ASICS Kahuna Tour vol. 3 - OPEN

Polska Federacja Squasha, turniej kategorii B+ (B0)

Pozycja Gracz Status Miasto Pozycja w rankingu* Pozycja końcowa
1 Pełczyński AdamPotwierdzony Poznań 4 1
3 Spoljar DomagojPotwierdzony Chorwacja 18 2
10 Jankowski MarekPotwierdzony Warszawa 60 3
5 Gnitecki PrzemysławPotwierdzony Warszawa 34 4
7 Pieńkowski KrzysztofPotwierdzony Strzelce Krajeńskie 45 5
16 Rubczyński SzczepanPotwierdzony Warszawa 97 6
8 Michałowski KrzysztofPotwierdzony Lublin 53 7
2 Kurek MichałWalkover Szczecin 16 8
11 Królewski EdwardPotwierdzony Białystok 68 9
6 Daniluk RafałPotwierdzony Białystok 38 10
17 Kozłowski RafałPotwierdzony Lublin 100 11
9 Soszka StefanPotwierdzony Białystok 55 12
23 Słaboszewski BartłomiejPotwierdzony Łódź 231 13
20 Bakuła WojciechPotwierdzony Warszawa 123 14
14 Prokop PiotrPotwierdzony Lublin 95 15
4 Popko ŁukaszWalkover Białystok 25 16
21 Kołodziński MichałPotwierdzony Lublin 130 17
13 Nowak PiotrWalkover Ząbki 82 18
28 Szumowski JanBrak informacji Warszawa 1166 19
25 Wojtecki AleksanderPotwierdzony Warszawa 295 20
18 Busłowski LeszekPotwierdzony 101 21
15 Piskórz TomaszPotwierdzony Lublin 96 22
32 Plencler JanuszBrak informacji Poznań 2567 23
12 Włodarczyk SzymonWalkover Lublin 78 24
19 Kowalik MaciejPotwierdzony Warszawa 121 25
22 Sapierzyński RobertPotwierdzony Warszawa 224 26
27 Janiszewski PawełBrak informacji Łódź 384 27
31 Tomczyk KonradBrak informacji Białystok 509 28
29 Pilarczyk MarcinBrak informacji Wolsztyn 436 29
26 Purzewski MateuszWalkover Białystok 352 30
30 Kocieł PawełBrak informacji Łańcut 464 31
24 Suwalski HubertWalkover Koluszki 266 32


* Na podstawie notowania PFS OPEN z dnia 20-11-2017


Runda 1Runda 2ĆwierćfinałPółfinałFinałZwycięzca
Pełczyński Adam
2
  8:11  11:8  11:8
Nowak Piotr
1
Purzewski Mateusz
0
  4:11  7:11
Słaboszewski Bartłomiej
2
Soszka Stefan
2
  11:4  11:5
Tomczyk Konrad
0
Busłowski Leszek
0
  11:13  5:11
Michałowski Krzysztof
2
Daniluk Rafał
2
  10:12  11:5  12:10
Sapierzyński Robert
1
Szumowski Jan
0
  6:11  3:11
Jankowski Marek
2
Suwalski Hubert
W
WALKOVER
Rubczyński Szczepan
2
Włodarczyk Szymon
1
  8:11  14:12  2:11
Popko Łukasz
2
Spoljar Domagoj
2
  11:8  11:3
Janiszewski Paweł
0
Wojtecki Aleksander
0
  8:11  7:11
Kozłowski Rafał
2
Bakuła Wojciech
2
  11:5  11:9
Pilarczyk Marcin
0
Piskórz Tomasz
0
  6:11  5:11
Pieńkowski Krzysztof
2
Gnitecki Przemysław
2
  11:3  12:10
Kocieł Paweł
0
Królewski Edward
2
  11:5  11:9
Kołodziński Michał
0
Plencler Janusz
1
  12:10  3:11  4:11
Prokop Piotr
2
Kowalik Maciej
0
  6:11  9:11
Kurek Michał
2
Pełczyński Adam
2
  11:6  11:3
Słaboszewski Bartłomiej
0
Soszka Stefan
1
  9:11  11:3  8:11
Michałowski Krzysztof
2
Daniluk Rafał
0
  4:11  8:11
Jankowski Marek
2
Rubczyński Szczepan
2
  4:11  11:7  11:9
Popko Łukasz
1
Spoljar Domagoj
2
  11:1  11:4
Kozłowski Rafał
0
Bakuła Wojciech
0
  6:11  5:11
Pieńkowski Krzysztof
2
Gnitecki Przemysław
2
  11:6  10:12  11:6
Królewski Edward
1
Prokop Piotr
0
  5:11  9:11
Kurek Michał
2
Pełczyński Adam
2
  11:8  11:5
Michałowski Krzysztof
0
Jankowski Marek
2
  11:2  8:11  11:2
Rubczyński Szczepan
1
Spoljar Domagoj
2
  12:10  11:7
Pieńkowski Krzysztof
0
Gnitecki Przemysław
2
  11:9  9:11  13:11
Kurek Michał
1
Pełczyński Adam
3
  11:7  12:10  11:8
Jankowski Marek
0
Spoljar Domagoj
3
  11:9  12:10  5:11  11:9
Gnitecki Przemysław
1
Pełczyński Adam
3
  18:16  9:11  11:6  12:10
Spoljar Domagoj
1
Pełczyński Adam
Miejsca 3 - 4
Jankowski Marek
3
  11:9  11:4  11:6
Gnitecki Przemysław
0
Jankowski Marek
Miejsca 5 - 8
Michałowski Krzysztof
0
  11:13  7:11
Rubczyński Szczepan
2
Pieńkowski Krzysztof
2
  11:3  11:4
Kurek Michał
0
Rubczyński Szczepan
0
  6:11  4:11
Pieńkowski Krzysztof
2
Pieńkowski Krzysztof
Miejsca 7 - 8
Michałowski Krzysztof
2
WALKOVER
Kurek Michał
W
Michałowski Krzysztof
Miejsca 9 - 16
Słaboszewski Bartłomiej
0
  5:11  9:11
Soszka Stefan
2
Daniluk Rafał
2
WALKOVER
Popko Łukasz
W
Kozłowski Rafał
2
  13:11  11:5
Bakuła Wojciech
0
Królewski Edward
2
  18:16  11:2
Prokop Piotr
0
Soszka Stefan
1
  20:22  13:11  13:15
Daniluk Rafał
2
Kozłowski Rafał
1
  5:11  11:9  9:11
Królewski Edward
2
Daniluk Rafał
1
  9:11  11:7  4:11
Królewski Edward
2
Królewski Edward
Miejsca 11 - 12
Soszka Stefan
1
  6:11  11:9  7:11
Kozłowski Rafał
2
Kozłowski Rafał
Miejsca 13 - 16
Słaboszewski Bartłomiej
Bye
Bakuła Wojciech
2
  11:5  11:5
Prokop Piotr
0
Słaboszewski Bartłomiej
2
  9:11  11:9  12:10
Bakuła Wojciech
1
Słaboszewski Bartłomiej
Miejsca 15 - 16
Bye
Prokop Piotr
Prokop Piotr
Miejsca 17 - 32
Nowak Piotr
2
  11:4  11:6
Purzewski Mateusz
0
Tomczyk Konrad
1
  11:7  5:11  7:11
Busłowski Leszek
2
Sapierzyński Robert
0
  4:11  10:12
Szumowski Jan
2
Bye
Włodarczyk Szymon
Janiszewski Paweł
0
  9:11  4:11
Wojtecki Aleksander
2
Pilarczyk Marcin
0
  15:17  8:11
Piskórz Tomasz
2
Kocieł Paweł
0
  2:11  2:11
Kołodziński Michał
2
Plencler Janusz
2
  11:6  12:10
Kowalik Maciej
0
Nowak Piotr
2
  11:7  4:11  11:5
Busłowski Leszek
1
Szumowski Jan
2
  11:7  11:8
Włodarczyk Szymon
0
Wojtecki Aleksander
2
  11:9  12:10
Piskórz Tomasz
0
Kołodziński Michał
2
  6:11  11:5  11:9
Plencler Janusz
1
Nowak Piotr
2
  11:7  11:7
Szumowski Jan
0
Wojtecki Aleksander
0
  7:11  5:11
Kołodziński Michał
2
Nowak Piotr
W
WALKOVER
Kołodziński Michał
2
Kołodziński Michał
Miejsca 19 - 20
Szumowski Jan
2
  11:6  11:2
Wojtecki Aleksander
0
Szumowski Jan
Miejsca 21 - 24
Busłowski Leszek
2
WALKOVER
Włodarczyk Szymon
W
Piskórz Tomasz
2
  7:11  11:3  11:9
Plencler Janusz
1
Busłowski Leszek
2
  11:8  11:9
Piskórz Tomasz
0
Busłowski Leszek
Miejsca 23 - 24
Bye
Plencler Janusz
Plencler Janusz
Miejsca 25 - 32
Purzewski Mateusz
0
  2:11  9:11
Tomczyk Konrad
2
Sapierzyński Robert
Bye
Janiszewski Paweł
2
  11:3  5:11  11:6
Pilarczyk Marcin
1
Kocieł Paweł
0
  9:11  1:11
Kowalik Maciej
2
Tomczyk Konrad
1
  7:11  13:11  3:11
Sapierzyński Robert
2
Janiszewski Paweł
1
  11:9  8:11  5:11
Kowalik Maciej
2
Sapierzyński Robert
0
  7:11  5:11
Kowalik Maciej
2
Kowalik Maciej
Miejsca 27 - 28
Tomczyk Konrad
1
  12:14  11:7  3:11
Janiszewski Paweł
2
Janiszewski Paweł
Miejsca 29 - 32
Purzewski Mateusz
Bye
Pilarczyk Marcin
2
  12:10  12:10
Kocieł Paweł
0
Purzewski Mateusz
W
WALKOVER
Pilarczyk Marcin
2
Pilarczyk Marcin
Miejsca 31 - 32
Bye
Kocieł Paweł
Kocieł Paweł
Stan na: 19:24:12 21-01-2018