The Scorpions Cup 2017 - OPEN

Szczeciński Squash Amatorski, turniej kategorii 500

Pozycja Gracz Status Miasto Pozycja w rankingu* Pozycja końcowa
3 Matejski TomaszBrak informacji Szczecin 4 1
8 Gajewski GrzegorzBrak informacji Szczecin 180 2
1 Chomicki PiotrPotwierdzony Szczecin 1 3
5 Mierzicki RemiBrak informacji Szczecin 6 4
4 Suchowolak JacekBrak informacji Szczecin 5 5
6 Dworakowski RobertPotwierdzony Szczecin 7 6
26 Cieśluk PatrykPotwierdzony Poznań 204 7
13 Przyłuski DariuszBrak informacji Szczecin 30 8
10 Stachurski JakubBrak informacji Szczecin 14 9
7 Düvel JensPotwierdzony Bezrzecze 10 10
22 Stasiak MaciejPotwierdzony Szczecin 116 11
15 Piotrowski KarolBrak informacji Szczecin 44 12
12 Robb PeterPotwierdzony Szczecin 21 13
16 Margraf DorianBrak informacji Szczecin 61 14
9 Romański KrzysztofBrak informacji Szczecin 13 15
2 Khan FaizanWalkover 2 16
23 Cieśluk RadosławBrak informacji Szczecin 136 17
24 Lechmański LechPotwierdzony Szczecin 182 18
28 Bobala KacperPotwierdzony 260 19
18 Maciocha BarbaraBrak informacji Szczecin 85 20
11 Szostak DanielPotwierdzony Szczecin 20 21
27 Rak SoniaWalkover Dobra 258 22
14 Osowski RemikBrak informacji Szczecin 41 23
20 Wolszczak SylwiaPotwierdzony Szczecin 105 24
19 Korytkowski PrzemysławBrak informacji 96 25
17 Jaworski MaciejBrak informacji Szczecin 65 26
21 Pyszkowska MonikaBrak informacji Szczecin 111 27
25 Nachaczewska PaulinaBrak informacji Szczecin 185 28


* Na podstawie notowania SSA OPEN z dnia 06-11-2017


Runda 1Runda 2ĆwierćfinałPółfinałFinałZwycięzca
Chomicki Piotr
Bye
Maciocha Barbara
1
  13:11  2:11  8:11
Romański Krzysztof
2
Przyłuski Dariusz
2
  11:4  6:11  11:5
Wolszczak Sylwia
1
Nachaczewska Paulina
0
  3:11  5:11
Düvel Jens
2
Dworakowski Robert
2
  11:9  2:11  11:6
Cieśluk Radosław
1
Korytkowski Przemysław
0
  9:11  2:11
Piotrowski Karol
2
Robb Peter
2
  10:12  11:5  11:8
Rak Sonia
1
Bye
Matejski Tomasz
Suchowolak Jacek
Bye
Stasiak Maciej
2
  11:6  11:4
Osowski Remik
0
Margraf Dorian
2
  11:0  11:8
Pyszkowska Monika
0
Lechmański Lech
0
  4:11  12:14
Mierzicki Remi
2
Gajewski Grzegorz
2
  11:4  11:5
Bobala Kacper
0
Jaworski Maciej
1
  9:11  11:7  7:11
Stachurski Jakub
2
Szostak Daniel
0
  9:11  2:11
Cieśluk Patryk
2
Bye
Khan Faizan
Chomicki Piotr
2
  12:14  11:9  11:9
Romański Krzysztof
1
Przyłuski Dariusz
2
  11:8  7:11  11:7
Düvel Jens
1
Dworakowski Robert
2
  12:10  11:13  11:6
Piotrowski Karol
1
Robb Peter
0
  3:11  9:11
Matejski Tomasz
2
Suchowolak Jacek
2
  11:2  11:4
Stasiak Maciej
0
Margraf Dorian
0
  6:11  11:13
Mierzicki Remi
2
Gajewski Grzegorz
2
  11:2  17:15
Stachurski Jakub
0
Cieśluk Patryk
2
WALKOVER
Khan Faizan
W
Chomicki Piotr
2
  11:6  11:5
Przyłuski Dariusz
0
Dworakowski Robert
0
  9:11  4:11
Matejski Tomasz
2
Suchowolak Jacek
1
  6:11  11:3  9:11
Mierzicki Remi
2
Gajewski Grzegorz
2
  11:4  11:9
Cieśluk Patryk
0
Chomicki Piotr
0
  9:11  10:12
Matejski Tomasz
2
Mierzicki Remi
0
  4:11  2:11
Gajewski Grzegorz
2
Matejski Tomasz
3
  9:11  11:3  16:14  12:10
Gajewski Grzegorz
1
Matejski Tomasz
Miejsca 3 - 4
Chomicki Piotr
3
  11:5  11:2  11:8
Mierzicki Remi
0
Chomicki Piotr
Miejsca 5 - 8
Przyłuski Dariusz
1
  11:5  10:12  10:12
Dworakowski Robert
2
Suchowolak Jacek
2
  11:4  11:3
Cieśluk Patryk
0
Dworakowski Robert
0
  4:11  9:11
Suchowolak Jacek
2
Suchowolak Jacek
Miejsca 7 - 8
Przyłuski Dariusz
1
  8:11  14:12  2:11
Cieśluk Patryk
2
Cieśluk Patryk
Miejsca 9 - 16
Romański Krzysztof
0
  9:11  9:11
Düvel Jens
2
Piotrowski Karol
2
  11:4  11:7
Robb Peter
0
Stasiak Maciej
2
  5:11  11:4  11:1
Margraf Dorian
1
Stachurski Jakub
Bye
Düvel Jens
2
  11:5  9:11  11:9
Piotrowski Karol
1
Stasiak Maciej
0
  4:11  8:11
Stachurski Jakub
2
Düvel Jens
0
  5:11  10:12
Stachurski Jakub
2
Stachurski Jakub
Miejsca 11 - 12
Piotrowski Karol
1
  13:11  8:11  8:11
Stasiak Maciej
2
Stasiak Maciej
Miejsca 13 - 16
Romański Krzysztof
0
  6:11  2:11
Robb Peter
2
Margraf Dorian
Bye
Robb Peter
2
  11:4  6:11  11:7
Margraf Dorian
1
Robb Peter
Miejsca 15 - 16
Romański Krzysztof
Bye
Romański Krzysztof
Miejsca 17 - 32
Bye
Maciocha Barbara
Wolszczak Sylwia
2
  11:3  11:6
Nachaczewska Paulina
0
Cieśluk Radosław
2
  11:8  11:5
Korytkowski Przemysław
0
Rak Sonia
Bye
Bye
Osowski Remik
Pyszkowska Monika
1
  9:11  11:2  9:11
Lechmański Lech
2
Bobala Kacper
2
  11:3  11:7
Jaworski Maciej
0
Szostak Daniel
Bye
Maciocha Barbara
2
  11:5  11:4
Wolszczak Sylwia
0
Cieśluk Radosław
2
  11:2  11:8
Rak Sonia
0
Osowski Remik
1
  11:5  10:12  4:11  0:1
Lechmański Lech
2
Bobala Kacper
2
  11:6  11:8
Szostak Daniel
0
Maciocha Barbara
1
  11:8  12:14  6:11
Cieśluk Radosław
2
Lechmański Lech
2
  11:9  8:11  12:10
Bobala Kacper
1
Cieśluk Radosław
2
  11:9  11:2
Lechmański Lech
0
Cieśluk Radosław
Miejsca 19 - 20
Maciocha Barbara
0
  6:11  7:11
Bobala Kacper
2
Bobala Kacper
Miejsca 21 - 24
Wolszczak Sylwia
0
  3:11  5:11
Rak Sonia
2
Osowski Remik
1
  5:11  11:8  8:11
Szostak Daniel
2
Rak Sonia
W
WALKOVER
Szostak Daniel
2
Szostak Daniel
Miejsca 23 - 24
Wolszczak Sylwia
0
  11:13  7:11
Osowski Remik
2
Osowski Remik
Miejsca 25 - 32
Bye
Nachaczewska Paulina
Korytkowski Przemysław
Bye
Bye
Pyszkowska Monika
Jaworski Maciej
Bye
Nachaczewska Paulina
0
  7:11  4:11
Korytkowski Przemysław
2
Pyszkowska Monika
1
  11:5  5:11  9:11
Jaworski Maciej
2
Korytkowski Przemysław
2
  11:7  8:11  11:6
Jaworski Maciej
1
Korytkowski Przemysław
Miejsca 27 - 28
Nachaczewska Paulina
0
  7:11  8:11
Pyszkowska Monika
2
Pyszkowska Monika
Miejsca 29 - 32
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Miejsca 31 - 32
Bye
Bye
Bye
Stan na: 08:15:19 22-11-2017