Turniej Niepodległości B+ - OPEN

Polska Federacja Squasha, turniej kategorii B+ (B1)

Pozycja Gracz Status Miasto Pozycja w rankingu* Pozycja końcowa
2 Popko ŁukaszPotwierdzony Białystok 29 1
1 Kurek MichałPotwierdzony Szczecin 16 2
4 Daniluk RafałPotwierdzony Białystok 40 3
3 Gnitecki PrzemysławPotwierdzony Warszawa 35 4
5 Szymczak MarcinPotwierdzony Siedlce 50 5
7 Królewski EdwardPotwierdzony Białystok 70 6
6 Soszka StefanPotwierdzony Białystok 57 7
8 Michalczuk PawełPotwierdzony Białystok 92 8
12 Hrycaj MarcinPotwierdzony Warszawa 138 9
9 Piskórz TomaszPotwierdzony Lublin 101 10
10 Kozłowski RafałPotwierdzony Lublin 102 11
11 Busłowski LeszekPotwierdzony 104 12
13 Gawryluk OlafPotwierdzony Białystok 160 13
14 Ginter JakubPotwierdzony 204 14
16 Aksiucik PawełPotwierdzony Białystok 234 15
15 Filipek KarolPotwierdzony Biała Podlaska 213 16
22 Tomczyk KonradPotwierdzony Białystok 603 17
23 Czaban IgorPotwierdzony Zaścianki 690 18
18 Purzewski MateuszPotwierdzony Białystok 375 19
39 Wojtecki PiotrPotwierdzony Białystok 1884 20
19 Kułak PawełPotwierdzony Białystok 390 21
25 Czaban ŁukaszWalkover Zaścianki 731 22
37 Kulikowski SebastianPotwierdzony Białystok 1546 23
30 Grochocki TomaszPotwierdzony Białystok 836 24
17 Purta MaciejPotwierdzony Białystok 259 25
34 Timofiejuk AdamPotwierdzony Warszawa 1255 26
31 Suchowierski TomaszPotwierdzony 946 27
29 Sikora-Bobolewska MagdalenaPotwierdzony Lublin 829 28
38 Yarmak PavelPotwierdzony Mińsk, Belarus 1849 29
26 Popko AleksandraPotwierdzony Białystok 736 30
27 Ostaszewski AdamWalkover Białystok 772 32
36 Ołtarzewski JakubWalkover 1506 32
32 Brzóska TomaszPotwierdzony Wysokie Mazowieckie 1090 33
20 Papiński MarcinPotwierdzony Biała Podlaska 532 34
35 Kraszewski BartoszPotwierdzony Białystok 1261 35
33 Olędzki KrzysztofWalkover Białystok 1154 36
28 Wilińska JoannaPotwierdzony Warszawa 775 37
24 Popko KingaPotwierdzony 724 38
21 Purta DariuszPotwierdzony Białystok 573 39
40 Nisgorska EwaPotwierdzony Brodnica 2596 41


* Na podstawie notowania PFS OPEN z dnia 06-11-2017


Runda 1Runda 2Runda 3ĆwierćfinałPółfinałFinałZwycięzca
Kurek Michał
Bye
Bye
Sikora-Bobolewska Magdalena
Kułak Paweł
3
  11:2  4:11  11:5  11:4
Kraszewski Bartosz
1
Bye
Busłowski Leszek
Gawryluk Olaf
Bye
Bye
Ołtarzewski Jakub
Wojtecki Piotr
3
  11:9  11:4  11:7
Purta Dariusz
0
Bye
Szymczak Marcin
Soszka Stefan
Bye
Bye
Kulikowski Sebastian
Wilińska Joanna
1
  11:6  9:11  7:11  5:11
Popko Aleksandra
3
Bye
Filipek Karol
Piskórz Tomasz
Bye
Bye
Tomczyk Konrad
Papiński Marcin
1
  6:11  9:11  11:9  7:11
Timofiejuk Adam
3
Bye
Gnitecki Przemysław
Daniluk Rafał
Bye
Grochocki Tomasz
3
  11:4  11:9  11:5
Popko Kinga
0
Suchowierski Tomasz
3
  11:3  11:5  11:6
Nisgorska Ewa
0
Bye
Aksiucik Paweł
Hrycaj Marcin
Bye
Brzóska Tomasz
2
  10:12  11:7  11:8  8:11  5:11
Yarmak Pavel
3
Purzewski Mateusz
Bye
Bye
Michalczuk Paweł
Królewski Edward
Bye
Olędzki Krzysztof
0
  3:11  4:11  7:11
Czaban Igor
3
Ostaszewski Adam
Bye
Bye
Ginter Jakub
Kozłowski Rafał
Bye
Bye
Czaban Łukasz
Purta Maciej
Bye
Bye
Popko Łukasz
Kurek Michał
3
  14:12  13:11  14:12
Sikora-Bobolewska Magdalena
0
Kułak Paweł
0
  4:11  2:11  9:11
Busłowski Leszek
3
Gawryluk Olaf
3
  6:11  11:2  11:8  11:3
Ołtarzewski Jakub
1
Wojtecki Piotr
0
  4:11  6:11  1:11
Szymczak Marcin
3
Soszka Stefan
3
  11:5  11:6  11:1
Kulikowski Sebastian
0
Popko Aleksandra
0
  2:11  6:11  4:11
Filipek Karol
3
Piskórz Tomasz
3
  9:11  11:3  11:7  11:5
Tomczyk Konrad
1
Timofiejuk Adam
0
  7:11  7:11  7:11
Gnitecki Przemysław
3
Daniluk Rafał
3
  11:3  11:0  11:4
Grochocki Tomasz
0
Suchowierski Tomasz
0
  2:11  4:11  8:11
Aksiucik Paweł
3
Hrycaj Marcin
3
  11:4  11:1  11:0
Yarmak Pavel
0
Purzewski Mateusz
0
  4:11  5:11  2:11
Michalczuk Paweł
3
Królewski Edward
3
  11:3  11:8  8:11  11:7
Czaban Igor
1
Ostaszewski Adam
0
  3:11  3:11  6:11
Ginter Jakub
3
Kozłowski Rafał
3
  11:7  11:5  11:5
Czaban Łukasz
0
Purta Maciej
1
  9:11  11:8  3:11  10:12
Popko Łukasz
3
Kurek Michał
3
  11:9  13:11  11:1
Busłowski Leszek
0
Gawryluk Olaf
0
  6:11  8:11  7:11
Szymczak Marcin
3
Soszka Stefan
3
  11:5  11:3  11:4
Filipek Karol
0
Piskórz Tomasz
1
  9:11  11:9  7:11  3:11
Gnitecki Przemysław
3
Daniluk Rafał
3
  11:8  11:8  11:8
Aksiucik Paweł
0
Hrycaj Marcin
2
  11:7  8:11  11:6  8:11  4:11
Michalczuk Paweł
3
Królewski Edward
3
  11:8  11:7  11:9
Ginter Jakub
0
Kozłowski Rafał
1
  11:8  8:11  8:11  8:11
Popko Łukasz
3
Kurek Michał
3
  11:8  11:5  11:7
Szymczak Marcin
0
Soszka Stefan
1
  11:9  8:11  10:12  9:11
Gnitecki Przemysław
3
Daniluk Rafał
3
  11:4  11:6  11:4
Michalczuk Paweł
0
Królewski Edward
2
  11:8  12:10  7:11  9:11  10:12
Popko Łukasz
3
Kurek Michał
3
  6:11  11:8  11:9  11:3
Gnitecki Przemysław
1
Daniluk Rafał
2
  7:11  6:11  11:5  11:8  10:12
Popko Łukasz
3
Kurek Michał
2
  11:8  13:11  4:11  4:11  9:11
Popko Łukasz
3
Popko Łukasz
Miejsca 3 - 4
Gnitecki Przemysław
2
  11:3  11:9  8:11  6:11  6:11
Daniluk Rafał
3
Daniluk Rafał
Miejsca 5 - 8
Szymczak Marcin
3
  11:7  11:3  7:11  8:11  11:6
Soszka Stefan
2
Michalczuk Paweł
W
WALKOVER
Królewski Edward
3
Szymczak Marcin
3
  11:13  8:11  12:10  11:4  11:4
Królewski Edward
2
Szymczak Marcin
Miejsca 7 - 8
Soszka Stefan
3
WALKOVER
Michalczuk Paweł
W
Soszka Stefan
Miejsca 9 - 16
Busłowski Leszek
3
  12:10  6:11  11:4  11:5
Gawryluk Olaf
1
Filipek Karol
2
  11:9  14:12  3:11  9:11  8:11
Piskórz Tomasz
3
Aksiucik Paweł
0
  8:11  7:11  10:12
Hrycaj Marcin
3
Ginter Jakub
1
  11:8  8:11  3:11  5:11
Kozłowski Rafał
3
Busłowski Leszek
0
  9:11  9:11  8:11
Piskórz Tomasz
3
Hrycaj Marcin
3
  11:3  12:10  9:11  0:11  11:6
Kozłowski Rafał
2
Piskórz Tomasz
0
  4:11  8:11  4:11
Hrycaj Marcin
3
Hrycaj Marcin
Miejsca 11 - 12
Busłowski Leszek
0
  9:11  6:11  9:11
Kozłowski Rafał
3
Kozłowski Rafał
Miejsca 13 - 16
Gawryluk Olaf
3
WALKOVER
Filipek Karol
W
Aksiucik Paweł
0
  9:11  9:11  7:11
Ginter Jakub
3
Gawryluk Olaf
3
  11:8  11:4  11:7
Ginter Jakub
0
Gawryluk Olaf
Miejsca 15 - 16
Filipek Karol
W
WALKOVER
Aksiucik Paweł
3
Aksiucik Paweł
Miejsca 17 - 32
Sikora-Bobolewska Magdalena
1
  4:11  6:11  11:4  5:11
Kułak Paweł
3
Ołtarzewski Jakub
1
  7:11  5:11  11:6  9:11
Wojtecki Piotr
3
Kulikowski Sebastian
3
  11:3  11:9  9:11  11:8
Popko Aleksandra
1
Tomczyk Konrad
3
  11:5  11:4  11:9
Timofiejuk Adam
0
Grochocki Tomasz
3
  11:9  11:9  11:5
Suchowierski Tomasz
0
Yarmak Pavel
1
  8:11  12:10  6:11  6:11
Purzewski Mateusz
3
Czaban Igor
3
WALKOVER
Ostaszewski Adam
W
Czaban Łukasz
3
  11:9  13:11  9:11  6:11  11:4
Purta Maciej
2
Kułak Paweł
1
  7:11  11:2  6:11  4:11
Wojtecki Piotr
3
Kulikowski Sebastian
0
  8:11  2:11  8:11
Tomczyk Konrad
3
Grochocki Tomasz
1
  9:11  5:11  11:6  6:11
Purzewski Mateusz
3
Czaban Igor
3
  11:7  11:4  14:12
Czaban Łukasz
0
Wojtecki Piotr
1
  1:11  9:11  12:10  3:11
Tomczyk Konrad
3
Purzewski Mateusz
2
  14:12  11:13  6:11  11:5  8:11
Czaban Igor
3
Tomczyk Konrad
3
WALKOVER
Czaban Igor
W
Tomczyk Konrad
Miejsca 19 - 20
Wojtecki Piotr
2
  10:12  11:8  8:11  11:8  14:16
Purzewski Mateusz
3
Purzewski Mateusz
Miejsca 21 - 24
Kułak Paweł
3
  9:11  11:8  11:6  11:4
Kulikowski Sebastian
1
Grochocki Tomasz
0
  5:11  9:11  5:11
Czaban Łukasz
3
Kułak Paweł
3
WALKOVER
Czaban Łukasz
W
Kułak Paweł
Miejsca 23 - 24
Kulikowski Sebastian
3
  12:10  11:2  6:11  13:11
Grochocki Tomasz
1
Kulikowski Sebastian
Miejsca 25 - 32
Sikora-Bobolewska Magdalena
3
WALKOVER
Ołtarzewski Jakub
W
Popko Aleksandra
0
  3:11  3:11  2:11
Timofiejuk Adam
3
Suchowierski Tomasz
3
  11:7  11:8  7:11  11:8
Yarmak Pavel
1
Bye
Purta Maciej
Sikora-Bobolewska Magdalena
0
  4:11  1:11  9:11
Timofiejuk Adam
3
Suchowierski Tomasz
0
  8:11  2:11  1:11
Purta Maciej
3
Timofiejuk Adam
0
  7:11  10:12  6:11
Purta Maciej
3
Purta Maciej
Miejsca 27 - 28
Sikora-Bobolewska Magdalena
1
  8:11  5:11  11:3  3:11
Suchowierski Tomasz
3
Suchowierski Tomasz
Miejsca 29 - 32
Bye
Popko Aleksandra
Yarmak Pavel
Bye
Popko Aleksandra
1
  10:12  2:11  11:4  8:11
Yarmak Pavel
3
Yarmak Pavel
Miejsca 31 - 32
Bye
Bye
Bye
Miejsca 33 - 64
Bye
Bye
Kraszewski Bartosz
Bye
Bye
Bye
Purta Dariusz
Bye
Bye
Bye
Wilińska Joanna
Bye
Bye
Bye
Papiński Marcin
Bye
Bye
Popko Kinga
Nisgorska Ewa
Bye
Bye
Brzóska Tomasz
Bye
Bye
Bye
Olędzki Krzysztof
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Kraszewski Bartosz
Bye
Purta Dariusz
Bye
Wilińska Joanna
Bye
Papiński Marcin
Popko Kinga
3
  11:6  11:4  11:6
Nisgorska Ewa
0
Brzóska Tomasz
Bye
Olędzki Krzysztof
Bye
Bye
Bye
Kraszewski Bartosz
3
  7:11  8:11  11:6  11:3  11:5
Purta Dariusz
2
Wilińska Joanna
0
  2:11  9:11  1:11
Papiński Marcin
3
Popko Kinga
0
  7:11  2:11  9:11
Brzóska Tomasz
3
Olędzki Krzysztof
Bye
Kraszewski Bartosz
2
  11:9  6:11  11:8  7:11  8:11
Papiński Marcin
3
Brzóska Tomasz
3
WALKOVER
Olędzki Krzysztof
W
Papiński Marcin
W
WALKOVER
Brzóska Tomasz
3
Brzóska Tomasz
Miejsca 35 - 36
Kraszewski Bartosz
3
WALKOVER
Olędzki Krzysztof
W
Kraszewski Bartosz
Miejsca 37 - 40
Purta Dariusz
1
  3:11  2:11  11:6  1:11
Wilińska Joanna
3
Popko Kinga
Bye
Wilińska Joanna
3
  11:4  11:5  11:6
Popko Kinga
0
Wilińska Joanna
Miejsca 39 - 40
Purta Dariusz
Bye
Purta Dariusz
Miejsca 41 - 48
Bye
Bye
Bye
Bye
Nisgorska Ewa
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Nisgorska Ewa
Bye
Bye
Nisgorska Ewa
Nisgorska Ewa
Miejsca 43 - 44
Bye
Bye
Bye
Miejsca 45 - 48
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Miejsca 47 - 48
Bye
Bye
Bye
Miejsca 49 - 64
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Miejsca 51 - 52
Bye
Bye
Bye
Miejsca 53 - 56
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Miejsca 55 - 56
Bye
Bye
Bye
Miejsca 57 - 64
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Miejsca 59 - 60
Bye
Bye
Bye
Miejsca 61 - 64
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Miejsca 63 - 64
Bye
Bye
Bye
Stan na: 08:23:38 22-11-2017