Scout Squash Open PFS kat.A - DAMSKA

Polska Federacja Squasha, turniej kategorii A (A)

Pozycja Gracz Status Miasto Pozycja w rankingu* Pozycja końcowa
15 Patałąg JuliaNieobecny Imielin 40
1 Kamińska MagdaPotwierdzony Bogatynia 1 1
3 Ryfa NataliaPotwierdzony Poznań 3 2
2 Witkowska DominikaPotwierdzony Warszawa 2 3
4 Szymaniak KingaPotwierdzony Poznań 4 4
7 Zawartka AnnaPotwierdzony Katowice 11 5
6 Grzechowiak DorotaPotwierdzony Poznań 10 6
5 Owcarz KatarzynaPotwierdzony Wrocław 9 7
8 Buczkowska EwaPotwierdzony Poznań 16 8
9 Sielska PaulinaPotwierdzony Sadowice 17 9
11 Owczarek MałgorzataPotwierdzony Łódź 22 10
13 Sopińska PatrycjaPotwierdzony Warszawa 30 11
12 Skarbińska AgnieszkaPotwierdzony Bydgoszcz 26 12
24 Brzeska MalwinaPotwierdzony Częstochowa 261 13
20 Bruk AnnaPotwierdzony Poznań 67 14
19 Sonik JuliaPotwierdzony Sosnowiec 65 15
16 Bogdanowicz KatarzynaWalkover Zielona Góra 43 16
10 Huseynova AnnaPotwierdzony Katowice 20 17
14 Wilińska JoannaPotwierdzony Warszawa 38 18
18 Czerwinska IwonaPotwierdzony Łódź 54 19
17 Ogrodnik JuliaWalkover Kraków 44 20
21 Cielecka JustynaPotwierdzony Łódź 71 21
23 Kirszenstein PatrycjaWalkover Wałbrzych 82 24
22 Egeman AnnaWalkover 77 32


* Na podstawie notowania PFS DAMSKI z dnia 23-10-2017


Runda 1Runda 2ĆwierćfinałPółfinałFinałZwycięzca
Kamińska Magda
Bye
Wilińska Joanna
2
  6:11  11:6  11:3  5:11  3:11
Bruk Anna
3
Patałąg Julia
W
WALKOVER
Owczarek Małgorzata
3
Bye
Buczkowska Ewa
Zawartka Anna
Bye
Sonik Julia
3
WALKOVER
Egeman Anna
W
Sopińska Patrycja
3
  13:11  8:11  13:11  6:11  11:8
Ogrodnik Julia
2
Bye
Szymaniak Kinga
Ryfa Natalia
Bye
Sielska Paulina
3
  6:11  8:11  14:12  11:6  11:9
Huseynova Anna
2
Cielecka Justyna
1
  9:11  7:11  11:7  5:11
Brzeska Malwina
3
Bye
Grzechowiak Dorota
Owcarz Katarzyna
Bye
Czerwinska Iwona
0
  7:11  10:12  4:11
Skarbińska Agnieszka
3
Kirszenstein Patrycja
2
  2:11  1:11  11:9  12:10  5:11
Bogdanowicz Katarzyna
3
Bye
Witkowska Dominika
Kamińska Magda
3
  11:1  11:3  11:6
Bruk Anna
0
Owczarek Małgorzata
1
  11:8  8:11  4:11  7:11
Buczkowska Ewa
3
Zawartka Anna
3
  11:2  11:7  11:4
Sonik Julia
0
Sopińska Patrycja
0
  6:11  8:11  7:11
Szymaniak Kinga
3
Ryfa Natalia
3
  12:10  11:7  11:8
Sielska Paulina
0
Brzeska Malwina
0
  0:11  8:11  6:11
Grzechowiak Dorota
3
Owcarz Katarzyna
3
  11:3  11:4  11:6
Skarbińska Agnieszka
0
Bogdanowicz Katarzyna
1
  11:9  2:11  4:11  9:11
Witkowska Dominika
3
Kamińska Magda
3
  11:6  11:2  11:2
Buczkowska Ewa
0
Zawartka Anna
0
  7:11  5:11  9:11
Szymaniak Kinga
3
Ryfa Natalia
3
  10:12  11:4  11:3  11:4
Grzechowiak Dorota
1
Owcarz Katarzyna
0
  4:11  9:11  10:12
Witkowska Dominika
3
Kamińska Magda
3
  11:4  11:1  11:6
Szymaniak Kinga
0
Ryfa Natalia
3
  12:10  3:11  6:11  11:4  11:2
Witkowska Dominika
2
Kamińska Magda
3
  8:11  12:10  11:8  11:8
Ryfa Natalia
1
Kamińska Magda
Miejsca 3 - 4
Szymaniak Kinga
2
  5:11  7:11  11:9  11:7  8:11
Witkowska Dominika
3
Witkowska Dominika
Miejsca 5 - 8
Buczkowska Ewa
0
  9:11  4:11  7:11
Zawartka Anna
3
Grzechowiak Dorota
3
  11:6  13:11  11:9
Owcarz Katarzyna
0
Zawartka Anna
3
  8:11  11:7  11:7  6:11  11:5
Grzechowiak Dorota
2
Zawartka Anna
Miejsca 7 - 8
Buczkowska Ewa
0
  7:11  7:11  3:11
Owcarz Katarzyna
3
Owcarz Katarzyna
Miejsca 9 - 16
Bruk Anna
2
  11:6  6:11  11:7  6:11  9:11
Owczarek Małgorzata
3
Sonik Julia
1
  5:11  9:11  11:9  9:11
Sopińska Patrycja
3
Sielska Paulina
3
  11:8  11:7  11:2
Brzeska Malwina
0
Skarbińska Agnieszka
3
  11:4  10:12  11:1  13:11
Bogdanowicz Katarzyna
1
Owczarek Małgorzata
3
  12:14  11:3  11:1  11:8
Sopińska Patrycja
1
Sielska Paulina
3
  11:2  11:2  11:0
Skarbińska Agnieszka
0
Owczarek Małgorzata
1
  6:11  12:10  5:11  3:11
Sielska Paulina
3
Sielska Paulina
Miejsca 11 - 12
Sopińska Patrycja
3
  8:11  11:9  9:11  11:7  12:10
Skarbińska Agnieszka
2
Sopińska Patrycja
Miejsca 13 - 16
Bruk Anna
3
  6:11  11:8  11:4  11:4
Sonik Julia
1
Brzeska Malwina
3
  11:5  2:11  11:7  11:5
Bogdanowicz Katarzyna
1
Bruk Anna
0
  7:11  9:11  2:11
Brzeska Malwina
3
Brzeska Malwina
Miejsca 15 - 16
Sonik Julia
3
WALKOVER
Bogdanowicz Katarzyna
W
Sonik Julia
Miejsca 17 - 32
Bye
Wilińska Joanna
Bye
Bye
Bye
Bye
Ogrodnik Julia
Bye
Bye
Huseynova Anna
Cielecka Justyna
Bye
Bye
Czerwinska Iwona
Kirszenstein Patrycja
Bye
Wilińska Joanna
Bye
Bye
Ogrodnik Julia
Huseynova Anna
3
  11:7  11:7  11:5
Cielecka Justyna
0
Czerwinska Iwona
3
  11:4  11:8  11:9
Kirszenstein Patrycja
0
Wilińska Joanna
3
WALKOVER
Ogrodnik Julia
W
Huseynova Anna
3
  11:1  11:2  11:4
Czerwinska Iwona
0
Wilińska Joanna
0
  5:11  1:11  3:11
Huseynova Anna
3
Huseynova Anna
Miejsca 19 - 20
Bye
Czerwinska Iwona
Czerwinska Iwona
Miejsca 21 - 24
Bye
Bye
Cielecka Justyna
3
WALKOVER
Kirszenstein Patrycja
W
Bye
Cielecka Justyna
Cielecka Justyna
Miejsca 23 - 24
Bye
Bye
Bye
Miejsca 25 - 32
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Miejsca 27 - 28
Bye
Bye
Bye
Miejsca 29 - 32
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Miejsca 31 - 32
Bye
Bye
Bye
Stan na: 08:16:29 22-11-2017