
Jackowski Franciszek1
Kuc Krzysztof3
20.64'
2 set
Sztyber Aleksander0
Jackowski Franciszek3




Icons made by Freepik, Icons8 is licensed under CC BY 3.0