Masters Indywidualne Mistrzostwa Polski 2017 - M40+


Pozycja Gracz Status Miasto Pozycja w rankingu* Pozycja końcowa
1 Terlecki JarosławPotwierdzony Wrocław 1 1
8 Smoleń ArturPotwierdzony Gliwice 13 2
3 Wojtunik BartłomiejPotwierdzony Nieporęt 3 3
13 Wójcicki MarcinPotwierdzony Warszawa 49 4
2 Cichocki JakubPotwierdzony Zabierzów 2 5
4 Wolski MaciejPotwierdzony Częstochowa 6 6
6 Leśniak GrzegorzPotwierdzony Warszawa 11 7
5 Kasperek MichałWalkover Gliwice 10 8
24 Cieślik RafałPotwierdzony Lublin 9
12 Kopiec TomaszPotwierdzony Łódź 48 10
7 Wrzosek BartłomiejPotwierdzony Elbląg 12 11
19 Sobczak PiotrPotwierdzony Chrzanów Mały 12
9 Breguła MaciejPotwierdzony Katowice 23 13
25 Pawlik MarcinPotwierdzony Andrespol 14
15 Michałek TomaszPotwierdzony Kraków 63 15
14 Dawid KrzysztofWalkover Sosnowiec 61 16
10 Pajestka AdamPotwierdzony Katowice 25 17
17 Urbański Krzysztof Potwierdzony 18
22 Dukielski GrzegorzPotwierdzony Wieliczka 19
23 Ornowski MarcinPotwierdzony Bydgoszcz 20
18 Cichocki MarekPotwierdzony Legionowo 21
11 Irach MarcinPotwierdzony Chorzów 31 22
20 Waryszak SławomirPotwierdzony Ząbki 23
27 Toboła MarcinPotwierdzony Łódź ? 24
21 Gołuchowski TomaszPotwierdzony Gdańsk 25
26 Olech MateuszPotwierdzony Mszczonów 26
16 Urbaniak TomaszWalkover Ostrów Wielkopolski 95 28


* Na podstawie notowania PFS M40+ z dnia 20-11-2017


Runda 1Runda 2ĆwierćfinałPółfinałFinałZwycięzca
Terlecki Jarosław
Bye
Toboła Marcin
0
  3:11  4:11  2:11
Kopiec Tomasz
3
Dawid Krzysztof
3
  11:6  11:4  11:8
Olech Mateusz
0
Pajestka Adam
0
  2:11  8:11  9:11
Kasperek Michał
3
Wrzosek Bartłomiej
3
  11:5  5:11  11:2  11:2
Urbaniak Tomasz
1
Dukielski Grzegorz
0
  6:11  6:11  3:11
Wójcicki Marcin
3
Irach Marcin
0
  9:11  2:11  8:11
Pawlik Marcin
3
Bye
Wolski Maciej
Wojtunik Bartłomiej
Bye
Ornowski Marcin
1
  5:11  2:11  11:8  2:11
Sobczak Piotr
3
Waryszak Sławomir
0
  7:11  3:11  1:11
Michałek Tomasz
3
Bye
Leśniak Grzegorz
Smoleń Artur
3
  11:5  11:7  11:4
Urbański Krzysztof
0
Gołuchowski Tomasz
0
  7:11  3:11  2:11
Breguła Maciej
3
Cieślik Rafał
3
  11:1  11:1  11:4
Cichocki Marek
0
Bye
Cichocki Jakub
Terlecki Jarosław
3
  11:5  11:8  11:9
Kopiec Tomasz
0
Dawid Krzysztof
2
  11:9  4:11  9:11  11:9  6:11
Kasperek Michał
3
Wrzosek Bartłomiej
0
  4:11  2:11  7:11
Wójcicki Marcin
3
Pawlik Marcin
0
  9:11  4:11  4:11
Wolski Maciej
3
Wojtunik Bartłomiej
3
  11:5  11:4  11:3
Sobczak Piotr
0
Michałek Tomasz
0
  2:11  10:12  6:11
Leśniak Grzegorz
3
Smoleń Artur
3
  11:7  11:7  11:4
Breguła Maciej
0
Cieślik Rafał
1
  11:8  8:11  8:11  1:11
Cichocki Jakub
3
Terlecki Jarosław
3
  13:11  11:9  11:2
Kasperek Michał
0
Wójcicki Marcin
3
  11:4  11:3  11:3
Wolski Maciej
0
Wojtunik Bartłomiej
3
  11:2  11:9  11:2
Leśniak Grzegorz
0
Smoleń Artur
3
  14:12  11:13  11:6  11:6
Cichocki Jakub
1
Terlecki Jarosław
3
  11:3  11:5  9:11  11:3
Wójcicki Marcin
1
Wojtunik Bartłomiej
1
  10:12  3:11  11:6  8:11
Smoleń Artur
3
Terlecki Jarosław
3
  11:3  11:9  11:8
Smoleń Artur
0
Terlecki Jarosław
Miejsca 3 - 4
Wójcicki Marcin
1
  9:11  7:11  19:17  10:12
Wojtunik Bartłomiej
3
Wojtunik Bartłomiej
Miejsca 5 - 8
Kasperek Michał
W
WALKOVER
Wolski Maciej
3
Leśniak Grzegorz
0
  2:11  5:11  3:11
Cichocki Jakub
3
Wolski Maciej
0
  5:11  10:12  4:11
Cichocki Jakub
3
Cichocki Jakub
Miejsca 7 - 8
Bye
Kort 2, 19:00 26.11.2017
Leśniak Grzegorz
Leśniak Grzegorz
Miejsca 9 - 16
Kopiec Tomasz
3
WALKOVER
Dawid Krzysztof
W
Wrzosek Bartłomiej
3
  16:14  8:11  11:4  11:9
Pawlik Marcin
1
Sobczak Piotr
3
  8:11  11:4  11:7  11:9
Michałek Tomasz
1
Breguła Maciej
1
  10:12  8:11  11:7  9:11
Cieślik Rafał
3
Kopiec Tomasz
3
  11:5  11:6  11:5
Wrzosek Bartłomiej
0
Sobczak Piotr
0
  9:11  3:11  4:11
Cieślik Rafał
3
Kopiec Tomasz
2
  11:9  11:6  5:11  3:11  4:11
Cieślik Rafał
3
Cieślik Rafał
Miejsca 11 - 12
Wrzosek Bartłomiej
3
  5:11  11:9  11:8  11:3
Sobczak Piotr
1
Wrzosek Bartłomiej
Miejsca 13 - 16
Bye
Kort 5, 16:00 26.11.2017
Pawlik Marcin
Michałek Tomasz
0
  7:11  7:11  7:11
Breguła Maciej
3
Pawlik Marcin
0
  14:16  4:11  8:11
Breguła Maciej
3
Breguła Maciej
Miejsca 15 - 16
Bye
Kort 3, 18:30 26.11.2017
Michałek Tomasz
Michałek Tomasz
Miejsca 17 - 32
Bye
Toboła Marcin
Olech Mateusz
0
  9:11  5:11  5:11
Pajestka Adam
3
Urbaniak Tomasz
0
  4:11  2:11  3:11
Dukielski Grzegorz
3
Irach Marcin
Bye
Bye
Ornowski Marcin
Waryszak Sławomir
Bye
Urbański Krzysztof
3
  8:11  11:7  11:8  11:4
Gołuchowski Tomasz
1
Cichocki Marek
Bye
Toboła Marcin
0
  2:11  2:11  4:11
Pajestka Adam
3
Dukielski Grzegorz
3
  11:5  11:6  11:5
Irach Marcin
0
Ornowski Marcin
3
  11:13  11:6  11:13  11:6  11:6
Waryszak Sławomir
2
Urbański Krzysztof
3
  8:11  11:7  8:11  11:8  11:7
Cichocki Marek
2
Pajestka Adam
3
  8:11  11:8  11:7  13:11
Dukielski Grzegorz
1
Ornowski Marcin
2
  5:11  14:12  14:12  9:11  9:11
Urbański Krzysztof
3
Pajestka Adam
3
  11:5  11:3  6:11  5:11  11:3
Urbański Krzysztof
2
Pajestka Adam
Miejsca 19 - 20
Dukielski Grzegorz
3
  11:3  11:1  11:1
Ornowski Marcin
0
Dukielski Grzegorz
Miejsca 21 - 24
Toboła Marcin
0
  6:11  8:11  2:11
Irach Marcin
3
Waryszak Sławomir
0
  6:11  7:11  5:11
Cichocki Marek
3
Irach Marcin
0
  4:11  11:13  1:11
Cichocki Marek
3
Cichocki Marek
Miejsca 23 - 24
Toboła Marcin
0
  7:11  3:11  5:11
Waryszak Sławomir
3
Waryszak Sławomir
Miejsca 25 - 32
Bye
Olech Mateusz
Urbaniak Tomasz
Bye
Bye
Bye
Gołuchowski Tomasz
Bye
Olech Mateusz
3
WALKOVER
Urbaniak Tomasz
W
Bye
Gołuchowski Tomasz
Olech Mateusz
2
  9:11  11:7  11:8  9:11  7:11
Gołuchowski Tomasz
3
Gołuchowski Tomasz
Miejsca 27 - 28
Bye
Kort 3, 18:00 26.11.2017
Bye
Bye
Miejsca 29 - 32
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Miejsca 31 - 32
Bye
Bye
Bye
Stan na: 04:55:53 23-01-2018