Najdłuższy mecz

OPENDAMSKAJUNIORSKA OU13JUNIORSKA OU17
67"1'Popko Łukasz3
Królewski Edward2
55"4'Daniluk Rafał2
Popko Łukasz3
50"21'Szymczak Marcin3
Królewski Edward2
45"31'Piskórz Tomasz3
Filipek Karol2
43"7'Soszka Stefan2
Szymczak Marcin3
42"12'Popko Łukasz3
Kurek Michał2
41"3'Purzewski Mateusz2
Czaban Igor3
41"1'Daniluk Rafał3
Gnitecki Przemysław2
40"39'Gnitecki Przemysław3
Soszka Stefan1
40"19'Hrycaj Marcin2
Michalczuk Paweł3
20"31'Wilińska Joanna3
Popko Aleksandra0
17"23'Popko Kinga0
Popko Aleksandra3
16"26'Sikora-Bobolewska Magdalena0
Popko Kinga3
16"1'Gawryluk Monika3
Popko Kinga0
15"26'Gawryluk Monika0
Wilińska Joanna3
13"16'Popko Aleksandra3
Konopko Karolina0
12"57'Sikora-Bobolewska Magdalena3
Konopko Karolina0
12"38'Wilińska Joanna3
Nisgorska Ewa0
12"28'Nisgorska Ewa0
Konopko Karolina3
20"0'Rauba Mateusz2
Wawiernia Filip0
16"25'Wawiernia Filip1
Kragiel Cyprian Błażej2
11"48'Rauba Mateusz1
Kragiel Cyprian Błażej2
7"56'Rauba Mateusz0
Jeleniewski Bartosz2
7"54'Rauba Mateusz0
Popko Aleksandra2
7"48'Kragiel Cyprian Błażej0
Popko Aleksandra2
7"20'Wawiernia Filip0
Jeleniewski Bartosz2
7"12'Jeleniewski Bartosz2
Kragiel Cyprian Błażej0
7"3'Wawiernia Filip0
Popko Aleksandra2
6"20'Jeleniewski Bartosz0
Popko Aleksandra2
20"0'Jeleniewski Bartosz1
Jatel Filip2
20"0'Jatel Filip2
Kaca Bartosz1
20"0'Jatel Filip0
Popko Aleksandra2
7"10'Jeleniewski Bartosz2
Kaca Bartosz0
6"20'Kaca Bartosz0
Popko Aleksandra2
24'Tomczyk Konrad0
Popko Aleksandra2

Najdłużej na korcie

OPENDAMSKAJUNIORSKA OU13JUNIORSKA OU17
Popko Łukasz196"54'
Królewski Edward142"53'
Gnitecki Przemysław128"35'
Piskórz Tomasz128"22'
Daniluk Rafał124"20'
Szymczak Marcin124"14'
Kurek Michał113"29'
Wojtecki Piotr108"38'
Purzewski Mateusz107"9'
Kozłowski Rafał105"25'
Popko Aleksandra41"33'
Popko Kinga40"19'
Wilińska Joanna39"53'
Konopko Karolina30"32'
Gawryluk Monika25"32'
Sikora-Bobolewska Magdalena22"58'
Nisgorska Ewa20"41'
Kragiel Cyprian Błażej41"58'
Wawiernia Filip35"34'
Rauba Mateusz32"37'
Popko Aleksandra28"30'
Jeleniewski Bartosz27"45'
Jatel Filip40"19'
Kaca Bartosz26"57'
Jeleniewski Bartosz23"8'
Popko Aleksandra16"34'
Tomczyk Konrad6'

Czas setów

WSZYSTKIEOPENDAMSKAJUNIORSKA OU13JUNIORSKA OU17

1850 min
54 s



30 h 50 min 54 s

1603 min 26 s

17"17'
5 set
Popko Łukasz3
Królewski Edward2
16"6'
5 set
Daniluk Rafał2
Popko Łukasz3
14"3'
2 set
Popko Łukasz3
Królewski Edward2
11"56'
3 set
Czaban Łukasz0
Czaban Igor3
11"56'
1 set
Purzewski Mateusz2
Czaban Igor3
11"14'
4 set
Popko Łukasz3
Królewski Edward2
10"56'
5 set
Popko Łukasz3
Kurek Michał2
10"53'
4 set
Czaban Igor1
Królewski Edward3
10"49'
3 set
Gnitecki Przemysław3
Soszka Stefan1
10"26'
2 set
Busłowski Leszek0
Piskórz Tomasz3

110 min 44 s

6"29'
2 set
Wilińska Joanna3
Popko Aleksandra0
6"11'
3 set
Wilińska Joanna3
Popko Aleksandra0
5"53'
1 set
Popko Kinga0
Popko Aleksandra3
5"30'
3 set
Gawryluk Monika3
Popko Kinga0
5"24'
2 set
Sikora-Bobolewska Magdalena3
Konopko Karolina0
5"7'
3 set
Sikora-Bobolewska Magdalena0
Popko Kinga3
4"57'
2 set
Popko Kinga0
Popko Aleksandra3
4"43'
1 set
Gawryluk Monika3
Popko Kinga0
4"25'
1 set
Gawryluk Monika0
Wilińska Joanna3
4"16'
1 set
Sikora-Bobolewska Magdalena0
Popko Kinga3

83 min 12 s

7"9'
3 set
Wawiernia Filip1
Kragiel Cyprian Błażej2
4"58'
3 set
Rauba Mateusz1
Kragiel Cyprian Błażej2
4"46'
2 set
Kragiel Cyprian Błażej0
Popko Aleksandra2
4"45'
2 set
Rauba Mateusz0
Popko Aleksandra2
4"36'
1 set
Wawiernia Filip1
Kragiel Cyprian Błażej2
4"14'
2 set
Wawiernia Filip1
Kragiel Cyprian Błażej2
4"5'
2 set
Rauba Mateusz1
Kragiel Cyprian Błażej2
4"0'
1 set
Jeleniewski Bartosz0
Popko Aleksandra2
3"57'
2 set
Rauba Mateusz0
Jeleniewski Bartosz2
3"53'
1 set
Wawiernia Filip0
Jeleniewski Bartosz2

53 min 32 s

7"6'
1 set
Jeleniewski Bartosz1
Jatel Filip2
6"32'
1 set
Jatel Filip0
Popko Aleksandra2
5"18'
2 set
Jatel Filip2
Kaca Bartosz1
4"42'
2 set
Jeleniewski Bartosz1
Jatel Filip2
4"33'
1 set
Jatel Filip2
Kaca Bartosz1
4"29'
1 set
Jeleniewski Bartosz2
Kaca Bartosz0
4"25'
3 set
Jeleniewski Bartosz1
Jatel Filip2
3"59'
3 set
Jatel Filip2
Kaca Bartosz1
3"44'
2 set
Jatel Filip0
Popko Aleksandra2
3"31'
1 set
Kaca Bartosz0
Popko Aleksandra2

małych punktów

WSZYSTKIEOPENDAMSKAJUNIORSKA OU13JUNIORSKA OU17

6638

5389

Popko Łukasz234
Purzewski Mateusz198
Królewski Edward198
Wojtecki Piotr197
Gnitecki Przemysław191
Daniluk Rafał189
Kurek Michał189
Szymczak Marcin187
Hrycaj Marcin185
Kozłowski Rafał183

635

Wilińska Joanna101
Popko Aleksandra93
Sikora-Bobolewska Magdalena84
Gawryluk Monika82
Popko Kinga77
Nisgorska Ewa74
Tyszkiewicz Ewelina66
Konopko Karolina58

357

Popko Aleksandra88
Jeleniewski Bartosz72
Kragiel Cyprian Błażej72
Rauba Mateusz71
Wawiernia Filip54

257

Popko Aleksandra89
Jatel Filip77
Jeleniewski Bartosz55
Kaca Bartosz36
Tomczyk Konrad0

Wszystkich rozegranych meczów

WSZYSTKIEOPENDAMSKAJUNIORSKA OU13JUNIORSKA OU17

113

84

12

10

7

Wszystkich rozegranych setów

WSZYSTKIEOPENDAMSKAJUNIORSKA OU13JUNIORSKA OU17

384

308

38

22

16

Szybkość zdobycia punktów

OPENDAMSKAJUNIORSKA OU13JUNIORSKA OU17
11.27'
2 set
Popko Kinga0
Brzóska Tomasz3
11.27'
3 set
Popko Aleksandra0
Timofiejuk Adam3
11.36'
3 set
Yarmak Pavel0
Hrycaj Marcin3
12.36'
2 set
Grochocki Tomasz0
Daniluk Rafał3
13.91'
1 set
Suchowierski Tomasz0
Aksiucik Paweł3
14.00'
2 set
Purta Dariusz1
Wilińska Joanna3
14.18'
1 set
Michalczuk Paweł3
Purzewski Mateusz0
14.36'
1 set
Suchowierski Tomasz3
Nisgorska Ewa0
14.55'
2 set
Ołtarzewski Jakub1
Gawryluk Olaf3
14.64'
1 set
Popko Aleksandra0
Timofiejuk Adam3
12.09'
1 set
Sikora-Bobolewska Magdalena3
Konopko Karolina0
14.91'
3 set
Sikora-Bobolewska Magdalena3
Konopko Karolina0
16.27'
2 set
Popko Aleksandra3
Konopko Karolina0
16.64'
2 set
Gawryluk Monika3
Popko Kinga0
16.82'
1 set
Popko Aleksandra3
Konopko Karolina0
16.91'
2 set
Nisgorska Ewa0
Konopko Karolina3
17.64'
2 set
Sikora-Bobolewska Magdalena0
Popko Kinga3
17.64'
3 set
Nisgorska Ewa0
Konopko Karolina3
18.00'
3 set
Wilińska Joanna3
Nisgorska Ewa0
19.55'
2 set
Wilińska Joanna3
Nisgorska Ewa0
12.27'
2 set
Jeleniewski Bartosz0
Popko Aleksandra2
12.82'
1 set
Rauba Mateusz1
Kragiel Cyprian Błażej2
14.36'
1 set
Rauba Mateusz2
Wawiernia Filip0
16.09'
1 set
Kragiel Cyprian Błażej0
Popko Aleksandra2
16.27'
1 set
Rauba Mateusz0
Popko Aleksandra2
16.36'
1 set
Wawiernia Filip0
Popko Aleksandra2
16.82'
2 set
Wawiernia Filip0
Jeleniewski Bartosz2
17.36'
2 set
Rauba Mateusz2
Wawiernia Filip0
18.36'
1 set
Jeleniewski Bartosz2
Kragiel Cyprian Błażej0
19.09'
2 set
Jeleniewski Bartosz2
Kragiel Cyprian Błażej0
0.27'
2 set
Tomczyk Konrad0
Popko Aleksandra2
0.27'
1 set
Tomczyk Konrad0
Popko Aleksandra2
13.27'
2 set
Jeleniewski Bartosz2
Kaca Bartosz0
14.64'
2 set
Kaca Bartosz0
Popko Aleksandra2
19.18'
1 set
Kaca Bartosz0
Popko Aleksandra2
20.36'
2 set
Jatel Filip0
Popko Aleksandra2
21.73'
3 set
Jatel Filip2
Kaca Bartosz1
24.09'
3 set
Jeleniewski Bartosz1
Jatel Filip2
24.45'
1 set
Jeleniewski Bartosz2
Kaca Bartosz0
24.82'
1 set
Jatel Filip2
Kaca Bartosz1




Icons made by Freepik, Icons8 is licensed under CC BY 3.0