DEVELEY OPEN KAT. B+ - OPEN

Polska Federacja Squasha, turniej kategorii B+ (B1)

Pozycja Gracz Status Miasto Pozycja w rankingu* Pozycja końcowa
43 Tomczak DanielPotwierdzony Kowanówko 2029
1 Spoljar DomagojPotwierdzony Chorwacja 18 1
8 Filipowski DariuszPotwierdzony Poznań 82 2
4 Przytuła MichałPotwierdzony Poznań 47 3
3 Kleszcz PiotrPotwierdzony Poznań 42 4
7 Kabaciński MaciejPotwierdzony Poznań? 65 5
5 Peukert TomaszPotwierdzony Poznań 53 6
13 Włodarczyk PawełPotwierdzony Czerwonak 123 7
2 Szymanowski MarekWalkover Poznań 28 8
9 Florczyk PawełPotwierdzony Łódź 101 9
18 Skrzypczak ŁukaszWalkover Jarocin 240 10
10 Mikuła GrzegorzPotwierdzony Poznań 112 11
12 Kieruzal PiotrPotwierdzony Poznań 120 12
21 Dolata SzymonPotwierdzony Łąkie 267 13
6 Podgórski BartłomiejPotwierdzony Wrocław 62 14
14 Kleczyński MarcinPotwierdzony Lubin 130 15
16 Cendal SzymonPotwierdzony Brodowo 190 16
19 Grzelczak WłodzimierzPotwierdzony Poznań 244 17
33 Pazdaj CezaryPotwierdzony Piła 749 18
27 Chalimoniuk MariuszPotwierdzony Piła 426 19
11 Śmiałek MaciejWalkover Poznań 117 20
36 Szymaniak KingaPotwierdzony Poznań 1027 21
17 Więcław BartłomiejPotwierdzony 197 22
23 Jagiełowicz SylwesterPotwierdzony Zielona Góra 280 23
35 Wroński PiotrPotwierdzony Poznań 898 24
15 Mikołajczak PiotrPotwierdzony Poznań 155 25
26 Zarwański PiotrPotwierdzony Bojanowo 411 26
31 Krymarys MarcinPotwierdzony Kalisz 671 27
34 Buszkiewicz Tomasz Potwierdzony Kościan 793 28
29 Sikorski GrzegorzPotwierdzony Trzcianka 590 29
22 Cieśluk PatrykPotwierdzony Poznań 274 30
38 Kolasiński MikołajPotwierdzony Poznań 1374 31
40 Socha MichałPotwierdzony Środa Wielkopolska 1505 32
25 Rembowiecki ArkadiuszPotwierdzony Zielona Góra 387 33
39 Kościelnik KrystianPotwierdzony Trzcianka 1408 34
20 Sawicki ŁukaszPotwierdzony Zielona Góra 256 35
24 Grishin SergeiPotwierdzony Poznań / Russia 328 36
41 Majewski Radosław Potwierdzony Piła 1613 37
37 Baryła KajetanPotwierdzony Poznań 1192 40
32 Magdziarz PawełPotwierdzony Poznań 704 40
28 Rydz RomualdPotwierdzony Poznań 536 40
42 Figurski MariuszPotwierdzony Kaczory 1731 41
44 Jaworski MateuszPotwierdzony Poznań 2689 42
30 Forreiter MaciejPotwierdzony Skórzewo 648 48


* Na podstawie notowania PFS OPEN z dnia 13-11-2017


Runda 1Runda 2Runda 3ĆwierćfinałPółfinałFinałZwycięzca
Spoljar Domagoj
Bye
Bye
Kolasiński Mikołaj
Chalimoniuk Mariusz
2
  11:4  11:4
Grishin Sergei
0
Bye
Cendal Szymon
Kieruzal Piotr
Bye
Bye
Krymarys Marcin
Jagiełowicz Sylwester
2
  11:4  11:3
Magdziarz Paweł
0
Bye
Kabaciński Maciej
Podgórski Bartłomiej
Bye
Rydz Romuald
0
  2:11  5:11
Grzelczak Włodzimierz
2
Zarwański Piotr
2
  11:4  11:5
Forreiter Maciej
0
Bye
Włodarczyk Paweł
Florczyk Paweł
Bye
Cieśluk Patryk
2
  11:5  11:5
Jaworski Mateusz
0
Więcław Bartłomiej
2
  11:3  11:4
Kościelnik Krystian
0
Bye
Przytuła Michał
Kleszcz Piotr
Bye
Sikorski Grzegorz
2
  11:4  11:4
Tomczak Daniel
0
Skrzypczak Łukasz
2
  11:5  11:9
Sawicki Łukasz
0
Bye
Śmiałek Maciej
Mikołajczak Piotr
Bye
Dolata Szymon
2
  11:8  11:3
Baryła Kajetan
0
Szymaniak Kinga
2
  11:3  11:9
Figurski Mariusz
0
Bye
Peukert Tomasz
Filipowski Dariusz
Bye
Majewski Radosław
0
  10:12  9:11
Wroński Piotr
2
Socha Michał
Bye
Bye
Kleczyński Marcin
Mikuła Grzegorz
Bye
Rembowiecki Arkadiusz
1
  9:11  11:4  7:11
Pazdaj Cezary
2
Buszkiewicz Tomasz
Bye
Bye
Szymanowski Marek
Spoljar Domagoj
2
  11:2  11:2
Kolasiński Mikołaj
0
Chalimoniuk Mariusz
1
  11:7  9:11  6:11
Cendal Szymon
2
Kieruzal Piotr
2
  11:6  11:7
Krymarys Marcin
0
Jagiełowicz Sylwester
0
  10:12  3:11
Kabaciński Maciej
2
Podgórski Bartłomiej
2
  11:6  15:13
Grzelczak Włodzimierz
0
Zarwański Piotr
0
  6:11  7:11
Włodarczyk Paweł
2
Florczyk Paweł
2
  11:3  11:2
Cieśluk Patryk
0
Więcław Bartłomiej
0
  7:11  3:11
Przytuła Michał
2
Kleszcz Piotr
2
  11:5  11:7
Sikorski Grzegorz
0
Skrzypczak Łukasz
2
  11:2  9:11  11:4
Śmiałek Maciej
1
Mikołajczak Piotr
1
  10:12  13:11  7:11
Dolata Szymon
2
Szymaniak Kinga
1
  11:5  8:11  8:11
Peukert Tomasz
2
Filipowski Dariusz
2
  11:3  11:5
Wroński Piotr
0
Socha Michał
0
  5:11  3:11
Kleczyński Marcin
2
Mikuła Grzegorz
2
  11:9  11:5
Pazdaj Cezary
0
Buszkiewicz Tomasz
0
  4:11  7:11
Szymanowski Marek
2
Spoljar Domagoj
2
  11:4  11:3
Cendal Szymon
0
Kieruzal Piotr
0
  5:11  7:11
Kabaciński Maciej
2
Podgórski Bartłomiej
0
  7:11  9:11
Włodarczyk Paweł
2
Florczyk Paweł
1
  11:6  8:11  6:11
Przytuła Michał
2
Kleszcz Piotr
2
  11:5  11:4
Skrzypczak Łukasz
0
Dolata Szymon
1
  11:6  6:11  1:11
Peukert Tomasz
2
Filipowski Dariusz
2
  11:9  11:5
Kleczyński Marcin
0
Mikuła Grzegorz
0
  4:11  9:11
Szymanowski Marek
2
Spoljar Domagoj
2
  11:4  11:3
Kabaciński Maciej
0
Włodarczyk Paweł
0
  6:11  7:11
Przytuła Michał
2
Kleszcz Piotr
2
  11:3  11:5
Peukert Tomasz
0
Filipowski Dariusz
2
  11:9  11:5
Szymanowski Marek
0
Spoljar Domagoj
3
  11:8  11:5  11:6
Przytuła Michał
0
Kleszcz Piotr
2
  6:11  11:7  7:11  11:6  6:11
Filipowski Dariusz
3
Spoljar Domagoj
3
  11:6  11:3  11:5
Filipowski Dariusz
0
Spoljar Domagoj
Miejsca 3 - 4
Przytuła Michał
3
  8:11  11:9  11:6  11:3
Kleszcz Piotr
1
Przytuła Michał
Miejsca 5 - 8
Kabaciński Maciej
2
  11:7  11:3
Włodarczyk Paweł
0
Peukert Tomasz
2
WALKOVER
Szymanowski Marek
W
Kabaciński Maciej
2
  11:6  11:3
Peukert Tomasz
0
Kabaciński Maciej
Miejsca 7 - 8
Włodarczyk Paweł
Bye
Włodarczyk Paweł
Miejsca 9 - 16
Cendal Szymon
0
  10:12  5:11
Kieruzal Piotr
2
Podgórski Bartłomiej
1
  9:11  11:8  9:11
Florczyk Paweł
2
Skrzypczak Łukasz
2
  14:12  11:7
Dolata Szymon
0
Kleczyński Marcin
1
  11:8  8:11  11:13
Mikuła Grzegorz
2
Kieruzal Piotr
0
  8:11  6:11
Florczyk Paweł
2
Skrzypczak Łukasz
2
  11:8  3:11  11:9
Mikuła Grzegorz
1
Florczyk Paweł
2
WALKOVER
Skrzypczak Łukasz
W
Florczyk Paweł
Miejsca 11 - 12
Kieruzal Piotr
1
  6:11  11:7  4:11
Mikuła Grzegorz
2
Mikuła Grzegorz
Miejsca 13 - 16
Cendal Szymon
0
  9:11  13:15
Podgórski Bartłomiej
2
Dolata Szymon
2
  12:10  11:9
Kleczyński Marcin
0
Podgórski Bartłomiej
0
  9:11  10:12
Dolata Szymon
2
Dolata Szymon
Miejsca 15 - 16
Cendal Szymon
0
  5:11  9:11
Kleczyński Marcin
2
Kleczyński Marcin
Miejsca 17 - 32
Kolasiński Mikołaj
0
  5:11  3:11
Chalimoniuk Mariusz
2
Krymarys Marcin
0
  10:12  7:11
Jagiełowicz Sylwester
2
Grzelczak Włodzimierz
2
  15:13  12:10
Zarwański Piotr
0
Cieśluk Patryk
0
  1:11  3:11
Więcław Bartłomiej
2
Sikorski Grzegorz
0
  8:11  9:11
Śmiałek Maciej
2
Mikołajczak Piotr
0
  8:11  4:11
Szymaniak Kinga
2
Wroński Piotr
2
  11:8  11:8
Socha Michał
0
Pazdaj Cezary
2
  11:4  13:11
Buszkiewicz Tomasz
0
Chalimoniuk Mariusz
2
  11:4  7:11  11:7
Jagiełowicz Sylwester
1
Grzelczak Włodzimierz
2
  11:9  9:11  11:2
Więcław Bartłomiej
1
Śmiałek Maciej
2
  11:9  12:10
Szymaniak Kinga
0
Wroński Piotr
1
  11:4  4:11  5:11
Pazdaj Cezary
2
Chalimoniuk Mariusz
1
  9:11  11:9  6:11
Grzelczak Włodzimierz
2
Śmiałek Maciej
W
WALKOVER
Pazdaj Cezary
2
Grzelczak Włodzimierz
2
  11:5  11:3
Pazdaj Cezary
0
Grzelczak Włodzimierz
Miejsca 19 - 20
Chalimoniuk Mariusz
Bye
Chalimoniuk Mariusz
Miejsca 21 - 24
Jagiełowicz Sylwester
1
  8:11  11:9  8:11
Więcław Bartłomiej
2
Szymaniak Kinga
2
  11:2  11:3
Wroński Piotr
0
Więcław Bartłomiej
1
  12:10  9:11  6:11
Szymaniak Kinga
2
Szymaniak Kinga
Miejsca 23 - 24
Jagiełowicz Sylwester
2
  11:4  11:4
Wroński Piotr
0
Jagiełowicz Sylwester
Miejsca 25 - 32
Kolasiński Mikołaj
0
  7:11  3:11
Krymarys Marcin
2
Zarwański Piotr
2
  11:7  5:11  11:6
Cieśluk Patryk
1
Sikorski Grzegorz
1
  4:11  11:3  9:11
Mikołajczak Piotr
2
Socha Michał
0
  10:12  7:11
Buszkiewicz Tomasz
2
Krymarys Marcin
0
  7:11  10:12
Zarwański Piotr
2
Mikołajczak Piotr
2
  11:8  11:6
Buszkiewicz Tomasz
0
Zarwański Piotr
1
  7:11  11:8  4:11
Mikołajczak Piotr
2
Mikołajczak Piotr
Miejsca 27 - 28
Krymarys Marcin
2
  11:0  11:7
Buszkiewicz Tomasz
0
Krymarys Marcin
Miejsca 29 - 32
Kolasiński Mikołaj
0
  9:11  8:11
Cieśluk Patryk
2
Sikorski Grzegorz
2
  11:8  9:11  11:7
Socha Michał
1
Cieśluk Patryk
1
  10:12  11:8  10:12
Sikorski Grzegorz
2
Sikorski Grzegorz
Miejsca 31 - 32
Kolasiński Mikołaj
2
  11:1  11:5
Socha Michał
0
Kolasiński Mikołaj
Miejsca 33 - 64
Bye
Bye
Grishin Sergei
Bye
Bye
Bye
Magdziarz Paweł
Bye
Bye
Rydz Romuald
Forreiter Maciej
Bye
Bye
Jaworski Mateusz
Kościelnik Krystian
Bye
Bye
Sikorski Grzegorz
Sawicki Łukasz
Bye
Bye
Baryła Kajetan
Figurski Mariusz
Bye
Bye
Majewski Radosław
Bye
Bye
Bye
Rembowiecki Arkadiusz
Bye
Bye
Bye
Grishin Sergei
Bye
Magdziarz Paweł
Rydz Romuald
2
WALKOVER
Forreiter Maciej
W
Jaworski Mateusz
0
  9:11  8:11
Kościelnik Krystian
2
Sikorski Grzegorz
0
  1:0  4:11
Sawicki Łukasz
1
Baryła Kajetan
2
  11:3  6:11  11:6
Figurski Mariusz
1
Majewski Radosław
Bye
Rembowiecki Arkadiusz
Bye
Grishin Sergei
2
WALKOVER
Magdziarz Paweł
W
Rydz Romuald
W
WALKOVER
Kościelnik Krystian
2
Sawicki Łukasz
2
  11:5  11:8
Baryła Kajetan
0
Majewski Radosław
0
  4:11  2:11
Rembowiecki Arkadiusz
2
Grishin Sergei
W
WALKOVER
Kościelnik Krystian
2
Sawicki Łukasz
0
  8:11  12:14
Rembowiecki Arkadiusz
2
Kościelnik Krystian
0
  10:12  3:11
Rembowiecki Arkadiusz
2
Rembowiecki Arkadiusz
Miejsca 35 - 36
Bye
Sawicki Łukasz
Sawicki Łukasz
Miejsca 37 - 40
Bye
Bye
Baryła Kajetan
W
WALKOVER
Majewski Radosław
2
Bye
Majewski Radosław
Majewski Radosław
Miejsca 39 - 40
Bye
Bye
Bye
Miejsca 41 - 48
Bye
Bye
Bye
Jaworski Mateusz
Sikorski Grzegorz
0
  4:11  4:11
Figurski Mariusz
2
Bye
Bye
Bye
Jaworski Mateusz
Figurski Mariusz
Bye
Jaworski Mateusz
0
  2:11  11:13
Figurski Mariusz
2
Figurski Mariusz
Miejsca 43 - 44
Bye
Bye
Bye
Miejsca 45 - 48
Bye
Bye
Sikorski Grzegorz
Bye
Bye
Sikorski Grzegorz
Sikorski Grzegorz
Miejsca 47 - 48
Bye
Bye
Bye
Miejsca 49 - 64
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Miejsca 51 - 52
Bye
Bye
Bye
Miejsca 53 - 56
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Miejsca 55 - 56
Bye
Bye
Bye
Miejsca 57 - 64
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Miejsca 59 - 60
Bye
Bye
Bye
Miejsca 61 - 64
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Miejsca 63 - 64
Bye
Bye
Bye
Stan na: 12:55:01 20-11-2017