40-stka Kasi - OPEN

Polska Federacja Squasha, turniej kategorii B+ (B0)

Pozycja Gracz Status Miasto Pozycja w rankingu* Pozycja końcowa
1 Shinnie ChrisPotwierdzony Inverurie 7 1
2 Tyma KonradPotwierdzony Gorzów Wlkp. 14 2
4 Hemmerling PiotrPotwierdzony Poznań 19 3
3 Spoljar DomagojPotwierdzony Chorwacja 18 4
7 Przytuła MichałPotwierdzony Poznań 52 5
5 Andrzejczak KarolPotwierdzony Poznań 33 6
11 Gałecki TomaszPotwierdzony Poznań 86 7
8 Peukert TomaszPotwierdzony Poznań 56 8
15 Włodarczyk PawełPotwierdzony Czerwonak 124 9
12 Kwiatkowski GrzegorzPotwierdzony Poznań 98 10
16 Kieruzal PiotrPotwierdzony Poznań 129 11
6 Przybitkowski KamilWalkover Bydgoszcz 45 12
9 Kabaciński MaciejPotwierdzony Poznań? 66 13
14 Mikuła GrzegorzPotwierdzony Poznań 115 14
13 Kapuściński BartoszPotwierdzony Bydgoszcz 108 15
10 Teichert MichałWalkover Warszawa 72 16
17 Hełminiak PiotrPotwierdzony Bydgoszcz 137 17
22 Dolata SzymonPotwierdzony Łąkie 284 18
27 Sobków SzymonPotwierdzony Zielona Góra 345 19
25 Stolecki PawełWalkover Jaworzno 314 20
30 Płaczek MaciejPotwierdzony 391 21
21 Jagiełowicz SylwesterPotwierdzony Zielona Góra 282 22
37 Dominiak ZuzannaPotwierdzony Poznań 614 23
28 Leitgeber ArturPotwierdzony Poznań 358 24
23 Szymkowiak MariuszPotwierdzony Poznań 306 25
24 Mohamed NaziaPotwierdzony Toruń 310 26
33 Kucza PrzemysławPotwierdzony Gubin 465 27
19 Firfas RafałPotwierdzony Maksymilianowo 242 28
36 Balikowski PrzemysławPotwierdzony Zielona Góra 610 29
31 Chalimoniuk MariuszWalkover Piła 425 30
38 Kubiak TomaszPotwierdzony Brzostów 975 31
32 Bogacz KrzysztofWalkover Poznań 459 32
20 Bulczyński RafałPotwierdzony Zielone Góra 244 33
18 Ripa AdamPotwierdzony Świebodzin 212 34
26 Grishin SergeiPotwierdzony Poznań / Russia 331 35
35 Czarnota KacperPotwierdzony Poznań 559 36
29 Rembowiecki ArkadiuszPotwierdzony Zielona Góra 385 37
40 Kolasiński MikołajPotwierdzony Poznań 1642 38
39 Wroński PiotrPotwierdzony Poznań 1009 39
41 Gościniak ŁukaszPotwierdzony Jarocin 40
34 Skąpski BartłomiejPotwierdzony Szamotuły 530 41


* Na podstawie notowania PFS OPEN z dnia 06-11-2017


Runda 1Runda 2Runda 3ĆwierćfinałPółfinałFinałZwycięzca
Shinnie Chris
Bye
Bye
Stolecki Paweł
Wroński Piotr
0
  3:11  5:11
Balikowski Przemysław
2
Bye
Kabaciński Maciej
Gałecki Tomasz
Bye
Bye
Mohamed Nazia
Jagiełowicz Sylwester
2
  11:4  13:11
Ripa Adam
0
Bye
Przybitkowski Kamil
Andrzejczak Karol
Bye
Bye
Dolata Szymon
Firfas Rafał
2
  12:10  11:7
Czarnota Kacper
0
Bye
Kapuściński Bartosz
Włodarczyk Paweł
Bye
Bye
Kubiak Tomasz
Rembowiecki Arkadiusz
0
  10:12  10:12
Dominiak Zuzanna
2
Bye
Spoljar Domagoj
Hemmerling Piotr
Bye
Bulczyński Rafał
0
  5:11  5:11
Hełminiak Piotr
2
Szymkowiak Mariusz
2
  11:9  11:3
Skąpski Bartłomiej
0
Bye
Kwiatkowski Grzegorz
Mikuła Grzegorz
Bye
Kolasiński Mikołaj
0
  1:11  4:11
Chalimoniuk Mariusz
2
Płaczek Maciej
Bye
Bye
Peukert Tomasz
Przytuła Michał
Bye
Bogacz Krzysztof
2
  11:2  11:3
Gościniak Łukasz
0
Leitgeber Artur
Bye
Bye
Kieruzal Piotr
Teichert Michał
Bye
Kucza Przemysław
2
  11:5  11:5
Grishin Sergei
0
Sobków Szymon
Bye
Bye
Tyma Konrad
Shinnie Chris
2
  11:8  11:7
Stolecki Paweł
0
Balikowski Przemysław
0
  5:11  3:11
Kabaciński Maciej
2
Gałecki Tomasz
2
  11:9  11:8
Mohamed Nazia
0
Jagiełowicz Sylwester
0
  3:11  6:11
Przybitkowski Kamil
2
Andrzejczak Karol
2
  11:7  11:3
Dolata Szymon
0
Firfas Rafał
0
  5:11  4:11
Kapuściński Bartosz
2
Włodarczyk Paweł
2
  11:7  11:4
Kubiak Tomasz
0
Dominiak Zuzanna
0
  4:11  8:11
Spoljar Domagoj
2
Hemmerling Piotr
2
  11:7  11:5
Hełminiak Piotr
0
Szymkowiak Mariusz
0
  5:11  7:11
Kwiatkowski Grzegorz
2
Mikuła Grzegorz
2
  11:8  10:12  11:5
Chalimoniuk Mariusz
1
Płaczek Maciej
0
  4:11  4:11
Peukert Tomasz
2
Przytuła Michał
2
  11:7  10:12  11:1
Bogacz Krzysztof
1
Leitgeber Artur
0
  5:11  6:11
Kieruzal Piotr
2
Teichert Michał
2
  11:2  11:3
Kucza Przemysław
0
Sobków Szymon
0
  0:11  2:11
Tyma Konrad
2
Shinnie Chris
2
  11:3  11:5
Kabaciński Maciej
0
Gałecki Tomasz
2
  8:11  16:14  12:10
Przybitkowski Kamil
1
Andrzejczak Karol
2
  11:9  12:10
Kapuściński Bartosz
0
Włodarczyk Paweł
0
  5:11  1:11
Spoljar Domagoj
2
Hemmerling Piotr
2
  11:9  11:6
Kwiatkowski Grzegorz
0
Mikuła Grzegorz
0
  10:12  9:11
Peukert Tomasz
2
Przytuła Michał
2
  11:2  11:8
Kieruzal Piotr
0
Teichert Michał
W
WALKOVER
Tyma Konrad
2
Shinnie Chris
2
  11:1  11:1
Gałecki Tomasz
0
Andrzejczak Karol
1
  14:12  3:11  3:11
Spoljar Domagoj
2
Hemmerling Piotr
2
  11:2  7:11  11:7
Peukert Tomasz
1
Przytuła Michał
1
  2:11  11:9  3:11
Tyma Konrad
2
Shinnie Chris
3
  11:6  11:3  11:6
Spoljar Domagoj
0
Hemmerling Piotr
2
  11:7  7:11  6:11  11:8  11:13
Tyma Konrad
3
Shinnie Chris
3
  12:10  11:7  11:7
Tyma Konrad
0
Shinnie Chris
Miejsca 3 - 4
Spoljar Domagoj
1
  9:11  12:10  12:14  7:11
Hemmerling Piotr
3
Hemmerling Piotr
Miejsca 5 - 8
Gałecki Tomasz
0
  8:11  10:12
Andrzejczak Karol
2
Peukert Tomasz
1
  11:6  8:11  8:11
Przytuła Michał
2
Andrzejczak Karol
1
  17:15  9:11  9:11
Przytuła Michał
2
Przytuła Michał
Miejsca 7 - 8
Gałecki Tomasz
2
  11:8  11:7
Peukert Tomasz
0
Gałecki Tomasz
Miejsca 9 - 16
Kabaciński Maciej
1
  8:11  13:11  7:11
Przybitkowski Kamil
2
Kapuściński Bartosz
1
  4:11  11:2  8:11
Włodarczyk Paweł
2
Kwiatkowski Grzegorz
2
  11:8  8:11  11:9
Mikuła Grzegorz
1
Kieruzal Piotr
Bye
Przybitkowski Kamil
0
  3:11  4:11
Włodarczyk Paweł
2
Kwiatkowski Grzegorz
2
  11:8  11:6
Kieruzal Piotr
0
Włodarczyk Paweł
2
  11:8  11:6
Kwiatkowski Grzegorz
0
Włodarczyk Paweł
Miejsca 11 - 12
Przybitkowski Kamil
W
WALKOVER
Kieruzal Piotr
2
Kieruzal Piotr
Miejsca 13 - 16
Kabaciński Maciej
2
  12:10  11:9
Kapuściński Bartosz
0
Mikuła Grzegorz
Bye
Kabaciński Maciej
2
  11:4  15:13
Mikuła Grzegorz
0
Kabaciński Maciej
Miejsca 15 - 16
Kapuściński Bartosz
Bye
Kapuściński Bartosz
Miejsca 17 - 32
Stolecki Paweł
2
  11:7  12:10
Balikowski Przemysław
0
Mohamed Nazia
1
  4:11  11:9  7:11
Jagiełowicz Sylwester
2
Dolata Szymon
2
  11:5  11:3
Firfas Rafał
0
Kubiak Tomasz
0
  8:11  2:11
Dominiak Zuzanna
2
Hełminiak Piotr
2
  11:6  11:3
Szymkowiak Mariusz
0
Chalimoniuk Mariusz
0
  5:11  8:11
Płaczek Maciej
2
Bogacz Krzysztof
1
  6:11  11:8  4:11
Leitgeber Artur
2
Kucza Przemysław
0
  10:12  7:11
Sobków Szymon
2
Stolecki Paweł
2
  4:11  11:3  11:5
Jagiełowicz Sylwester
1
Dolata Szymon
2
  11:4  11:7
Dominiak Zuzanna
0
Hełminiak Piotr
2
  11:4  11:3
Płaczek Maciej
0
Leitgeber Artur
1
  5:11  11:5  4:11
Sobków Szymon
2
Stolecki Paweł
1
  6:11  11:8  8:11
Dolata Szymon
2
Hełminiak Piotr
2
  11:5  11:1
Sobków Szymon
0
Dolata Szymon
0
  0:11  8:11
Hełminiak Piotr
2
Hełminiak Piotr
Miejsca 19 - 20
Stolecki Paweł
W
WALKOVER
Sobków Szymon
2
Sobków Szymon
Miejsca 21 - 24
Jagiełowicz Sylwester
2
  5:11  11:5  11:8
Dominiak Zuzanna
1
Płaczek Maciej
2
  11:7  13:11
Leitgeber Artur
0
Jagiełowicz Sylwester
1
  11:9  10:12  9:11
Płaczek Maciej
2
Płaczek Maciej
Miejsca 23 - 24
Dominiak Zuzanna
2
  6:11  11:9  11:7
Leitgeber Artur
1
Dominiak Zuzanna
Miejsca 25 - 32
Balikowski Przemysław
0
  9:11  6:11
Mohamed Nazia
2
Firfas Rafał
2
  11:4  11:3
Kubiak Tomasz
0
Szymkowiak Mariusz
2
  11:8  10:12  12:10
Chalimoniuk Mariusz
1
Bogacz Krzysztof
W
WALKOVER
Kucza Przemysław
2
Mohamed Nazia
2
  11:7  11:9
Firfas Rafał
0
Szymkowiak Mariusz
2
  12:14  11:2  11:3
Kucza Przemysław
1
Mohamed Nazia
1
  8:11  13:11  5:11
Szymkowiak Mariusz
2
Szymkowiak Mariusz
Miejsca 27 - 28
Firfas Rafał
0
  5:11  4:11
Kucza Przemysław
2
Kucza Przemysław
Miejsca 29 - 32
Balikowski Przemysław
2
  11:3  11:5
Kubiak Tomasz
0
Chalimoniuk Mariusz
Bye
Balikowski Przemysław
2
WALKOVER
Chalimoniuk Mariusz
W
Balikowski Przemysław
Miejsca 31 - 32
Kubiak Tomasz
Bye
Kubiak Tomasz
Miejsca 33 - 64
Bye
Bye
Wroński Piotr
Bye
Bye
Bye
Ripa Adam
Bye
Bye
Bye
Czarnota Kacper
Bye
Bye
Bye
Rembowiecki Arkadiusz
Bye
Bye
Bulczyński Rafał
Skąpski Bartłomiej
Bye
Bye
Kolasiński Mikołaj
Bye
Bye
Bye
Gościniak Łukasz
Bye
Bye
Bye
Grishin Sergei
Bye
Bye
Bye
Wroński Piotr
Bye
Ripa Adam
Bye
Czarnota Kacper
Bye
Rembowiecki Arkadiusz
Bulczyński Rafał
2
  11:4  11:3
Skąpski Bartłomiej
0
Kolasiński Mikołaj
Bye
Gościniak Łukasz
Bye
Grishin Sergei
Bye
Wroński Piotr
0
  6:11  9:11
Ripa Adam
2
Czarnota Kacper
2
  11:2  11:9
Rembowiecki Arkadiusz
0
Bulczyński Rafał
2
  11:9  11:1
Kolasiński Mikołaj
0
Gościniak Łukasz
0
  1:11  7:11
Grishin Sergei
2
Ripa Adam
2
  11:8  11:8
Czarnota Kacper
0
Bulczyński Rafał
2
  11:2  11:9
Grishin Sergei
0
Ripa Adam
0
  8:11  11:13
Bulczyński Rafał
2
Bulczyński Rafał
Miejsca 35 - 36
Czarnota Kacper
0
  6:11  9:11
Grishin Sergei
2
Grishin Sergei
Miejsca 37 - 40
Wroński Piotr
0
  9:11  9:11
Rembowiecki Arkadiusz
2
Kolasiński Mikołaj
2
  11:2  11:2
Gościniak Łukasz
0
Rembowiecki Arkadiusz
2
  13:11  11:7
Kolasiński Mikołaj
0
Rembowiecki Arkadiusz
Miejsca 39 - 40
Wroński Piotr
2
  11:4  11:5
Gościniak Łukasz
0
Wroński Piotr
Miejsca 41 - 48
Bye
Bye
Bye
Bye
Skąpski Bartłomiej
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Skąpski Bartłomiej
Bye
Bye
Skąpski Bartłomiej
Skąpski Bartłomiej
Miejsca 43 - 44
Bye
Bye
Bye
Miejsca 45 - 48
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Miejsca 47 - 48
Bye
Bye
Bye
Miejsca 49 - 64
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Miejsca 51 - 52
Bye
Bye
Bye
Miejsca 53 - 56
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Miejsca 55 - 56
Bye
Bye
Bye
Miejsca 57 - 64
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Miejsca 59 - 60
Bye
Bye
Bye
Miejsca 61 - 64
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Miejsca 63 - 64
Bye
Bye
Bye
Stan na: 05:46:20 18-11-2017