Masters Indywidualne Mistrzostwa Polski 2017 - M45+


Pozycja Gracz Status Miasto Pozycja w rankingu* Pozycja końcowa
23 Pach PiotrPotwierdzony Tarnowskie Góry 1
12 Hibner JacekPotwierdzony Łódź 33 2
13 Drygalski RafałPotwierdzony Łódź 38 3
9 Burak MichałPotwierdzony Wrocław 19 4
4 Sowa Grzegorz TigerPotwierdzony Zielona Góra 7 5
10 Konopka MikołajPotwierdzony Gdańsk 25 6
2 Banasiak TomaszPotwierdzony Warszawa 2 7
19 Jabłoński PawełPotwierdzony 8
3 Kowalewski JacekPotwierdzony Wrocław 3 9
11 Olkuski SławomirPotwierdzony Bogdaszowice 26 10
6 Firfas RafałPotwierdzony Maksymilianowo 13 11
15 Osiniak BartłomiejPotwierdzony Lublin 59 12
7 Grudziński SławomirPotwierdzony Elbląg 14 13
5 Pazdaj CezaryPotwierdzony Piła 11 14
8 Paruszewski AndrzejPotwierdzony Lisków 15 15
1 Kozik MarcinWalkover Zabrze 1 16
22 Kaliński WojciechPotwierdzony Kleosin 17
14 Cyran DariuszPotwierdzony Mińsk Mazowiecki 56 18
17 Bobkowski PrzemysławPotwierdzony Bydgoszcz 77 19
16 Kucharski MarcinPotwierdzony Łódź 69 20
20 Gidziński AndrzejPotwierdzony Gdańsk 21
21 Boroń AdamPotwierdzony Kraków 22
18 Habrajski ArturPotwierdzony 23


* Na podstawie notowania PFS M45+ z dnia 20-11-2017


Runda 1Runda 2ĆwierćfinałPółfinałFinałZwycięzca
Kozik Marcin
Bye
Habrajski Artur
0
  3:11  4:11  7:11
Burak Michał
3
Jabłoński Paweł
3
  11:4  11:7  11:7
Bobkowski Przemysław
0
Bye
Firfas Rafał
Pazdaj Cezary
Bye
Gidziński Andrzej
0
  5:11  5:11  4:11
Konopka Mikołaj
3
Hibner Jacek
3
  11:3  5:11  11:2  11:6
Kaliński Wojciech
1
Bye
Kowalewski Jacek
Sowa Grzegorz Tiger
Bye
Boroń Adam
0
  6:11  4:11  2:11
Olkuski Sławomir
3
Cyran Dariusz
0
  5:11  4:11  6:11
Pach Piotr
3
Bye
Grudziński Sławomir
Paruszewski Andrzej
Bye
Kucharski Marcin
0
  3:11  9:11  4:11
Drygalski Rafał
3
Bye
Osiniak Bartłomiej
Bye
Banasiak Tomasz
Kozik Marcin
W
WALKOVER
Burak Michał
3
Jabłoński Paweł
3
  11:2  12:10  11:6
Firfas Rafał
0
Pazdaj Cezary
0
  8:11  11:13  3:11
Konopka Mikołaj
3
Hibner Jacek
3
  11:2  11:13  11:3  11:5
Kowalewski Jacek
1
Sowa Grzegorz Tiger
3
  4:11  14:12  11:6  11:6
Olkuski Sławomir
1
Pach Piotr
3
  11:4  11:0  11:2
Grudziński Sławomir
0
Paruszewski Andrzej
0
  6:11  6:11  5:11
Drygalski Rafał
3
Osiniak Bartłomiej
0
  10:12  9:11  3:11
Banasiak Tomasz
3
Burak Michał
3
  7:11  12:10  12:10  11:6
Jabłoński Paweł
1
Konopka Mikołaj
1
  7:11  12:10  4:11  4:11
Hibner Jacek
3
Sowa Grzegorz Tiger
1
  8:11  11:7  7:11  7:11
Pach Piotr
3
Drygalski Rafał
3
  6:11  11:6  11:6  14:16  12:10
Banasiak Tomasz
2
Burak Michał
0
  4:11  3:11  5:11
Hibner Jacek
3
Pach Piotr
3
  11:1  11:3  11:6
Drygalski Rafał
0
Hibner Jacek
1
  6:11  11:13  11:8  1:11
Pach Piotr
3
Pach Piotr
Miejsca 3 - 4
Burak Michał
1
  11:5  9:11  2:11  2:11
Drygalski Rafał
3
Drygalski Rafał
Miejsca 5 - 8
Jabłoński Paweł
0
  5:11  9:11  9:11
Konopka Mikołaj
3
Sowa Grzegorz Tiger
3
  11:6  11:8  11:7
Banasiak Tomasz
0
Konopka Mikołaj
1
  11:9  6:11  11:13  8:11
Sowa Grzegorz Tiger
3
Sowa Grzegorz Tiger
Miejsca 7 - 8
Jabłoński Paweł
0
  8:11  13:15  11:13
Banasiak Tomasz
3
Banasiak Tomasz
Miejsca 9 - 16
Bye
Kort 5, 17:00 25.11.2017
Firfas Rafał
Pazdaj Cezary
0
  5:11  3:11  7:11
Kowalewski Jacek
3
Olkuski Sławomir
3
  11:6  12:10  11:4
Grudziński Sławomir
0
Paruszewski Andrzej
0
  3:11  4:11  11:13
Osiniak Bartłomiej
3
Firfas Rafał
0
  2:11  1:11  4:11
Kowalewski Jacek
3
Olkuski Sławomir
3
  11:7  11:7  11:2
Osiniak Bartłomiej
0
Kowalewski Jacek
3
  11:7  5:11  11:7  12:10
Olkuski Sławomir
1
Kowalewski Jacek
Miejsca 11 - 12
Firfas Rafał
3
  11:9  3:11  14:16  11:4  13:11
Osiniak Bartłomiej
2
Firfas Rafał
Miejsca 13 - 16
Bye
Kort 5, 19:00 25.11.2017
Pazdaj Cezary
Grudziński Sławomir
3
  11:4  11:2  11:4
Paruszewski Andrzej
0
Pazdaj Cezary
1
  6:11  9:11  11:9  4:11
Grudziński Sławomir
3
Grudziński Sławomir
Miejsca 15 - 16
Bye
Kort 3, 22:00 25.11.2017
Paruszewski Andrzej
Paruszewski Andrzej
Miejsca 17 - 32
Bye
Habrajski Artur
Bobkowski Przemysław
Bye
Bye
Gidziński Andrzej
Kaliński Wojciech
Bye
Bye
Boroń Adam
Cyran Dariusz
Bye
Bye
Kucharski Marcin
Bye
Bye
Habrajski Artur
0
  5:11  6:11  4:11
Bobkowski Przemysław
3
Gidziński Andrzej
0
  3:11  7:11  5:11
Kaliński Wojciech
3
Boroń Adam
0
  3:11  6:11  4:11
Cyran Dariusz
3
Kucharski Marcin
Bye
Bobkowski Przemysław
1
  9:11  11:5  9:11  8:11
Kaliński Wojciech
3
Cyran Dariusz
3
  15:13  11:2  11:2
Kucharski Marcin
0
Kaliński Wojciech
3
  11:6  11:6  11:8
Cyran Dariusz
0
Kaliński Wojciech
Miejsca 19 - 20
Bobkowski Przemysław
3
  11:6  13:11  11:6
Kucharski Marcin
0
Bobkowski Przemysław
Miejsca 21 - 24
Habrajski Artur
0
  3:11  8:11  4:11
Gidziński Andrzej
3
Boroń Adam
Kort 4, 19:30 25.11.2017
Bye
Gidziński Andrzej
3
WALKOVER
Boroń Adam
W
Gidziński Andrzej
Miejsca 23 - 24
Habrajski Artur
Kort 5, 21:00 25.11.2017
Bye
Habrajski Artur
Miejsca 25 - 32
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Miejsca 27 - 28
Bye
Bye
Bye
Miejsca 29 - 32
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Miejsca 31 - 32
Bye
Bye
Bye
Stan na: 04:54:54 23-01-2018